Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to jest z meteorytami na PZ?
(07-16-2018, 03:59 PM)Daragma napisał(a): A więc należy założyć, że tego typu rakiety były znane w starożytności? Już w dawnych czasach czytamy o "łzach świętego Antoniego", które były deszcze meteorytów. Podobne zapisy znajdujemy w źródłach chińskich. Naprawdę sądzicie, że oni mieli taką technologię w tamtych czasach?

Zanim zaczniemy adoptować jakieś historie jako faktyczne, zbadajmy gołe fakty.
A fakty są takie że ŻADNE: że kamienie nie spadają z nieba: To co widzimy na niebie to są ŚWIATŁA.
Jedyny deszcz jaki na nas spada, składa się z WODY.

W starożytności zapewne mieli rozwiniętą technologię, jak również swoją świadomość, ale nie wydaje mi się aby wtedy walili dosłownie rakietami.
Odpowiedz
Z OSTATNIEJ CHWILI
Niebezpieczna asteroida znalazła się w odległości 45 000 mil od uderzenia w Ziemię
Naukowcy ujawnili, że asteroida, którą niektórzy nazwali „zabójcą miast”, w tym tygodniu zbliżyła się bliżej do Ziemi niż do Księżyca. Naukowcy twierdzą, że nie mieli pojęcia, że to nastąpi.

45 000 mil?
4 + 5 = 9

IX XI
  9 oznacza fikcyjną historię
11 oznacza Fikcyjną Historię z udziałem Aktywów, aby ją zakręcić
Odpowiedz
(01-04-2020, 11:15 PM)Dziąsło napisał(a): Otóż dnia 5 grudnia roku ubiegłego zaobserwowalem ok. g. 5 na południowym  niebie ciąg jasnych punktow (50-60) poruszajacych się z dość dużą prędkością w idealnie prostej linii. Cały ten przelot trwał koło 5 minut. Szukałem w Internecie co to może być i znalazłem odpowiedź że to program satelit firmy Spacex o nazwie starlink nie wiem na ile informacje były prawdziwe ale doczytałem też ze owe satelity poruszają się na "orbicie" ok 500km od Ziemi. Teraz moje spostrzezenie. Gdyby Ziemia byla kulą to światła te na takiej wysokości poruszałyby się po łuku a nie w linii prostej. Nie nagrałem tego zjawiska ale w Internecie są filmy i wszędzie widać że lecą prosto nie zakrzywiaja się na koncach.
Pare dni temu też coś pisali i mówili że będzie można zaobserwować taki ciąg satelit, jednak pogoda była tak fatalna że nic nie widziałem. To już kolejny raz z rzędu kiedy oni mówią że coś tam będzie widać a przynajmniej ja tego osobiście nie widzę. Na internecie to animacje mogą puścić. A na niebie to wszystko może lecieć, od balonów, po samoloty bezzałogowe, jednak z punktu widzenia perspektywy i tego jak działa ludzkie oko, powinny nam opadać w stronę horyzontu w przypadku oddalania się. To co Ty opisujesz to to że poruszały się w linii prostej. Nie mam nawet jak się do tego odnieść, nie widziałem tego, ale może balony leciały do góry, nie wiem... 

Dodam że temat Satelit jest w innym dziale Forum i lepiej tam poruszać te kwestie:
http://forumplaskaziemia.pl/showthread.php?tid=114

Poza tym, witam na Forum Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości