Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największe Światowe Kłamstwo
#1Wilki w owczej skórze zaciągnęły wełnę na nasze oczy. Od prawie 500 lat masy są całkowicie oszukiwane przez kosmiczną bajeczkę o astronomicznych proporcjach. Zostaliśmy nauczeni kłamstwa tak gigantycznego i diabolicznego, że oślepia nas ono z naszego własnego doświadczenia i zdrowego rozsądku, z widzenia świata i wszechświata takim, jakim on jest naprawdę. W książkach i programach pseudo-naukowych, w mediach i szkolnictwie publicznym, na uniwersytetach i w propagandzie rządowej, na świecie odbywa się systematyczne pranie-mózgów, powoli indoktrynując przez wieki do niekwestionowanej wiary w największe kłamstwo wszech czasów.

Bardzo dziękuję Neo Human Eve za zrobienie tego pięknego wprowadzającego filmu na temat tego bardzo ważnego tematu na Ziemi.
https://www.youtube.com/channel/UCy5OCbCOg8R4yva3yXOIdXg
Więcej informacji:
http://forumplaskaziemia.pl/
Eric Dubay (j.ang):
https://www.youtube.com/user/ericdubay77/videos
Odpowiedz
#2
W mojej krotkiej bytnosci zaobserwowalem trzy rodzaje Gry-Matriksa-Sciemy , jeden rodzaj propagandy jest lokalny ( Panstwo , rodzaj przekazu wiadomosci i system panujacy w nim ) , drugi rodzaj to ogolno swiatowy ( pranie mozgow przez Elity ) i trzeci rodzaj Matriksa najbardziej istotny to blokada wiedzy i trzymanie w nieświadomosci przez patologicznych kostruktorów tego Wymiaru-Padolu.
Odpowiedz
#3
PŁASKA ZIEMIA NIE JEST TEORIĄ SPISKOWĄ

Płaska Ziemia od dawna była nagłaśniana jako matka wszystkich teorii spiskowych, spychana na margines, tłumiona i wyśmiewana od stuleci jako ignorancki starożytny, nienaukowy światopogląd, ale fakty w tej sprawie są dalekie od tego co wam powiedziano. Jest faktem, a nie teoria, że woda zawsze szuka i znajduje swój własny poziom, od butelki, wanny, do stawu, jeziora lub oceanu, naturalną fizyką wody i innych płynów jest znajdowanie i pozostanie w poziomie. Jest to niesprawdzoną, nienaukową teorią bez obserwowalnych, mierzalnych lub powtarzalnych dowodów, by twierdzić, że ciała wody mogą się w jakiś sposób wygiąć i przylgnąć do zewnętrznej formy oraz pokazywać wypukłość na swojej powierzchni. Faktem jest, że większość Ziemi jest pokryta taką ilością poziomej wody, że czyni to nienaukową teorią postulowanie aby Ziemia była w rzeczywistości gigantyczną kulą z wyginającymi się oceanami zakrzywiającymi się dookoła niej. 

To tylko krótkie wprowadzenie do wielu obserwowalnych, możliwych do sprawdzenia, powtarzalnych, naukowych faktów na naszej poziomej, nieruchomej, płaskiej Ziemi, która była przez wieki marginalizowana, tłumiona i wyśmiewana na korzyść różnych nieobserwowalnych, niepotwierdzalnych, nienaukowych teorii, które rzekomo wskazują, że żyjemy na przechylonej, chwiejącej i kręcącej się kulistej Ziemi. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego najważniejszego i bardzo cenzurowanego tematu, proszę kliknąć na poniższe linki do filmów dokumentalnych lub plików tekstowych.
 
Historia Płaskiej Ziemi
https://www.youtube.com/watch?v=ns9wTvfG3tw&t=2s

200 Dowodów że Ziemia Nie Jest Wirującą Kulą (PDF do pobrania)
https://www.dropbox.com/s/5upximud14jjul...w.pdf?dl=0
Odpowiedz
#4
Jezuici dostarczają nowego słownictwa, które poprzez Scjentyzm będzie nauczane na głównych Uniwersytetach, zastępując wiarę teorią.

1651
Jezuici mapują Księżyc (Selenografia), wymyślając kratery uderzeniowe, przepływy lawy, wyżyny, pasma górskie, tunele, okopy, oceany, morza i definiując dla nas inne fikcyjne cechy.

   
Odpowiedz
#5
CHCE WIEDZIEĆ GDZIE ŻYJE I TY TEŻ POWINIENEŚ

W prawdziwej nauce nie chodzi o większość, ale chodzi o jednostki, ponieważ to stąd nauka się wywodzi. Prawdziwa nauka daje nam narzędzia, które dzisiaj używamy, prawdziwa nauka skonstruowała ten dom w którym teraz siedzisz, ponieważ jest oparta o prawdziwe rzeczy, namacalne rzeczy, które można samemu przetestować i obserwować. Natomiast oficjalne twierdzenia nauki odnośnie świata w którym żyjemy są w znacznej mierze fantazją promowaną przez media i sprzedawaną poprzez uniwersytety pod pozorem Nauczania Akademickiego (Udawanego). Zostaliśmy wykształceni, aby czytać, pisać i komunikować się w języku opartym na ideologiach, ale jesteśmy kontrolowani na podstawie tego, co postrzegamy jako fakt albo fikcję.  
Odpowiedz
#6
Czy chcesz poznać sekret? Opowiem Ci największy i najstarszy sekret skrywany 500 lat przez największe i najstarsze tajne stowarzyszenie na świecie: Masonerię.Odpowiedz
#7
Jak wysoko udało się wysłać rakietę amatorską?

40234 m (132 000 stóp / 25 mil) nad poziomem morza stanowi absolutny limit i jest to bardzo hojne; wyższe elewacje są konstruktami stworzonymi przez człowieka.Ciśnienie: definicja
Ocean powietrza, którym oddychamy ma gęstość i ciśnienie (ciężar), to staje się „siłą” (na jednostkę powierzchni) wywieraną we wszystkich kierunkach, co jest błędnie nazywane ciśnieniem atmosferycznym. Masę tę mierzy się za pomocą przyrządu zwanego Barometrem, który jest niczym więcej niż otwartym końcem szklanej rurki umieszczonej w otwartym naczyniu z rtęcią. „Siła” powoduje, że rtęć unosi się nad rurą. Na poziomie Morza kolumna rtęci wzrośnie (średnio) do wysokości 29,92 cala lub 760 milimetrów, 14,70 funta na cal kwadratowy.

Skąd gradient ciśnienia? 
Jest to kolumna masy u góry naciskająca w dół, to stąd bierze się ciśnienie. Dokładnie tak samo jak na basenie, na dnie masz większe ciśnie, bo nad tobą jest więcej masy wody naciskającej w kierunku na dół.

Tabela ilustruje związek między wysokością, a ciśnieniem przy użyciu domyślnych wartości ciśnienia i temperatury na poziomie morza.

   

1643 - Evangelista Torricelli wynalazł Barometr Rtęciowy, „urządzenie mierzące ciśnienie powietrza”.

1687 - Żydo-mason, Sir Isaac Newton wymyślił Teorię Grawitacji (udawaną), „niewidzialną siłę, która przyciąga do siebie przedmioty; przyciąganie istniejące między dwoma dowolnymi przedmiotami”.

1905 - Żydo-mason, Albert Einstein wymyślił Teorię Względności (udawaną), „gdzie Grawitacja powstaje z zaginania czaso-przestrzeni, co narusza teorię Newtona i pozwala zginać się światłu”. 
Należy zauważyć, że Kabel Światłowodowy wykorzystuje ma całej długości zwierciadła do odbijania światła, ponieważ światło się nie wygina, ono może jedynie zmieniać kierunki.

To „siła” ciśnienia powietrza obala Grawitację, a bez Grawitacji nie ma niczego takiego jak Kosmos.

   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości