Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propaganda Kulistej Ziemi Użyta w Środkach Masowego Przekazu
#21
TVP już ich powoli dogania
Odpowiedz
#22
W ten weekend do kin trafił film "Ad Astra" promujący podróże kosmiczne jako faktyczne. Z tej okazji Brat Pitt, który gra główną rolę w tym filmie, wziął udział niedawno w rozmowie z Nickiem Hague ze Stacji Kosmicznej ISS. Poniższy materiał jest omówieniem tej rozmowy i użytych manipulacji aby przekonać cię że to co widzisz na ekranie TV jest prawdziwe.Odpowiedz
#23
Zajęło 7 dni zespołowi Red Bull Racing aby nakręcić film promujący Boga G(rawitacji) i Przedsiębiorstwo Kosmiczne. W wydarzeniu uczestniczyło 16 członków załogi Formuły 1, wszystko z pomocą Roscosmos. Co zabawne ... żaden z członków zespołu F1 nie został ranny podczas wszystkich tych lotów samolotem Zero G symulującym tak zwane „Zero Gravity”, zawierające poruszanie się samochodu F1 w górę i w dół w środku samolotu, jednak jak doniesiono, jeden astronauta został trafiony głową (dokładnie w kask) przez przednie skrzydło bolidu F1. Wygląda na to, że Roscosmos może wymagać jeszcze więcej treningu z imitowania Przedsiębiorstwa Kosmicznego.
 
Odpowiedz
#24
Czasami przeglądam Wikiźródła. Lubię starszych pisarzy, w tym też Józefa Ignacego Kraszewskiego. No i trafilem na jego książkę z 1867 roku ,, Świat i ziemia ". W książce tej przekonuje czytelników że ziemia jest okrągła. Nie spodziewałem się tego po nim, znałem go jako pisarza historycznego,a tutaj tak ściemnia. No cóż historia to też jedną wielka ściema. Pozdrawiam płaskoziemian!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości