Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największe Światowe Kłamstwo
#1Wilki w owczej skórze zaciągnęły wełnę na nasze oczy. Od prawie 500 lat masy są całkowicie oszukiwane przez kosmiczną bajeczkę o astronomicznych proporcjach. Zostaliśmy nauczeni kłamstwa tak gigantycznego i diabolicznego, że oślepia nas ono z naszego własnego doświadczenia i zdrowego rozsądku, z widzenia świata i wszechświata takim, jakim on jest naprawdę. W książkach i programach pseudo-naukowych, w mediach i szkolnictwie publicznym, na uniwersytetach i w propagandzie rządowej, na świecie odbywa się systematyczne pranie-mózgów, powoli indoktrynując przez wieki do niekwestionowanej wiary w największe kłamstwo wszech czasów.

Bardzo dziękuję Neo Human Eve za zrobienie tego pięknego wprowadzającego filmu na temat tego bardzo ważnego tematu na Ziemi.
https://www.youtube.com/channel/UCy5OCbCOg8R4yva3yXOIdXg
Więcej informacji:
http://forumplaskaziemia.pl/
Eric Dubay (j.ang):
https://www.youtube.com/user/ericdubay77/videos
Odpowiedz
#2
W mojej krotkiej bytnosci zaobserwowalem trzy rodzaje Gry-Matriksa-Sciemy , jeden rodzaj propagandy jest lokalny ( Panstwo , rodzaj przekazu wiadomosci i system panujacy w nim ) , drugi rodzaj to ogolno swiatowy ( pranie mozgow przez Elity ) i trzeci rodzaj Matriksa najbardziej istotny to blokada wiedzy i trzymanie w nieświadomosci przez patologicznych kostruktorów tego Wymiaru-Padolu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości