Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitania / Witamy na FPZ
(11-15-2019, 11:32 PM)FlatEarth napisał(a): Witam wszystkich.
Mam na imie Michał, jestem z Dzierżoniowa .
Wstyd wstyd wstyd -tyle lat chowac intuicje,logike oraz tą zagadke z dzieciństwa: „Jak ci ludzie zyją w Australii" i tym podobne pytania.

Plaska Ziemia to fakty a nie wiara.

Ciesze sie , ze wsrod rodakow jest calkiem liczna grupa chodź nadal za mało inteligentnych...

Kocham kalistenike, góry, morsowanie, spacery z psiakiem
Nie jem zwierzat od 6 lat. Prowadze roslinny styl zycia . Jestem otwarty na nowe Informacje, nie mam betonu w mózgu, nie podażam za tłumem , nie jestem więźniem pieniędzy, tradycji, religii oraz TV i radia.

Witaj na Forum, 
miło widzieć osoby budzące się do tych fundamentalnych pytań ludzkiej egzystencji, 'gdzie żyjemy, kim jesteśmy i o co tutaj właściwie chodzi'. Coraz więcej ludzi zaczyna zadawać pytania i to jest dobre, niemniej jednak w tym wszystkim nie chodzi o myślenie grupowe, tylko o jednostki potrafiące niezależnie rozumować i dzięki temu rozróżnić co jest bullshitem a co nie. 

Bardzo miło czytać się takie wpisy powitalne jak Twój, tak się składa że prywatnie dzielę podobną pasę - kalistenikę, gdzie często prowadzę rozmowy z kolegami na treningach we Wrocławiu, także coś mi się wydaje że Dolny Śląsk robi się całkiem świadomy w tej dziedzinie sportu, co jest podwójnie fajne i motywujące.
Odpowiedz
Witajcie,
Śledząc od dłuższego czasu temat, związany z Ziemią. Postanowiłem dołączyć do grona plaskoziemcow. Mam nadzieję, że będziemy wspólnie pogłębiać tematy związane z naszą planetąSmile bo to ,ze ziemia nie jest kulą, nie trzeba mnie przekonywaćSmile
Odpowiedz
(05-03-2020, 10:14 PM)Przekonany napisał(a): Witajcie,
Śledząc od dłuższego czasu temat, związany z Ziemią. Postanowiłem dołączyć do grona plaskoziemcow. Mam nadzieję, że będziemy wspólnie pogłębiać tematy związane z naszą planetąSmile bo to ,ze ziemia nie jest kulą, nie trzeba mnie przekonywaćSmile

Witamy,
Ziemia nie jest planetą
Odpowiedz
Ups, wtopa Smile to jakim terminem się posiłkujemy?
Odpowiedz
(05-03-2020, 10:34 PM)Przekonany napisał(a): Ups, wtopa Smile to jakim terminem się posiłkujemy?

Na pewno nie tym terminem od Heliocentryzmu, bo będzie to brzmiało dwuznacznie.
Odpowiedz
Cześć wszystkim! Jestem z Sochaczewa. Jeśli ktoś ma ochotę na poważne rozmowy przy herbacie to zapraszam do naszego klubu dyskusyjnego. Więcej na prv.
Odpowiedz
Witam wszystkich! Dotychczas pobieznie przegladalem tematy plaskiej ziemi, ale w koncu postanowilem przyjzec sie temu glebiej. Wobec powszechnego zaklamania na naszej kochanej ziemi masz racje drogi adminie ze klamstwo o plaskiej ziemi jest fundamentalne. Jakaz ogromna roznica, byc drobina w nieskonczonym wszechswiecie, a z drugiej strony nasza ziemia jakze wazna jest w samym centrum. W takim razie i My wszystcy powinnismy czuc sie wazni i odpowiedzialni za Nasza ziemie. Pozdrawiam z Belgii (niby centrum europy-niby) Robson121
Odpowiedz
Witam Smile
Mam nadzieję, że znajdę tu wszystko czego szukam od dawna. A lektury jak widzę sporo Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam ponownie wszystkich przebudzonych.
Odpowiedz
Hej. Od kilku lat interesuje się tematem ,,nie okrągłej ziemi". Jakimś dziwnym przypadkiem trafiałem bardzo często na zwolenników płaskiej ziemi, którzy byli fanatykami religijnymi. Miło jest spotkać administratora i nie tylko, który takowym nie jest. Jestem ateista i czułem się nie swojo, delikatnie mówiąc, jak spotykałem w większości fundamentalistów, którzy cała swoją wiedzę na ten temat opierali wylacznie na biblii. Muszę przyznać, że troche odposcilem nawet dochodzenie prawdy przez to połączenie. Jest mi miło, że są tu takie zasady.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości