Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka Farma i Szczepionki
#1
   

„W marcu 1999 roku, czasopismo "Vaccines” w swoim raportażu Rodzicielskim dostarczyło takiej propagandy jakiej tylko można by oczekiwać od spółki zależnej od Time, Inc. Time-Warner, Inc., od spółki, która jest korporacyjnym członkiem Rady Stosunków Zagranicznych (CFR). Prezydent Time Richard D. Parsons i Edytor-Dowodzący Norman Pearlstine są długotrwałymi członkami CFR. Jedynym z opublikowanych celów polityki CFR jest znaczna depopulacja na całym świecie nakierowana na połowe obecnej populacji. Ten program redukcji populacji jest w dużej mierze finansowany przez Fundację Rockefellera oraz Fundusz Merck, obydwie zarówno finansowo jak i administracyjnie powiązane z firmami farmaceutycznymi Merck – wiodącego producenta szczepionek na świecie.” -Dr. Len Horowitz, „Parenting with Deadly Time Propaganda”
 
   

FDA VAERS (System Sprawozdań Niepożądanych Efektów Szczepionek) otrzymuje rocznie około 10-12,000 zgłoszeń występowania ciężkich reakcji na szczepienia, z czego około 1% śmiertelnych. Jednak NVIC (Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach) zbadało VAERS informując, że na podstawie badań w Nowym Jorku, 97,5% zgonów i niepełnosprawności związanych ze szczepieniami nie jest zgłaszanych do/przez FDA. Tak więc roczna liczba ofiar śmiertelnych jest prawdopodobnie bliższa 1000, a liczba osób schorowanych jest bliższa do 100.000. Na dodatek, uniwersalna diagnoza SIDS (Sudden Infant Death Syndrome – Syndromów Nagłej Śmierci Niemowląt), zabijąca 10.000 dzieci rocznie, została wykazana jako pojawiająca się „przypadkowo” akurat jako powikłanie występujące wkrótce po szczepieniu/szczepieniach.
 
Długo utrzymujące się niekorzystne skutki szczepionek zostały udokumentowane i obejmują przewlekłe zaburzenia neurologiczne oraz immunologiczne, takie jak ADD, ADHD, dysleksja, autyzm, alergia i rak. 

   

„Niemieckie badania stwierdziły korelację między szczepieniami i 22 schorzeniami neurologicznymi, w tym problemami z koncentracją i epilepsję. Dylemat jest taki, że różne elementy wirusowych szczepionek mogą utrzymywać i mutować się w organizmie człowieka przez wiele lat z nieznanymi skutkami. Miliony dzieci uczestniczą w ogromnym, grubaśnym eksperymencie i żadne szczere czy zorganizowane wysiłki nie są podejmowane przez środowisko medyczne aby śledzić negatywne skutki uboczne lub określić długoterminowe konsekwencje ... Jednak poszczególni lekarze nie powinni być w całości obwiniani. Jako studenci medycyny, niewielu ma powody, aby kwestionować nauczane informacje (co nie odnosi się do informacji przedstawionych w niniejszym raporcie). Paradoksalnie, medycyna jest dziedziną, która wymaga zgodności, gdzie jest niewielka tolerancja na poglądy przeciwne statusowi quo. Lekarze nie mogą cię ostrzec o tym, o czym oni sami nie wiedzą a z niewielkim czasem do dalszej edukacji po rozpoczęciu praktyki, są w pewnym sensie, przetrzymywani przez system, który zniechęca ich do pozyskiwania niezależnych informacji i tworzenia własnych opinii. Tych kilku, którzy ośmieli się kwestionować status quo, jest często odsuwanych na boczny tor, a w każdym przypadku, są nadal prawnie zobowiązani do legalnego przestrzegania prawnego systemu.” -Alan Philips, „Dispelling Vaccination Myths”

   
 
W grudniu 1994 r. w Medical Post, Dr Guylaine Lanctot autorka bestsellera „Medical Mafia”, powiedziała „Władze medyczne wciąż kłamią. Szczepienia są katastrofą dla układu odpornościowego. One faktycznie powodują wiele chorób. W rzeczywistości zmieniamy nasz kod genetyczny poprzez szczepienia ... za 10 lat od teraz będziemy wiedzieć, że największą zbrodnią przeciwko ludzkości były szczepionki."
 
Po niezależnym zbadaniu literatury medycznej o szczepieniach, dr Viera Scheibner stwierdziła, że "nie ma żadnych dowodów na to że szczepionki mają zdolności zapobiegające jakimkolwiek chorobom. Za to przeciwnie, istnieją wielkie bogactwa dowodów, na to że powodują poważne skutki uboczne.”
 
Przez dziesięciolecia, „uodporniono” ponad połowę wszystkich dzieci, około 12 z 18 średnich dawek szczepionek, zawierało chemiczny konserwant tiomersal, który jest wykonany z rtęci, drugi najbardziej toksyczny metal znany człowiekowi (Uran jest pierwszy). To około 200 mikrogramów rtęci przed osiągnięciem wieku dwóch lat, 30-40 krotność ilości bezpiecznego poziomu u dorosłych. Innym środkiem konserwującym i znajdowanym w prawie wszystkich szczepionkach jest formaldehyd, który jest bardzo trujący i nie ma dla niego dopuszczalnych bezpiecznych ilości w organizmie człowieka.
 
   

Dr Boyd Haley, przewodniczący Wydziału Chemii na Uniwersytecie Kentucky, jeden z wiodących ekspertów w kwestii zatruć rtęcią powiedział „Tiomersal jest jednym z najbardziej toksycznych związków jakie znam. Nie przychodzi mi do głowy nic co znam, co jest bardziej zabójcze."
 
Przed 1990 tylko u 1 na 10.000 dzieci diagnozowano autyzm. Obecnie ponad 1 na 100 dzieci urodzonych w Ameryce ma autyzm, a za każdym razem, są to te dzieci, które padły ofiarą „uodpornienia”, zaczęły mieć drgawki lub psychiczne zaburzenia zaraz po szczepieniach. Amisze, liczący około 200.000 osób, którzy sprzeciwiają się szczepieniom religijnie, nigdy nie mieli przypadku autyzmu. Na podstawie samych statystyk, powinni oni mieć ponad 100 stwierdzonych autystycznych przypadków wśród swoich, ale jednak tak nie jest. Mieszają się w populacji Pensylwanii z szybko rosnącą proporcją autystycznych dzieci, ale pozostają nienaruszeni. Oczywiste jest, że tiomersal i formaldehyd są przyczyną „autyzmu” u dzieci, oraz „alzheimera” w podeszłym wieku, a także szerokiego zakresu innych nowych chorób neurologicznych.

„Oczywiste jest że zanieczyszczone szczepionki zawierają żywe wirusy, rozprzestrzeniające takie choroby jak przewlekłe zmęczenie lub niektóre białaczki. Dzisiejsze szczepienie żywymi wirusami, w tym doustna szczepionka przeciwko polio, jest wymagane przez prawo aby podawać je naszym dzieciom, a wciąż są one zaśmiecane małpimi zanieczyszczeniami wirusów, ponieważ opracowywane są one z małpich komórek nerek a Amerykańska Food and Drug Administration przymyka oko na aż 100 żywych małpich zanieczyszczeń wirusowych obecnych w dawce szczepionki. Jest to zakopywane przed mówieniem o tym pracownikom służby zdrowia albo nawet naukowcom, jest to chowane tak aby nie ujrzało światła dziennego ze względu na przemysł farmaceutyczny dyktujący własne prawa i nie-ujawniający porozumień.” -Dr. Len Horowitz w przemówieniu przed Citizens Against Legal loopholes Rally, The Capitol Mall, 1996

   
 
Patrząc na Polskę, Ministerstwo, nie wiadomo dlaczego, zwane Zdrowia, czy Komisja, zwana także nie wiadomo dlaczego, Przejrzystości, składa się z powoływanych przez Ministerstwo Zdrowia ludzi i spełnia podobną rolę, jak wszelkie komisje, to znaczy rozmydla odpowiedzialność. Na przykład w 1996 roku dopuszczono do sprzedaży szczepionki z Korei, które powodowały zgony niemowląt i nikogo za to nie ukarano. Podobnie w ostatnich latach, ta sama Komisja „rekomenduje kolejne szczepionki” pomimo faktu, że nie zostały sprawdzone, czyli właściwie przebadane. Tak jest ze szczepionkami przeciwko grypie, tak jest ze szczepionką, rzekomo mającą zapobiegać rakowi szyjki macicy, chociaż sama twórczyni tej szczepionki, Dr Diana Harper, profesor na Uniwersytecie w Missouri – Kansas City School of Medicine, przyznała, że nigdy nie badała związku szczepionki z rakiem szyjki macicy i jest to wymysł prasowy. To, że jest podawany zupełnie inny cel tej szczepionki, nie ulega żadnej wątpliwości. Po pierwsze, kraje takie jak Szwecja, czy Finlandia, zwalczyły raka szyjki macicy na długo przed opracowaniem tej szczepionki. Po drugie, czy szczepionka działa, czy nie, będziemy wiedzieli za jakieś 30 lat, czyli obecni dealerzy prawdopodobnie już nie będą żyli albo przedawkują, a co się obecnie nachapią to będzie ich.
 
   

W 1974 roku sprowadzono do Polski skażone szczepionki i wybuchła epidemia po szczepieniu przeciw polio. Tym razem również nikogo nie ukarano. Od 1960 roku sprowadzano do Polski szczepionki skażone rakotwórczym wirusem SV-40. Szczepionki sprzedawano aż do lat 80. Jeżeli teoretycznie był to na przykład eksperyment, przeprowadzany na polskich dzieciach, to powinna istnieć jakaś dokumentacja tego eksperymentu. A tutaj żadna dziewczynka szczepiona w szkole nie otrzymuje dokumentu z numerem szczepionki, informacji, że jest obiektem eksperymentu. Natomiast zawarte w szczepionce związki chemiczne mogą powodować bezpłodność kobiet. Tylko w okresie pierwszych 4 lat stosowania tej szczepionki zanotowano 593 przypadki chorobowe, bezpośrednio zagrażające życiu. Łącznie zanotowano 32 576 poważnych działań, enigmatycznie zwanych niepożądanymi, a w medycynie klinicznej powikłaniami. Nawet w ostatniej nowelizacji Ustawy o Chorobach Zakaźnych, błyskawicznie przeforsowanej w sejmie przez posła PiS, zlikwidowano obowiązek zgłaszania powikłań. Po co sobie psuć nerwy. Osobą, która w Polsce mocno podjęła ten temat jest Justyna Socha, wraz ze Stowarzyszeniem STOP-NOP (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepionkach) gdzie prowadzona jest kampania informacyjna, której celem jest zaprzestanie otruwania naszych dzieci pod przykrywką rzekomego zwiększania ich bezpieczeństwa. 
Odpowiedz
#2
Lekarz obnaża szczepionkową propagandę na antenie TVPOdpowiedz
#3
Stefan Lanka o szczepieniach:


Odpowiedz
#4


Odpowiedz
#5
Niestety Justyna Socha jest częścią tzw. Kontrolowanej Opozycji, otacza się agentami i sama się ośmiesza próbując zdyskredytować temat płaskiej ziemi i poprzez to podświadomie wierząc, że żyje na wirującym jajco-kamieniu przemierzającym nieskończoną próżnię kosmosu, ta kobieta żyje w świecie teorii a nie faktów, ale świadomie odgrywa swoją rolę, także to nie przypadek że mamy ją na pierwszym planie. Hubert Czerniak tylko udaje, że jest lekarstwem pod przykrywką edukacji (udawanej), która dała mu tytuł lekarza. Tak samo jak dr Zięba. Jeden i drugi namawiają do spożywania zwłok oraz nabiału co jest przyczyną znacznej ilości chorób u ludzi. Zieba dodatkowo bawi się w handlowanie zdrowiem, a Czerniak mówi że szczepienie dzieci po 6 m-cach od narodzin jest jak najbardziej słuszne. Niestety doktorek Jaśkowski też jest nie najlepszym przykładem lekarza, podobnie jak jego kompani u góry, karmi on ludzi pół-prawdami a do tego dorzuca fantastykę naukową ala ewolucja i fikcyjne bomby atomowe. Powodem dlaczego dają nam tych fałszywych ludzi na pierwszym froncie, jest to abyśmy nie trafili na autentycznych ludzi będących prawdziwym ruchem oddolnym, tylko trafili na tych podstawionych, których nazywam strażnikami bramy, gdzie prowadzą nas tylko tam gdzie możemy dotrzeć, aby na końcu wpuścić nas w ślepą uliczkę.
Odpowiedz
#6
   
Odpowiedz
#7
Idź do apteki, to policzą cię za wszystko, aspirynę, krople do nosa czy syrop na kaszel, za całą gamę rzeczy które tam mają. To jest ogromny biznes. A w radiu w Szkocji mówią, "oh my troszczymy się o ciebie, przyjdź do nas po swoją szczepionkę na grypę za darmo". Kiedy te klauny kiedykolwiek dały ci coś za darmo? Teraz mówią, martwimy się o ciebie więc damy ci to za darmo, a w tym samym czasie obetniemy swoje korporacyjne zyski poprzez uczynienie cię lepszym abyś nie kupował naszych produktów i zniszczył ten przemysł. To co oni mówią, to jest troszczymy się o ciebie byś wziął to ćpanko, rozchorował się jeszcze bardziej i dostarczył nam więcej zysków czyniąc siebie słabszym. Branża farmaceutyczna ma swoje sklepy praktycznie w każdym zakątku tego świata, reklamy w TV nieustannie przypominają co mamy kupić gdy złapie nas kaszel czy katar. Oferują swoje produkty milionom ludzi na całym świecie jako leki na choroby, tymczasem w niektórych krajach rozdają darmowe szczepionki przeciwko właśnie tym chorobom. W aptekach leżą produkty tych samych producentów i czekają na sprzedaż, ale mamy uwierzyć, że nie zależy im na sprzedaży, ponieważ chcą dobrowolnie ograniczyć zyski swoich korporacji, by poprawić zdrowie ludzi na świecie. Serio? 

Kliniki Drive Thru Flu Shot to rządowo finansowane Ćwiczenia Masowego Szczepienia
Stanowe i lokalne oddziały zdrowia są zmuszane przez rząd federalny do przeprowadzania masowych ćwiczeń w zakresie szczepień we wszystkich stanach.
za pomocą WŁAŚCIWEJ WOLNOŚCI

ref: „Public Health Emergency Preparedness (PHEP) jest kluczowym źródłem finansowania państwowych, lokalnych i terytorialnych departamentów zdrowia publicznego”. 
https://www.cdc.gov/cpr/readiness/phep.htm  

Stworzony przez człowieka konstrukt zwany „Teorią WIRUSA” grozi teraz wyeliminowaniem ludzkości z Kosmicznej-Kuli Ziemi.

1658 - Jezuici wynajdują Teorię Zarazkową Chorób (patrz Wirus), aka Diabelski Duch

Rzymska Żydo-Masoneria sprzedaje dwa (2) produkty:

  1. NIEBO, Wiara oparta o Religie.
  2. KOSMOS, Teoria oparta o Religie.


Bahamy są w pogotowiu na przybycie Eboli
  

Rada ds. Pogotowia Medycznego Północnej Wirginii powiedziała DailyMail.com, że międzynarodowy port lotniczy Waszyngtonu Dulles zatrudnił pracowników do potencjalnego sprawdzania przybywających podróżnych pod kątem wirusa Ebola.

W.H.O. klasyfikuje obecną epidemię wirusa Ebola jako „globalny stan wyjątkowy”.

Nowy „Global Health Security Index” sugeruje ostatnio, że żaden kraj na świecie nie jest w pełni przygotowany na epidemię choroby.

11 osób leczono z powodu wirusa Ebola w Stanach Zjednoczonych.
11.09.2019 . Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) ogłosiła zatwierdzenie do obrotu szybkiego testu diagnostycznego (RDT) w celu wykrycia antygenów wirusa Ebola w ludzkiej krwi.

IX XIOdpowiedz
#8
Facebook ogłasza plan ograniczania dezinformacji o szczepionkach, podążając śladami Pinteresta i YouTube'a.
https://www.nytimes.com/2019/03/07/techn...ation.html

„Wiodące „globalne organizacje zdrowotne”, takie jak W.H.O. i Centers for Disease Control and Prevention, publicznie zidentyfikowały sprawdzalne szczepionkowe oszustwa ...”

„Jeśli te dezinformacje szczepionkowe pojawią się na Facebooku, podejmiemy przeciwko nim działania”. ~ Monika Bickert, wiceprezes Facebooka ds. Polityki globalnej

Zgodnie z nowymi zasadami Facebooka, grupy i strony rozpowszechniające błędne informacje o szczepionkach nie będą uwzględniane, gdy użytkownicy będą ich wyszukiwali na Facebooku ...

W.H.O. określiło „niezdecydowanie szczepionkowe” jako jedno z 10 tegorocznych znaczących zagrożeń dla zdrowia na świecie.
Odpowiedz
#9
NAUKA!
...
1658 - Jezuici wymyślają Teorię zarazkową chorób (patrz Wirus)

Z OSTATNIEJ CHWILI!
...
2020 - Niewidzialna i niewykrywalna - Teoria zwana Wirusem - obecnie napływa do Mediów Informacyjnych i niszczy ludzką populację.

Teoria Wirusów, nie może być zobaczona i nie może być wykryta.

W zamieszaniu jest zysk.
Obawy przed koronawirusem wymiatają 393 miliardów dolarów z Chińskiej giełdy
Nasilają się obawy przed koronawirusem, Wells Fargo ostrzega, że 10-letnie dochody Skarbu Państwa mogą spaść o kolejne 30%
Koronawirus zadeklarowany przez W.H.O. jako międzynarodowy stan zagrożenia zdrowia
Koronawirus wpływa na plany podróży milionów ludzi
Inwestorzy koronawirusowi rzucają się na biotechnologie pracujące nad szczepionką
Koronawirusowe wiadomości o Leku Leczącym powodują jego gwałtowny wzrost na amerykańskiej Giełdzie Przyszłych Zapotrzebowań.
Koronavirus sprawił że Gates Foundation przekazała 150 MILIONÓW USD dla W.H.O. ... W.H.O. WZYWA DO 1 MILIARDA USD
Koronavirus sprawia że Wikipedia usunęła „Doktorat z Patologii” Dr Christopher Martensona
...
Tylko Żydowsko-Masońskie Media mogą rozprzestrzeniać wirusa.

...
1,45 MLD Chińczyków, 10 najczęstszych przyczyn śmierci.
75% wszystkich zgonów w Chinach ma miejsce w wyniku 10 przyczyn:
1. Choroba serca (choroba tętnic); śmiertelność 24%
2. Rak; śmiertelność 22%
3. Niezamierzone obrażenia; śmiertelność 6%
4. PRZEWLEKŁA CHOROBA DOLNYCH DRÓG ODDECHOWYCH (refluks kwasowy); śmiertelność 6%
5. Udar i choroby naczyniowo-mózgowe; śmiertelność 6%
6. choroba Alzheimera; śmiertelność 4%
7. Cukrzyca (tj. Zatkane tętnice); śmiertelność 3%
8. GRYPA I ZAPALENIE PŁUC; śmiertelność 2%
9. choroba nerek; śmiertelność 2%
10. Zaburzenia noworodkowe; śmiertelność 2%


11. Stworzony przez człowieka konstrukt o nazwie Wirus?


Gdy oglądasz „wyciekłe materiał wideo” z Chińskich Państwowo Kontrolowanych Placówek twierdzących, że ludzie umierają na „koronawirusa” (problem z oddychaniem), przedstawiona lista pokazuje (8% z 75%) dlaczego miliony Chińczyków rocznie umiera z tego właśnie powodu.
Odpowiedz
#10
Z mniejszą liczbą osób dotkniętych i umierających niż z powodu corocznej sezonowej grypy, ten „wirus” jest celowo tak nieproporcjonalnie rozreklamowany, ponieważ obecnie testują kwarantannę całych wielkich miast, takich jak Szanghaj i Wuhan, a owieczki zdają się iść za przykładem tak jak się spodziewano. Jest to używane jako narzędzie do wypychania / testowania drakońskich środków rządowych, które w innym przypadku nigdy nie zostałyby wprowadzone. Obecnie opracowują również szczepionkę, która prawdopodobnie będzie wymuszona na ludziach w ten czy inny sposób. 

Link do filmu na Bitchute, "Koronawirus czy Nowy Porządek Świata"

https://www.bitchute.com/video/srcf0qmes5bV/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości