Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5G - Wieże Nadawcze - Mikrofale
#1
Czy częstotliwości telefonii komórkowej 3G, 4G, 5G, Gee wiz (komórkowe wieże nadawcze) są najnowszą wymówką dla widocznej degradacji ludzkich genów spowodowanej przez pokoleniowe jedzenie DNA innego zwierzęcia?

Czy powinniśmy umieszczać 'krew w naszych płatkach owsianych'?

  * Wiara w Kreacjonizm, ON Bóg dał ci czyste i nieczyste zwierzęta do jedzenia

  * Teoria Ewolucji, wymaga od ciebie jako MAŁPO podobnego stworzenia, byś konsumował ciało i krew

Czy choroby serca, rak, cukrzyca, wypadanie włosów, słaby wzrok, utrata słuchu, próchnica, otyłość pochodzą z promieniowania niejonizującego (światła)?


Opowieści o morderczym 5G wyglądają jak kolejna spiskowa trauma strachu oparta o niewidzialnego zabójce.
Istnieją dwie (2) interesujące rzeczy na temat tych „niewidzialnych zabójców” i ich wpływowi na środowisko:


1) Oszuści, którzy przybywają, aby promować lęk oparty na scjentyzmie.

2) Liście, takie jak drzewa, kwiaty i nasiona, które nadal kwitną, rok po roku.

Pamiętam ten film sprzed lat. Ludzie twierdzą, że kiełki rosną z dala od routera z powodu wifi, ale można to oczywiście wyjaśnić, ponieważ rośliny zawsze rosną w kierunku światła. Jeśli ustawią router między kiełkami i źródłem światła, powinny rosnąć w kierunku routera. Zauważ, że kiełki rosną tak jakby nic na nie nie działało:

Wieże komórkowe są zwykle umieszczane w najwyższych punktach na wyspach (Papeete, Tahiti, Phuket, Hawaje, Japonia, Bora Bora, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych), aby sygnał mógł być transmitowany na całej wyspie. Turystyka mogłaby ucierpieć, gdyby „niewidzialni zabójcy” niszczyli liście tych wysp.
Pierwsza na świecie publicznie dostępna usługa 4G-LTE:

2009, skandynawskie stolice Sztokholmu i Oslo
2011, Korea Południowa
2011, Węgry
2012, Wielka Brytania
2012, Stany Zjednoczone

Życie w spokoju
   

Telefony komórkowe i sygnały WIFI są wszędzie, gdzie mieszkamy. (Las Vegas Concierge | Tahiti Village)
   

Polinezja Francuska: Bora Bora
   
Odpowiedz
#2
Zacznijmy od Fantastyki Naukowej (Scjentyzm)
„promieniowanie niejonizujące nie ma wystarczającej energii, aby oderwać elektrony od orbit wokół atomów i jonizować (ładować) atomy”


  „Atom” to nic innego jak teoria dająca obiektom te same bloki konstrukcyjne.
  „Elektron” to także teoria opisująca siłę elektromagnetyczną, która, jak się mówi, przemieszcza się przez „atomy” wewnątrz przewodnika.

Tak więc, kiedy zanurzamy się w „promieniowanie ELF i promieniowanie radiowe”, musimy zapytać, ile z tego jest manipulowaniem strachu w oparciu o Scjentyzm?


5G obejmuje pasma 600-700 MHz i 50 GHz milimetrowe-fale na końcu widma. 850 MHz było pierwszym komórkowym zakresem częstotliwości w USA.

Przydziały komórkowe FCC w USA wykorzystują następujące pasma częstotliwości:

   600 MHz (5G Przepakowane Kanały Telewizyjne)
   700 MHz (Poprzednie Kanały Telewizji Analogowej 5G)
   850 MHz (Kanały Komórkowe 4G)

FCC uwalnia więcej pieniędzy na ponowne przepakowanie stacji telewizyjnych
W 1996 r. na terenie USA rozpoczęli ostatni krok w kierunku Telewizji Cyfrowej (Kablowej), tak że ponad 1500 miast w 37 stanach i Puerto Rico mogło „przepakować” się do komórkowego 5G przy użyciu aktualnie przydzielonych częstotliwości telewizyjnych. Zajęło to dwadzieścia trzy lata (23), aby ukończyć, „Plan Harmonogramu Zmian i zasad Prowizji, oraz procedur i systemy działają zgodnie z założeniami i oczekiwaniami”. ~ Incentive Auction Task Force and Media Bureau

„Według National Association of Broadcasters, FCC została upoważniona do przepakowania telewizyjnej częstotliwości poprzez przypisanie stacji telewizyjnych do nowych kanałów”.

Dlaczego warto korzystać z 600-700 MHz?
Sygnały te łatwo przenikają do budynków i ścian i pokrywają większe obszary geograficzne o mniejszej infrastrukturze (w stosunku do częstotliwości w wyższych pasmach).

600-700 MHz, pasma telewizyjne, OK?

600-700 MHz, pasma 5G, „niewidzialna śmierć”?
Odpowiedz
#3
Faktycznie wygląda to jak straszenie ludzi. Wystarczy popatrzeć na tytuły filmów na tym kanale https://www.youtube.com/channel/UCp0ALbW...o7A/videos Cały czas strach strach, a człowiek żyjący strachem jest słaby i łatwy do kontroli.
Odpowiedz
#4
akurat 5g to będzie dobra technologia będzie chodził bardzo szybko internet nie ma żadnych dowodów na to że 5g jest niebezpieczne wygląda to na kolejną głupią spiskową teorie która się nie sprawdzi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości