Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masoneria
#1
   

Międzynarodowe stowarzyszenia, częściowo tajne, o charakterze naturalistycznym i filantropijnym, którego członkowie rozpoznają się za pomocą odpowiednich znaków i emblematów nie są tylko teorią, ale naszą rzeczywistością umiejętnie zamaskowaną. Samo słowo Masoneria wywodzi się z języka angielskiego (Free Mason), franc. „franc-macon”, niem. „Freimaurer”, pol. „Wolomularz”; określano w ten sposób murarzy, kamieniarzy i budowniczych, którzy organizowali się w międzynarodowe cechy i pod przysięgą strzegli przysięgi murarskiej.
 
"Mimo, że braterstwo Masonerii wydaje się być stosunkowo nowe, to w rzeczywistości jest najstarszą ciągłą siecią na świecie, której historia sięga wielu tysięcy lat, zaczynając od kiedy kamienie były po raz pierwszy obrabiane. Masoneria dziś ma ogólnie złowrogą reputację, ponieważ ludzie podejrzewają, że to potężne braterstwo ich manipuluje i wykorzystuje. Jednakże, przeciętny Mason nigdy nie jest do końca "wprowadzany" i jest w związku z tym jedynie członkiem społecznego klubu. Niemniej jednak, wyżsi rangą rzeczywiście maczali swoje ręce w tworzeniu struktur na dużą skalę od bardzo dawna ... Masoni są wiecznie skryci za kulisami, zostawiając wskazówki co do ich istnienia jako braterstwa, z których niektóre są ewidentne, a jednak nadal nie widoczne. Na przykład biblijny Nimrod, król, który zbudował wieżę Babel, jest uważany za pierwszego Masona." -Acharya S., "Chrystus Conspiracy" (238-9)
 
   

Wolnomularstwo jest tajnym braterskim zakonem, który istnieje już od setek, prawdopodobnie tysięcy lat i operuje teraz w większości krajów na całym świecie. Masoneria promuje się jako filantropijny klub dla ludzi z moralnością i utrwalają ten obraz poprzez członków pierwszych trzech "Niebieskich Stopni." 97% wszystkich Masonów należy do tej kategorii i często są oni szlachetnymi obywatelami, filarami społeczności, którzy naprawdę są dobroczynni i hojni. Jednakże wyższe stopnie, wewnętrzne-koło Światowej Masonerii, używa globalnego wpływu społeczeństw do rozrostu swojej kontroli.
 
"Łączącą i trwałą tkanką pomiędzy nowoczesnymi i dawnymi tajnymi stowarzyszeniami była Masoneria, która istniała jako potężna siła na długo przed tym zanim niektóre loże stały się ‘oświecone’.  Podczas Średniowiecza jakakolwiek opozycja wobec Powszechnego Świętego Rzymskiego (Katolickiego) kościoła została zmuszana do działań z podziemia, wśród nielicznych zorganizowanych grup możliwość swobodnego przemieszczania się w całej Europie miała gilda kamieniarzy masońskich, która utrzymałą hale spotkań lub "loże" w każdym większym mieście. Masoni, którzy nakreślali swoją własną tajną wiedzę na temat architektury i budownictwa z powrotem do Egiptu i jeszcze dalej, byli niezbędni do budowy kościołów i katedr w Europie. Byli oni bezpośrednimi potomkami pierwszych gildii masońskich, które istniały zarówno w Egipcie i Grecji, wykorzystywali oni ezoteryczne techniki budowy w swoim rzemiośle. Techniki te były przekazywane przez sekty i szkoły mistyczne, a niektóre nadal zawstydzają nowoczesnych budowniczych." -Jim Marrs zasada tajemnicy (242-3)

   

Wolnomularstwo ewoluowało przez ostatnie tysiąc lat od Templariuszy, a przed tym ich korzenie sięgały aż do starożytnego Egiptu, Egipskich Mistycznych Religii i Ezoterycznych Szkół. Niektórzy uważają, że pierwotnie to Masoni byli budowniczymi piramid albo, że trzymają tajemnice tych wczesnych mistrzów Masońskich. Wolnomularstwo nie jest jednak tylko budowniczymi i kamieniarzami gildii. Od pierwszego stopnia rozpoczyna się przysięga krwi, podczas której wykonują okultystyczne rytuały i zaczynają się uczyć wielu tajemnych przedmiotów, kopiąc coraz głębiej wraz z wyższymi stopniami. Niektóre przedmioty studiowane / praktykowane obejmują: Astrologię, Świadomość, Magie, Tarot, Kabałe, Drzewo Życia, Sekretną Geometrię, Wróżby, Przepowiednie, Teozofię, Numerologię, Symbole, Alchemię, Hermetyzm, System Chakr, Aurę / Energię ciał, Astralne Projekcje / OBE, Kundalini Joga,
 Geomancję, Masońska / Okultyczna Historia i Filozofia, Metafizykę, Epistemologię, Tajne Uściski Dłoni i Gesty.

 
   

Masoni wzrastają w stopniach poprzez procesy rytualne i inicjacje. Czytają książki jak „Książe” Machiavelli-ego, "Moralność i Dogmaty" Alberta Pike-a, a następnie piszą eseje z wyszczególnieniem dlaczego zgadzają się filozoficznie z takimi ludźmi jak Pike, Hegel, Machiavelli i inni. Eseje te są następnie przesyłane do Głównej Siedziby Międzynarodowej Masonerii i weryfikowane przez Masonów z czołowych szczebli. Jeśli inicjowany zgadza się, że niektórzy powinni kontrolować wielu, że ta zasada tajnego stowarzyszenia jest cnotliwa, itp. Wtedy następnie mu się gratuluje i promuje poprzez wyższe stopnie. Jeśli inicjowany nie zgadza się na to, że niektóre osoby powinny kontrolować wielu i rzeczywiście posiada pozycję moralną, to potem gratuluje mu się i promuje go, ale tylko w ramach swojego istniejącego oddziału, nigdy nie wzrastając powyżej Niebieskich stopni. Jednak praktycznie każdy Mason się z tym nie zgodzi, ponieważ większość Niebieskich Loży Masońskich naprawdę nie wie o pozostałych stopniach, a wysocy rangą Masoni zobowiązane są do zachowania tajemnicy. 

"Niebieskie Stopnie są zewnętrznym dworem portyk Świątyni. Część symboli jest udostępnianych tam dla wtajemniczonych, jednak są oni celowo wprowadzani w błąd przez fałszywe interpretacje. Nie jest zamierzeniem, aby je zrozumieli, ale jest zamierzeniem aby oni to sobie wyobrazili że je rozumieją. Ich prawdziwa implikacja jest zarezerwowana dla Adeptów Książąt Masonerii". -Albert Pike (Suwerenny Wielki Komandor Najwyższej Rady 33-ego stopnia i Papież Masonerii Wszechświata) "Moralność i Dogmaty"

"Masoneria to bractwo w bractwie - zewnętrzna organizacja ukrywająca wewnętrzne braterstwo wybranych. ... Niezbędnym jest założenie istnienia tych dwóch odrębnych a jednak współzależnych porządków, jeden widoczny a drugi niewidoczny. Widoczne stowarzyszenie jest wyjątkowym koleżeństwem wśród ‘wolnych i akceptowanych’ ludzi nakazujących poświęcanie się dla etycznych, edukacyjnych, braterskich, patriotycznych i humanitarnych spraw. Niewidzialne stowarzyszenie jest tajną i najbardziej dostojną wspólnotą, której członkowie są poświęcani służbie tajemniczej Arcanum arcandrum (świętej tajemnicy). Ci bracia, którzy wypracowali sobie napisanie historii swojego rzemiosła nie zostają ujęci w ich rozprawach (formalnych dyskursach lub traktatach) opowiadają o tym naprawdę tajnym wewnętrznym stowarzyszeniu, które jest dla ciała Masonerii tak jak serce jest dla ludzkiego ciała. W każdym pokoleniu tylko nieliczni są przyjmowani do wewnętrznego sanktuarium pracy ... wielu zainicjowanych-filozofów Masonerii jest... mistrzami tej sekretnej doktryny, która tworzy niewidzialny fundament każdej wielkiej teologicznej i racjonalnej instytucji." -Mason 33-ego Stopnia Manly P. Hall, "Lectures on Ancient Philosophy"

 
   

Proces od 1-ego do 33-ego stopnia Masonerii może trwać 10, 20, 30 lub więcej lat, ale nie jest on oparty na czasie. Sposób inicjacji stopni narasta poprzez zaproszenie od członków z wyższych stopni. Taka jest natura wszystkich tajnych stowarzyszeń; jedynym sposobem, aby dostać się do przodu jest zaspokojenie tych przed wami. To dzięki tej liżącej buty strukturze piramidy, tylko niewiele linii krwi elit u góry kontroluje wielu u dołu. Następnie poprzez tworzenie po drodze władców, rycerzy i wasali o różnych stopniach do wykonywania swoich poleceń, Monarchie w istocie kontrolują wszystkie aspekty tego ogólnoświatowego Bractwa.
 
"Zainicjowani bracia zdają sobie sprawę, że ich tzw symbole i rytuały są jedynie zasłoną, wyprodukowaną poprzez mądry utrwalający pomysł niezrozumiały dla przeciętnego człowieka. Zdają sobie sprawę, że niewielu dzisiejszych Masonów wie lub docenia mistyczny sens ukrywania tych rytuałów."  -Mason 33-ego stopnia Manly P. Hall, "The Lost Keys of Freemasonery"
 
   

„Inicjacja-tylko trzydziestego-trzeciego stopnia... jest najwyższym publicznie znanym stopniem. Zdecydowana większość członków patrzy na ich przynależność do Masonerii trochę inaczej niż jak przyłączanie się do Lion’s Club, the Optimist, lub izby handlowej. Z ich punktu widzenia, jest to prawda. Nawet literatura Masońska jasno stwierdza, że tylko wtajemniczeni, którzy przekroczą status trzydziestego trzeciego stopnia kształceni będą w grupach prawdziwych celów i tajemnic. Hierarchia ta jest pisemnie przyznawana przez Masońskich autorów. ‘Zawsze istniała zewnętrzna, elementarna, popularna doktryna, która służy do prowadzenia mas, które nie są wystarczająco przygotowane do głębszej nauki’ jak pisał Mason Wilmshurst. ‘Zawsze istniała wewnętrzna, zaawansowana nauka, bardziej jak sekretna wiedza, która została zarezerwowana dla speców umysłowych dla których tylko sprawny i odpowiednio przygotowany kandydat, który dobrowolnie stara się uczestniczyć, zostanie inicjowany.’” -Jim Marrs, "Zasada zachowania tajemnicy" (247-8)

   

Najwyższy znany formalnie stopień masonerii to 33 stopień. Tytuł ten jest w posiadaniu wielu światowych przywódców i ważnych nazwisk z nowoczesnej historii. Następujący Amerykańscy prezydenci są / byli znani jako Masoni, wielu z nich 33-ego Stopnia: Washington, Jefferson, Madison, Monroe, Jackson, Polk, Buchanan, Johnson, Garfield, McKinley, Roosevelt, Taft, Harding, Roosevelt, Truman, Ford, Carter, Reagan, Clinton i obaj Bush-owie.  Wszystkie następujące osoby są / były również Masonami, w większości 33-ciego stopnia: Buzz Aldrin, John Glenn, Yasser Arafat, Tony Blair, John Wilkes Booth, James Cameron, Winston Churchill, Walt Disney, Bob Dole, Frederick Engel, Newt Gingrich, Mikhail Gorbachev, Al Gore, Billy Graham, Richard Holbrooke, J. Edgar Hoover, Colonel Mandell House, Saddam Hussein, Burl Ives, Jesse James, Jesse Jackson, Henry Kissinger, Vladimir Lenin, Robert McNamara, Karl Marx, Lord Alfred Milner, Benjamin Netanyahu, Albert Pike, Prince Philip, Colin Powell, Cecil Rhodes, James Rothschild, Charles Taze Russell, Joseph Stalin, Strom Thurmond, Leon Trotsky, Paul Warburg, H.G. Wells... i tysiące innych.
 
"Gdy przebadamy historyczne dokumenty najbardziej nikczemnych masowych morderców i rewolucjonistów, okazuje się, że prawie wszyscy z nich byli członkami Masonerii i innych tajnych stowarzyszeń Iluminatów: Robespierre był Masonem; Weishaupt był Masonem; Lenin był Masonem; Stalin był Masonem; Mussolini był Masonem; Truman i Roosevelt byli Masonami; Ariel Sharon był Masonem; Fidel Castro był Masonem; Bill Clinton jest Masonem." -Texe Marrs, "Codex Magica" (434)
 
Mnóstwo celebrytów było / jest Masonami, jak na przykład: Humphrey Bogart, Voltaire, Mark Twain, Oscar Wilde, Duke Ellington, Count Basie, Nat 'King' Cole, Rudyard Kipling, Harry Houdini, Alexander Pope, Goethe, Sir Arthur Conan Doyle, Sir Walter Scott, Jonathan Swift, W.C. Fields, Clark Gable, Arthur C. Clarke, Frank Holliday, Peter Sellers, Red Skelton, Bob Hope, Abbott Abbott i Costello, John Wayne, Richard Pryor, Roy Rogers, Will Rogers, Don Rickles, The Ringling Brothers (Wszyscy siedmioro bracia i ich ojciec byli masonami)
Paul Giamatti, Michael Richards, Sean Connery, George Clooney, Will Smith, JayZ, Shaquille O'neal i dosłownie setki innych znanych w przemyśle muzycznym / filmowym czy nawet sportowym zostało Masonami. Od kiedy ich listy członkowskie nie są reklamowane lub łatwo dostępne dla wszystkich, zobaczenie lub rozszyfrowanie stopnia przynależności celebrytów jest często grą oglądania karier, czytania symboli i sygnałów rąk.
 
   

Cecil B. DeMille, dyrektor pierwszego filmu Hollywood i twórczy geniusz Paramount Pictures, był Masonem. Jack Warner z Warner Bros. Studios i Darryl Zanuck, współzałożyciel 20th Century Productions i Louis B. Mayer z MGM Movie Studio, Rowland Macy z rodziny Macys są / byli wszyscy Masonami. Dave Thomas Wendy i Pułkownik Sanders z KFC, King Gillette z maszynek Gillette i J. C. Penney są / byli Masonami. Sir Thomas Lipton od Lipton Iced Tea, Fryderyk Maytag z Maytag Co., Walter Chrystler z Chrystler Corp., i William Dow z Dow Chemical Co. - wszyscy Masoni. Samuel Ervin Jr, który stał na czele komisji Watergate, Dan Beard założyciel Harcerzy, Jean Henri Dunant założyciel Czerwonego Krzyża i Frederic Bartholdi projektant Statuy Wolności byli Masonami. Masońskie nazwisko Ford przecina spektrum polityki, biznesu i mediów. Gerald Ford był 38-ósmym prezydentem, Henry Ford był wynalazcą i dyrektorem pierwszej firmy gazowo-samochodowej oraz Glenn Ford był znanym aktorem. Masoni wynaleźli samochody napędzane gazem oraz między innymi Kartaczownice Gatlinga, Gilotynę, Szczepionki i (rzekomą) Bombę Atomową.

"Masoński monopol stanowisk rządowych kontynuowany był przez co najmniej sto pierwszych lat historii Stanów Zjednoczonych... Według spisu z 1924 roku, także w tym roku, Senat miał sześćdziesiąt procent członków Masonerii". -Mark Pinkham "The Return of the Serpents of Wisdom" (291)
 
Większość z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych, Senatu oraz Prezydentów było Masonami, a ci którzy nimi nie byli to na ogół nie mieli nic dobrego do powiedzenia na temat tej organizacji.

"Sumiennie i szczerze wierzę, że Rozporządzenia Masonerii, są jeśli nie największym, to ogromnym moralnym i politycznym złem w ramach którego Unia obecnie pracuje ... zmowa nielicznych przeciw równym prawom wielu ... Masoneria powinna być na zawsze zniesiona. Jest niedobra - zasadniczo niedobra – jak ziarno zła, które nigdy nie może przynieść niczego dobrego." -Prezydent USA John Quincy Adams, "Letters on Freemasonery" 1833

 
   

"Braterstwo Masonerii depcze po naszych prawach, pokonuje wymiar sprawiedliwości i każe opór każdego rządu, który nie może kontrolować." -Prezydent USA Millard Fillmore
 
"Wszystkie tajne przysięgi wiążą partie polityczne tak, że są niebezpieczne dla każdego narodu, bez względu na to, jak czyste i jak patriotyczne były motywy i zasady, które ich tam razem wprowadziły." -Prezydent USA Ulysses S. Grant
 
"Instytucje Masonerii powinny zostać zakazane jako jedynie zdolne do wytwarzania większego zła, a niezdolne do produkowania jakiekolwiek dobra, które może nie być pod wpływem bezpiecznych i otwartych znaczeń." -Sąd Najwyższy Chief Justice John Marshall
 
"Masoneria jest państwem w państwie i pewnego dnia Masoni obalą demokratyczne rządy Stanów Zjednoczonych, by ukoronować jednego z nich ‘wielkiego króla’ jako władcę tego kraju." -O. John G. Stevens, "An Inquiry into the Nature and Tendency of Speculative Masonry."

   

Mimo wysiłków wielu ruchów Anty Masońskich w całej historii, organizacja dziś wciąż istnieje i nadal rozwija swoją strefę wpływów.
 
"Zarzuty dotyczące Masońskich fabuł – ciężko takie znaleźć w ogólnodostępnych publikacjach, a jeszcze trudniej udowodnić - nie są zabronione, dla niewyraźnie przypominanej historii. Jedna wielka nieudokumentowana historia w okresie prezydentury Ronalda Reagana wyraźnie wskazuje, że co najmniej jedna Masońska Loża spiskowała w celu obalenia rządu Włoch. W ten skandal zaangażowana była również mniej-znana grupa podłączona do Masonerii, nazywana Zakonem Maltańskim (Knights of Malta), który odziedziczył rozkazy wojskowe starego Zakonu Templariuszy. John J. Raskob, jeden z trzynastu twórców Amerykańskiego Zakonu Kawalerów Maltańskich, brał udział w nieudanym zamachu stanu przeciwko prezydentowi Rooseveltowi na początku 1930 roku, powstrzymany jedynie przez głównego generała Marynarki Smedley Butlera, który bił na alarm w związku z intrygą.  
Amerykańskie Zakony obejmowały dyrektorów CIA Johna McCone i Williama Casey-a. Casey, wraz z pierwszym sekretarzem stanu Reagana, Alexandrem Haig-iem, został połączony ze znajomym z Zakonu, Licio Gelli, który w 1980 roku uaktywnił mało-używaną Włoską lożą Masońską do tego co zostało nazwane ‘światowym faszystowskim spiskiem’ z pomocą Mafii, Banku Watykanu i CIA." -Jim Marrs,"Rule by Secrecy" (256) 

Tradycyjna historia podkreśla, że rewolucyjna wojna toczona przez Brytyjską monarchię niesprawiedliwie opodatkowywała Amerykanów. Chociaż na jednym poziomie jest to prawdą, to prawdą jest również, że przywódcy Rewolucji Amerykańskiej, sygnatariusze Konstytucji i Deklaracji Niepodległości byli potomkami Brytyjskich arystokratycznych rodów, a większość z nich była Masonami.

   
 
"Nie tylko wielu założycieli rządów Stanów Zjednoczonych było Masonami, ale jeszcze otrzymali oni pomoc z tajnego i dostojnego ciała istniejącego w Europie, które pomogło im założyć ten kraj do swoistego i określonego celu znanego tylko niewielu wtajemniczonym." -Mason 33-ego stopnia Manly P. Hall, "The Secret Teaching of All Ages" (XC i XCI)
 
   

"Sama walka o niepodległość wydaje się być kierowana przez bractwo Masońskie, a niektórzy historycy nawet nalegają, że została napisana przez nich." -David Ovason, "The Secret Architecture of Our Nation’s
Capital" (75)    

 
"Masoneria była siłą napędową ideałów i założeń ... Rewolucji Amerykańskiej. Co jest mniej znane jako fakt, jest to, że w danym czasie panował bardzo ścisły związek pomiędzy Francuskimi i Amerykańskimi lożami Masońskimi ... W tych dniach Masoneria w Ameryce była regulowana przez Zjednoczoną Wielką Loże z Anglii, która wyznaczała "Lokalnych Wielkich Mistrzów' w różnych regionach na Północnym Kontynencie Amerykańskim." -Graham Hancock i Robert Bauval "Talisman"
 
Przed Wojną o Niepodległość, "Nowemu Światowi" Ameryki brakowało jedności i autonomicznej tożsamości. Przez prawie 300 lat nie było tam wojska, konstytucji, ani federalnego rządu. Następnie w ciągu dwóch krótkich lat, pstryknięcie historycznego palca i Ameryka miała Kontynentalnych Wojskowych, Kontynentalny Kongres, oraz Status Konfederacji. W Deklaracji Niepodległości, Brytyjscy kolonizatorzy (lub "Amerykańscy") oficjalnie oddzielili się od Brytyjskich nacjonalistów. Masońska linia krwi Generała Georgea Washingtona doprowadziła go do zostania pierwszym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki, a królewski rząd Ameryki przekształcono z jawnego w tajny. Królewskie i tajne reguły stowarzyszenie nie zmieniły się, tylko postrzeganie rządów uległo zmianie, jednak nadal to samo DNA przebywało w biurze. Zamiast ludzi dobrze-świadomych swojego losu, którzy znali Monarchie / Cesarzy i ich ucisk, stali się ludźmi, którzy rzeczywiście wierzyli, że urodzili się w wolnym i otwartym systemie.
 
"Masoneria / Wolnomularstwo, najstarsze i najpotężniejsze tajne stowarzyszenie w historii świata, zasadziło solidne korzenie w pierwszych dniach Ameryki, a nawet odegrało znaczącą rolę w Rewolucji Amerykańskiej. Odegrało nawet jeszcze większą rolę w późniejszej Rewolucji Francuskiej, która początkowo w Stanach Zjednoczonych została przyjęta z wielką radością i zatwierdzeniem. Liczba lóż Masońskich oraz ilość członków wzrosła. Przed 1826 r. szacuje się, że Masonów w Stanach Zjednoczonych było prawie pięćdziesiąt tysięcy, w większości osób wykształconych i specjalistów. Jednak w tym roku, jeden Mason złamał szeregi. Okazało się, że kapitan William Morgan z Batavia, New York, rozpracowywał Masonów. Morgan, trzydziestoletni członek zakonu napisał: ‘Zgubę naszych cywilnych instytucji można znaleźć w Masonerii, już potężnej i z dnia na dzień coraz bardziej. Jestem winny swojemu kraju ujawnienie tych niebezpieczeństw.’ Zanim książka mogła być wydrukowana, Morgan i jego wydawcy zostali porwani w Batavii. Zirytowani przyjaciele i sąsiedzi ścigali porywaczy i udało się uratować wydawcę, ale Morgan nie miał tyle szczęścia.
Nigdy nie widziano go więcej. Wiele lat później, Mason imieniem Henry L. Valance zwierzył się swojemu lekarzowi, gdy leżał na łożu śmierci, że on i dwóch innych Masonów wrzuciło Morgana do Rzeki Niagara. Valance tamtej nocy cierpiał z powodu sumienia winy - 'syndromu Kain’a - i szukał rozgrzeszenia za grzechy." -Jim Marrs, "Rule by Secrecy" (217-8)
 
   

Jeśli posłuchasz Masońsko Hollywoodzkiego filmu przygodowego „Skarb Narodow” (National Treasure), to 6 ojców założycieli było Wolnomularzami. Jeśli przeczytasz różne Masońskie strony internetowe, to one przyznają że 9-13 było Masonami. Ale prawda jest taka, że większość ojców założycieli była wysokimi-rangą Masonami.
 
"Spośród 56 sygnatariuszy Amerykańskiej Deklaracji Niepodległości, co najmniej 50 było znanych jako Masoni,
a tylko co do jednego było pewne, że nim nie był." -
David Icke, "Tales from the Time Loop"

 
"Rada Najwyższa 33-ego stopnia Rytu Szkockiego Masonerii mówiła uczniom, że 13 z 39 pierwotnych sygnatariuszy Konstytucji było masonami ... Ciekawe jest również, że należy zwrócić uwagę, że było 39 sygnatariuszy, dokładnie trzy razy więcej niż Masońska
liczba 13". -
Ralph Epperson, "The New World Order" (146)


13 jest ważnym numer dla Masonów. Istnieje 13 stopni w Rycie-York Masonerii, i akurat tak zdarzyło się, że było 13 oryginalnych kolonii (łącznie z Nowym „York-iem"). Nowy Jork jest znany jako "Imperium Stanów" z "Empire State Building", ale czyjego Imperium? Kim jest Cesarz? Być może Ryt York Wolnomularzy mógłby nam powiedzieć?  13 Masonów podpisało Konstytucję wraz z 26 (13x2) nie-Masonami, dając razem 39 (13x3). Tam również zwyczajnie zdarzyło się, że było 39 członków Rockefellera w wewnętrznym-kręgu Bilderberg i 39 pięter w budynku ONZ Rockefellera. To wszystko stanie się bardziej znaczące w rozdziale "Okult Numerologii".

 
   

Czy wiedziałeś, że Statua Wolności została podarowana Ameryce przez Francuskich Masonów?  We Francji nad Sekwaną jest jeszcze jeden pomnik, podobny do tego Amerykańskiego. Postać propagowana jako "Lady Liberty", podobno pochodzi od Rzymskiej bogini Libertus, jest po prostu patriotycznym pseudonimem dla publiczności. Lady Liberty była znana w całej historii jako Izyda (Isis) z Egiptu, Semiramida / Isztar z Babilonu, Atena z Grecji, Astarte z Syrii, Kybele z Rzymu, Asztaret z Izraela i Diana z Efezie. Ona jest pogańską matką Boginią Bractwa, prawie zawsze przedstawianą ubraną w szatę, w koronie cierniowej i niosącej iluminującą pochodnię. Ona jest symbolem zarówno Księżyca i "psiej-gwiazdy" Syriusza, dlatego angielskie słowo God (Bóg) to po prostu od tyłu Dog (Pies). Letnie "Psie dni" powstawały po Syriuszu i były uważane za zły czas. J. Brady w "Clavis Calendarium", mówił psie dni były znane jako czas, "Kiedy morza się gotowały, wino się psuło, psy wyrastały na szalone, a wszystkie stworzenia stawały się ospałe, powodując u ludzi płonące gorączki, histerię i choroby umysłowe". Ten gorący czas był związany z narwanymi gorącymi-głowami. To dlatego, ty jesteś Syriusz, kiedy jesteś Serio (eng. Sirius-Serious). Jest to również okultystyczne pochodzenie wszystkich amerykańskich "hot dog-ów". 4 lipca, Dzień Niepodległości Ameryki, tak się znowu przypadkowo składa, że to drugi psi dzień Syriusza - ważna data dla przed Masońskiego Zakonu Templariuszy. 

   


"Jest to data wielkiej porażki Templariuszy pokonanych przez Muzułmańskie wojska na Ziemi Świętej na rogach Hattin w dniu 4 lipca 1187 r., której następstwem była utrata Jerozolimy przez Chrześcijaństwo. Dlatego trudno aby była bardziej sugestywna data "Templariuszy" lub "Salomona" niż sugestywny 4 lipca, czyli dążenie do budowy świątyni Salomona w Jerozolimie. Czytelnik będzie również oczywiście świadomy, że 4 lipca to Dzień Niepodległości w USA, upamiętniającej podpisanie Deklaracji Niepodległości i przekształci datę na zawsze w potężny talizman, który składa się na "Niepodległość" i "Wolność" dla Nowego Świata, a teraz w zasadzie, dla Nowego Porządku Świata."  -Graham Hancock i Robert Buaval "Talisman" (470)

   

Symbolem dolara USA jest $, czasami z jedną lub dwoma pionowymi liniami. "S" oraz "I" nie mają nic wspólnego z "dolarem" a wszystko wspólne z "ISIS." Egipską Boginią Księżyca i Syriusz-a była "ISIS" (Izyda) i to jest najbardziej powszechna nazwa dla niej wykorzystywana przez Bractwo. Znak dolara jest rzeczywiście okultystycznym talizmanem dla tej Bogini Iluminatów. To dlatego zarówno Statua Wolności/Isis oraz jej dolary są obydwa w tym samym zielonym kolorze. Starożytne korzenie słowa Księżyc (Moon) były "mon" i "min", dlatego mamy "pieniądze" (money) wytwarzane w „mięcie” (mint). Sama idea pieniędzy i symbolicznej waluty pochodzi od dawnych tajnych stowarzyszeń.

 
"Srebro było związane z księżycem i dlatego też z Boginią księżyca, najbardziej znaną, którą była i jest ISIS. Więc jej nazwisko stało się symbolem pieniędzy. Znajdziemy to dzisiaj w sprytnie zakamuflowanych motywach $, które są niczym innym jak sygnaturą za nazwą I-S-I-S, jednak połączone ze sobą w pomysłowy sposób." -Michael Tsarion, "Astrotheology and Sideral Mythology"
 
   

W latach 90-tych XVIII wieku Francuski Mason Pierre L'Enfant zaprojektował architektoniczny układ ulic Waszyngtonu zawierający wiele okultystycznych talizmanów/symboli. Jeśli spojrzysz na Waszyngton DC z lotu ptaka, możesz być w szoku, bo znajdziesz takie rzeczy jak żelazny krzyż (wykorzystywany przez Hitlera), Gwiazdę Dawida (używaną przez Rothschildów), do góry nogami (szatański) pentagram skierowany w kierunku Białego Domu, a nawet piramidę z ogromną sową siedzącą na szczycie budynku Kapitolu. Egipski hieroglifem dla Bogini Iluminatów Isis/Syriusz jest gwiazda, owal, obelisk, wszystko narysowane razem. W Waszyngtonie całkiem przypadkiem okazuje się że; Pomnik Waszyngtona, Gabinet Owalny i pentagram są zakodowane na ulicach i w Architekturze.
 
   

„Egipski hierogram gwiazdy Syriusz składa się z trzech kształtów: pięcioramiennej gwiazdy, owalu i obelisku. Zaskakująco to jest to co znajdujemy na kamieniach Waszyngtonu. Całe miasto jest dedykowane astronomicznie dla gwiazdy Syriusza i jej okultystycznemu obyczajowi. Astrologia wydaje się być wystarczająco dobra dla rządzących Plutokratów. Szkoda, że gdy zwykły człowiek poszukuje użycia sztuki przepowiadania dla własnego osobistego wzmocnienia fizycznego i duchowego, to jest on uważany za wybryk i czciciela-diabła.” -David Ovason, "Secet Architecture of Our Nation’s Capitol"
 
„Milionerzy nie używają astrologii, biliarderzy tak." -JP Morgan

W Waszyngtonie mamy falliczny "Monument" z widokiem na żeńskie "Owalne" biuro oraz pentagon i pentagram E’nfant. W Paryżu znajdujemy "Igłę Kleopatry" kolejny obelisk przed Katedrą Notre Dame ("Dziewicy" Marii). Watykan ma kolejny muskularny obelisk otoczony okrągłą kobiecą strukturą budynku. W Londynie, Nowym Jorku i wielu innych miejscach znajdziesz takie same. Bractwo umieściło swoją seksualną architekturę w kluczowych punktach geomancji na całej Ziemi.

 
"Obeliski i kopuły są wspólnymi widokami zabytków i budynków Bractwa. Obelisk jest starożytnym fallicznym symbolem męskiej energii oraz energii słonecznej, a kopuła reprezentuje kobietę lub energię księżyca. Często są one umieszczane razem albo blisko siebie. Jest to symbolika Gabinetu Owalnego (macicy, kobiety) w Białym Domu, która patrzy na Pomnik Washingtona, ogromny kamienisty obelisk (falliczny, mężczyzny). Symbole te przyciągają i generują energie, którą reprezentują: są fizyczną formą myśli. Obelisk symbolizuje również penisa Egipskiego boga Słońca, Ozyrysa. Według legendy, po tym jak Ozyrys został pokrojony na kawałki przez swojego rywala Set-a, Królowa Isis znalazła wszystkie elementy z wyjątkiem jego członka. Twierdzono że obelisk pochodzący z Aleksandrii w Egipcie, stoi w Central Parku w Nowym Jorku, jego bliźniak został wzniesiony w XIX wieku, podczas panowania Królowej Wiktorii, na byłych ziemiach Templariuszy wzdłuż Tamizy nie daleko od siedziby parlamentu. Jest znany jako Igła Kleopatry i pierwotnie stał w On (Heliopolis), w Egipskim mieście słońca, od co najmniej 1500 roku pne, zanim został przeniesiony do Aleksandrii ... sfinks został umieszczony po obu stronach na swoim miejscu w Londynie. Inny Egipski obelisk, który został zbudowany w Luxor 3200 lat temu teraz stoi na Place de Concorde w Paryżu, mniej niż minutę jazdy od miejsca wypadku Diany. Po drugiej stronie miejsca katastrofy jest wieża Eiffla, kolejny gigantyczny obelisk w przebraniu. Pomnik Washingtona jest kolosalnym obeliskiem. Kopuła (od greckiego słowa oznaczającego miejsce Bogów) rysuje i wykorzystuje energię, podobnie jak piramidy." -David Icke, "The Biggest Secret" (354)

   

Utrzymują również tajemnicze starożytne linie łączące punkty energetyczne i kontynuują budowy wzdłuż nich. Na przykład miasta Boston, Nowy Jork, Filadelfia, Baltimore i Waszyngton są na perfekcyjnej linni która ciągnie się aż od Teotihuacan całą drogę do Stonehenge, Troji i Baalbek. Londyn do Gizy i Paryż do Dendery są niemal w równoległej linii. Ta wiedza geomancji została rozumiana i skryta przez starożytnych budowniczych / masonów i pozostaje w ten sposób do dzisiaj.
 
"Czy ktoś z was kiedykolwiek zastanawiał się, dlaczego pomnik wojenny prawie zawsze musi być obeliskiem? I dlaczego Pomnik Waszyngtona znajdujący się w centrum Waszyngtonu jest gigantycznym obeliskiem? Ponieważ obeliski, podobnie jak wszystkie te symbole i kształty geometryczne, generują energię którą reprezentują. Pamiętam wspinaczkę po niektórych kamiennych schodach wewnątrz wielkiego obelisku koło Hebden Bridge w Anglii i czułem ogromną męską energię seksualną dookoła mnie. Zastanawiałam się, co się dzieje na Ziemi, dopóki nie przypomniałem sobie, gdzie jestem ... wewnątrz męskiego penisa w prawdzie. Symbole są budowane do reprezentowania swojej energii, która zostanie wygenerowana, ponieważ symbole są fizyczną manifestacją myśli, które je tworzą. Ci faceci nie umieszczają swoich symboli wszędzie tylko dla zabawy. Robią to, ponieważ pomaga to w rezonansie pola energetycznego do częstotliwości drgań którą chcą. To z kolei wpływa na myśli i uczucia ludzi." -David Icke, "The Biggest Secret" (136)

"Niezwykła prawda jest taka, że samo istnienie Pomniku Waszyngtona jest ściśle związane z Egipską gwiazdą Syriusz (Sirius the Sihor), którą starożytni reprezentowali w swoich świętych hieroglifach jako obelisk, lub również gwiazdę. Jak to możliwe, że ta najważniejsza gwiazda starożytnego świata okazuje się być znajdowana, tak jakby była, wskrzeszona w architekturze Stanów Zjednoczonych. ... w dniu, kiedy podstawa Pomnika Waszyngtona została położona, Słońce przeszło ponad Syriuszem ...  Obliczenia pokazują wyraźnie, że w dniu złożenia Deklaracji Niepodległości uzgodnionej w Filadelfii, Słońce było nad Syriuszem. Mason, który jako pierwszy podpisał Deklarację Niepodległości był świadomy szczególnego znaczenia dnia 4 lipca jako kosmicznego wydarzenia. To drugi dzień z tak zwanych psich dni ... rozpoczynających się w dniu 3 lipca. Nazywa się je psie dni, ponieważ odnoszą się do wznoszącej się gwiazdy Syriusza." -David Ovason, "Secret Architecture of Our Nation’s Capitol"


   
 
Masoni znają się na astrologii, astronomii i astro-teologii. Ustawiają wszystkie ważne rocznice, dedykacje, deklaracje, wielkie otwarcia i inne wydarzenia w czasie zjawisk astrologicznych.
 
"W latach po rewolucji, Masońskie wspólnoty utrzymywały uroczyste otwarcia dla takich nowych przedsięwzięć jak mosty, zamki, uniwersytety, budynki rządowe, pomniki, a nawet kościoły. Takie budynki były dopasowywane do gwiazd oraz duchowych istot, które rządzą gwiazdami ... Fundamentalne badania wykresów i tabel używanych we wczesnej fazie budowy Waszyngtonu ujawniają znaczenie astrologii i rzeczywiście, potwierdzają ponad wszelką wątpliwość, że astrologia odegrała ważną rolę we wczesnych Masońskich rytuałach, a uzasadnianie astrologii rzadko było omawiane otwarcie, nawet w dokumentach Masońskich. Wiedza o gwiazdach - o ile była ona rozumiana w kręgach masońskich - to została zachowana jako najlepsza sekretna wiedza, pozostawiona tym posiadającym specjalistyczną wiedzę z takiej dziedziny." -David Ovason, "Secret Architecture of Our Nation’s Capitol” (124)
 
   

Dnia 7 sierpnia 1880 roku, punktualnie rano o 10:59 kamień fundamentalny obelisku Pomnika Waszyngtona został położony kiedy Słońce przechodziło nad Syriuszem. Dzień w którym kamień fundamentalny został położony pod Białym Domem, około południa Księżyc wszedł na 23-trzeci stopień Panny (Virgo) jako węzeł Głowy Smoka. Rankiem 18 września 1793 roku, Słońce również mijało ten stopień Panny kiedy powstawał budynek Kapitolu. Gdy powstawała Biblioteka Kongresu, Słońce i Saturn były połączone z Panną. A kiedy Ryt Szkockiej Masonerii "House of the Temple" kładł kamień fundamentalny dnia 18 października 1911 roku, Księżyc i Wenus były połączone z Panną.
 
"Szanse, że to jest zwykły zbieg okoliczności są tak odległe, że musimy założyć, że ten, kto kierował planami w Waszyngtonie, nie tylko miał znaczną wiedzę o astrologii, ale miał interes w podkreśleniu roli znaku Panny ... raz za razem ujrzymy, że znajomość gwiazd odgrywała ważną rolę w każdym etapie twórczej fazy budowy miasta." -David Ovason, "Secret Architektura naszej stolicy" (656)
 
   

Biały Dom, Kapitol i Pomnik Waszyngtona tworzą "Federalny Trójkąt", który odzwierciedla na ziemi Arcturus, Spica i Regulus na niebie - trzy gwiazdy, które wspierają Pannę. W Waszyngtonie znajdują się 22 pełne zodiaki ukryte w architekturze, większość z nich podkreślająca Pannę. Jest to najwyższe natężenie zodiakalnej sztuki / symboliki w świecie, w porównaniu na przykład z zaledwie 4 w Londynie.
 
"W godzinach wieczornych pomiędzy 10-tym a 15-tym sierpnia, tak jak Słońce zachodzi nad Pennsylvania Avenue, konstelacja Panny pojawia się na niebie nad Białym Domem i Federalnym Trójkątem. W tym samym momencie zachodzące Słońce pojawia się dokładnie nad wierzchołkiem kamienistej piramidy w starej wieży poczty (Old Post Office), która jest na tyle szeroka, że zamyka tarczę słoneczną zachodzącego słońca. Według Masona z XIX wieku, Ross Parsons, "Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny jest ustalone na 15 sierpnia, ponieważ w tym czasie Słońce jest całkowicie w konstelacji Panny, tak że gwiazdy, z których się składa są niewidoczne w olśniewającym blasku jego promieni." -David Ovason, "Secret Architecture of our Nation’s Capital"
 
   

"Człowiek zawsze czuł potrzebę dominowania i nigdzie i w żadnym momencie nie był bardziej odpowiednio oddany niż w tej nowożytnej epoce. Jeśli tak by nie było, to dlaczego potrzebne są te wszystkie tajne stowarzyszenia? Jeśli jesteśmy rządzeni przez otwarty system prowadzony przez demokratycznie wybieranych urzędników, to dlaczego potrzeba tajnego masońskiego porządku w każdej wiosce, miasteczku i mieście w Stanach Zjednoczonych? Jak to jest, że Masoneria może działać tak otwarcie, a jednocześnie trzymać swoje sekrety tak dobrze ukryte?" -John Coleman, "Conspiracy Hierarchy”
 
   

Istnieje wiele sekretnych powiedzeń, tajnych uścisków dłoni i gestów wykorzystywanych przez Masonów zarówno do rozpoznawania siebie nawzajem w miejscach publicznych, jak również do komunikowania konkretnych informacji. Na przykład, istnieją mudry (ręczne) gesty powszechnie wykorzystywane przez Masonów pozujących do portretu/zdjęcia. Jednym z częstszych gestów jest znany jako "Ukryta Dłoń", zgodnie z którą prawa ręka jest umieszczony częściowo lub całkowicie w jednej koszuli / kurtce. Królowie masońscy, prezydenci, premierzy i osobistości medialne zostali sfotografowani pozujący z ukrytą ręką. Innym popularnym jest "pazur", prawa ręka na piersi i zgięte wszystkie kostki do środka.
 
"Te same znaki były pokazywane przez założyciela Mormonów, Josepha Smitha, gdy umierał na piętrze więzienia Illinois za różne kryminalne oskarżenia. Leżący krwawiący i zdesperowany, chrapliwy głos Smitha słyszany był wołający żałośnie, masoński jęki, wzywający masonów, aby pomogli pilnie bratu w kłopocie, "Czy nie ma pomocy dla syna wdowy?" -Texe Marrs, "Codex Magica" (44)
 
   

Prawdopodobnie najczęściej prezentowane znaki-rąk to są Szatańskie Rogi Diabła, wykonywane są przez zgięcie palców środkówego i serdecznego, rozszerzając tylko palce wskazujący i najmniejszy. Kciuk może być schowany lub być spleciony; oba są i były stosowane przez satanistów przez wieki. Ostatnio, ten jak i wiele innych Masońskich znaków-rąk przenikło do kultury popularnej dając różne ezoteryczne znaczenie dla błądzącego społeczeństwa. Na przykład Rogi Diabła z kciukiem na zewnątrz są często używane, aby powiedzieć "kocham cię".
 
"Znak jest często mylony z frazą języka migowego, ‘kocham cię’. Choć początkowo wydaje się to dziwne podobieństwo, zauważamy emocjonalnie ‘ahh, rozumiem!’, kiedy odkrywamy, że osoba, która wymyśliła, lub utworzyła, system ręcznych znaków dla osób niesłyszących, Helen Keller sama była okultystką i Teozofką. Czy Keller celowo zaprojektowała dla głuchoniemych 'Kocham Cię' podpisując je niezwykłą imitacją klasycznego znaku szatana? Czy Keller mówiła po prostu: ‘Kocham cię, Diable?’” -Texe Marrs, "Codex Magica" (120)
 
   

Jeśli słuchasz Heavy Metalowej muzyki, Diabelskie Rogi są nazywane "Metalowymi Rogami" i cała publiczność uprawia mudry (gestykulacje rąk). Nawet (Prezydenta Busha) Uniwersytet Alumni w Teksasie nazywa znak ręki "UT Horns” (Rogami Uniwersytetu Teksasu), następnie uczniowie używają go w rajdach i imprezach Sportowych. Ale, Uniwersytet Teksasu ani Metalowe Rogi nie mogą być brane pod uwagę jako postacie światowej Polityki / Mediów, które zostały sfotografowane robiąc ten Satanistyczny gest (także zauważcie złośliwe spojrzenia na twarzach): prawie wszyscy członkowie rodzin Obama, Bush, Clinton, Ronald Reagan, Dan Quayle, Jon Edwards, Książe William, Silvio Berlusconi, Mahmoud  Ahmadinajad, Yasser Arafat i wielu innych, wszyscy zostali sfotografowani podczas robienia tego znaku. Nawer piosenkarka „chrześcijańska” Amy Grant i pastorzy Kenneth Copeland, Jesse Duplantis, Rodney Brown i Benny Hinn wszyscy zostali sfotografowani czyniąc Znak Diabła - rogi. Logo Rady Stosunków Zagranicznych (CFR) jest nagi mężczyzna na białym koniu pokazujący Diabelskie Rogi. Czy niektóre z nich mogą być tylko zbiegiem okoliczności? Na pewno, ale czy wszystkie z nich nimi są?
 
Od samego pierwszego stopnia inicjowany bierze krew-przysięgi nie ujawniając nigdy tajemnic Masonerii pod karą śmierci. Przysięgają oni nigdy nie zdradzać swoich braci i organizacji, nigdy nie powiedzieć policji o zbrodniach Bractwa i nigdy nie skazać żadnego znajomego Masona jako winnego, jeśli służa jako ławnicy bądź sędziowie.
 
"Wtajemniczeni do początków stowarzyszenia lub Pierwszych Stopni Niebieskiej Loży ślubują, ‘zobowiązuje się do zachowania tajemnicy pod nie mniejszą karą niż podcięcie gardła, języka wyrwanego z korzeniami, ciała pochowanego w szorstkich piaskach nad morzem przy niskich odpływach i przypływach dwukrotne w ciągu 24 godzin’. Kary w wyższych stopniach rosną coraz bardziej drastycznie." -Jim Marrs, "Rule by Secrecy" (218)
 
   

"Drugi stopień Masonerii recytuje następującą haniebną przysięgę stowarzyszenia: ... wiążąc się pod nie mniejszą karą niż otwarte rozszarpanie moich piersi, mojego serca wyrwanego i umieszczonego na najwyższym szczycie tamtejszej świątyni by być pożartym przez powietrzne sępy, wiedząc to nie powinienem kiedykolwiek świadomie naruszać obowiązku członkowskiego rzemiosła. Trzeci stopień przysięga głosi: ... wiążąc się pod nie mniejszą karą niż przecięcie mojego ciała na pół, moich wnętrzności wziętych stamtąd i spalonych na popiół, prochów rozproszonych na cztery strony świata, tak aby zostały wspomnienia tak paskudne i okropne jakbym był nędznikiem, wiedząc to nie powinienem nigdy złamać mojego Mistrzowskiego Masońskiego obowiązku.To nie wszystko. W 4 stopniu, Mistrz z Rytu York, wykonuje rytuał na kandydacie, który symbolizuje "odcięcie jego ucha", w przypadku gdyby odsłonił sekrety zakonu. I na 5 stopniu, powtarzając po Mistrzu, nieszczęsny kandydat zgadza się następująco: ... wiążąc się pod nie mniejszą karą niż (w dodatku do wszystkich moich wcześniejszych kar), aby język mój podzielić od czubka do nasady, tak abym następnie nie był w stanie wymówić słowa.”  -Texe Marrs, "Codex Magica" (285-6)
 
   

Jaki rodzaj tajemnicy zachowują, że inicjuje ona potrzebę tak makabrycznych przypomnień przy każdym stopniu aby nigdy nie ujawnili oni co wiedzą? Nie tylko Masoni podejmują powyższe przysięgi aby nigdy nie narażać więzi Bractwa / braci, ale wszyscy Masoni (w tym Prezydenci, Premierzy i inni politycy) również przysięgają stosować się do wszystkich poleceń wydawanych przez Masona wyższego stopniem.
 
   

"Wielkie litery słów wziętych razem czytamy: ‘Obiecuję, że będę przestrzegał wszystkich wezwań podanych do mnie z ręki brata Mistrza Masona.’ Oznacza to, że Prezydent Stanów Zjednoczonych musiał przyjmować polecenia od Alberta Pike-a! Istnieje pewna hierarchia w Stanach Zjednoczonych! I prezydenci, którzy są Masonami przyjmują polecenia od innych Masonów!" -Ralph Epperson, "The New World Order" (172)
 
Albert Pike był Suwerennym Wielkim, Komandorem Najwyższej Rady 33-ego stopnia i Ojcem Świętym Wszechświata Masonerii. On stworzył 33 stopnie Rytu Szkockiego, współtworzył KKK i pozostaje czczoną postacią w światowej Masonerii.

   
 
W 1891 roku, kiedy Pike zmarł a jego pogrzeb odbył się w Waszyngtońskiej Masońskiej Świątyni o północy w pokoju w całości w kolorze czarnym. To jest człowiek, który nosił opaskę, przez którą twierdził, że utrzymuje stałą łączność z Lucyferem. W dniu 15 sierpnia 1871 roku Albert Pike napisał list do Giuseppe Mazzini-ego przedstawiający trzy wojny światowe, które byłyby konieczne w celu doprowadzenia do rządu światowego. Pierwsze dwie zdarzyły się dokładnie tak, jak zaplanował Pike dziesięciolecia wcześniej, a trzecia dziwnie przypomina obecną sytuację polityczną na świecie.
 
"Pierwsza Wojna Światowa musi być wywołana w celu umożliwienia Iluminatom obalenia potęgi carów w Rosji i uczynienia tego kraju fortecą ateistycznego komunizmu. Rozbieżności spowodowane przez "agenturę" (agentów) Iluminatów pomiędzy Brytyjskimi i Germańskimi Cesarstwami zostaną wykorzystane do podsycenia tej wojny. Pod koniec wojny, zostanie zbudowany komunizm i będzie wykorzystany w celu zniszczenia innych rządów oraz w celu osłabienia religii.
 
Druga Wojna Światowa musi być podsycona przez wykorzystanie różnic pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi. Ta wojna musi być wywołana tak, aby nazizm został zniszczony, a syjonizm polityczny był wystarczająco silny, aby ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie. W czasie II Wojny Światowej, międzynarodowy Komunizm musi stać się na tyle silny, aby zrównoważyć Chrześcijaństwo, które byłyoby następnie skrępowane i trzymane w oczekiwaniu, aż do czasu, kiedy będziemy go potrzebować do ostatecznego kataklizmu społecznego.
 
Trzecia Wojna Światowa musi być podsycona przez wykorzystanie różnic spowodowanych przez ‘agentury’ ‘Iluminatów’ między syjonistami politycznymi a liderami świata islamskiego. Wojna musi być prowadzona w taki sposób, że Islam (Muzułmański Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą nawzajem. Tymczasem inne narody, ponownie podzielone w tej kwestii będą zobowiązane walczyć do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego...
 
Będziemy uwalniać nihilistów i ateistów i powinniśmy sprowokować groźny kataklizm społeczny, który w całej swej grozie będzie jasno pokazywał narodom efekt absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe zawirowania. Wtedy wszędzie, obywatele, zmuszeni będą bronić się przeciwko mniejszości światowej rewolucjonistów, będą tępić tych niszczycieli cywilizacji, a tłum, rozczarowanych Chrześcijaństwem, których deistyczne duchy będą od tej chwili bez kompasu lub kierunku, chcących ideału, ale nie wiedzących gdzie przedstawić swoją adorację, otrzyma prawdziwe światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, przyniesionej wreszcie na widok publiczny. Ta manifestacja będzie wynikiem ogólnej reakcji ruchu, który nastąpi po zniszczeniu Chrześcijaństwa i Ateizmu, obydwu zdobytych i zgładzonych w tym samym czasie." -Albert Pike w piśmie do Giuseppe Mazzini, fragment William Carr "Pawns in the Game"

   

W Polsce działacze i przyjaciele sekt-seci tajnych stowarzyszeń obejmują czołowe stanowiska zarówno na fotelach u władzy jak i nawet w skrajnych ruchach prawicowych takich jak ONR, Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska. Jakim regułom służą ci ludzie i dlaczego werbują oni ludzi za pomocą ideologii demokracji i republikanizmu? Jak się spojrzy na tradycję Polskiego Oświecenia, to jej głównymi architektami byli Wolnomularze. Konstytucja 3 Maja – Spośród czterech głównych autorów i redaktorów tekstu konstytucji tylko jeden – ksiądz Hugo Kołłątaj – nie był Masonem. Pozostali – król Stanisław August, jego sekretarz Scipione Piattoli i Ignacy Potocki – należeli do Masonerii , w Sejmie zasiadało „74 masonów”. Wielu Masonów było w Zgromadzeniu Przyjaciół Konstytucji Rządowej, a wielu z nich jest twórcami Komisji Edukacji Narodowej. Wolnomularzem nie tylko Polskim, ale także Włoskim i Niemieckim, był Jan Henryk Dąbrowski, bohater polskiego hymnu, i jego autor Józef Wybicki.
Odpowiedz
#2
Masoneria - Ukryte Siły

Bardzo dobry film pozwalający zrozumieć, że Masoneria naprawdę istnieje.
Po zakończeniu II Wojny Światowej autor scenariusza filmu, Jean-Marie Riviere trafił do więzienia. 

Producent Robert Muzard i dyrektor artystyczny Paul Riche, z powodu zaangażowania w powstanie filmu zostali STRACENI (+1949).

Tytuł oryginalny: Forces occultes. 

Kraj: Francja. 
Rok produkcji: 1941. 
Data premiery: 1943. 
Film czarno-biały. 
Oryginalne dialogi francuskie i polskie napisy.Odpowiedz
#3
Rzekomo masoni na 32 poziomie dowiadują się tego, że ziemia jest płaska otrzymując oryginalną kopię Książki Alberta Pike'a pt. "Morale i Dogmat" ,w której zawarta jest informacja, że starożytni wiedzieli że ziemia jest płaska.
Odpowiedz
#4


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości