Forum Płaska Ziemia
Protokoły Oszustów Cointel - Jak Infiltrować Internetowe Fora - Wersja do druku

+- Forum Płaska Ziemia (http://forumplaskaziemia.pl)
+-- Dział: TEMATY DYSKUSJI (http://forumplaskaziemia.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Trolle i Kontrolowana Opozycja (http://forumplaskaziemia.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Protokoły Oszustów Cointel - Jak Infiltrować Internetowe Fora (/showthread.php?tid=215)Protokoły Oszustów Cointel - Jak Infiltrować Internetowe Fora - Real World - 11-04-2018

[attachment=1510]

Wyznania Syjonistycznego Płatnego Trolla Internetowego (koniecznie przeczytaj!):
http://www.veteranstoday.com/2012/10/12/diary-of-an-israeli-shill/

[attachment=1513]

[attachment=1511]

[attachment=1512]


Izrael cenzuruje cyber-informacje


"Rząd Izraelski aktywnie rekrutuje blogerów do walki z anty-Syjonistycznymi stronami internetowymi, w tym z tymi, które negują Holokaust", [dotyczy to również ortodoksyjnej społeczności Żydowskiej w Izraelu.] Należy zapytać, co mają wspólnego Izraelscy Syjoniści ze zwalczaniem prawdy o tak zwanym Holokauście?

Syjonizm jest organizacją polityczną utworzoną w 1897 roku. Dzisiejsi Syjoniści którzy, są właścicielami i kontrolują media oraz przemysł rozrywkowy, obracają słowo "Nazi", aby zdystansować się od "NAZI", akronimu utworzonego przez połączenie dwóch grup, National Socialist Zionists (Narodowych Socjalistycznych Syjonistów) z Frankist Zionist (Frankistycznymi Syjonistami), którzy stali się NAtional ZIonist (Narodowymi Syjonistami).

W 1933 r. Syjoniści kontrolowali ponad 75% niemieckiej infrastruktury (rząd, bankowość, handel, media informacyjne, teatry, koleje, transport morski, metale, nieruchomości itp.). Co więc należy zrobić, żeby wyemigrować ortodoksyjnych Żydów za pomocą Europejskiego teatru, którzy przy zdrowych zmysłach nigdy by się nie zgodzili na przeniesienie do nowo utworzonego Państwa Syjonistycznego w Palestynie; i jak zmusić naród Niemiecki do sfinansowania tego nowego Państwa Syjonistycznego?

24 marca 1933 r
"Judaizm wypowiada wojnę Niemcom"
Ta deklaracja wojny przeciwko Ludowi Niemieckiemu została opublikowana w Syjonistycznie posiadanych i kontrolowanych mediach. W końcu nie mogli powiedzieć: "Syjonizm wypowiada wojnę Ludowi Niemieckiemu"

25 sierpnia 1933 r
Oto jesteśmy, dzień po tym jak ogłoszono wojnę gospodarczą, porozumienie "Haavara" lub "Transfer" zostało podpisane przez Rząd Niemiecki i NAZI, co złamało Syjonistyczną politykę przeciwko "Niemieckiemu bojkotowi towarów" i zapewniło emigrację Żydów do Palestine Jewish Colonization Association (PICA) pod kierownictwem Jamesa Armanda de Rothschilda.

Historia 1933 - 1941
- Syjoniści (NAZI) są odpowiedzialni za obsadzenie obozów imigracyjnych, inscenizację i imigrację Żydów do nowego Państwa Syjonistycznego w regionie Palestyny.
- Rząd Brytyjski, kontrolował Palestynę i otrzymywał opłaty za serwis dla każdej osoby emigrującej do Państwa Syjonistycznego.

Syjonista krzyczy z bólu, kiedy cię kopie.