Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea Północna i to co Syjonistyczne Media o Niej Nie Powiedzą
#1
   

To co się dzieje to mamy ten Światowy System zmierzający do dominacji. Wszyscy ludzie powinni być bogaci, świat dostarcza wszystkiego dla nas i dlatego nie ma powodów dlaczego część ludzi powinna żyć w slamsach. Terroryści którzy siedzą nad nami tylko żerują i wysysają wszystkie pieniądze i energię od populacji więc jeśli będziesz miał lidera, który powie NIE, nie zgadzam się na to. Zamknę własne granice i zadbam o własnych ludzi, będziemy mieli własny system pieniężny, własne jedzenie, będziemy robili własne statki i wszystko inne. To reszta świata która jest w systemie powie - 'to nie w porządku, chcemy abyś otworzył się na handel, nie chcemy mieć kogoś przeciwko naszemu systemowi, chcemy kompletnej hegemoni, nie chcemy kogoś kto by nam się przeciwstawiał i potencjalnie dawał alternatywny system' jak np to co Kaddafi chciał zrobić, który chciał przywrócić standard złota. Podobnie jak JFK, który chciał przywrócić trochę prawdziwej waluty na rynki i to by rozbiło ich fałszywe, dodrukowane pieniądze, które nieustannie tworzą z niczego. Więc musieli ich zabić, tak jak zabiją każdego czy zdemonizują każdego 'dyktatora' który spróbuje pomóc swoim ludziom. Są złe albo niedobre rzeczy które zrobili lub nie zrobili ale to co trzeba powiedzieć to to, że większość ludzi czerpie informacje od osób które nienawidzą tych 'dyktatorów'.

   

Wiele wskazuje na to że Korea Północna jest jednym z niewielu miejsc na Ziemi, które jawnie sprzeciwiają się Amerykańskiemu imperializmowi, międzynarodowej bankowości i korporacyjnemu kolonializmowi. Artykuły medialne które powstają co jakiś czas nieustannie demonizują Koreę Północną tworząc światową wersje Tyrani Korei Północnej. Korea jest jednym z ostatnich krajów na świecie który nie uległ dominacji kapitału żydowskiego (nie ma tam żadnego banku należącego do grupy Rothschlida). Od momentu zakończenia wojny Koreańskiej pomiędzy tymi z Północy a z Południa (czyli od ponad 60 lat) ci z Północy nie zaatakowali, ani nie weszli na terytorium żadnego innego kraju już nigdy więcej, czego o Amerykanach i innych pseudo 'demokratycznych' krajach już z pewnością nie można powiedzieć. Relacje medialne z tamtych rejonów są przepełnione propagandą a po dogłębnej analizie praktycznie wszystkie okazują się być sfałszowane. 

   

Poniżej link do pierwszej części materiału który pokazuje dlaczego mam takie zdanie na ten temat.

Dzieci w pracowni komputerowej w Pjongjang:
   

Mieszkańcy Pjongjangu w parku wodnym Monsu:
   

Rozpoczyna się wprowadzanie do nowych mieszkań na Ryomyong Street:
   

USA straszą konfliktem, a w Korei Północnej życie toczy się zwyczajnie. Oto, co zobaczyli zachodni dziennikarze:
   

Zachodni dziennikarze podczas wizyty w Korei Północnej:
   

105 rocznica urodzin Kim Ir Sena:
   

Życie toczy się zupełnie normalnie w Korei Północnej:
   

Kobieta karmi ryby:
   
Odpowiedz
#2
Dwa różne korporacyjne media, a ten sam rodzaj kłamstw.
Na obrazie od NBC z góry od lewej strony widać błąd grafiki na budynku w tle.
Na obrazie od RT brakuje budynku po prawej.
Patrzycie na technologię zielonego tła i komputerowo generowane obrazy.
TO ZNACZY, ŻE NAS OKŁAMUJĄ.

   

   
Odpowiedz
#3
Mam pytanie  Czyli to że za przypadkowe usiądnięcie na gazecie z wizerunkiem wodza jest wysyłka to obozu to prawda  czy to media też wymyśliły
Odpowiedz
#4
(06-12-2018, 06:18 PM)przebudzony napisał(a): Mam pytanie  Czyli to że za przypadkowe usiądniecie na gazecie z wizerunkiem wodza jest wysyłka to obozu to prawda  czy to media też wymyśliły


A kto Ci o tym powiedział? Żydowsko-kontrolowane media tak? Jeśli tak, to możesz włożyć to na półkę fantastyki-historycznej nie mającej za dużo wspólnego z rzeczywistością. Korea Północna jako jeden z ostatnich krajów na świecie nie ma żadnego banku z lichwą, tak jak mają je inne kraje zadłużające swoich obywateli oraz poprzez niekończący się dług. Robią z polityków marionetki sterowane przez bankierów żydowskiego pochodzenia kontrolujących stopy procentowy i przepływ pieniądza na dużą skalę. Poza tym warto pamiętać że nie ma żadnej bomby atomowej, to element fantastyki-naukowej służącej do zastraszania ludzi który na koniec dnia ma tłumaczyć potrzebę posiadania (mafijnych) rządów rzekomo nas chroniących przed tym zagrożeniem.
Odpowiedz
#5
Nareszcie ktoś, kto myśli podobnie do mnie. Już myślałam, że taka opinia zginie w tłumie durnych memów i fałszywego oczerniania. Ameryczka się obsrała, że mają przeciwnika, który tak łatwo się im nie podda, to szerzy nienawiść, "martwi się" i pokazuje sfabrykowane zdjęcia "z kosmosu", gdzie widać "obozy śmierci" i nieoświetlony kraj w nocy (serio? jakby nieintensywne życie nocne było czymś złym). I jeszcze te żałosne fake newsy, które ludzkość uznaje za prawdę objawioną, typu rzekomy lot na Słońce w nocy (X, kurwa, D).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości