Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Justyna Socha - Syjonistyczna Agentka

Dlaczego Justyna Socha to Kontrolowana Opozycja?
Tutaj nie powinno być debaty czy szczepienia są dobre czy złe, tylko zwyczajna wolność wyboru i koniec kropka. To są osobiste i prywatne kwestie kto co nosi czy w siebie aplikuje, a nie rządów aby to ustalać i o tym tu powinna być mowa, bo inaczej ten cyrk i przerzucanie się odpowiedzialnością wiecznie będzie trwał. Działa tyle lat w temacie i jedyny efekt to jeszcze większe podzielenie ludzi.
Do tego manipuluje bo promuje istnienie rzekomego wirusa HIV, który faktycznie NIE istnieje i nawet nie jest zainteresowana dowodami.
Marzy jej się kariera polityczna, już jest u boku G. Brauna (innego agenta udającego opozycje)
Niby wie że elity kłamią i jest alternatywna, ale nawet nie spojrzy na inne ogromne kłamstwo tylko zaśmieje się z tematu zadawania pytań o kształt Ziemi bez uprzedniego go zbadania.
Odpowiedz
Ruch szczepionkowy jest prowadzony przez Kontrolowaną Opozycję. Justyna Socha (STOP NOP) zwodzi ludzi odwołując się do autorytetów z branży farmaceutycznej promujących nie istniejące choroby (HIV), gdzie pisze "powołuje się na człowieka, który na szali położył swoją karierę albo może nawet coś więcej." Czyli jak branża szczepionkowa przyjdzie do Justyny i powie jej, "jesteś w błędzie, ponieważ po naszej stronie jest więcej ludzi na których się powołujemy i oni też ryzykują swoje kariery i nawet coś więcej", to według logiki Justyny, wtedy wychodzi na to, że branża szczepionkowa ma racje, bo ich "autorytety" mają więcej do stracenia. No brawo, bardzo naukowe podejście... 

Poniżej screeny.

Odpowiedz
Jak widać, kto szuka prawdy zawsze odnajdzie te właściwe ścieżki. Cieszę się, że tutaj w końcu trafiłam.

Podobnie było u mnie w temacie szczepień. Najpierw była Socha - szukałam konkretów jak uniknąć szczepień i poradzić sobie z tym całym patologicznym systemem.

Szybko zorientowałam się, że to co ona robi to tylko pozory, parcie na szkło i kontrolowana opozycja razem z całą jej "świtą"
Jak tylko zobaczyłam, że bratają się z politykami w temacie szczepień, opowiadają bzdety typu bezpieczne szczepienia to odcięłam się całkiem.

Szukałam i znalazłam odpowiednią grupę. To grupa Urszuli Tomickiej Nie szczepimy - aspekty prawne.
Wiele osób, które Socha wpędziła w kłopoty i tak wcześniej czy później trafiają do naszej grupy i proszą o pomoc bo mają już nałożone bezprawnie grzywny.

Ta grupa to przede wszystkim wiedza i rzetelna edukacja w zakresie swoich praw i rozwalanie systemu oddolnie poprzez realne działania (stosowanie strategii).
Odpowiedz
(09-12-2020, 08:00 PM)Thelema napisał(a): Jak widać, kto szuka prawdy zawsze odnajdzie te właściwe ścieżki. Cieszę się, że tutaj w końcu trafiłam.

Podobnie było u mnie w temacie szczepień. Najpierw była Socha - szukałam konkretów jak uniknąć szczepień i poradzić sobie z tym całym patologicznym systemem.

Szybko zorientowałam się, że to co ona robi  to tylko pozory, parcie na szkło i kontrolowana opozycja razem z całą jej "świtą"
Jak tylko zobaczyłam, że bratają się z politykami w temacie szczepień, opowiadają bzdety typu bezpieczne szczepienia to odcięłam się całkiem.

Szukałam i znalazłam odpowiednią grupę. To grupa Urszuli Tomickiej  Nie szczepimy - aspekty prawne.
Wiele osób, które Socha wpędziła w kłopoty i tak wcześniej czy później trafiają do naszej grupy i proszą o pomoc bo mają już nałożone bezprawnie grzywny.

Ta grupa to przede wszystkim wiedza i rzetelna edukacja w zakresie swoich praw i rozwalanie systemu oddolnie poprzez realne działania (stosowanie strategii).
Socha i Braun to taki Wałęsa, udają przyjaciół by wyłapać niezależnych liderów antysystemowych.
Odpowiedz

Justyna "robię karierę" Socha. Nawet nie potrafi pohamować tego co naprawdę się tutaj odbywa, cieszy się z aresztowania, bo wie że to ustawka. Ale stado i tak to łyknie i zrobi z niej męczennice i za wszelką cenę będzie jej jeszcze bardziej bronić. Podstawowy problem leży w tym że ta kobieta celowo oszukuje, manipuluje i robi z siebie liderkę, zamiast każdego z nas indywidualnie uzbrajać w siłę i argument abyśmy sami nimi byli. Dzieje się tak ponieważ ludzi nigdy nie nauczono jak myśleć, tylko co mają myśleć i dlatego mamy właśnie takie bagno. Kariera polityczna jej się marzy, więc prowadzi w pół-obudzonych za nos na marsze na których ludzie myślą że jest to ich obowiązkiem by ocalić świat. Nie, to nie jest twoim obowiązkiem. Twoim obowiązkiem jest być odpowiedzialnym za siebie, abyś miał swoje władze umysłowe i cielesne uporządkowane, tak że będziesz mógł to przekazać swoim dzieciom i najbliższym, a nie biegał po ulicy i udawał że chcesz uratować świat. Pójdą na protest, będą stali na ulicy i oddawali hołd mówcy. A jak już nagrają fajne wideo na swoje fb grupy, to założą maski, wsiądą do autobusu i wrócą do domu, gdzie odpalą facebooka i będą udawali bohatera, pokazując zdjęcia na tle napisu "rebelia". 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości