Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiele-Mówiące Cytaty
#1
"Najlepszym sposobem, aby przejąć kontrolę nad ludźmi i całkowicie ich kontrolować, jest odbieranie im wolności po kawałku co jakiś czas, aby podkopywać prawo tysiącem drobnych i prawie niedostrzegalnych redukcji. W ten sposób ludzie nie zobaczą usunięcia tych praw i wolności aż do momentu, w którym zmiany te nie będą mogły zostać odwrócone."
-Adolf Hitler

"Po odwiedzeniu tych dwóch miejsc (Berchtesgaden i Obersalzberg) można łatwo zrozumieć, jak w ciągu kilku lat Hitler wyłoni się z nienawiści, która go teraz otacza, jako jedna z najważniejszych postaci, jakie kiedykolwiek żyły. Miał w sobie te rzeczy, z których powstają legendy."
-Preludium do przywództwa, Europejski dziennik J.F Kennedy'ego, lato 1945 r.


"Jako kosmopolityczni ludzie, Żydzi przeszli przez scenę krajowych form separatyzmu reprezentujących życie towarzyskie. Oni nigdy nie mogą do tego wrócić. Uczynili cały świat swoim domem, a teraz ich ręce rozciągają się do innych narodów ziemi, aby one szły za ich przykładem. Robią więcej. Według ich działalności w literaturze i nauce, poprzez ich dominującą pozycję we wszystkich gałęziach działalności publicznej, są one stopniowo kształtowane do Gentile (nie-żydowskiego) myślenia i systemów w języku Żydowskiej formy." 
-"The Jewish World," Londyn, 9 Luty 1883. 

"Nie chcę sugestii w jaki sposób możemy wyłączyć gospodarkę i machinę wojenną, to czego chcę, to sugestie, jak możemy upiec Niemieckich uchodźców podczas ucieczki z Wrocławia."
-Winston Churchill

"Musicie zrozumieć, że czołowi Bolszewicy [czytaj, ŻYDZI], którzy przejęli Rosję, nie byli Rosjanami, oni nienawidzili Rosjan, nienawidzili Chrześcijan. Napędzani przez etniczną nienawiść, torturowali i wymordowali miliony Rosjan bez żadnych wyrzutów sumienia. Bolszewizm dokonał największej ludzkiej rzezi wszechczasów, a fakt, że większość świata jest ignorancka i obojętna wobec tej ogromnej zbrodni, jest dowodem na to, że światowe media znajdują się w rękach sprawców [ŻYDÓW]."
-Aleksandr Sołżenicyn (Laureat Pokojowej Nagrody Nobla)

"Największe niebezpieczeństwo dla tego kraju tkwi w Żydowskim posiadaniu i wpływach w naszych filmach, naszej prasie, naszym radiu i naszym rządzie."
-Charles Lindbergh

"Jeśli po wybraniu swojego człowieka lub grupy, posłuszeństwo nie zostanie oddane Żydowskiej kontroli, wtedy natychmiast usłyszysz o "skandalach" i "śledztwach" i "impeachmentach" w celu usunięcia nieposłusznego. Zwykły człowiek z "przeszłością" dowodzi najbardziej posłusznego instrumentu, ale nawet dobry człowiek może często zaplątać się w praktyki, które go skompromitują: powszechnie wiadomo, że Żydowskie manipulowanie Amerykańskimi kampaniami wyborczymi było tak umiejętnie obsługiwane, że bez względu na to, który kandydat był wybierany, przygotowano wystarczającą ilość dowodów, aby zdyskredytować go, gdyby jego Żydowscy mistrzowie musieli go zdyskredytować."
-Henry Ford

"Nie znam żadnej innej tak uciążliwej plagi w państwie niż ta rasa, która zuboża lud przez ich oszustwa, lichwę, pożyczanie pieniędzy i popełnia wszystkie czyny, którymi szanowany człowiek gardzi."
-Królowa Maria Theresa o Żydowskich bankierach, 1777


"Poprowadzimy każdą rewolucję przeciwko nam."
-Syjonista Theodor Herzl

"Obszar państwa Żydowskiego rozciąga się od potoku Egiptu do Eufratu."
-Theodore Herzl, ojciec-założyciel Syjonizmu

"Iluzja wolności będzie trwała tak długo, jak długo będzie opłacalną kontynuacją iluzji. W punkcie, w którym iluzja stanie się zbyt kosztowna w utrzymaniu, po prostu rozbiorą krajobraz, ściągną zasłony, odsuną stoły i krzesła, a ty zobaczysz mur z tyłu Teatru."
-Frank Zappa

"Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych, w dziedzinie handlu i produkcji boją się czegoś. Wiedzą, że władza istnieje gdzieś tak uporządkowana, tak subtelna, tak czujna, tak powiązana, tak kompletna, tak wszechobecna, że lepiej nie mówić ponad ich oddechem, gdy mówią z potępieniem o tym."
-Woodrow Wilson

"Dzisiejsi naukowcy zastąpili matematyką eksperymenty, prowadzą nas od równaniu do równania i ostatecznie budują strukturę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością."
-Nikola Tesla

"Żaden rząd nie zna żadnych ograniczeń swojej mocy, z wyjątkiem wytrzymałości ludzi."
-Lysander Spooner

"CIA posiada każdego, kto ma jakiekolwiek znaczenie w głównych mediach."
-Były dyrektor CIA William Colby

"Kosmos może być ostateczną granicą, ale jest on tworzony w hollywoodzkiej piwnicy"
-Red Hot Chili Peppers

"Czasami ludzie mają podstawowe przekonanie, które jest bardzo silne. Kiedy zostaną im przedstawione dowody, które działają przeciwko temu przekonaniu, nowe dowody nie mogą zostać zaakceptowane. Stworzyłoby to uczucie wyjątkowo niewygodne, zwane dysonansem poznawczym. A ponieważ tak ważne jest, aby chronić podstawowe przekonania, będą racjonalizować, ignorować, a nawet zaprzeczać temu, co nie pasuje do podstawowego przekonania."
-Frantz Fanon


"Najwyższą formą ignorancji jest odrzucanie czegoś, o czym nic nie wiesz."
-Wayne Dyer

"Stwórzcie wiarę w teorię, a fakty same się stworzą."
-Joseph Jastow, 1935

"W ten sposób marynują twój mózg z tą Heglowską Dialektyką, dzięki efektowi syntezy wzmacniającej indoktrynacją, sprawiają, że myślisz, że widzisz problemy z obu stron, poprzez przedstawianie kontrolowanych autorytarnych "informatorów" prawdy." 
-(Parafraza z wywiadu Sage of Quay , Czerwiec 2015), Eric Dubay, The Flat Earth Conspiracy

"Przywilej tworzenia i wydawania pieniędzy to nie tylko najwyższa prerogatywa rządu, ale jest to największa twórcza okazja rządu. . . . Pieniądze przestają być panem i stają się sługą ludzkości. Demokracja wzrasta wyżej niż władza pieniądza."
-Abraham Lincoln

"Na wojnie prawda jest pierwszą ofiarą".
-Aeschylus

"W czasach powszechnego oszustwa - mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym."
-George Orwell

"Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej będzie nienawidzić tych, którzy ją głoszą."
-George Orwell

"Nigdy nie widziałem prezydenta - nie ważne kim by on nie był - by staną im naprzeciw [Izraelczykom]. To po prostu dręczy umysł, zawsze dostają to, czego chcą, Izraelczycy wiedzą, co się dzieje cały czas. Jeśli Amerykanie zrozumieliby jaki uścisk mają ci ludzie na naszym rządzie, wznieśliby się z rękami do góry. Nasi obywatele na pewno nie mają pojęcia co się dzieje."
-Admirał Thomas Moorer, przewodniczący Amerykańskich Połączonych Szefów Sztabu pod Ronaldem Reaganem

"Są trzy klasy ludzi, ci, którzy widzą, ci którzy widzą kiedy im się pokażę oraz ci którzy nie widzą."
Leonardo da Vinci

"Kłamstwo dokonywane jest za pomocą słów, a także ciszy."
- Adrienne Rich

"Gdyby wszyscy inni zaakceptowali kłamstwo, które narzuciła Partia - gdyby wszystkie zapisy mówiły tę samą opowieść - to kłamstwo przeszłoby do historii i stało się prawdą. Kto rządzi przeszłością, w tego rekach jest przyszłość, a ten kto kontroluje teraźniejszość, ten kontroluje przeszłość."
-George Orwell


"Im bardziej jesteś prawdziwy, tym bardziej nierzeczywisty staje się świat."
- John Lennon

"Osoba jest sparaliżowana przez spotkanie się twarzą w twarz ze spiskiem tak ogromnym, że nie może uwierzyć, że on istnieje."
- J. Edgar Hoover

"Pieniądz jest bogiem naszych czasów, a Rothschild jest ich prorokiem."
- Heinrich Heine

"Raczej miałbym pytania na które nie ma odpowiedzi, aniżeli odpowiedzi co do których nie można zadawać pytań."
-Richard Feynman


"Wiara że naród za sprawą podatków może wybić się na dobrobyt, jest tak jak człowiek stojący w wiadrze, wierzący iż podniesie się jeżeli mocno pociągnie za uchwyt."
- Winston Churchill

"Prawda jest samotną podróżą pełną pół-prawdziwców używających nieprzemyślanego ataku, za nie trzymanie się z nimi w ich strzeżeniu-bramy."
- ???

"Ludzie są kształceni, aby czytać, pisać i komunikować się w języku opartym na ideologiach, które zostały dla nich stworzone. Ogłupianie ludzi odbywa się za pomocą kontrolowania tego, co postrzegają jako fakt albo fikcję."
-Schpankme

"Są dwa sposoby aby dać się oszukać. Jednym jest wierzenie w coś, co nie jest prawdą, a drugim jest odmówienie zaakceptowania tego, co jest prawdziwe."
-Soren Kierggard

"Kto ma rację dzień wcześniej od innych ten przez dobę uchodzi za idiotę."
-Antoni de Rivarol

"To nie jest kwestia tego co jest prawdą która się liczy, ale kwestią co jest postrzegane jako prawdziwe."

-Henry Kissinger

"Naprawdę jest pięć firm, które kontrolują 90 procent tego, co czytamy, widzimy i słyszymy."
-Ted Turner, założyciel CNN

"Cyniczna, najemna, demagogiczna prasa wyda z czasem naród tak podstawowy jak ona sama w sobie."
-Joseph Pulitzer

"Stworzone przez wojny, które tego wymagały, teraz maszyny tworzą wojny, których wymagają."
-Joseph Schumpeter

"Jeśli chcesz zrozumieć Wszechświat, pomyśl o energii, częstotliwości i wibracji."
-Nikola Tesla

"Bycie uczciwym może nie przynieść ci wielu przyjaciół, ale zawsze dostarczy ci właściwych."
-John Lennon

"Twój umysł jest jak spadochron, nie działa, dopóki nie jest otwarty".
-Jordan Maxwell

Dr Brian Josephson otrzymał Nagrodę Nobla w 1973 roku, gdy miał zaledwie 23 lata i obecnie jest emerytowanym profesorem na Uniwersytecie w Cambridge. Josephson twierdzi, że wielu naukowców cierpi dziś z powodu "patologicznego niedowierzania", to jest nienaukowego podejścia, które charakteryzuje stwierdzenie "nawet gdyby było to prawdą, nie uwierzyłbym w to" (Josephson, 1997).

"Oni są beznadziejni ... Są jak pijawki ... Jestem tak zmęczony ... To jest spisek, Żydzi robią to celowo."
-Michael Jackson o Żydach w taśmach wyemitowanych w ABC "Good Morning America"

"Wielkim wrogiem prawdy często nie jest kłamstwo - celowe, wymyślone i nieuczciwe - ale mit - wytrwały, przekonujący i nierealistyczny."
~ John F. Kennedy

"Gdybyś był prawdziwym poszukiwaczem prawdy, to powinieneś co najmniej raz w życiu zwątpić tak daleko jak to możliwe, we wszystkie rzeczy."
-René Descartes

"Nasze społeczeństwo jest prowadzone przez szalonych ludzi dla szalonych celów. Wydaje mi się, że jesteśmy maniakami dla maniakalnych celów i myślę, że będę narażony na to, że jestem tak szalony, że mogę to wyrazić. To jest szalone." 
-John Lennon


"Zamieniamy fantastykę naukową w fakt naukowy."
-Wypowiedź dyrektor NASA Charles Boldena, w filmie opublikowanym 28 kwietnia 2010 r., zatytułowanym "NASA's New Era of Innovation and Discovery" (Nowa era innowacji i odkryć NASA)

"Nowoczesny system bankowy produkuje pieniądze z niczego, proces ten jest prawdopodobnie najbardziej zdumiewającą sztuczką, jaką kiedykolwiek wymyślono. Bankowość została poczęta w niegodziwości i zrodzona w grzechu. Bankierzy posiadają ziemię. Zabierz ją od nich, ale pozostaw im władzę tworzenia pieniędzy i kontrolowania kredytu, a za pomocą długopisu zarobią wystarczająco dużo pieniędzy, aby ją odkupić. Zabierzcie tę wielką moc od bankierów a wszystkie wielkie fortuny jak moje znikną, i oni też powinni zniknąć, aby był to lepszy i szczęśliwszy świat do życia. Ale jeśli chcesz kontynuować niewolnictwo bankowe i płacić koszty własnej niewoli, pozwalaj im dalej tworzyć pieniądze i kontrolować kredyty."
-Sir Josiah Stamp, dyrektor i prezes Banku Anglii w latach dwudziestych

"Siła Rockefellerów i ich sprzymierzeńców polega na tworzeniu jednego światowego rządu, który łączy super-kapitalizm i komunizm pod tym samym namiotem, wszystko pod ich kontrolą ... Czy mam na myśli spisek? Tak, wiem, że jest taka zmowa, międzynarodowa w zakresie, generacje pokoleń w planowaniu z niewiarygodnie złymi intencjami."
-Kongresman Larry P. McDonald, 1976, zginął w Korean Airlines 747, który został zestrzelony przez Sowietów

"Psychodeliki są nielegalne nie dlatego, że kochający rząd jest zaniepokojony tym, że możesz wyskoczyć z okna trzeciego piętra." Psychodeliki są nielegalne, ponieważ rozpuszczają struktury opinii oraz kulturowo określone modele zachowań i przetwarzania informacji, otwierając cię na możliwość, że wszystko co wiesz, jest błędne."
-Terence McKenna

"Kryzysy ekonomiczne będą tworzone przez nas, za pomocą gojów, w sposób nie inny niż wycofanie pieniądza z obiegu. Ogromna przechowywana pula kapitału, zmusza państwa do pożyczania od nich, tym samym stając się ich niewolniczymi-więźniami ... za dwadzieścia lat, Państwo, które pożyczyło pieniądze w wysokości 5%, spłaci całą sumę procentów bez zmniejszania długu ... Państwo jest więc zmuszone zubożyć swoje masy, aby spłacić bogatych obcokrajowców. Dlaczego ci głupi gojowie nie zabrali pieniędzy, których potrzebowali dla swoich własnych ludzi?"
-Protokoły Mędrców Syjonu, strona 20

"Zanim ludzie mogą przeanalizować coś razem, to muszą się zgodzić z pierwszą zasadą; niemożliwe jest analizowanie z człowiekiem, który nie ma wspólnych z tobą zasad. Pierwszą zasadą jest to, że ILOŚCI muszą koniecznie być czymś co jest opisane, kolorowe, twarde lub miękkie, co porusza się lub stawia opór. To NIE jest dla tych ILOŚCI, ale dla tego co jest ich PRZEDMIOTEM, któremu nadajemy imię CIAŁA. Jeśli jakikolwiek człowiek uważa za stosowne by zaprzeczyć, że te rzeczy są ilościami lub że wymagają jakiegokolwiek PODMIOTU, pozostawiam go, by cieszył się jego opinią jako człowieka, który odrzuca pierwszą zasadę i nie nadaje się do rozumowania z tobą." 
-Thomas Reid - "Inquiry into the Human Mind on the Principles of Common Sense" (Śledztwo Ludzkiego Umysłu w Sprawie Zasad Zdrowego Rozsądku."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości