Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Media Alternatywne to też Kontrolowana Opozycja
#1
Drogą analizy tego co mówią, jak się zachowują, czego unikają, mam mocne podejrzenia co do nieszczerości tzw. alternatywnych mediów.

Poniżej przedstawiam listę postaci medialnych, które uważam za udające opozycje, a tak naprawde karmiące ludzi pół-prawdami, prowadząc ich w ślepe uliczki. Ich rolą jest zbierać informację i malować się na lidera opozycji, tak byś ty jak zaczniesz jej szukać, trafił właśnie do nich. Dzięki temu główna narracja nie musi się martwić o budzącą się narracje, bo jest ona prowadzona przez nich samych. Zazwyczaj poruszają się w jakimś obszarze informacji i nigdy nie łączy ich wszystkich w całość, każdy ma jakiś kawałek prawdy, a dalej tonę gówno-prawdy. 

Jak mawiał Lenin, "Jeśli chcesz prowadzić opozycję, to najlepiej załóż ją samemu" i to jest właśnie to co robią. 

Sebastian Pitoń
Paweł Tanajno
Marta Lempart
Marek Majchrzak (czujny)
Piotr Biedka
Marcin Bustowski
Michał Wojciechowski
Grzegorz Braun
Justyna Socha
Aleksander Jabłonowski 
Jacek Międlar
Jerzy Zięba
Marcin Rola (wrealu24)
Dariusz Perun Dobrzański
Ator
Tagen TV
Odpowiedz
#2
Czujny wydaje się rzetelny ( chodź nie poznałem go jeszcze osobiście ) jeśli dojdzie do spotkania to przekaże swoje odczucia.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
(03-10-2021, 06:40 PM)FlatEarth napisał(a): Czujny wydaje się rzetelny ( chodź nie poznałem go jeszcze osobiście )  jeśli dojdzie do spotkania to przekaże swoje odczucia.

Pozdrawiam

Rozumiem Cię, bo też tak bym kiedyś myślał. Jednak muszę patrzeć na całokształt i widzę że w jego przypadku wiele ewidentnie wskazuje na to że wykonuje role w którą się wcielił. 
Pamiętam go jeszcze z partii Korwina, później jako Mareckiego który w domu z rodziną bronił się przed policją aż został podobno wsadzony. Tak go wsadzili że nikt go w więzieniu jakoś nie widział. No i chłop ma rodzinę, dzieci, także po czymś takim zajął by się bliskimi albo poszedł do pracy, ale on nie musi pracować bo już jest zatrudniony. Odgrywa role opozycji. Zresztą nie tylko on, Piotr Biedka to kolejny przykład oszusta wykreowanego przez Syjonistę Zbigniewa Stonogę. Oni biegają po ulicy by zwrócić na siebie uwagę i wskazują winnego jako rząd PIS. Problemem nie jest PIS, problemem jest to że w ogóle istnieje jakaś forma rządów, jakiejś opresji nad obywatelem.  Nie uzbroją człowieka w indywidualną niezależność, tylko znowu wrzucą do jakiegoś worka z politycznym liderem, gdzie dalej będziemy mieli to samo gówno, tylko z innym banerem. Ludzie mogą pytać, ale po co to robią? PO co? No po to bo jeśli organizujesz fałszywą pandemię, to wiesz że będą ludzie że się w tym połapią i teraz możesz czekać aż sie sami uformują, albo możesz ich samemu podstawić i sprawiać że nikt inny większy niż oni nie wyrośnie, tak że nadal będziesz kontrolował dwie strony medalu, a przy okazji miał info co planują niezależni, bo będą ci wszystko mówić myśląc że jesteś ich kolegą. Tym sposobem rządzą, dzielą i kontrolują ten bałagan.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
(02-07-2021, 10:21 AM)Real World napisał(a): Drogą analizy tego co mówią, jak się zachowują, czego unikają, mam mocne podejrzenia co do nieszczerości tzw. alternatywnych mediów.

Poniżej przedstawiam listę postaci medialnych, które uważam za udające opozycje, a tak naprawde karmiące ludzi pół-prawdami, prowadząc ich w ślepe uliczki. Ich rolą jest zbierać informację i malować się na lidera opozycji, tak byś ty jak zaczniesz jej szukać, trafił właśnie do nich. Dzięki temu główna narracja nie musi się martwić o budzącą się narracje, bo jest ona prowadzona przez nich samych. Zazwyczaj poruszają się w jakimś obszarze informacji i nigdy nie łączy ich wszystkich w całość, każdy ma jakiś kawałek prawdy, a dalej tonę gówno-prawdy. 

Jak mawiał Lenin, "Jeśli chcesz prowadzić opozycję, to najlepiej załóż ją samemu" i to jest właśnie to co robią. 

Sebastian Pitoń
Paweł Tanajno
Marta Lempart
Marek Majchrzak (czujny)
Piotr Biedka
Marcin Bustowski
Michał Wojciechowski
Grzegorz Braun
Justyna Socha
Aleksander Jabłonowski 
Jacek Międlar
Jerzy Zięba
Marcin Rola (wrealu24)
Dariusz Perun Dobrzański
Ator
Tagen TV
Tej kontrolowanej opozycji (agentury) jest całe mnóstwo. Trzeba naprawdę siedzieć mocno w temacie aby się zorientować kto jest kto. Ja bym dopisał jeszcze "IROKEZA" udającego przyjaciela ludzi.Wszyscy mają cechę wspólną nie będą mówić o całości tylko drobne fragmenty prawdy z której nic nie wynika.Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Paweł Tanajno lubi śpiewać, ale nie na estradzie ale mafii rządzącej o tym co robisz żeby pozbyć się tej mafii - to się nazywa Kontrolowana Opozycja.
   
Odpowiedz
#6
Jeśli jesteś tak zwanym teoretykiem spiskowym i chcesz lepiej zrozumieć szerszy obraz tego co tutaj sie odbywa, to powinno cię interesować jak to wygląda z drugiej strony, tak jak wtedy kiedy nim jeszcze nie byłeś i widziałeś tylko nagłówki podrzucanych tematów. 


Według niektórych teorii, zaszczepionym zostały tylko 3 lata życia i problemy z reprodukcją poprzez przyjętą przez nich genetycznie zmodyfikowaną szczepionke. Jest cała gama teorii spiskowych podrzucanych z lewej i prawej. Znaczna większość ma cię odrzucić od bycia sceptycznym, a jak już nim się staniesz, to byś brzmiał jak sfrustrowany i spanikowany, a nie sceptyczny i racjonalny. Niektóre głoszą że, na Ziemi nie ma drzew (to kamienie), ludzie to gado-jaszczurki, samoloty latają na sprężone powietrze oraz trują ludzkość spryskując chemikalia z nieba, lewoskrętne wlewki witaminowe Zięby wyleczą cię z raka, sieć 5G ugotuje ci mózg, a zaczipowane szczepionki wyeliminują problem przeludnienia zabijając masowo ludzkość na zlecenie Billa Gatesa. Nie jestem jak każdy spiskowiec że potrzebuje nakręcać opowieści, bardziej interesuje mnie dojście do sedna albo uwidocznienie pewnego problemuNie szedłbym tak daleko że chcą zmniejszyć liczebność ludzi na świecie, a po przyjęciu szczepionki w ciągu 3 lat ci którzy ją przyjeli umrą, bo jak po tym czasie wyjdzie że żyją i nawet mogą się rozmnażać, to po raz kolejny okaże się dlaczego nie ma co brać na poważnie teorii spiskowych, bo praktycznie za każdym razem kończy się to fałszywym alarmem. Dużo bardziej byłbym skłonny powiedzieć że te szczepienia mogą zwyczajnie osłabiać odporność albo przyswajalność na kluczowe składniki mineralne/witaminy, tak że wraz z czasem zaburzą pewne procesy i stracimy na tym a nie zyskamy. I przez to będziemy bardziej przestraszeni i zajęci własnym zdrowiem, zamiast zorientowaniem się o co tutaj chodzi, i w jakimś procencie tak może być, ale to tylko moja opinia, bo nie wiem tego na 100%. 

Zdaje sobie sprawe z wszędzie obecnych kampani medialnych promujących rządowe szczepienia i pewnej formy chęci kontr-reakcji na to. Ale już samo to jak to sie odbywa jest oznaką desperacji, ta pandemia jest tak straszna, że gdyby nie szantaże i przekupstwa, to mało kto by ustawiał sie po szczepionke czy w ogóle tym interesował. Przeważnie idą się dziabnąć, bo chcą na wakacje polecieć bez dodatkowych komplikacji. Niemniej jednak bez względu na to co jest w szczepionkach, zawsze powinno być to indywidualną kwestią jeżeli chodzi o ingerencję w nasze własne ciało, czy się na to zgadzamy czy nie. I dlatego aby tak nie było że mamy indywidualnie na to wpływ, to jest to tak prowadzone aby tworzyć podział na zaszczepionych i niezaszczepionych. Jednych naskakujących na drugich. Kiedy na koniec dnia dla każdego z nas powinna to być indywidualna sprawa co chce przyjmować, pić czy nosić. Tylko dlatego że niektórzy się nie naćpali albo naćpali jakąś substancją, nadawana jest temu uwaga i są traktowani jak obywatele gorszego sortu. W pewnym sensie robione jest z zaszczepionymi, to samo co oni robią z tymi którzy odmawiają szczepionek, ale czy na dłuższą metę takie wzajemne odgradzanie się dokądś może doprowadzić? Jeśli faktycznie nie chcemy mieć narzucane co mamy przyjmować, to sami nie powinniśmy innym niczego narzucać albo ich kategoryzować, bo inaczej to będzie trwające przerzucanie się odpowiedzialnością. Zamiast poprostu każdy dba o swój kark i nie narzuca niczego innym. Co moim zdaniem jest najlepszym i najprostszym rozwiązaniem, bo daje każdemu indywidualnie wolność wyboru, zamiast przekrzykiwania się kto będzie miał gorzej. Czego moim zdaniem ci którzy to zorganizowali właśnie oczekują i chcą by się działo, dlatego tak ten podział nakręcają i też dlatego tak aktywnie zainstalowali kontrolowaną opozycje, jak np Justyna Socha, Czujny, Marcin Bustowski, Paweł Tanajno, Piotr Biedka, Marcin Rola i inni, aby prowadzili ludzi w ślepą uliczkę, nawołując do marszy, parad na ulicy abyś stanął w tłumie, oddał hołd mówcy, zrobił sobie zdjęcie na tle napisu "rebelia" by wrzucić je na facebooka i na koniec udając bohatera wrócił do domu, gdzie znowu bedziesz robił te same rzeczy co wcześniej robiłeś.

Ci którzy pociągają za sznurki na samej górze nawet nie muszą nas eliminować, znaczna większość populacji już jest mentalnie i fizycznie kontrolowana. Nie wiedzą gdzie żyją i nie wiedzą kim są. Mieszkają na kredyt, jeżdżą autami na leasing, gonią za karierą i pieniądzem, za tym by być akceptowanym i popularnym, kiedy "obudzeni" pukają ich po plecach z kolejnymi absurdalnymi teoriami spiskowymi. Tutaj wcale nie potrzeba depopulacji, robota przecież sama się nie zrobi, a oprawcy potrzebują rąk do pracy. To co trzeba przypilnować, to aby robotnik pozostał robotnikiem z coraz mniejszą ilością niezależności, a coraz większym bagażem, który musi stale odpracowywać. Tutaj docelowo może chodzić o coś większego niż szczepienia, a mianowicie o bezgotówkowe społeczeństwa. Dzięki temu posunięciu wszystkie rządy biorące w tym udział, za jednym zamachem będą miały pewność że opodatkują każdą transakcję, i praktycznie każdy kraj się przyłączy, bo po krachu finansowym praktycznie nie będzie alternatywy. Właśnie po to teraz mogą być windowane do góry te wszystkie BitCoiny i inne kryptowaluty by pokazać, że zobaczcie to się sprawdziło, wprowadźmy taką światową walutę. Ale aby to się zdarzyło, to najpierw trzeba to wszystko zawalić, stąd mamy na światową skalę pompowany gigantyczny dodruk pieniądza i oferowaną wszędzie lichwę, by nastąpił kryzys finansowy i wynikła potrzeba zmiany systemu aby spróbować uniknąć tego ponownie. Na co dzień wszyscy widzą jak ceny bardzo szybko rosną, ale w mediach mało kto porusza problem pieniędzy tworzonych z powietrza i nakręcanej przez to bańki finansowej. Panuje totalna zmowa milczenia na ten temat co już zapala u mnie lampke. Zamiast tego jest temat wirusa i szczepień, co ja widzę jako zasłonę dymną, by docelowo doprowadzić do przejścia w bezgotówkowe społeczeństwa i totalnej cyfrowej kontroli populacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości