Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacje Fałszywych Flag
#1
LINK DO WIDEO


Powyższy materiał ukazuje czym naprawdę są ataki terrorystyczne. Wykorzystują służby specjalne oraz osoby ze struktur tajnych stowarzyszeń do odgrywania wcześniej zaplanowanych scenariuszy i ról. Są oni tzw. aktorami kryzysowymi, którzy symulują wydarzenia wyglądające na prawdziwe, po czym media (które również należą do nich) rozsiewają propagandę strachu wśród społeczeństw na całym świecie. 

Syjonistyczne "elity" są specjalistami od wysadzania samych siebie i zwalania winy na innych, by pod przykrywką 'walki z terroryzmem' grabić i podporządkowywać sobie inne kraje. Fałszywe Flagi z Londynu, Paryża, Brukseli oraz te które dopiero się wydarzą mają na celu OGRANICZENIE NASZYCH SWOBÓD OBYWATELSKICH I WPROWADZENIE CHAOSU z którego wyłoni się NOWY PORZĄDEK ŚWIATA.
Odpowiedz
#2
FLORIDA SHOOTING - FAŁSZYWA FLAGA

Ten dzieciak jest we wszystkich wiadomościach i wzywa polityków do zrobienia czegoś z bronią.
Tylko jest mały problem, tam nie pokażą tego fragmentu jak zapomniał swojego skryptu...
I to nie był jego pierwszy raz kiedy występował przed kamerą...
   


A koledzy z jego prawdziwej szkoły mówią, że chyba zapomniał do której szkoły chodził, bo ukończył inną szkołę niż ta w której była rzekoma szczelanina...
   

   


I te uśmiechy jak wiedzą że zarobili trochę kasy odgrywając swoje role...
   Odpowiedz
#3
Ciekawostka:
Przesłałem zapytanie do MPK, o której godzinie odjechał autobus z pętli w dniu zamachu. Po 3 tygodniach dostałem odpowiedź że nie udzielają takich informacji i mam się kierować na policję jak chcę wiedzieć coś więcej.
Odpowiedz
#4


Odpowiedz
#5
Fałszywa Flaga w Gdańsku na scenie WOŚP. Kolejna szopka z aktorami bawiącymi się w odgrywanie symulacji, tak by wyglądały jak prawdziwe.

Prezydentowi Adamowiczowi nic nie jest poza tym, że co najwyżej pobrudził się farbą imitującą krew, ale nawet i tego nie widać. Media samej sceny dźgnięcia i tego co było chwile po tym nie pokazują, bo podobno jest bardzo brutalna, a moim zdaniem po prostu bardzo nieudolnie odegrali swój scenariusz, dlatego jedyne co nam dają to jakieś dalekie i niewyraźne ujęcia na których praktycznie nic nie widać. Tak jak ci politycy są wytrenowani do gadania bzdur i kłamania na zawołanie, to mają nieco mniej praktyki w fizycznej sztuce aktorskiej, dlatego wyszło jak wyszło, malina roku będzie, tylko oczywiście taka bardziej nieoficjalna. Do konkretów, na chwile przed "zamachem" poproszono publiczność a zapalenie latarek, tym sposobem pozbyli się problemu nagrywania ze strony publiczności, na szczęście nie wszyscy posłuchali co widać na materiale z pod sceny, gdzie facet który stoi obok Adamowicza i widzi rzekomy atak, chwile po nim krząta się po scenie jakby zapomniał co miał napisane w skrypcie, na początku idzie za napastnikiem, a za chwile stoi za nim i jak gdyby nigdy nic trzyma światełko w ręku, by po chwili znowu wrócić do grupy osób na scenie nie robiąc kompletnie nic z rzekomym napastnikiem czy rannym. Ci co byli na scenie, to wyglądają jakby nawet się nie połapali co się stało, bo najwidoczniej tak miernie to z bliska wyglądało. Ponadto, z tego co się orientuje to prezydent powinien stać na środku sceny, a nie gdzieś z boku, ale żeby zamaskować ewentualne słabe aktorstwo został poinformowany by stanął z boku, gdzie zasłaniały go od ludzi pod sceną efekty dymne i świetlne. Z nagrań wynika że od momentu rzekomego ugodzenia do wejścia ochrony minęło 30 sekund, dosyć sporo, jednak musieli poczekać aż aktor-napastnik powie swoją sekwencję, bo inaczej nie byłoby podtekstu politycznego. Gdy wypełnił skrypt, położył się wyjątkowo szybko i grzecznie na scenie jak dziecko, gdzie jeszcze przed chwilą był Stefanem Rambo. Facet podobno siedział za niewinność i dlatego wpadł popełnić przestępstwo na oczach tysięcy ludzi, by pokazać że siedział niesłusznie. Większego debilizmu już te klauny nie mogły wymyślić. A po co to wszystko? By propagować strach wśród społeczeństw, by tworzyć sztuczną dychotomię podziału i dzielić ludzi na partie polityczne pis-owców i po-wców, oraz by na podstawie tych wszystkich odgrywanych wydarzeń, wprowadzać coraz to nowe przepisy odbierające nam wszystkim pomału wolność, a zapewniające tym psychopatom rządowym więcej kontroli nad nami. Owsiak o wszystkim wiedział co się będzie działo, dlatego w swojej przemowie po tym zdarzeniu, raz mówił że nie wolno dzielić, a za chwile napuszczał ludzi na jakąś kobietę, czy ten facet ma schizofrenie czy rozdwojenie jaźni, to raz nie wolno dzielić, a za chwile dzieli ludzi, mówiąc oczywiście o przykładach Żydów i tego całego ich sfałszowanego Auschwitz. Niewątpliwie wiedział o jakiej grupie wyznaniowej trzeba wspomnieć i oddać jej hołd za całokształt tej hierarchii i fałszu z jakim mamy do czynienia.


UPDATE:
Informacje o śmierci prezydenta Gdańska należy czytać, że od tej pory będzie on mieszkał zagranicą. Jest wiele miejsc gdzie ludzie żyją w innym tępię bez śledzenia newsów, a tym bardziej z Polski. Za jakiś czas sprawa przycichnie, on lekko zmieni wygląd i nikt już nie będzie kojarzył całej sytuacji, bo media będą podrzucać nowe szopki.Zwróćcie uwagę na datę i godziny opublikowanych tweetów przez polityków, parę godzin PRZED całym wydarzeniem. Skąd oni wszyscy wiedzieli co dokładnie się wydarzy?
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,...SLjSKgIOuQ
To że te kanalie sobie później re-edytowały godzinę z 11 na 20, to nic dziwnego, oni kontrolują te wszystkie tweetery, youtuby i facebooki, to są ich platformy, także w każdej chwili mogą je edytować i właśnie to zrobili, dlatego teraz tam widzimy godzinę 20 a nie 11.

Według Plutarcha Juliusz "prawie goły" Cezar miał zostać ugodzony 23 razy i tylko jeden z ciosów miał być śmiertelny. Tu "zamachowiec" zadźgał praktycznie jednym ciosem przez płaszcz, grubość wszystkich ubrań i co by nie mówić nie małą tkankę tłuszczową chłopa w sumie postury solidnej. Wielkimi krokami zbliża się chipowanie ludzi, więc robią takie szopki żeby "ameby" umysłowe same żądały takiego zniewolenia, pod przykryciem iluzorycznego bezpieczeństwa.

A tutaj materiał od CPF o tym wydarzeniu:


Odpowiedz
#6
   

W linku poniżej widać jak Adamowicz siedzi sobie na krześle, poprawia okulary i pokazuje gestem ręką że nie jest tak źle.
http://detektywprawdy.pl/2019/01/30/prez...FulQQuan2I
Odpowiedz
#7
Jest cała lista słów i tematów, które facebook nie chce abym publicznie poruszał, ale cały czas dowiaduje się, że jeszcze o czymś kolejnym nie powinienem publikować.
   

Wczoraj usunięto mój wpis z fanpagu na temat rzekomego zamachu w Nowej Zelandii i nałożono na moje zapasowe konto kolejną 30 dniową blokadę.

Operacja Fałszywej Flagi w Nowej Zelandii
https://my.mixtape.moe/ecpjxt.mp4?fbclid...r70Fk_adHQ

Tego samego dnia prowadzili ćwiczenia:
Od 12min "in some quirky stroke of timing..."
http://120.138.20.16/WeekOnDemand/ZB/auc...r8PlPYXZkk

Facet wypowiada się tak spokojnie jakby wrócił ze zwykłego spaceru, a przed chwilą podobno wymordowali jego braci.
https://153news.net/watch_video.php?v=KN...FX86lguyJ8

Nigdzie ich widać łusek na ziemi. Znikają po paru metrach, tak jakby były dorobionym efektem grafiki komputerowej:
https://www.youtube.com/watch?v=DvPVy4_5hj0&feature=share

Co jeszcze?
- Brak krwi przy pierwszym wejściu, pojawia się dopiero jak wchodzi ponownie i to nie wszędzie
- Brak śladów kul na ścianach
- Obok miejsca skupiska, było przejście do pokoju obok, a jednak nikt z niego nie skorzystał
- Po oddaniu strzału muzyka podgłaśnia się z opóźnieniem
- Nie ma dziur w przedniej szybie po oddaniu łącznie 3 wystrzałów przez nią
- Ruch uliczny praktycznie nie występuje

Warto zwrócić uwagę że ten spektakl odegrano z pomocą transmisji wideo na żywo. W ramach tej inscenizacji i naszego bezpieczeństwa, o które rzekomo się martwią, mogą niedługo chcieć zadbać o to, aby na żywo wychodziły tylko takie transmisje, które nie będą zagrażały statusowi quo.


Strzeż się Idy Marcowej ("Beware the Ides of march")
Wykwintne wyczucie czasu przez kretynów u władzy

Dla Rzymian „Ides” oznaczało środkowy dzień miesiąca; William Szekspir w swojej sztuce, Juliusz Cezar, zaadoptował frazę „Strzeż się Idy Marcowej”, aby być ostrzeżeniem, które zostało zignorowane w 44 pne, kiedy sześćdziesięciu (60) Rzymskich senatorów prowadzonych przez Gajusza Kasjusza Longinusa i Marcusa Juniusa Brutusa zamordowało Juliusza Cezara. Problematyczne pytanie, czy Cezar był tyranem czy sympatycznym człowiekiem?

Taran

 Tyran - Chrześcijański terrorysta zabijający Muzułmanów
 Sympatyczny człowiek - był zaniepokojony „malejącymi urodzeniami wśród Europejczyków”, „masową imigracją”, „ludobójstwem białych”

   

   

   

   
Odpowiedz
#8


Odpowiedz
#9
Zobaczcie jak zamachowiec powraca do żywych.
Wygląda na to że nieco za szybko znudziło mu się leżenie i udawanie trupa:
Kolejna szopka z aktorami odgrywającymi rolę zamachowców i ofiary. Tym razem lokalizacja to Londyn, a bohaterem jest również Polak, bo pomógł powstrzymać napastnika / terrorystę, używając do tego kła wieloryba, który akurat miał wtedy ze sobą. To bardzo rzadko spotykana rzeczy i jest warta setki tysięcy Euro, ale akurat tak się zbiegło że on to miał, zapierdzielał sobie z tym przez centrum Londynu jak gdyby nigdy nic, by po chwili walić tym kłem jakiegoś innego gościa na moście.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25464028,polak-pomogl-powstrzymac-napastnika-na-london-bridge-mezczyzna.html#s=BoxOpImg3    

   

Akcja w Londynie rozgrywana ponownie na moście, tak samo jak wtedy z Sikorskim. Wygląda że najlepsze deski teatru w Londynie są właśnie na moście. W sumie zrozumiałe, bo mogą go bardzo łatwo zamknąć z dwóch stron, a wpuścić tam tylko aktorów, by wyglądało to na przypadkowych ludzi i rozegrać swoje show udawanego strachu. A po co? By systematycznie zastraszać społeczeństwa i dzięki temu waz z czasem wprowadzać nowe prawa powoli odbierające im wolność, a rzekomo zapewniające bezpieczeństwo, tak że jak pewnego dnia opadną kurtyny, to ludzie obudzą się w świecie, gdzie nie będą mieli już wpływu praktycznie na nic istotnego, bo prawo będzie mówiło że oni sami są największym zagrożeniem, więc trzeba ich przed nimi samymi strzec i chronić.

https://www.youtube.com/watch?v=qoj6cFMS71Q    
Oficjalne filmy też im coraz słabiej wychodzą, dają nam tylko jakieś resztki i nawet to nie wygląda za bardzo normalnie. Akcja toczy się już w końcówce, a warto byłoby pokazać od czego się zaczęło, no ale jak się kiepsko zagrało, to nie ma za wiele do pokazania i tutaj jest kolejne ważne pytanie, gdzie są nagrania z kamer CCTV? Jak zwykle nie ma, a podobno są one wszędzie dookoła dla naszego bezpieczeństwa, a jakimś trafem z takich akcji nigdy ich nie widzimy. Najlepsze co mają to ta fotunia z kłem wieloryba, niech się motłoch zachwyca opowieścią i godzi na nowe prawa. A no i brawa dla autora fotki, że na luzie sobie ją cyknął, w dupie miał innych czy grożące mu zagrożenie, po prostu stwierdził że jest niezła akcja to sobie stanie i cyknie zdjęcie, taaaa...
Odpowiedz
#10
To jest genialne, taśma instruktażowa jak zostać Aktorem Kryzysowym:Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości