Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okult Numerologi
#1
OKULT NUMEORLOGI (cz. I)

   

"W Masonerii jest osadzony rdzeń lub sekretne serce okultystycznych tajemnic, zawinięte w liczby, metafory i symbole." -Benjamin Crème, “The Reappearance of the Christ and the Masters of Wisdom” (87)
 
"Liczby są kluczem do dawnych poglądów kosmogonii ... duchowo jak również i fizycznie ... do obecnej ewolucji rasy ludzkiej, wszystkie mistyczne systemy religijne opierały się o numery.”  -W. Wynn Westcott, „The Occult Power Numbers” (15)
 
Numery 3, 5, 7, 9, 11, 13, 33 i wszystkie ich wielokrotności mają ezoteryczny sens dla Braterstwa i są wykorzystywane na różne sposoby. Są geometrycznie kodowanymi markami i szyfrowanymi firmowymi logami. Są stosowane jako liczby radnych, sygnatariuszy i ważnych dokumentów. Daty z numerologicznym znaczeniem służą dedykowaniu pomników, na scenie wydarzeń fałszywych-flag i planowanych zamachów. Niechybnie, Bractwo prawie zawsze numerycznie lub symbolicznie zostawia odcisk palca. Poprzez analizę tych świętych liczb i ich wzajemnych powiązań, okultystyczne idee/tajemnice zaczynają wypływać na powierzchnie.
 
"Liczby 3, 7, 9, 11, 13, 33, 39 - Wszelkie wielokrotności tych liczb mają szczególne znaczenie dla Iluminatów. Zauważ, że Grupa Bilderberg ma rdzeń składający się z 39 członków, którzy są podzieleni na 3 grupy składające się z 13 członków w każdej grupie. Zauważ, że rdzeń 39 odpowiada 13-tce, która tworzy Politykę Komitetu. Zwróć szczególną uwagę, że 13 członków Komitetu Polityki koresponduje z Okrągłym Stołem Dziewięciu. Wiesz, że pierwotna liczba stanów w Stanach Zjednoczonych Ameryki to była 13-stka (13 stanów). Konstytucja ma 7 artykułów i została podpisana przez 39 członków Konwentu Konstytucyjnego." -Robert Howard, “Destruction of the Trade Centers: Occult Symbolism Indicates Enemies Within our own Government”
 
Jaki jest cel pozostawiania liczbowego szlaku pojedynczych zbrodni i przestępstw? Czy jest to arogancka wywołująca-karta by się podzielić/pokazać z innymi zainicjowanymi tajnego stowarzyszenia? Czy są one szczęśliwymi liczbami? Albo czy same cyfry zawierają jakieś mistyczne cechy? Wszystko z powyższych.
 
 „Te kody numeryczne mają jeszcze głębsze znaczenie niż te bardziej oczywiste takie jak: dni, miesiące i znaki zodiaku. Liczby oznaczają również częstotliwości drgań. Każda częstotliwość rezonuje do pewnej liczby, koloru i dźwięku. Niektóre częstotliwości, reprezentowane przez liczy, kolory i dźwięki, są szczególnie silne. Symbole reprezentują również częstotliwości i ich wpływ na podświadomość osób, bez zdawania sobie przez nich o tym sprawy. Jest to kolejny powód, dlaczego niektóre symbole są widoczne w tajnych stowarzyszeniach, flagach narodowych, logach firm, reklamach itd.” -David Icke, “The Biggest Secret” (83)
 
Numerologia - 5

   

Dlaczego najwyższy wojskowy rangą to 5-gwiezdny generał, który nosi 5, 5-spiczastych złotych gwiazd? Dlaczego szeryf nosi 6-szpiczastą złotą gwiazdę? Co te okultystyczne symbole/amulety mają wspólnego z ochroną kraju?
 
„W Kritias, Platon napisał, że numery 5 i 6 były święte na Atlantydzie, gdzie zostały zakodowane w architekturze, sztuce, i uroczystym życiu ‘aby uhonorować nieprarzyste i parzyste dni’. Wybór Atlantów tych cyfr odzwierciedla ich całościową religię, ‘The Navel of the World’, której zwolennicy dążyli do duchowej syntezy i równowagi. Numer 5 reprezentuje męską zasadę świadomego działania na zewnątrz, a 6 oznacza żeńską intuicyjną chłonność.” -Frank Jozeph „The Atlantis Encyclopedia” (206)

   

Znaczenie Atlantydy stanie się jeszcze ważniejsze później, ale wystarczy powiedzieć, że 5 reprezentuje męską zasadę wpływającego działania. Starożytne kultury na całym świecie miały wspólne przekonanie, że Słońce reprezentowało męską zasadę, gdy Księżyc reprezentował kobietę. Więc „żołnierz” lub wojownik Słońca, noszący 5, 5- szpiczastych złotych gwiazd z pewnością silnie rezonuje z męskimi zasadami/energią.

Nowocześni okultyści wierzą, że 5 jest Numerem Śmierci. Największym nasileniem dowolnej liczby jest jej trzykrotność, czyniąc 555 dosłownie "Najwyższą Śmiercią”. Czy to może dlatego najwyższe stopnie wojskowe (generałowie 5-gwiazdkowi) noszą 5, 5-spiczastych gwiazd na swoich mundurach? Czy może dlatego budynek Pentagonu w USA jest 5 koncentrycznym, 5-stronnym pięciokątem, z wewnętrznym-boiskiem dokładnie 5 akrowym? Współ-projektant Pentagonu, Jack Whiteside Parsons, był rzeczywiście okultystą i wysokim kapłanem w tajnym stowarzyszeniu OTO.
 
„Jack Parsons, Amerykański naukowiec, założyciel California’s Jet Propulsion Laboratory, kapłan O.T.O., był jak Mormon Joseph Smith, premier sługi szatana i buntownik przeciwko Bogu, który nawet uważał się za proroka antychrysta. Jack Parsons napisał ten zatrważający paragraf w swoim dzienniku: I w ten sposób byłem wypuszczonym Antychrystem w świecie; i do tego byłem zaprzysiężoy, tak że praca bestii będzie mogła być spełniona, a sposób na przyjście BABALONU zostanie otwarty i powinienem nie spocząć, dopóki te rzeczy nie będą dokonane.” Texe Marrs, „Codex Magica” (44)
 
Podczas II Wojny Światowej, Departament Wojny Stanów Zjednoczonych rozpoczął budowę Pentagonu i zmienił nazwę na Departament Obrony. Od tego czasu rząd USA przeprowadził niezliczone niezadeklarowane wojny i upubliczniał je do wiadomości jako jedynie środki obronne, wyprzedzające strajki albo nieuniknione konflikty/przeciwwagi.
 
   

Obydwoje notoryczni Iluminaci John D. Rockefeller i Amschel Bauer Rothschild mieli 5 synów. Jeśli 5 jest męska energią działającą na zewnątrz, to 5 synów/słońc jest najwyższym rezonatorem tej zasady. Ciekawe jest również to, że tak wiele korporacyjnie zaplanowanych chłopięcych/dziewczęcych zespołów, zostało zespołami utworzonymi przez korporacje, a nie przez samych muzyków, jak np: Spice Girls, Pussy Cat Dolls, New Kids on the Block, Backstreet Boys i N’Sync wszystkie mają 5 członków zespołu, a każdy członek reprezentuje/działa/ubiera się w pewien szczególny sposób - zły chłopiec, ładny chłopiec, osoba dobrze ubrana, hipis, itd. Cała idea wydaje się podążać okultystyczną/zodiakalną agendą, używającą typy osobowości do sprzedaży produktów.

   

„W dawnym i współczesnym okultyzmie „E” jest bardzo ważne, ponieważ stanowi piątą istotę lub kwintesencję ... reprezentuje duchową moc transcendencji - numeru 5. Tak więc dlatego w logo firm zawsze można znaleźć coś co będzie podkręcało „E”  dla powodu. Zawsze będzie podświetlone w pewien sposób lub oddzielone w pewien sposób lub wrzucone w pewnien sposób.” -Michael Tsarion, Przewrotne Korzystanie z Sakralnych Symboli w Mediach” Wykład na Conspiracy Con 2003
 
Zwróć uwagę na E w korporacyjnych logach, ponieważ E jest 5 literą alfabetu jest bardzo często podświetlone lub narysowane w inny sposób niż pozostałe litery. W logu Intel litera E spada, Acer sprawia, że E jest super cieńkie, Crest i Lee umieściły rozbłysk słońca za E. Siłę-E ma również piramida Iluminatów i Microsoft Internet Explorer używający ikonę „e” z pierścieniem Saturna wokół niej. Również należy zwrócić szczególną uwagę na loga takie jak E-Bay, E-Trade, ESPN, Dell, Esprit, Express, EB, EA Sport/Games, A & E, FedEx, Enconcept Academy i wiele innych. Z całą pewnością muszą istnieć okultyści na wysokich szczeblach na Madison Avenue i w branży reklamowej. 
 
Numerologia - 12/13
 
„W Skandynawii, Wielki Odyn miał 12 nazw - uosobionych atrybutów. Kabaliści mają szacunek dla 12 permutacji Tetragramu ... W zwykłym opakowaniu kart do gry jest 12 Figur w Kartach, ale w pakiecie Tarota są też 4 Jeźdźcy. Było 12 odnotowanych Pojawień Jezusa po jego śmierci; Marii Magdalenie, Galicyjskiej kobiecie, dwóm uczniom, Piotrowi, dziesięciu apostołom, jedenastu apostołom, siedmiu apostołom oraz innym podczas połowów, 500 braciom naraz, Jakubowi Mniejszemu, jedenastu apostołom, Stephen-owi na jego męczeństwie, Pawłowi w nawróceniu i apostołowi Janowi.” -William W. Westcott, „Numbers: Their Occult Power and Mystic Virtues”
 
   

W Biblii było 12 plemion Izraela, 12 braci Józefa, 12 sędziów Izraela, 12 wielkich patriarchów, 12 proroków starego testamentu, 12 królów Izraela, 12 książąt Izraela oraz Jezus i jego 12 uczniów. Jak przedstawione zostanie w dalszej części tej książki, tych 12-tu biblijnych zagadkowych (dla wtajemniczonych), nie odnosiło się do 12 dosłownych ludzi, ale do 12 potencjalności świadomości - 12 znaków zodiaku. Od tego mamy też 12 miesięcy w roku, 12 godzin dnia i 12 godzin nocy. 12 dni Bożego Narodzenia, 12 klas w szkole (USA), 12 póltonów oktawy, 12 jaj w tuzinie, 12 cali na stopę, Masońskie Majestatyczne-12 i 12 lat z dzieciństwa przed „dorosłością” i Żydowskim Bar micwa w wieku lat 13, gdzie pierwszego dnia po 13 urodzinach uznaje się ich za dorosłych.
 
   

„Wspólnym motywem we wszystkich tradycjach sekretnych szkół jest 12 uczniów, rycerzy lub zwolenników otaczających bóstwo. Numer 12 jest kodem, między innymi, dla 12 miesięcy w roku i domów zodiaku, przez które symbolicznie porusza się Słońce, ‘bóg', symbolizowany jest jako 13. To jest święta 12 i jeden jak niektórzy ludzie to opisują i to jest jeden z głównych powodów, dlaczego numery 12 i 13 będą się powtarzać. Tak więc masz 12 plemion Izraela, 12 książąt Izmaela, 12 uczniów i naśladowców Jezusa, Buddy, Ozyrysa i Quetzalcoatla. Jest też Król Artur i jego 12 Rycerzy Okrągłego Stołu (zodiakalny okrąg) i kobieta (Isis, Semiramida) z 12 gwiazdną koroną w Księdze Objawienia. W Skandynawii i całym północnym regionie znaleźć można tajemnice Odyn-a, w tej tradycji można znaleźć dwanaście Druidów przewodniczących nad tajemnicami Odyna. Święta 12 jeszcze jeden raz. Te historie nie są dosłownie prawdziwe, są one symbolami tajemniczych szkół. To trwa do dziś z tymi samymi symbolami używanymi przez sieci tajnych stowarzyszeń i Bractwa w flagach narodowych, herbach, reklamach i logach firm. Bractwo stworzyło Unie Europejską, która jako swój symbolma koło składające się z 12 gwiazd. Mówimy tutaj o sekretnych numerach i geometrii. Proporcje Egipskich rzeźb, czy duże czy małe, były wielokrotnością lub sub wielokrotnością 12 lub 6.” -David Icke, „The Biggest Secret” 82-3

Wciąż mistycznie związane z 12, jest jeszcze bardziej ezoteryczne 13. 13 jest 12 wokół 1. Istnieje 12 Jurorów i jeden sędzia. 13 jest mistrzem z 12 uczniami. 13 jest doświadczeniem 12 znaków zodiaku. W słonecznym kalendarzu Gregoriańskim istnieje tylko 12 miesięcy, ale w kalendarzu księżycowym istnieje 13 miesięcy. 13 (podobnie jak 6) reprezentuje księżyc i energie żeńską (5/12 = słońce/mężczyzna), esencja która od dawna była wyciszana przez Iluminatów i religijny kult Słońca/Syna. To dlatego 13 jest propagowane w popularnej-kulturze jako numer pecha. To ma być pech dla ciebie, a nie dla wtajemniczonych elit, które rozumieją swoje mistyczne właściwości. W Starym Testamencie, numer 13 nabiera konotacji rewolucji i buntu. Genesis 14-4 brzmi „Dwanaście lat służyli Chedorlaomer-owi i trzynastego się sprzeciwili.” 

"Stąd każde występowanie numeru trzynaście, a także każda jego wielokrotność, to stempel stawiany w związku z buntem, apostazją, zdradą, korupcją, rozpadem, rewolucją, lub jakimś pokrewnym pomysłem."  -E.W. Bullinger, „Numer in Scripture” (205)
 
   

Aleksander Wielki rządził przez 13 lat i kupił konia Bucefała za 13 złotych monet (umarł w wieku lat 33). Podczas procesu czarownic z Salem z 1692 roku, 13 kobiet zostało straconych. Gdy kolonie były zakładane (Nowy) Ryt Masonerii York miał 13 stopni. Oryginalna Amerykańska flaga miała 13 gwiazd i 13 pasków dla pierwotnych 13 kolonii. Mason Pierre L'Enfant zaprojektował pentagram 13 ulic w środku Waszyngtonu D.C. Masońska Świątynia Zrozumienia z Waszyngtonu znajduje się 13 przecznic na północ od Białego Domu, w jednej linii od Pomnika Waszyngotna.

   

W 1913 roku powstała przestępcza Rezerwa Federalna; składa się ona z 12 banków regionalnych zdominowanych przez Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku. W 1933 roku zaczeli drukować banknoty Iluminatów z piramidą i sową Bohemian Grove na nich. Banknoty te również kodują liczbę 13 wielokrotnie. Istnieje 13 gwiazd nad głową orła, 13 stopni na piramidzie, 13 liter w Annuit Coeptis i 13 liter w E Pluribus Unim. Istnieje 13 pionowych pasów na tarczy, 13 poziomych pasków na górze tarczy, 13 liści na gałązce oliwnej, 13 owoców i 13 numerów. Na przodzie pieczęci Departamentu Skarbu jest Masońska węgielnica, podobna do kompasu/węgielnicy na Masońskiej pieczęci, a jeśli weźmiesz szkło powiększające, to zobaczysz, że istnieje 13 otworów w węgielnicy. Nic dziwnego, Bankructwo to Rozdział 13.
 
„Od daty 1776, umieszczana jest na dolnym ciągu piramidy [na Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych], a ponieważ liczba 13 była tak bardzo ważna w historii Stanów Zjednoczonych oraz w symbolu pieczęci, to nie jest to nierozsądnym, by przypuszczać, że 13 ciągowa piramida może reprezentować 13 okresów-czasowych z każdych 13 lat.” -Paul Foster Case, „The Great Seal of the United States”
 
Od 1776 Rzymska numerologia jest u podstaw 13-stopniowej piramidy na banknocie dolara, ktoś mógłby zinterpretować to jako 13 cykli 13 lat (13x13 = 169). Niektórzy badacze przekonująco pokazywali jak co 13 lat od 4 lipca 1776 do 1945 roku (169 lat później) były podejmowane w Bractwie znaczące kroki naprzód ku „Wielkiemu Dziełu”. W 1776 powstała Ameryka i Iluminaci; w 1789 Iluminaci sterowali Rewolucją Francuską  i przyjeli konstytucję USA oraz Wielką Pieczęć; Waszyngton w 1802 został włączony do Stanów i tak to idzie co 13 lat aż do 1945 roku, kiedy New World Order utworzył Narody Zjednoczone, a 33-eci prezydent i mason 33-ego stopnia Harry Truman nakazał ludobójstwo nuklearne i przeniósł świat „w ere Jądrową”. W rzeczywistości ten trzynasto-czasowy cykl skończył się w dniu 4 lipca 1945 roku, a dokładnie 33 dni później, w dniu 6 sierpnia, kiedy bombowiec B-29 Enola Gay, w misji nr 13, zrzucił bombę atomową na Hiroszimę (i kolejną na Nagasaki 3 dni później). Bomby atomowe oczywiście nie istnieją, ale poprzez kontrole mediów i hollywoodzkie sztuczki udało im się nabrać społeczeństwa na rzekome eksplozje atomowe, kiedy w rzeczywistości użyli bomb dywanowych wypełnionych dynamitem i napalmem. Wszystko to dla większej kontroli światowych społeczeństw oraz podkreślenia symboliki liczb, do której nieustannie nawiązują, by pokazać, że ich między-pokoleniowy plan NWO jest nieustannie realizowany.
 
W 1948 roku Fundusz Rockefellera ufundował nowy budynek rządowy na 1313 east Sixtieth Street (Sześćdziesiątej Ulicy wschodniej). W 1962 roku „Kubański Kryzys Rakietowy” trwał 13 dni, a 13 miesięcy później, co do dnia, JFK został zamordowany 11/22/63 (11 + 22 = 33). Został postrzelony w dokładnie te same 3 miejsca co Mason Hiram Abiff, który reprezentując prześladowania Templariuszy w Piątek 13-tego, w 1307 roku, został uderzony w plecy, gardło i głowę. Statek kosmiczny Apollo 13 wystartował o 1:13 (13:13 czasu wojskowego) i ucierpiał w skutek eksplozji dwa dni później, w dniu 13 kwietnia 1970 r. 

„Czy Ty naprawdę myślisz, że to wszystko jest przypadkiem? Jakie są szanse? Więc na co naprawdę patrzymy? Mamy prezydenta George'a Busha juniora, który jest 13-tym kuzynem Brytyjskiej Królowej Matki i jej córki Królowej Elżbiety, oraz jest 13-tym kuzynem po wycofaniu się spadkobiercy tronu, Księcia Karola. Oficjalnie stając się 43-cim Prezydentem 13 grudnia, narodu który miał pierwotnie 13 kolonii, który obchodzi swój dzień niepodległości 4 lipca czyli dokładnie 13 dni po Przesileniu Letnim 21-ego czerwca. W tych obliczeniach, 22 czerwca liczony jest jako ‘Dzień 1. Niektórzy uważają ten kraj za 13-te plemię Izraela. Bush, który rządził z Białego Domu, w którym wmurowano kamień węgielny podczas Masońskiego Rytuału w sobotę, 13 października 1792, kiedy to Loża Nr 9 Georgetown z Maryland zgromadziła się na ceremonię, otoczoną przez 13 mniej-więcej prostych linii alej, które [mason] L'Enfant zaplanował dla miasta jako symbol dla [13] paskowej krajowej flagi.”  -Robert Howard, „George Bush Jr., and the Number 13”

Fritz Springmeier, David Icke i inni udokumentowali istnienie 13 głównych Lini Krwi Iluminatów. Fritz Springmeier w swojej książce „Bloodlines of the Illuminati” podaje listę 13 czołowych rodzin Iluminatów jak: Astor, Bundy, Collings, Dupont, Freeman, Kennedy, Li, Onassis, Reynolds, Rockefeller, Rothschild, Russell i Van Duyn. Inni badacze różnią się, na na temat tego, które 13 rodzin jest na szczycie piramidy. Niektórzy twierdzą, że rodziny Disney, Oppenheimer, Payseur, Warburg czy Windsor są na 13 miejscu, jednak wszyscy badacze zgadzają się co do rodziny takich jak Rockefellerowie i Rothschildowie.
 
   

Używając gematrii każda litera alfabetu koduje liczbę od 1-26, a = 1, b = 2 i tak dalej. Słowo lub anagram staje się numerologicznie znaczący, kiedy może być matematycznie wmanipulowany w święte numery. Na przykład America Online nazywa się AOL, A = 1, O = 15 i L = 12. Liczby te mogą łatwo generować i w ten sposób rozbrzmiewać świętą 13 za pomocą prostego znaczenia. 1 + 15-1-2 = 13
 
CBS (Columbian Broadcasting Systems) –  3, 2, 19 = 32-19 = 13
NBC (National Broadcasting Company) –  14, 2, 3 = 1+4x2+3 = 13
CNN (Cable News Network) –  3, 14, 14 = 3+1+4+1+4 = 13
TBN –  20, 2, 14 = 20-2-1-4 = 13 CIA (Central Intelligence Agency) – 3, 9, 1 = 3+9+1 = 13
DHS (Department of Homeland Security) –  4, 8, 19 = 4x8-19 = 13
FBI (Federal Bureau of Investigation) –  6, 2, 9 = 6-2+9 =13
FEMA (Federal Emergency Management Agency) –  6, 5, 13, 1 = 6-5+13-1 = 13
EPA (Environmental Protection Agency) –  5, 16, 1 = 5+1+6+1 = 13
MI6 (Military Intelligence 6) –  13, 9, F = 1+3+9 = 13F (Freemasonry?)
WHO (World Health Organization) –  23, 8, 15 = 2x3-8+15 = 13
NAFTA (North American Free Trade Agreement) –  14, 1, 6, 20, 1 = 1x20+6+1-14 = 13
USA (United States of America) –  21, 19, 1 = 2x1+1+9+1 = 13
NATO (North Atlantic Treaty Organization) –  14, 1, 20, 15 = 14-1-20-1-5 = Ujemna 13
NSA (National Security Agency) –  14, 19, 1 = 1+4-19+1 = Ujemna 13

   

„To oni są tymi którzy są w rządzie. To oni są tymi wspierającymi sport zawodowy. Właścicielami Pittsburgh Steelers są Rycerze Maltańscy (Knight of Malta). Właścicielami Detroit Lions są Rycerze Maltańscy. Wszystkimi twoimi ostatecznymi właścicielami tych kultowych klubów, w przeważającej części, są Rycerze Maltańscy, nakręcają ludziom hopla na punkcie gry i sportu, podczas gdy sami są zajęci tworzeniem tyranii. A więc, to jest jedna z tych rzeczy z Protokołów – stworzenie ‘rozrywek’. Kolejną, którą użyli był Walt Disney, 33-ego stopnia Masońskie – Disneyworld (Disneyland). Kolejnym był Milton Hershey z Hershey Park. Oni tworzą wszystkie te parki rozrywki, gier i sportu, tak aby upijać ludzi z radości, w czasie gdy oni są zajęci obalaniem protestujących form rządu.” -Robert Howard, „13 and 33 Freemason’s Signature”
 
NFL (National Football League) –  14, 6, 12 = 12+6-4-1 = 13
NBA (National Basketball Association) –  14, 2, 1 = 14-2+1 = 13
NHL (National Hockey League) –  14, 8, 12 = 1x4+8-1+2 = 13
MLB (Major League Baseball) –  13, 12, 2 = 13x1+2-2 = 13
PGA (Professional Golfers Association) –  16, 7, 1 = 1x6+7x1 = 13
NASCAR (National Association of Stock Car Auto Racing) –  14, 1, 19, 3, 1, 18 = 14+1+19-18-3x1 = 13

   

Te numerologiczne ekwiwalenty mogą wydawać się naciągane albo zbyt wydumane by świadomie były tworzone i możliwe jest, że niektóre z tych 13-stek są przypadkowe, ale jest wysoce nieprawdopodobne, że one wszystkie są przypadkowe. Bractwo wiele razy wykazywało ich obsesję co do tych kodów i numerów. Weź 3 lub 4 losowe litery i zobacz, czy możesz je zmniejszyć numerologicznie do 13. liczbami można manipulować ale tylko na ograniczoną liczbę sposobów.
 
„Wiele filmów ma numer 13 w tytule. 13 Frightened Girls (1963), 13 East Street (1952), 13 Floors (1991), 13 West Street (1962), 13 Fighting Men (1960), 13 Ghosts (1960), 13 Lead Soldiers (1948), 13 Men and a Gun (1938), Apollo 13 (1995), Ocean’s 13 (2007). Mamy nawet rating dla filmów PG-13. W przypadku, gdybyś nie wiedział, Hollywood jest własnością masonów. Oczywiste, czyż nieprawda. John Wayne był masonem. Ilu z nas bawiło sie w kowbojów i Indian? Nikt nie chciał być Indianinami. Indianie byli zabijani i wszyscy o tym wiedzieli. To była droga Hollywood od gloryfikowania masowych morderstw rasy ludziej - tak samo było w Niemczech. Dzieci bawiły się w Nazistowskie SS i Żydów. Każde dziecko chciało być Nazistą, nie Żydem czy Chrześcijaninem. Gene Roddenberry twórca serialu Star Trek był masonem. Nawet imię Vulcan było nazwą fałszywego Rzymskiego boga. Komunikatorem jest piramida. Nawiasem mówiąc Star Trek został stworzony w celu przygotowanie nas do fałszywej inwazji obcych początkującej Nowy Porządek Świata.” -Robert Howard, „13 and 33 Freemason’s za Signature”
 
Numerologia – 32/33

   

W Watykanie znajdują się 32 łuki po obu stronach dziedzińca z olbrzymim obeliskem pośrodku. Kapelusz Papieża ma 32 guziki, a jego głowa reprezentuje 33. Symbol Związku Radzieckiego ma 32 promienie emanujące od Słońca będącego 33. Dnia 3/3/03 Światowe Centrum Modlitewne ONZ wezwało wszystkich, aby modlili się jednocześnie o 3.30pm. Sufit Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych ma duże okrągłe światło otoczone przez 32 mniejsze światła. Budynek ONZ ma 39 (13x3) pięter wysokości i znajduje się na ziemi przekazanej przez Masona/Iluminatę Davida Rockefellera. Flaga Organizacji Narodów Zjednoczonych pokazuje płaską ziemię podzieloną na 33 części oraz otaczające ją gałęzie oliwne. Flaga również przypadkowo okazuje się być niebieska, podobnie jak pierwsze 3 „niebieskie stopnie" Masonerii.

   
 
Istnieje 13 stopni Masonerii Rytu-York i 33 stopnie Rytu-Szkockiego. Nasz system pomiarowy powstał w 1790’ w Masońskiej Francji, co wyjaśnia, dlaczego 13 cali jest równe dokładnie 33 centymetrom. Lód zamarza i zmienia się z powrotem na wodę w temperaturze 32 stopni Fahrenheita, co odpowiada Masońskim stopniom iluminacji, od kiedy każdy Mason z wysokiego-poziomu, który jeszcze nie "przyczynił się znacząco do Wielkiego Dzieła", jest zamrożony w temperaturze 32 stopni. 33 jest pierwszym stopniem, oznaczającym, że "oświecony" może poruszać się swobodnie w całej organizacji. Sam pomysł pomiaru ciepła przez "stopnie" jest Masoński. Tak samo jak twój dyplom (stopień), który aby go uzyskać musiałeś przebrnąć przez 3 pytania komisji. Pochodzi to z Masońskiej ceremonii trzeciego stopnia, w której inicjowany musi odpowiedzieć na wiele wnikliwych i osobistych pytań.

   

Orzeł, jeden z głównych symboli Masonerii Szkockiego-Rytu, znajduje się na dolarze. Posiada on 32 pióra na prawym skrzydle, symbolizujące 32 oficjalne Ryty-Szkockiej Masonerii, ale patrzy na jego lewe skrzydło, które zawiera 33-cie dodatkowe pierze, reprezentujące 33 stopień, który jest w posiadaniu wielu światowych liderów i postaci historycznych. Szef Najwyższej Rady Światowej Wolnomularstwa Albert Pike wynalazł 33 stopień Masonerii w 1832 r. Był Głównym Urzędnikiem Sądowym i współzałożycielem KKK (K = 11 litera, 11x3 = 33)
 
„W Hebronie on [Król Dawid] panował nad Judą przez siedem lat i sześć miesięcy [7 + 6 = 13], i w Jerozolimie panował przez trzydzieści i trzy lata [33] nad całym Izraelem i Judą.” -2 Samuel 5:5

   

Znajduje się wiele odniesień do 33 w Biblii: 33 dni oczyszczania (Księga Kapłańska 12:4), 33 synów i córki Izraela (Księga Rodzaju 46:15) i 3300 nadzorców króla Salomona (1 Krl 5:16). Król Dawid panował przez trzydzieści lat w Jerozolimie (1 Krl 2:11). Gwiazda Dawida to są dwa trójkąty, oznaczające dwie 3 - 33. W Starym Testamencie znajdują się dokładnie 33 tytuły dla antychrysta i 13 w Nowym Testamencie. Co najważniejsze, Jezus został ochrzczony w wieku lat 30 lat, rozpoczął trzyletnią służbę, a następnie umarł i zmartwychwstał w wieku lat 33 (Łukasz 3:23). Zobacz także (1 Księge Kronik 3:4 i 1 Księge Kronik 29:27).
 
Słońce wchodzi w 30-stym stopniu, ale nie jest całkiem czyste/widoczne aż do 33 stopnia, dopóki nie osiągnie pewnego rozmiaru. Dlatego w Biblii napisali, że służba Chrystusa zaczyna się od 30 lat, a kończy w wieku 33 lat. To odniesienie było oczywiste dla wszystkich, którzy zdawali sobie sprawę z tajemnic astrologii. Liczba ta jest związana z inicjają Boga ‘Słońca’ a nie ‘Syna', przechodzącego przez zodiak. Właśnie dlatego Wolnomularskie loże również korzystają z numerów.” -Michael Tsarion, „Astrotheology and Sidereal Mythology”
 
   

W astrologii, słońce oficjalnie przechodzi w nowy znak zodiaku na 33-cim stopniu (koncepcja znana na długo przed Chrześcijaństwem). Więcej informacji na temat astrologicznego pochodzenia Chrześcijańskiej mitologii będzie można znaleźć w dalszych rozdziałach. Boską Komedię Dantego podzielono na trzy sekcje: 34 Cantos of Inferno, 33 Cantos of Purgatorio i 33 Cantos of Paradiso. Ludzka stopa ma 33 mięśnie. Ludzki kręgosłup ma 33 kręgi. Wyścig IndyCar 500 tradycyjnie zaczyna się od 3 rzędów 11 (33) samochodów wyścigowych. Jest zespół o nazwie 311. Logo Bank of America składa się z 3 zestawów 11-stek  tworząc 33. Czas śmierci Królowej Matki to 3:15 (obie ręce na 3 = 33). Dyrektor generalny firmy Enron, Kenneth Lay, kupił całe 33 piętro swojego budynku i zamieszkiwał mieszkanie numer 33. W dniu 12 października 2002 roku i 1 października 2005 roku, obydwie eksplozje w Indonezji były oddalone od siebie o 11 dni i trzy lata.
 
   

„11/11/2004 zmarł Yasswer Arafat, a oficjalnie ogłoszona godzina jego śmierci to 3:30am. Tego samego dnia po raz pierwszy spotkały się ONZ/WHO po to by porozmawiać o "ptasiej grypie”. 3 miesiące i 11 dni później 2/22/2005 CDC zaczeła szarpać Amerykanów większą propagandą ptasiej grypy, wskazując możliwość wojskowo wymuszanych "kwarantann" dla Amerykańskiej ludności. Wszystko prawda. To już się stało ... Wyrzutnia do startów kosmicznych na Florydzie ma numer 39 i znajduje się na pasie startowym numer 33. Elity poświęciły Prom Columbia STS 107 z 1 astronautą z każdego z siedmiu kontynentów na 33 równoleżniku dnia 2/1/03, [33] z okazji 11-tej rocznicy przemówienia Busha przed ONZ wzywającego do "Nowego Światowego Porządku". Dranie! Znowu i znowu. ... Janet Reno została mianowana 3/11/1993. 39 (13x3) dni później spalili wszystkich żywcem w kościele WACO. 3/11/1985 także była datą inauguracji Michaiła ‘NWO’ Gorbecheva."  -Eric Rainbolt, "The Cryptocracy Book" (7-8)

Roosevelt i Hitler objeli władzę w 1933 r. Wielka Pieczęć Masońska z Łacińskim Orderem Nowego Świata została dodana do dolara w 1933 roku. Walt Disney był Masonem 33-ego stopnia a Disneyland ma Klub-33. Zamek Magic Kingdom został zaprojektowany za wzór zamku New Shvanstien w Bawarii gdzie powstali Iluminaci.

   

Podczas II Wojny Światowej Winston Churchill posiadający 33-eci stopień Masonerii dał nam „V” dla „Victori” (zwycięstwa) dwa palce salutujące które od lat 60-tych stały się "Peace" (pokojem). Zanim ten Masoński znak stanął za Zwycięstwem lub Pokojem, był to symbol 33-ego stopnia. Są trzy połączenia na stawach dwóch palców tworzące 33, a następnie rozłożone, podobnie jak V dają około 33 stopnie. Mason 33-ego stopnia Buzz Aldrin i jego syn, również Mason 33-ego stopnia Neil Armstrong Jr. przypuszczalnie wykonali ceremonię Masońską po 33 minutach od rzekomego przybycia na Księżyc, trzymali banderę Masońską i robili zdjęcia ze sobą. W dniu 2/7/03 w klubie nocnym Columbia z powodu wybuchu zmarły 33 osoby.

Masoński reżyser 33-ego stopnia, James Cameron, udał się do Houston w stanie Texas, gdzie otworzył swój film "Titanic", który rozpoczął się dokładnie o 3:33 po południu. Stanley Kubrick został zamordowany dokładnie 666 dni przed rozpoczęciem 2001 roku, jego Odyseji Kosmicznej. 2001: Odyseja Kosmiczna pojawiła się po raz pierwszy w 1968 roku, 33 lata przed 2001 rokiem. Dziecko Rosemary zostało sfilmowane w budynku Dakota, gdzie John Lennon, który osobiście znał Polańskiego, został śmiertelnie postrzelony. W filmie the elites (zawierającym epizodyczną rolę Kościoła Szatana założonego przez Anton LeVay) domagał się sukcesu i sławy swojego dziecka. Rok później, żonę Polańskiego, Sharon Tate, zamordowały osoby podszywające się pod zwolenników Charlesa Mansona. Manson później był widziany jak gorączkowo machał Masońskimi gestami podczas procesu, chcąc pokazać kto za tym stoi.
 
John F. Kennedy został zabity przez walutę tuż obok 33 ° szerokości geograficznej w 11 miesiącu, 22-ego dnia dokładnie kiedy wjechał do piramidy ulic. Zabili go trójkątnym uderzeniem masonerii, gdzie na górze postawili Egipski obelisk z wiecznym płomieniem masonerii. Ronald Reagan został zastrzelony w trzecim miesiącu 30-tego dnia 3 + 30 = 33. Czy George Bush Sr. nie jest Masonem 33-ego stopnia i czy nie skorzystał na śmierci Reagana? Czy jego polityka nie była radykalnie różna od Reagana? Czy nie wykorzystał jego płaszcza w biurze? Gdyby nie Reagan, to nigdy by nie był Prezydentem.” -„Masonic – Occult Numerology” „Duke”
 
„Zaledwie po dwóch miesiącach od objęcia urzędu, Prezydent Reagan został trafiony przez pocisk mordercy, który jednak o ćwierć cala wepchał Busha do Biura Owalnego siedem lat przed swoim czasem. Co najdziwniejsze, brat potencjalnego mordercy, John W. Hinckley, zaplanował kolację z synem Busha, Neilem, w tą noc co Reagan został zastrzelony. Ojciec naftowy Texas Hinckley i George Bush byli wieloletnimi przyjaciółmi. Warto również zauważyć, że nazwisko Busha - w tym jego nieczęsto publikowany pseudonim ‘Poppy’ - wraz z jego adresem i numerem telefonu, zostały znalazione w osobistym notatniku geologa naftowego George'a DeMohrenschildta, ostatniego bliskiego przyjaciela Lee Harvey Oswalda.” -Jim Marrs, "Rule by Secrecy" (32)

   

Jezus został ukrzyżowany przez Rzymski rząd i zmarł trzeciego dnia w wieku 33 lat. Aleksander Wielki zmarł również w wieku 33 lat. Papież Jan Paweł I został zamordowany po upływie zaledwie 33 dni. David Koresh, lider oddziału Davidians w Waco Texas został zabity przez rząd Stanów Zjednoczonych w wieku 33 lat w pobliżu 33 równoleżnika. Podejrzany z wybuchu w Oklahoma City Timothy'ego McVeigha został zamordowany przez rząd w wieku 33 lat. W kwietniu 2007 r. W podejrzanej szczelaninie w Virginia Tech zgineły 33 ofiary.
 
„Zamordowanie JFK jest tylko jednym z wielu wyrachowanych morderstw, które miały miejsce wzdłuż lub równolegle do 33 równoleżnika. Liczba morderstw osób z wysokich pozycji oraz kluczowych świadków wzdłuż 33 równoleżnika jest znacząca.” -Day Williams, „Masons and Mystery at the 33rd Parellel”
 
   

W dziejach współczesnych wiele znaczących wydarzeń nastąpiło na 33-im równoleżniku. Na przykład 33-letni Mason i 33-ci Prezydent Stanów Zjednoczonych Harry Truman wprowadził nas do (rzekomej) epoki nuklearnej z testami A Bomby na 33-im równoleżniku, usytuowanym na terenie do przeprowadzania testów w Trinity w White Sands, Nowym Meksyku. Później upoważnił do dwuch kolejny, które zostały zrzucone w pobliżu 33 równoleżnika w Hiroszimie i Nagasaki. Około 3 lata później na 33-im równoleżniku w Roswell, Nowym Meksyku odnotowano słynną obserwacje UFO, oraz kolejne w bazie AREA-51. JFK został zamordowany w Dealey Plaza w Dallas w Teksasie w pobliżu 33 równoleżnika w dniu 22.11.2006 (11 + 22 = 33). Dealey Plaza ma kształt piramidy z brakującym kamieniem węgielnym, a także jest to miejsce pierwszej świątyni Masońskiej w Dallas. W 1996 roku park Olimipijski z bombami w Atlancie, był również na 33-im równoleżniku.
 
„W numerologii duchowej ‘33’ symbolizuje najwyższą świadomość duchową osiąganą przez człowieka" -Elizabeth van Buren, "The Secret of Illuminati"(161-2)

   

Trzy bardzo znaczące trzydziestki-trójki związane są z ludzkim ciałem oraz duchowością i to jest najprawdopodobniej to ezoteryczne rozumienie tych 3-ek i 33-ek, które jest pożądane przez Masonów z 33-ego stopnia. Po pierwsze, w kompletnej sekwencji ludzkiego DNA są dokładnie 33 skręty. Ten fakt biologiczny był prawdopodobnie znany przez starożytnych, którzy tak jak później się okaże, byli znacznie bardziej zaawansowani naukowo/technologicznie, niż przedstawiono to w podręcznikach Rockefellera i mediach Rothschilda. Drugą znaczącą 33-ką jest liczba kręgów ludzkiego kręgosłupa. W starożytnej Jodze Kundalini, mówi się że energia-węża Kundalini wzrasta z korzenia czakry, zawijając się i kręcąc wokół kręgosłupa aż do ukrztałtownia korony czakry duchowego oświecenia. To może brzmieć jak fałszywy Wschodni mistycyzm, dopóki ten święty numer 33 nie pokaże się równolegle w świecie Zachodnich nauk okultystycznych. Starożytne Hebrajskie/Kabalistyczne –„Tree of Life” (Drzewo Życia) zawiera 33 permutacje świadomości - 22 ścieżki, 10 znanych/rysowanych sefirot oraz 11 sefirotę ukrytą pozostawioną niewykorzystaną w większości przypadków. Podobnie jak wąż Kundalini kręci kręgi kręgosłupa, Drzewo Życia jest często rysowane razem z wężem zawijającym się w górę, wskazując drogę do podjęcia kierunku Kether, korony (czakry).

   

„Ścieżki reprezentują kolejne sukcesywne etapy rozwijania kosmicznej realizacji w ludzkiej świadomości; w starych obrazach wąż jest często przedstawiany jako zawinięty dookoła gałęzi drzewa. To jest wąż Nechushtan, który trzyma swój ogon w ustach, symbol mądrości i wtajemniczenia. Zwoje tego węża, kiedy są prawidłowo rozmieszczone na Drzewie, przecinają kolejno każdą Drogę i wydają się wskazywać kolejność w jakiej powinny być ponumerowane. Z pomocą tego glifu staje się prostą sprawą zaaranżowanie wszystkich tablic symboli umieszczonych we właściwych pozycjach na Drzewie, przy założeniu, że symbole są podane w prawidłowym porządku w tablicach. W pewnych współczesnych książkach, które mają rangę autorytetów w temacie, prawidłowy porządek nie jest podany, pisarze najwyraźniej trzymają się tego, że nie powinno to być ujawnione osobom nieproszonym. Ale jak ta kolejność podana jest poprawnie w niektórych starych książkach, jak np w Biblii i literaturze Kabalistycznej, to wydaje mi się nie mieć sensu wprowadzanie w błąd studentów fałszywymi informacjami.” -Dion Fortune, „The Mystical Qabbalah” (25-6) 

   

"Symbol układu limbicznego i energii kundalini, jaszczurki, reprezentuje także cykliczny ruch energii przez wszechświat i kontinuum przestrzeni/czasu: narodziny-śmierć-odrodzenie w nieskończoność.” -Aurum Solis
 
„Wielu ludzi uważa Kundalini za nową erę. Nic nie może być dalsze od prawdy. Kundalini można uznać za najstarszą znaną naukę. W poprzednich wiekach ludzie wznosili Kundalini pod przewodnictwem nauczycieli oraz w kontrolowanych warunkach, zachowując to, czego się nauczyli jako ezoteryczną wiedzę. Ale my weszliśmy w okres w którym wiedza ezoteryczna stała się ogólno dostepna.” -Genevieve Lewis Paulson, Kundalini i Chakras (7)

   

Wąż otaczający drzewo, który rozmawia z Ewą w Genesis, odwołuje się do tego procesu duchowego oświecenia. Symbol kaduceusz-a starożytnego Hermesa/Merkurego/Thoth, obecnie używany przez zachodnie koncerny farmaceutyczne, również symbolizuje ten proces. Dwa przeplatające się węże (które wyglądają dokładnie tak samo, jak nasze 33 sekwencyjne DNA z podwójną-spiralą) wspinają się prosto po pionowym słupku (który wygląda jak nasze 33 kręgi kręgosłupa) i kończą się na „okręgu światła” koronie czakry, która rozkłada skrzydła. Są to te same „skrzydła” noszone przez wojsko/policję/pilotów.

   

Początek tej symboliki sięga starożytnego mitu Atlantydy, pre-kursora do historii Księgi Rodzaju. W centrum ogrodu Atlas było wielkie Drzewo Życia, podobnie jak w Ogrodzie Edenu. To drzewo wytwarzało wyjątkowe złote jabłka nieśmiertelności, zarezerwowane tylko dla najbardziej oczyszczonych i świętych istot. 7 córek Atlas’a było znane jako „Hesperydy”, a ich głównym obowiązkiem było pielęgnowanie i obrona Drzewa Życia. Asystującym im w ochronie był znajomy kolega zawinięty wokół drzewa.
 
„Aby pomóc Hesperydom w ich ochronie, wąż o imieniu Ladon związał się z gałązką ... Hesperydy są czasem prezentowane jako siedem. Jako takie mogą odpowiadać siedmiu głównymi czakrom lub metafizycznymu centrum energii, które zbiorowo obejmuje ludzką osobowość. Drzewo Życia również symbolizuje kręgosłup, wzdłuż którego rozmieszczone są czakry. Ta interpretacja sugeruje, że joga kundalini pochodzi z Atlantydy, z której rozprzestrzeniła się na cały świat. Całe drzewo życia jest tematem często spotykanym w wielu Europejskich i Azjatyckich tradycjach Atlantydy i Lemurii." -Frank Joseph, „The Atlantis Encyclopedia” (121)
 
Dlatego wydawać by się mogło, że sekretna 33, tajemnica trzymana przez Masonów 33-ego stopnia, dotyczy świadomości duchowej, która sięga starożytnego Egiptu i Atlantydy. Masoński symbol filaru trzymającego ziemię w oczywisty sposób odnosi się do tego mitu Atlantydy, w którym Atlas trzyma świat na ramionach. W słowniku jedną z definicji (łac.) "Atlas"  jest anatomiczny termin pierwszego kręgu szyjnego, który podtrzymuje głowę. Oznacza to 33-eci krąg od dołu (jak wąż wędruje), ten sam krąg, który wspiera naszą głowę/umysł, jest aktualnie nazywany "Atlas". Więc kręgi Atlasu utrzymują świat (nasze umysły). Atlas ma 7 córek (czakr), które strzegą Drzewa Życia (kręgosłupa) i jego złotych jabłek nieśmiertelności (???). Ta tajemnica jest szczegółowo zbadana w rozdziale "Atlantyda".
 
Numerologia – 40

Ujemne czterdzieści to temperatura, w jakiej skala Fahrenheita i Celsjusza korespondują; to znaczy -40 ° F = -40 ° C. Podobnie jak lód topnieje w temperaturze 32 stopni F, podobnie jak 13 cali, wynosi 33 centymetry, podobnie jak 666 podzielone przez 212 Fahrenheita (temperatura wrzenia wody) jest równe Pi 3.1415, seriowa linia Fahrenheita i Celsjusza na poziomie -40 doskonale się zbiega z Masońską/Tajemniczą szkołą wiedzy numerologicznej i Biblijnej. 

   
 
W Biblii jest 120 różnych odmian liczby 40. Izaak i Ezaw mieli 40 lat, kiedy poślubili swoje żony. Noe wytrzymał deszcz powodzi trwający 40 dni i 40 nocy. Mojżesz był z Bogiem przez 40 dni i nocy na górze Synaj otrzymując 10 przykazań. Wtedy Mojżesz wyprowadził Izrael z Egiptu w wieku 80 lat (2x40), a po 40 latach odżywiania się manną i wędrówką po pustyni umarł w wieku 120 lat (3x40). Goliat pojawiał się Izraelowi przez 40 dni. Kilku Izraelskich królów i przywódców rządziło przez 40 lat, takich jak Dawid, Salomon, Eli i Saul. 12 szpiegów eksplorowało Ziemię Obiecaną przez 40 dni. Jezus pościł, modlił się i był kuszony przez Szatana przez 40 dni na pustyni. Współcześni Chrześcijanie przestrzegają Wielkiego Postu trwającego 40 dni przed Wielkanocą. Po ukrzyżowaniu/zmartwychwstaniu przed Jego wniebowstąpieniem do nieba, Jezus spędził 40 dni z uczniami.
 
„Adam wchodzi do raju, gdy ma 40 lat; następnie Ewa 40 lat później; Podczas Wielkiej Powodzi pada przez 40 dni i 40 nocy; Seth zostaje pochowany przez aniołów, gdy ma 40 lat i jest nie widziany przez 40 dni; Mojżesz ma 40 lat, kiedy wyjeżdża do Midian gdzie zostaje na 40 lat; Józef ma 40 lat, kiedy Jakub przybywa do Egiptu; Jezus idzie przez pustynię przez 40 dni. Biblia jest słowem Bożym? Nie. Napisana jest w ezoterycznym kodzie tajemniczych szkół. Literatura Arabska została również przygotowana przez i dla inicjatorów tajemnic i tutaj znajdziecie te same kody. Arbaindt (czterdzieści) to opowieści, które odnoszą się do numeru 40, a ich kalendarz ma 40 deszczowych i 40 wietrznych dni. Ich prawa stale odnoszą się do 40.” -David Icke, "The Biggest Secret" (83)
 
   

Rabbi Akiva, największy orędownik Ustnej Tory, zaczął uczyć się czytania Hebrajskiego, gdy miał 40 lat. Mykwa (z Hebrajskiego to zbiornik wodny) składa się z 40 se'ah (około 700 litrów) wody. 40 chłost jest jedną z kar orzekanych przez Sanhedryn. W Hinduizmie wiele popularnych modlitw religijnych składa się z czterdziestu shlokas lub dohas (zwrotek). Najbardziej znana postać Hanuman Chalisa (chaalis jest terminem Hinduskim oznaczjącym 40). W kulturach Muzułmańskich zmarli są zwykle opłakiwani przez czterdzieści dni. Ad-Dajjal wędrował dookoła Ziemi przez czterdzieści dni. Juliusz Verne napisał "W 80 dni dookoła świata" (2x40). Khadijah miała czterdzieści lat, kiedy poślubiła Muhammada. Muhammad zaczął otrzymywać słowo Boże, Koran, od anioła Gabriela, gdy miał 40 lat, a w ciągu 4 lat przekształcił grupę 40 wyznawców. Niektórzy Rosjanie wierzą, że duchy zmarłych pozostają w miejscu ich śmierci przez czterdzieści dni.

   

40 to mistyczna liczba oznaczająca pewien rodzaj próby/testu/okresu przejściowego i wzrostu duchowego. Jednak w Biblii zawsze jest 40 dni lub 40 lat, a nigdy 40 tygodni. Przypuszczalnie wskazuje to na to, że 7-dniowy tydzień jest stosunkowo współczesnym Chrześcijańskim tworem, a także wskazuje na tę rażącą pustkę - 120 zastosowań 40 dni/lat, ale nigdy nie używa 40 tygodni! Czy to dlatego, ponieważ dokładnie 40 tygodni (9 miesięcy) kobieta nosi dziecko rozwijające się w macicy przed urodzeniem? Czy to mogło być powodziami morza matki i Noah jest dzieckiem chronionym przez arkę? Dlaczego Mojżesz w Egipcie, Mises w Syrii, Minos w Krecie, Manou w Indiach, i wszystkie te precedensy unosiły się na koszu w dół rzeki, a potem mówiono, że ”Morze Czerwone się rozdzieliło?” Dlaczego w Biblii mówi się że kobiety są „nieczyste” przez 40 dni po urodzeniu chłopca? Manna (tłumaczona z Hebrajskiego -„co to jest?”) jest tym, co Mojżesz jadł przez 40 lat na pustyni. Czy Biblia odnosi się do manny w łonie matki?

Numerologia – 666


   

„I sprawia [tj. Bestia ], że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A jego liczba to: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13: 16-18)

   

Jedną z najbardziej znanych mistycznych liczb jest biblijny znak bestii 666. Bestia powoduje, że wszyscy otrzymują znak, bez którego nie mogą kupować lub sprzedawać. Już dobrych parę lat temu, tysiące ludzi w Ameryce i Wielkiej Brytanii dobrowolnie pozwoliło zainstalować sobie mikrochipsy (Veri-Chip) w swoich ciałach. Te mikroczipy zawierają swoje medyczne, finansowe i inne dane oraz są cały czas śledzone w dowolnym miejscu na świecie. W tym momencie zachipowanie jest jeszcze opcjonalne, możemy nadal kupować/sprzedawać z lub bez niego, ale w niedalekiej przyszłości bankierzy międzynarodowego bractwa planują wdrożyć swoje światowe bezgotówkowe społeczeństwo. Zaledwie kilkanaście lat temu ludzie szydzili z takiego pomysłu. Teraz jest on powszechny, tysiące osób zostaje zachipowanych, a przepisy prawne są stopniowo wdrażane w celu obowiązkowego chipowania zwierząt, więźniów i pacjentów z chorobą Alzheimera. Mikro-chipowanie albo tatuaż to właściwie ostatni etap planu Bestii. Podjęto już wiele kroków w kierunku finansowej sieci-kontroli, a sam znak 666, może na przykład być znaleziony na kodzie kreskowym, który można zeskanować na każdym produkcie firmowym.
 
   

"Warto zauważyć, że przetłumoczone Greckie słowo ‘Znak’ oznacza charagma, które pochodzi od Greckiego słowa charax, co oznacza ‘palisadę, jako ogrodzenie’. Kiedy ktoś zda sobie sprawę, że to specyficzne słowo było używane już w pierwszym wieku i widzimy dzisiejsze wykorzystanie komputerowo-powiązanego kodu kreskowego, to okazuje się, że możliwość staje się czymś więcej niż rzeczywistością w naszych dniach i czasach."  -Robert Van Kampen, "The Sign" (231)
 
Zatem Grecki znaczenie słowa ‘Znak’ to palisada, płot, szereg pionowych słupków, podobnie jak kod kreskowy. Ponadto numer 666 jest zakodowane w każdym UPC (skrót od ang.: Universal Product Code - pierwszy standardowy kod kreskowy).

"Najbardziej zauważalna jest interpretacja znaczenia Standardowego Kodu Kreskowego UPC, w związku z trzema numerami ‘666’, które są kluczowymi roboczymi numerami dla każdego zaprojektowanego kodu produktu. Każda grupa znaków produktu Universal Product Code zawiera trzy niezidentyfikowane numery. Wszystkie te trzy numery są szóstkami (6) i pozwalają użyć cyfr ‘666’ jako klucza do wykorzystania tego systemu identyfikacji ... Nie ma wyjątków. Każdy kod produktu ma trzy niezidentyfikowane znaki, których numer równy jest ‘6’ dekodując to jako kod ‘666’.” -Bob Fraley, "The Last Days in America" (225, 228)

 
   

Każdy zestaw wierszy w kodzie kreskowym oznacza liczbę 1-9, tak że na przykład cieńka linia obok linii szerszej może oznaczać 1, średnia linia obok grubszej 2, i tak dalej. Kod dla 6 to dwie chude linie obok siebie. Zauważ, że każdy kod kreskowy ma trzy zestawy cienkich, równoległych linii nieco dłuższych niż inne na początku, w środku i na końcu. Te szczególne linie rejestruje się jako puste, ponieważ są barierami, ale przez bycie dwoma cieńkimi liniami, kodują one numer 6 trzykrotnie. Zauważcie również, że pod kodem kreskowym jest zawsze 13 numerów.
 
"Co to jest znak towarowy? Więc znak towarowy, jest kodem kreskowym. Wszechobecnym kodem kreskowym, który znajdziesz na każdej pułce sklepowej, na każdym pakiecie johnny'ego i każdym pudełku ciastek. Każdy kod kreskowy jest podzielony na dwie części przez trzy znaczniki i te trzy znaczniki są zawsze reprezentowane przez liczbę sześć. Sześć-sześć-sześć. Teraz co to oznacza? Nikt nie będzie w stanie kupić lub sprzedać bez tego znaku. To co oni teraz planują zrobić w związku ze zwalczaniem wszelkich oszustwa kart kredytowych to urządzić całkowicie bezgotówkowe społeczeństwo. Zamierzają zrobić to co już przetestowali na Amerykańskich żołnierzach, dostaną podskórny tatuaż laserowy, który trafi na prawą rękę lub na czoło." -„Naked”, Brytyjski film, 1993
 
Książka kodeksu podatkowego (Internal Revenue Code) koduje #666 i wymaga aby każdy uzyskał swój socjalny znak bezpieczeństwa. 666 bestii = 3 x 6 = 18, nasz 18-cyfrowy klucz kodowy przechowywany w 3-kondygacyjnym super komputerze B.E.S.T.I. w Brukseli. W 1974 Dr. Harick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej uwolnił Bestię.

   

„Każdej osobie na świecie został przypisany 18-cyfrowy numer śledzenia, który składa się z 3 grup po 6 cyfr. Pierwsze trzy numery przypisane są do komputera BESTI i są one dla wszystkich 666. Następny jest kod narodowy. Kod krajowy w USA wynosi 110. Następnie kolejne 3 numery to Twój numer telefonu, a następnie 9-cyfrowy numer ubezpieczenia społecznego. Kod to 666 + kod kraju + Telefon kierunkowy + numer ubezpieczenia społecznego = BESTIA I.D. nr dla osób indywidualnych." -Dight Kinman, "The World’s Last Dictator" (256)

"Karta VISA jest również bardzo ciekawa. Jeśli przeanalizujesz litery w VISA, zobaczysz tam reprezentowane trzy poprzednie imperia światowe. ‘VI’ jest liczbą 6 w Rzymskich cyfrach, ‘S’ jest stygmatem Greckiej kultury, której wartość wynosi 6, i wreszcie ‘A’ w kulturze Babilońskiej wynosi 6 ... VISA = 666!" -
Masonic – Ocult Numerology "Duke”

 
   

Vicarius Filii Dei jest oficjalnym tytułem papieża. Oznacza to po Łacińsku „Przedstawiciel Syna Bożego” i przy użyciu Rzymskiej numerologii jest to dokładnie 666. (V = 5, I = 1, C = 100, A = 0, R = 0, I = 1, U[V] = 5, S = 0) Vicarius = 112, (F = 0, I = 1, L = 50, I = 1, I = 1) Filii = 53, = 500, E = 0, I = 1) Dei = 501, (112 + 53 + 501 = 666)
 
Nazwa „George Bush” w Hebrajskiej gematrii wynosi 666. G = 3 (gimel), e = 5 (heh), o = 70 (ayin), r = 200 (resh), g = 3 (gimel), e = 5 (Heh), B = 2 (beth), u = 70 (ayin), s = 300 (shin), h = 8 (cheth) co daje razem 666. Co jest również zadziwiające „George Bush” równa się 6 w numerologii Pitagorejskiej, Chaldejskiej i ASCI.

   

W numerycznym języku komputerowym „American Standard Code for Information Exchange” ASCII (Amerykański Standardowy Kod dla Wymiany Informacji) wartości rozpoczynają się od A = 65 i kończą na Z = 90. Oznacza to, że litera W = 87. Numerologicznie 87 musi być podzielone na jedną cyfrę, więc 8 + 7 = 15 i 1 + 5 = 6. W amerykańskim standardowym języku komputerowym, World Wide Web = WWW = 666. Za każdym razem jak wpisujesz adres URL za pomocą klawiatury QWERTY, jest to twój palec pierścienia Saturna/Szatana, który naciska 666.
Odpowiedz
#2
OKULT NUMEROLOGI - cz. II

OKULT 666 (dalsza część)

Motto chłopaków harcerskich Ameryki kończy się „wszystko jest A-OK”, a potem prawą ręką przy czole robią znak "OK”. Jeśli przyjrzysz się uważnie, kciuk i palec wskazujący tworzą okrąg, a pozostałe trzy palce wystają jak trzy szóstki. Więc OK to 666 a umieszczenie go przy czole jest podobne do Księgi Objawienia 13:16

   

2 podzielone przez 3 równa się 0.666.  666 podzielone przez 212 Fahrenheita (punkt wrzenia wody), wynosi Pi 3,1415. Rezolucja 666 jest niekonstytucyjnym atakiem na drugą i czwartą nowelizacją praw pod pseudonimem „zapobiegania popełnianiu przestępstw”. Amerykańska Autostrada (Highway) 666 prowadzi do Dulce w stanie Nowy Meksyk, gdzie znajduje się ogromny podziemny obiekt wojskowy. Personel, żołnierze i cywile przedstawiają niesamowite historie opowiadające o bazie Dulce. Moneta Euro używana na terenie Unii Europejskiej "ma 6 gwiazdek z 6 prętami, łącząc je z kolejnymi 6 gwiazdami, co razem daje = 666. Nawet na Polskich pieczęciach sądowych dołożono na początku lat 90-tych znak Bestii w formie gwiazdy Dawida. Oficjalnie w Zamku Windsor znajduje się 660 pokoi. Czy te moralne filary wspólnoty nie ukrywałyby 6 pokoi?

   

Organizacja - Better Business Bureau jest bbb, które wygląda jak 666, a ich symbolem jest pochodnia iluminatów/płomień. BBB = 222 numerologicznie. Słowa "prawda" i "tajemnica" znajdują się dokładnie w 222 wersach Biblii Króla Jakuba (KJV). Słowo „Nazarene” (Nazarejczyk) wynosi 222 w Greckiej gematrii. 222-ugim słowem Nowego Testamentu jest Aleksandria. Aleksandria w konkordacji Stronga Biblii Króla Jakuba jest numerem 222. Aleksandria w Egipcie znajduje się 222 mile w obie strony od Wielkiej Piramidy. W Alexandrii w stanie Wirginia budynek George Washington National Masonic Memorial (loża wolnomularska i pomnik poświęcony pamięci George'a Washingtona) ma 333 stóp wysokości. Urodziny Georga Waszyngtona zostały przesunięte z 11 na 22 lutego, co daje 222. Numer Georgea Washington'a w loży w Alexandrii to 22.

Pomnik Waszyngtona w Waszyngtonie D.C. ma wysokość 555 stóp nad ziemią, a kolejne 111 stóp jest pod ziemią (555 + 111 = 666). Słowo Chrystus jest użyte w Nowym Testamencie 555 razy, różnica temperatury Księżyca wynosi 555 stopni, a powierzchnia Marsa ma 55 555 000 mil kwadratowych.
 
Numerologia Pitagorejska rośnie tylko do 9, a następnie zaczyna się od 1, dając dwie lub trzy litery na liczbę.
 
   

Używając numerologii Pitagorejskiej, słowo "Fox", jak np. FOX News Ruperta Murdocha, faktycznie koduje 666. Tak samo Rockefeller'a Exxon (eXXOn = 666), X-Box (XbOX = 666) i filmy takie jak Triple-X i Trylogia X-Menów. Kiedy coś jest XXX jak trucizna lub pornografia, to oznacza to 666. Kiedy piszesz XOXOXO odnosząc się do pocałunków i przytuleń to również to znaczy 666666. Kiedy każda gra w kółko i krzyżyk kończy się, kwadrat 3x3 wypełnionym X i O i jest w rzeczywistości 666 w każdym kierunku.
 
„Produkty nie firmowe nazywa się "Marka X", USA, Camp XRay w Guantanamo na Kubie jest więzienie dla terrosrystów. Dzisiejsza młodzież nazywana jest Generacją X, a sporo osób obawia się, że zapowiadana planeta lub gwiazda zbliżająca się do nas nazywa się Planetą X i ma znaczenie okultystyczne ... Wspomniał również o interesującym użyciu liter X, Rx w sklepach z lekami; używanie czteroliterowego, skróconego słowa Xmas do zastąpienia Bożego Narodzenia oraz faktu, że w tłumaczeniach prawnych (Black’s Law Dictionary) mówi się, że znak albo podpis X czasami zastępuje ludzki podpis w dokumentach prawnych. Jak i dalsze tajemnicze użycia X. W alfabecie Greckim litera Chi została oznaczona symbolem X i otrzymała numeryczne oznaczenie 600. Liczni mówcy twierdzą, że potrójny X oznacza numer 666. Czarni muzułmańscy przywódcy widzą wyraźnie X jako zastępczą nazwę o wielkim znaczeniu duchowym. Dwóch znanych liderów Czarnych Muzułmanów zostało nazwanych Malcolm X i Louis X, nazwiskami, które sami wybrali dla siebie. Ten ostatni, urodzony w 1933 roku w Nowym Jorku, urodził się jako Louis Eugene Wolcott, a później zmienił nazwisko na Louis X po swoim nawróceniu na Islam przez przywódcę Czarnego Muzułmanizmu Eliasza Muhammeda. Dziś jest znany jako Louis Farrakhan. Jest dobrze-wiadomo, że Farrakhan to Mason 33 stopnia loży Prince Hall.” -Texe Marrs, “Codex Magica” (205-6)

   

Generacja X gra na swoich X-Boxach w grę X-Men, gre o ludziach zmutowanych z powodu promieniowania. Tymczasem puszczane na FOX TV „Z Archiwum X”, Sitchin'a „Planeta X” i Projekt Camelot „Powrót Planety X” mówią nam, że przybywają obcy. Marka - X jest pospolita i rozciągliwa. Byli mążowie lub żony zostają skreśleni (iXem). Nie było Generacji W, dlaczego jesteśmy Generacją X? X oznacza miejsce. Czy jesteśmy oznaczani do czegoś?
 
„W Starożytnych Tajemniczych Religiach znak lub litera X ma długą historię zastosowań, w apostazji Judaizmu, w Masonerii i w okultyzmie. Elity Iluminatów używają jej dzisiaj, aby symbolizować kluczowe zjawiska i znaczące wydarzenia. Tajemniczy list X wydaje się przybierać szerokie i zróżnicowane własne życie, z lub bez pomocy tajnej elity sponsorującej.”  -Texe Marrs, „Codex Magica” (205)
 
Znaczenia 666 są różne i zróżnicowane. 6x6 = 36, a po dodaniu, każdej liczby od 1 do 36 (1 + 2 + 3 + ... 36) = 666. Stworzenie trwało 6 dni. Człowiek i wąż zostały stworzone w dniu 6. Człowiek pracuje tylko przez 6 dni i ma 6 nazwisk w Biblii: Adah, Ish, Enosh, Gehver, Anthropos i Anar. 6x6x600 = 21600, czyli liczba mil morskich wokół Ziemi. Plato powiedział w Kritias, że 6 to święta liczba w Atlantydzie, reprezentująca kobiecą intuicyjną/otwartą księżycową moc. Trzykrotny numer w numerologii jest najwyższą intensyfikacją, więc 666 oznacza najsilniejszą energię kobiet/księżyca. Jeśli Jezus Chrystus jest Słońcem/Synem 555, wówczas ich Antychrystem byłby Księżyc/Córka 666. 6x6x60 = 2160, jest również dokładną liczbą lat przechodzących przez jeden znak zodiakalnej precesji równonocy. To jest 25,920-letni, 360-stopniowy cykl „Wielkiego Roku” Platona, jest to długa progresja przez 12 znaków zodiaku. Konstelacje poruszają się 1 stopień co 72 lata, więc każdy znak 30 stopni zajmuje mu 2160 lat. Ta wiedza dobrze rozumiana przez starożytnych jest zawarta w Biblii, ale została ukryta i przez wieki była skrywana przez kapłanów i papiestwo.
 
Numerologia 7/7/7
 
   

Liczby 7, 77 i 777 są uważane za szczęśliwe zarówno przez Bractwo, jak i ogół społeczeństwa. Potrójne szczęśliwe 7-ki są używane w automatach do gier z powodu ich mistycznego znaczenia. Godziny otwarcia 7-11 (7-23) w niewielkim sklepie całodobowym wygodnie kodują się do 7x11 = 77. Szczyt G7 (G = 7 litera) jest numerologicznie 77. Sklep z odzieżą K & G również (KG = 11x7 = 77). American Eagle jest z roku 1977 i zawiera 77 na wielu ubraniach. Apollo 11 wystartował w 7 miesiącu dając (po pomnożeniu) 77. X-Box ma grę World Soccer 7 oraz Winning 11. Pentagon znajduje się na 77 stopniu długości geograficznej i był podobno trafiony przez Lot nr 77 w dniu 9/11. Lot 175 (1 + 7 + 5 = 13) uderzył w wieżę południową na 77 piętrze.
 
   

„Słuchajcie co wam powiem żony Lameka, nadstawcie uszu na moje słowa: Zabiłem mężczyznę za to że mnie zranił i młodzieńca – że zadał mi cios! Jeżeli Kain miał być pomszczony siedem razy, to Lamek będzie siedemdziesiąt siedem razy!” - Ks.Rodzaju, 4:23-4
 
Mamy tutaj biblijny korzeń tego świętego numeru. Biblijny Lamek był potomkiem Kaina, ojcem Tubal-Kaina, przodkiem Hirama Abiffa, pierwszego mordercy i ważnego Masońskiego bohatera. Lamek rzekł do swoich żon, Ady i Zillah: "Jeśli Kain miał być pomszczony siedmiokrotnie, to Lamek będzie siedemdziesiąt siedem razy.” To koreluję z 7, 11 i 77, ponieważ zemsta Lameka 77 jest 11-nasto krotnością 7 Kaina.
 
Amerykańska Autostrada Highway 77 jest miejscem wielu ciekawych wydarzeń, które są również znakiem „rewanżu Lameka”. JFK został zamordowany w Dallas w pobliżu autostrady 77. Masońska Grand Lodge w Oklahomie w Guthrie jest obok Autostrady 77. Timothy McVeigh wynajął ciężarówkę Ryder na autostradzie nr 77, a gdy został aresztowany to przewożono go do więzienia autostradą nr 77. Zarówno masakra Waco, jak i ładunek bombowy w Oklahoma City były na autostradzie 77. Nie tylko to, te dwa wydarzenia wystąpilły tego samego dnia: 19 kwietnia 1993 r. w Waco, 19 kwietnia 1995 r. w Oklahoma City, a następnie 19 kwietnia 2004 r. była próba zamachu w wieżowcu Chicago Sears. Dokładnie 444 dni po Sears Tower, 7/7/2005 (2 + 5 = 7, co 777) były podziemne zamachy w Londynie. 777 + 444 = 11:11, bardzo znany mistyczny numer, który tak jak 7 oraz 77 jest związany z zemstą Lameka. Dnia 7/11/06 w Mumbaju w Indiach rzekomo „terrostyczne” pociągi wypełnione bombami zabiły 209 osób (2 + 9 = 11), używając 7 bomb, oddalonych dokładnie o 11 minut (77) od pierwszego do ostatniego wybuchu. W dniu 7/11/07 CIA opublikowała "National Intelligence 

Estimate" (Narodowe Przewidywania Wywiadu) przewidując kolejny nieuchronny atak Al-Kaidy na Amerykę.
 
   

„Aleister Crowley uważał Pana za Czarnoksiężnika z OZ i przyznał mu numer 77. Litera Z oraz okręg dosłownie "literuje” się na Oz, a litera Z składa się z dwóch siódemek, jednej z prawej strony w górę i drugiej odwrotnej (spójrz tylko na stare logo Zellers).” -Jake Kotze, „The Brave New World Order” (http://www.thebravenewworldorder.com)
 
   

Więc Oz korsponduje z 77, ponieważ „Z” składa się z dwóch siódemek. Są filmy, Czarnoksiężnik z Oz i Powrót do Krainy Oz, Magazyn Oz, Oprah's „Dr. Oz” i Oz HBO (Amerykański serial telewizyjny). Skrótem dla uncji jest Oz, chociaż w słowie nie ma "Z". Sieć sklepów Zellers używa Z wewnątrz logo O, i nawet wakazuje wyraźnie na 77. ON jest Egipskim Bogiem Słońca i słowem dla światła. Dr NO był pierwszym filmem 007 z udziałem Masona 33-ego stopnia Seana Connery'ego, który również wystąpił w Zardoz (tak samo jak w Czarnoksiężniku z OZ). Boeing wyprodukował samolot 707 i nadal trwa seria samoltów numerująca się 7x7. Kiedy śpisz i zapadasz w Z'zzz, dostajesz też trochę 77. Słowo Zoo, czyli miejsce, w którym zwierzęta znajdują się w klatkach i są obserwowane, interesująco koresponduje z 77. Równieże słowo Zodiac szyfruje nie tylko Oz (77), ale o wiele głębszy numerologiczny sekret. Jeśli zmienisz kolejność Zodiac na Cadoiz, ujawnia to interesujący numerologiczny zbieg okoliczności: C = 3, A = 1, D = 4, O = 15, I = 9, Z = 26.  3.1415926 - Pierwsze 8 cyfr Pi jest zakodowanych w Zodiaku.

Inną bardziej okultystyczną interpretacją 77 jest 7x7 = 49. Wielu Buddystów wierzy, jak napisano w Tybetańskiej Książce Umarłych, że dusza ma 49 dni między śmiercią a odrodzeniem w procesie reinkarnacji. I dlatego przyjaciele lub rodzina powinni czytać Księgę Umarłych dla osób które niedawno odeszły przez 49 dni. Tradycyjne Chińskie pogrzeby również trwają 49 dni. Zadziwiające jest również 49 dni od poczęcia, gdy zarodek ulega poważnym zmianom, aby stać się płodem. Po 49 dniach powstają dwie bardzo ważne rzeczy: (1) nowo sformowana szyszynka produkuje olbrzymi wzrost DMT i (2) decyduje się płeć dziecka. Czy może to być moment reinkarnacji? Kartezjusz (Rene Descartes) i wielu innych wierzyli, że szyszynka, oko w piramidzie, jest siedzibą duszy, gdzie dusza niematerialna współdziała z materialnym ciałem.

   

Szyszynka (pineal gland) jest jedynym asymetrycznym narządem w naszych głowach, leżącym w doskonałym geometrycznym centrum mózgu. Każdej nocy nasze gruczoły szyszynkowe produkują niewielkie ilości DMT, wrzucając nas na różne stany-snu, dlatego dają nam trochę Z’s, tak jak mieliśmy film „American DreamZ”, dreams (sny) pisane przez Z za pośrednictwem MM Mandy Moore. Jedyny inny czas, kiedy ten enteogen jest naturalnie uwalniany, to moment śmierci i moment odrodzenia Tybetańskiego Buddysty, 49 dni później. Jest film o nazwie Ladder 49 i zespół Br5-49. Bob Dylan, podejrzany Mason, śpiewał piosenkę o nazwie "Days of 49" z tekstem takim jak "how oft’times I repine („re” jak reinkarnacja") for the days of old when we dug up gold in the days of 49” (jak często się reinkarnuje za stare dni, kiedy kopaliśmy złoto w dniu 49-ątym).” Dylan pojawił się również w magazynie „Oz” i śpiewał „7 Curses”, „7 Days”, i „Death is Not the End".
 
Masońskie Rolling „Stones” napisali „Highway 49”, śpiewając „Chodziłem po autostradzie 49, aż nie umarłem” znowu korespondujący motyw. Zespół "Stiff Little Fingers" napisał piosenkę o nazwie „Gate 49” śpiewając: "Znajduje drogę w swoim umyśle kiedy chcę być z tobą, po prostu przechodzę przez bramę 49." Ich jedynym innym utworem z liczbą jest „Johnny 7”. Grupa muzyczna „77" śpiewała piosenkę o nazwie "Sevens", zaczynając "Czy wiesz, że moje oczy są niebieskie? W dniu, w którym spotkaliśmy się moje serce również było. Teraz mówisz, że kolor się zmienił. Patrzysz się na ciemniejszy odcień.” Ich jedyne inne piosenki o kolorystyce są takie same: Blue Sky, Dave's Blues, Perfect Blues i Wild Blue (Blue – niebieski). Widzisz rozwój wzoru? Zespół Blank 77 ma piosenkę Spirit of 77 (Spirit – duch). Inne zespoły to Attaque 77, Linea 77, Breed 77, Kolapso 77, Charta 77, Resistance 77. Nada Surf śpiewa „Blizzard of ‘77” z tekstem o „tripping in 7-11” (podróżowaniu w 7-11), być może jak w podróży DMT?

Ozzy Osbourne nagrał album "Blizzard of Ozz" i zmienił S w Osbourne na Z jak Ozbourne. Stąd możemy powiedzieć, że „Os” również koresponduje z "Oz/77". Potwierdza to seria telewizyjna „L-OS-T”, w której występuje epizod o nazwie "Enter 77" a Oz-koresponduje z "Człowiekiem za kurtyną", filmie o człowieku (Ben-ie), który twierdzi, że przybył na wyspę balonem, tak jak Czaroksiężnik z Oz. Było tam 48 osób, które przeżyły katastrofę plus dziecko Claire, co razem daje 49. Również w odcinku "Numbers" widzimy odliczanie dokładnie w momencie jak uderza w 49. Kiedy show się zaczyna słowo "Lost”, unosi się w kierunku widza ucinając L i T pozostawiając tylko OS. „Lost” jest pełen okultystycznej numerologii, symboliki i mitów godnych własnego rozdziału. J.J. Abrams, autor Lost, ostatnio nagrał film Star Trek “Lost” Frontier.
 
   

W filmie Disneya „Rybki z Ferajny”, Will Smith jest głosem głównego bohatera „OS-car’a”. Na początku filmu Oscar nosił kapelusz z dużym „O”, tuż nad czakrę trzeciego-oka, a przez większość filmu Oscar ma czarne-oko, które jest niebieskie. Przez cały film Oskar symbolicznie podwaja się jako trzecie oko dla De Niro, który udzielił głosu dla rekina. Podobnie jak w „Powrocie do Krainy Oz” Dorotka nosi opaskę z Z wewnątrz O tuż nad swoim trzecim-okiem po raz kolejny pokazując ten tajemniczy okult. W zasadzie jest to tylko trzymane w tajemnicy przed ludźmi Zachodu, Hinduskie kobiety noszące Bindi na swoich czołach są bardzo dobrze świadome duchowego znaczenia w stosunku do trzeciego oka.
 
   

Liczba siedem jest dla Masonów i Iluminatów liczbą doskonałą, pokazuje to cytat z książki okultysty i Masona 33 stopnia Rytu Szkockiego – Aleistera Crowleya, w swoim enigmatycznym dziele  „Atlantyda – zaginiony kontynent” w zakodowany sposób ujawnia satanistyczną symbolikę liczb i obrządków Masońskich.: „Atlanci, podobnie jak my, uważali 7 za „ liczbę doskonałą”. Aczkolwiek mieli ku temu inne powody. Otóż 7 była przede wszystkim ogniwem łączącym Ziemię z Wenus”. W „projekcie Wenus” autorstwa Masona Jacques’a Fresco, 93 letni pan, który nie ma co robić na starość i starannie dopracowuje plan jak zniewolić gojów, szatańska religia NEW AGE również się opowiada za tym projektem… „Liczba siedem jest od dawien dawna uznana jako okultystyczna i święta, gdyż leży ona u podstaw objawionego świata.”
 
7 czakr, 7 ciał człowieka (fizyczne, eteryczne, astralne, mentalne, duchowe-buddhi, nadczłowiecze-arhata, logos), wszystko stworzone w 7 dni itd. Symbol stowarzyszenia Skull & Bones, które werbuje najbogatszych studentów uniwersytetu w Yale, żeby potem rządzili światem – rodzina Bushów należy do tego stowarzyszenia, ich symbolem jest 322 = 3+2+2 = 7
 
OSm jest 76-tym pierwiatkiem. Jeśli sprawdzisz te synchronizacje nieco bardziej, to zauważysz, że Lee Harvey OS-wald został zabity przez agenta CIA Jacka Rubina, podobnie jak Ruby Slippers z OZ. Prekursorem CIA było OSS, a Marylin Manson (MM) śpiewa piosenkę (KK) King-Kill 33 w całości o Lee Harvey Oswald-zie. Jak głęboko ta dziura-królicza sięga?
 
Ceremonia budowy Pentagonu miała miejsce 11 września 1941 r., Dokładnie 60 lat pzed tym zanim, Lot 77 wleciał w niego. Pentagon został zaprojektowany przez kapłana z OTO Jacka Parsonsa, który był przyjacielem kolegi OTO Aleistera Crowley’a. Crowley utożsamiał Pan (Boga) jako bóstwo kozła, z numerem 77. Więc Pan (Bóg) kozioł (wszystko-tworzący/wszystko-niszczący) jest 77. Tak się akurat zdarzyło, że Bush Jr. był właśnie w szkole podstawowej i czytał książkę o nazwie „My Pet Goat”, podczas gdy drugi samolot uderzył w 77 piętro wieży południowej, a lot 77 uderzył w Pentagon na 77 stopniu długości geograficznej. Widok na to wszystko miała Masońska Statua Wolności z 11-szpiczastym gwieździstym piedestałem, która ma 7-punktową koronę (7x11 = 77). A w starym, Rzymskim kalendarzu z dziesięcioma miesiącami,"Sept" (Wrzesień) był 7 miesiącem, "październik" 8 miesiącem itd., więc Wrzesień 11 również koresponduje jako 7x11. Jeśli to wszystko nie jest niesamowite, to podobne numerologiczne podobieństwo pojawiło się podczas katastrofy Lotu TWA 800:
 
   

„17 lipca 1996. Samolot TWA 800 wystartował z lotniska JFK w środę wieczorem, 17 lipca 1996 roku i eksplodował kilka minut później nad Oceanem Atlantyckim, niedaleko Long Island. Swiss Air 111 wyruszył z tego samego lotniska w środę, 9/2 (9 + 2 = 11) 1998 i spadł w płomieniach do Oceanu Atlantyckiego w prowincji Nova Scotia w Kanadzie. Liczba tygodni między tymi dwoma wypadkami wynosi dokładnie 111, tyle samo co nr lotu Swiss Air. Jest to bardzo wyraźny wydruk kopyt Tajnych Masońskich Lucyferów, którzy sabotowali obydwa samoloty. TWA 800 i Swiss Air 111: czas między nimi wynosi 111 tygodni lub 777 dni. Numer 777 zawiera znak zemsty Caina (7) i znak zemsty Lameka (77).” -Robert Howard, "Destruction of the Trade Centers: Occult Symbolism indicates Enemies within our own Government."
 
Setki naocznych świadków z wzdłuż wybrzeża wyspy Long Island (których FBI nigdy nie przesłuchało) wyraźnie widziało, że Lot TWA 800 został zestrzelony przez pocisk wystrzelony z małej łodzi, która później szybko odpłynęła.
 
   

„Boskie dziedzictwo ‘7’ znajduje się również w innym niewytłumaczonym pochodzeniu siedmiu dni tygodnia. Większość z nas traktuje tydzień 7 dniowy jako właściwy i zakłada, że jest to naturalny cykl. W rzeczywistości nie jest to cykl stały, a naukowcy przez wiele lat próbowali wytłumaczyć, dlaczego ta tradycja powstała. Teologowie twierdzą, że odpowiedź brzmi w Biblijnych siedmiu dniach stworzenia, ale pochodzenie Biblijnych dni jest niemalże pewne, że wywodzi się od siedmiu tablic, na których pisał Enuma Elish. Wynika to z kontrastu między pierwszymi sześcioma Babilońskimi tablicami opisującymi akty tworzenia Marduka oraz siódmą tablicą, poświęconą generalnemu wywyższeniu boga (i tym samym równolegle pasuje do Biblijnego siódmego dnia, kiedy Bóg odpoczął) ... Ale co jest ostatecznym źródłem świętej liczby ‘7’? Dlaczego Babilończycy napisali swoją epikę stworzenia na siedmiu tablicach? Podczas gdy Plejadańskie siedem gwiazd może być ostatecznie znaczące, Zecharia Sitchin przedstawił bardzo interesującą alternatywną teorię, opartą na dosłownej akceptacji starożytnych tekstów. Po zidentyfikowaniu związku dwunastu bogów z dwunastoma planetami, był zaintrygowany ciągłymi odniesieniami do boga Enlil’a, znanego jako Głównego Boga Ziemi, ale także nieco kryptologicznie jako ‘Lord of 7’. To dało Sitchinie pomysł, że Ziemia była jakąś tajemniczą siódmą planetą i szybko zrozumiał, że Ziemia była rzeczywiście siódmą planetą napotkaną przez bogów podczas ich podróży z Nibiru do serca Wszechświata.”  -Alan F. Alford, “Gods of the New Milennium – The Shattering Truth of Human Origins” 81
 
Ziemia była siódmą planetą według opisów Sumerów, tak jak przypuszczali, że ich obcy przodkowie pochodzili z innego systemu i liczyli Pluton jako pierwszą planetę zamiast Merkurego. Jest 7 dni w tygodniu, 7 dni w mitologii tworzenia Judeo-Chrześcijaństwa, 7 tablic Enuma Elish opisujących twórczość Babilońską. Jest 7-ódme niebo, 7-Up, 7 sfer,

7 Egipskich Bogiń, 7 czakr, 7 pieczęci i 7 córek Atlas, które strzegą złotego jabłka nieśmiertelności. Brad Pitt (Brad = 2 + 18 + 1 + 4 = 25, 2 + 5 = 7, Pitt = 16 + 9 + 2 + 0 + 2 + 0 = 29, 2 + 9 = 11) zagrał w filmach Se7en, 7 Lat w Tybecie i Oceans 11 (Uwaga: wystąpił także w filmach: Mniej niż Zero, 12 małp, Oceans 12 i 13, co daje razem numerologicznie 7 znaczących filmów).

 
„Numery 7 i 40 są również kodami liczbowymi w Biblii i tajemnicach. Tak więc w Biblii mamy siedem duchów Boga, siedem kościołów Azji, siedem złotych świeczników, siedem gwiazd, siedem świetlików, siedem pieczęci, siedem trąbek, siedem aniołów, siedem piorunów i czerwony smok w Księdze Objawienia z siedmioma głowami i siedmioma koronami. Historia Jerycho przedstawia Joshue kroczącego ze swoją armią wokół miasta przez siedem dni, w towarzystwie siedmiu kapłanów niosących siedem trąbek. Siódmego dnia okrążyli Jerycho siedem razy i ściany upadły. W historii Noego siedem par z każdego gatunku zwierząt wchodziło do arki wraz z siedmioma parami każdego rodzaju ptaków. Jest siedem dni przed przewidzianym potopem, deszczami oraz siedem dni pomiędzy wysłaniem gołębi. Arka spoczeła w 17-stym dniu siódmego miesiąca, Noe opuścił Arkę 27 dnia, a po powodzi zaczął swój siódmy wiek.” -David Icke, „The Biggest Secret” (83)


9/11 Numerologia i Symbologia

     

Od 1968 roku numer 911 stał się dla Amerykanów numerem alarmowym, na który mogą dzwonić, gdy zdarzy się jakaś katastrofa. Gdy 09.11.2011r., dotknęła Amerykanów tragedia, zapanował dla stan wyjątkowy wywołany rzekomo przez islamskich "terrorystów". Powiązanie numeru 911 z tragedią czy niebezpieczeństwem nie jest niczym nowym, ani też nie jest zwykłym przypadkiem.

"Templariusze zostali zidentyfikowani w Clermont w 1118 roku. 1 + 1 + 1 + 8 = 11. Autorzy 'Świętej Krwi Świętego Graala' przedstawili ostateczne dowody na to, że istniało 9 pierwotnych założycieli zakonu Templariuszy, po raz pierwszy zebrali się oni w 1111 roku i przez 9 lat nie przyjmowali nowych członków. I stąd wywodzi się numer 911 odnoszący się do tragedii." -Robert Howard, "Destruction of the Trade Centers: Occult Symbolism indicates Enemy Within Our Own Government"

A więc 9 Templariuszy zawiązało się w 1111 roku i utrzymywali początkowy 9-osobowy skład przez 9 lat. Wieki później, 9/11/19, Stany Zjednoczone zaatakowały Honduras, a Wielka Brytania 9/11/22 objęła władzę nad Palestyną. 9/11/41 miała miejsce przełomowa ceremonia w Pentagonie, który 60 lat później stał się jednym z celów "terrorystycznych". Następnie 9/11/73, Salvador Allende, pierwszy  demokratycznie wybrany marksistowski prezydent Chile, został obalony przez USA w zamachu stanu przeprowadzonym przez CIA przy udziale Nixona, Helmsa i Kissingera; tego samego Henry'ego Kissingera, który pierwotnie przewodził komisji prowadzącej "dochodzenie" w sprawie zamachów z 11 września 2001 (przykrywka).

   

 “Popierany przez USA przewrót w Chile w 1973r., na czele którego stali Kissinger i Nixon, miał także miejsce 11 września. Wszystko zaczęło się od wybuchu gdy rebelianci zbombardowali pałac prezydencki (Palacio de La Monedu) Brytyjsko-produkowanymi odrzutowcami. A więc kolejny raz 11 września miało miejsce wspierane przez Stany Zjednoczone bombardowanie ważnego rządowego budynku w Chile, przy użyciu samolotów odrzutowych (czy też symbolicznych gołębi, jak możemy zobaczyć)!" -Jake Kotze, The New Brave New World Order Blog (www.thebravenewworldorder.com)

   

11 lat przed atakami z 2001 roku, 9/11/90, Prezydent Bush przedstawił swoje stanowisko w sprawie Nowego Porządku Świata, wspominając o tym wielokrotnie. W następnym roku 11 września wygłosił kolejną mowę o Nowym Porządku Świata. Dokładnie 7 lat przed 9 wrzesnia, tuż po godzinie 11 wieczorem w dniu 11/09/1994, skradziono jednosilnikowy samolot Cessna, który potem wleciał na teren Białego Domu. Nie trzeba mówić, że data 11 września zdaje się mieć jednocześnie pewne historyczne powiązanie z USA/UK i ich imperialnymi planami. Jednak numerologia otaczająca to wydarzenie nie ogranicza się wyłącznie do tej daty czy historii.

11 września (9+1+1 = 11) to 254 dzień roku (2 + 5 + 4 = 11), co oznacza pozostało 111 dni do końca roku. Nowy Jork był 11 stanem, który uchwalił konstytucję, a "Nowy Jork" (ang. New York City) ma 11 liter. Budynki World Trade Center 1 i 2 miały 110 pięter. Masońska Statua Wolności w pobliżu Trade Center znajduje się na podeście w kształcie 11-ramiennej gwiazdy. Liczba "11" sama w sobie to dwa filary obok siebie niczym jak wieże bliźniacze. Nawet lot Amerykańskich linii lotniczych (ang. American Airlines; AA = 11), którego załoga rzekomo uderzyła w północną wierzę, ma w sobie numer 11.

"Jakie były numery lotów w dniu 11 września 2001 r.? Lot 175 = 1 + 7 + 5 = 13, lot 11, lot 77, lot 93 odleciał z Gate 17. Czy rzeczywiście wszyscy myśleliście, że zrobili to radykalni muzułmanie z plastikowymi nożami do papieru? Chyba wyprano wam mózgi. Pomyślcie o Masonach." -Duke, "Masonic – Occult Numerology"

   

Jeden z samolotów miał na pokładzie 93 osoby (13x3 = 39 czyli odwrotność 93) -pasażerów oraz załogę, drugi miał 58 pasażerów (5 + 8 = 13). Lot nr 175 (1 + 7 + 5 = 13) linii United Airways (UA - 21, 1 = 2 + 11 = 13) miał 56 pasażerów (5 + 6 = 11). 11. września Bush Jr. ogłosił 11-dniowy stan żałoby. Następnie 11 dni później, 22 września, przedstawił przed Kongresem projekt ustawy Patriot Act. Ustawa ta jest niezgodnym z konstytucją anty-terrorystycznym aktem prawnym złożonym z 10 000 stron, napisanych z prędkością super-człowieka pomiędzy 11 a 22 września.

W dniu 11-ego września samolot AA11 (11:11 czyli zakodowany symbol dwóch wież) został porwany i uderzył w 93 piętro wieży północnej. Wkrótce potem, Bush Jr. podobno mówił dyrektorowi szkoły, "samolot handlowy uderzył w World Trade Center, ale my i tak będziemy kontynuować czytanie". I tak Bush zaczyna czytać "My Pet Goat" symbolizujący Pana i liczbę 77. O 9:03 rano lot nr 175 (13) linii United Airways (UA -13) uderza w wieżę południową na 77. piętrze, a wiadomość o tym trafia do Busha. Pół godziny później lot 77 spada na Pentagon, a godzinę później lot 93 rozbija się w Shankesville.

"Pan to Anioł Otchłani, jego piosenka zakończy ten świat, a zaczął ją grać 11 września 2001 r., kiedy został uwolniony podczas super-rytuału 9/11. Z Fausta dowiadujemy się, że pentagram wcale nie jest satanistycznym lecz ochronnym symbolem umieszczonym nad Otchłanią przez aniołów Nieba. Ale gdy jedna ze stron pentagramu starła się z powodu upływu czasu, symbol zamienił się w portal, a diabeł został uwolniony by siać zniszczenie na świecie. Wiesz, zupełnie jak wtedy, gdy lot 77 uderzył w Pentagon.”  -Jake Kotze, The Brave New World Order Blog (www.thebravenewworldorder.com)

   

Dokładnie 6 miesięcy po 11 września w dniu 3/11/02 niebo w Nowym Jorku roświetlało 88 (8x11) reflektorów ku pamięci ofiar. Światła świeciły prosto w górę (jak cyfra 11), tworząc dwa niebieskie słupy światła, które, jak twierdzono publicznie, były hołdem złożonym ludziom, którzy stracili życie w wieżach. Robiono tak przez dokładnie 33 dni, od 6:30 do 23:00. Potem dokładnie po 911 dniach, 3/11/2004, był Madryt- terroryści zbombardowali pociągi! Według raportów odnotowano 191 zgonów, które również kodują liczbę 911. W tym samym dniu, 3. listopada 2004, właściciel World Trade Center, Larry Silverstein, kupił 110-kondygnacyjny wieżowiec Sears Tower warty 911 milionów dolarów. Potem, dokładnie 911 godzin po zbombardowaniu pociągów w Madrycie, 19 kwietnia 2004 roku udaremniono atak "terrorystyczny" na Chicago Sears Tower! Kolejne bombardowanie miało miejsce 7 lipca 2005 r. (7/7/2 + 5 = 777) w Londynie, czyli 444 dni po próbie ataku na Sears Tower. Ładunki zdetonowano o godzinie 8:49, czyli 11 minut przed 9. W dniu 11/9/05 w Amman w Jordanie bomby podłożone w hotelu zabiły 38 osób (3 + 8 = 11). 7/11/06 w Bombaju w Indiach kolejne "terrorystyczne" bombardowanie zabiło 209 (2 + 9 = 11) pasażerów. Używając 7 bomb oddalonych dokładnie o 11 minut, od pierwszego do ostatniego wybuchu (77).
 
   

Czy wiedziałeś, że I Wojna Światowa została ogłoszona dokładnie o godzinie jedenastej, w jedenastym dniu mieśiąca i jedenastym miesiącu w roku (11:00, 11 listopada)? Do dnia dzisiejszego co roku świętujemy ten dzień jako Dzień Weteranów. Tuż po 11 września, w dniu 12/7/01 (1 + 2 + 7 + 1 = 11), opublikowany został film "Oceans 11". Film "Władca Pierścieni - Dwie Wieże", w którym pojawia się złe, wszystko widzące oko, ukazał się w następnym roku 12/19/02 (1 + 2 + 1 + 9-2 = 11 i 12 + 19 + 2 = 33). Cała trylogia rozpoczyna się przyjęciem z okazji 111 urodzin Bilbo.

     

Inna symboliczna reprezentacja wydarzeń z 11 września została zakodowana w 2000 r. na banknocie 20$, który po złożeniu w odpowiedni sposób przypomina palące się/uszkodzone wieże oraz Pentagon. Album "Party Music" wydany przez zespół "The Coup" pierwotnie miał pojawić się w czerwcu 2001 roku; ukazał się jednak tuż po 11 września a okładka płyty przedstawiała artystów na tle wież WTC, w których na górnych piętrach widać chmury dymu i ogromną eksplozję. W grze karcianej Steve'a Jacksona "Illuminati - Nowy Porządek Świata" przewidziano zarówno ataki na Pentagon jak i na World Trade Center. Zgoda, niektóre z tych symbolik sprzed 11 września mogą być przypadkiem, ale szczerze, czy można tak łatwo wyjaśnić wszystkie te zbieżności?

   

Hebrajskie Kabalistyczne Drzewo Życia (studiowane dogłębnie przez Masonów) ukazuje cyfry Rzymskie IX-XI (9-11), gdy drzewo "upada" lub jest pokazane z boku. W Tarocie (także analizowanym przez Masonów) jest również wiele znaczeń. Karta "Wieża" w Wielkich Arkanach ukazuje wysoką wieżę, którą powalają pioruny, w oknach widać pożar a ludzie padają ofiarą śmierci - jeśli symboliczny piorun zastąpimy samolotem to wszystko to miało miejsce w dniu 11 września. W karcie Tarota "Arcykapłana", Isis (Statua Wolności) jest widoczna między czarno-białymi Masońskimi kolumnami Miłosierdzia i Sądu, Boaz i Jachin ( (Dwóch Wież). Trzynasta karta Tarota "Śmierć" ukazuje również dwie wieże i słońce między  nimi. W Wolnomularstwie twa/trzy filary są bardzo ważne i dobrze-znane każdemu Masonowi. Jedna z największych Masońskich stron internetowych nazywana jest "Trzema Filarami". Są one opisane na tablicy 1-ego stopnia i są to trzy kolumny Kabalistycznego Drzewa Życia. Kolumny świątyni Salomona - Sol-Om-On trzy słowa oznaczające "słońce" - wszystkie do tego nawiązują (zauważ: WTC 7 to Budynek Braci Salomona). Prawym filarem (Miłosierdzia) jest mężczyzna, a lewym (Sądem) jest kobieta. Między nimi znajduje się trzecia androgeniczna kolumna oświecenia i iluminacji. Trzynasta karta tarota "Śmierć" również ukazuje dwie wieże i słońce między nimi.

   

W Wolnomularstwie twa/trzy filary są bardzo ważne i dobrze-znane każdemu Masonowi. Jedna z największych Masońskich stron internetowych nazywana jest "Trzema Filarami". Są one opisane na tablicy 1-ego stopnia i są to trzy kolumny Kabalistycznego Drzewa Życia. Kolumny świątyni Salomona - Sol-Om-On trzy słowa oznaczające "słońce" - wszystkie nawiązują do tego (zauważ: WTC 7 to Budynek Braci Salomona). Prawym filarem (Miłosierdzia) jest mężczyzna, a lewym (Sąd) jest kobieta. Między nimi znajduje się trzecia androgeniczna kolumna oświecenia i iluminacji. 

   

Jest to symbolicznie ukryte na karcie Śmierci Tarota, gdzie słońce wznosi się pomiędzy dwoma wieżami/filarami. W Ostatniej Wieczerzy Leonarda Da Vinci tylna ściana z dwoma oknami może być widziana jako trzy wieże/filary. Po prawej jest człowiek wskazujący na symbol fallusa/męskości, po lewej stronie jest mocno zniewieściały Jan, reprezentujący kobiecość, a Słońce/Syn, czyli Jezus, jest w środku. Z filmu "Spider-Man" została usunięta scena ze wschodzącym słońcem pomiędzy Wieżami Bliźniaczymi, również to symbolizująca. Zwróć uwagę, że Sharon Stone (SS) tak jak ISIS znajduje się między dwoma filarami/prętami. Podobnie tak jak Isis trzyma w rękach wagę Sprawiedliwości, to napis "Ostatni Taniec" (Last Dance) mówi "Czasami sprawiedliwość jest przestępstwem" (Sometimes Justice is a Crime).
 
   

 "Jednak najważniejsze jest, że Maria Magdalena może być postrzegana jako związana z wieżą i numerem siedem. Imię Magdalena może być dosłownie tłumaczone z Greckiego jako ‘wieża’ a jak widzieliśmy, związek między ‘wieżą’ a ‘siódemką’ jest obecny w słynnym Biblijnym cytacie: Oto ja jestem przeciwko tobie, i przeciwko rzekom twoim i uczynię ziemię Egipską całkowicie zmarnowaną i opuszczoną, od Wieży Siedmiu aż do granicy z Etiopią. A więc "Wieża Siedmiu" Ezechiela to nic innego jak Egipska Magdal z Sefekh - ten sam tytuł, który teraz jest kojarzony z Marią Magdaleną. Wieża Sefekh była historycznie postrzegana jako główny symbol Egiptu i ze względu na swoją sławę, już została skojarzona z Wielką Piramidą (Wielką Wierzą) Egiptu.” -Ralph Ellis, "Solomon Falcon of Sheba"(126-7)
 
   

Więc widok z siódmej wieży World Trade Center to Statua Wolności, Isis/Maria, otoczona koroną siedmiu promieni. Podobnie jak na niebie Syriusz (Isis) stoi obok 3 gwiazd Pasu Oriona, tak na ziemi Isis (Statua Wolności) stoi obok trzech upadających wież. Trzy budynki, które upadły, budynki 1, 2 i 7 doskonale odzwierciedlały rozmiar i odległość zarówno 3 piramid w Gizie, jak i 3 gwiazd w Pasie Oriona.

Budynki WTC 1 i 2 były bardzo wysokie, a u ich boku stał niższy budynek 7. Podobnie jak w Gizie, gdzie znajdują się 2 duże piramidy i mniejsza z boku. Nie trzeba wspominać, że przed katastrofą z 11 września u podstawy World Trade Center znajdował się ogromny model 3 piramid z Gizy. 

   

Piramidy w Gizie były wzorowane na Pasie Oriona, który składa się z 2 jasnych gwiazd oraz nieco mniej jasnej z boku. Starożytni Egipcjanie łączyli pas Oriona z Boskim Ozyrysem, mężem Isis/Syriusza. Ich synem jest nasze słońce, Horus, Egipski Jezus

"[i]Na przykład właśnie dlatego Masońska ilustracja przedstawia trzy filary, o różnej wysokości, z dwoma większymi filarami na pierwszym planie i znacznie mniejszym z tyłu. To nie jest kwestia perspektywy, ponieważ dwa filary pierwszego planu są umieszczone dokładnie na tej samej głębokości na obrazie, ale mają nieco inne wysokości; podczas gdy znacznie mniejszy filar znajduje się za nimi. Jednak ten obraz dokładnie odzwierciedla rzeczywistość w Gizie, gdzie dwie główne piramidy są prawie takiej samej wysokości, a trzecia jest znacznie mniejsza.” -Ralph Ellis, “Eden in Egypt” (165)[/i]

Syriusz, psia-gwiazda, jest nazywany w ten sposób, ponieważ leży w gwiazdozbiorze Wielkiego Psa. Słowo "Canine",  czyli "pies" po Łacinie, zostało skrócone przez Masonerię / Hollywood do K-9 w filmie "Doctor Who" i programie telewizyjnym "Rin Tin Tin K-9 Cop". NASA posiada nawet łazik zwany K-9. Ponieważ K jest 11-tą literą alfabetu, liczbowym odpowiednikiem K-9 jest 119 lub 911.

   

Przed 1679 konstelacja Gołebia (the Dove) zajmowała tą samą przestrzeń (była jedną z) co Wielki Pies/Syriusz (Canis Major/Sirius). Od tamtej pory te dwie konstelacje się oddalały, ale Iluminaci symbolicznie wciąż utożsamiają Gołębia z Syriuszem/Isis/Marią. Kwiat orlik (Columbine) „płomiennej gwiazdy” jest 5-cio płatkowym kwiatem. W starożytnym Egipcie hieroglif oznaczający Syriusza miał w sobie 5-ramienną gwiazdę. W dystrykcie Stanów Zjednoczonych w Kolumbii (Columbia) Masoni zawarli liczne pięcioramienne gwiazdy w drogach/architekturze. Czy to nie jest przypadek, że 5-kątny budynek Pentagonu został zaatakowany w dniu 9 września, tego samego dnia, którego 60 lat wcześniej rozpoczęła się jego budowa? I czy to nie jest interesujące, jak numery 911 i 5 łączą się z Syriuszem, K-9, i 5-płatkowym jaskrawym płomiennym kwiatem?

W wielu Hollywoodzko Masońskich produkcjach znajdziemy motywy ataków "terrorystycznych" na World Trade Center, które zostały wzmiankowane w kilku filmach na długo przed 2001r.! W filmie Century Fox pod tytułem “Die Hard” (Szklana Pułapka) z 1988 roku w początkowych scenach pojawia się rozmowa, mająca miejsce na pokładzie samolotu, o tym, jak przełamać strach przed lataniem. Jeden facet mówi, co robił przez 9 lat, a Bruce Willis mówi, co robi od 11 lat. Więc tutaj mamy 911, w samolocie, gdy mówią o strachu przed lataniem, od Masońskiej firmy (zwróć uwagę na symbol jednego-oka). W pierwszej części Szklanej Pułapki, John McClane (Bruce Willis) zabiera 12 terrorystów na wieżę; w drugim filmie terroryści są na lotnisku. Czy to nie jest ciekawe, jak w filmie z 1988 roku John McClane boi się latania, terrorystów, wież, 9/11, a w 2008 roku widzieliśmy Johna McCaina w kampanii prezydenckiej napędzającej strach wokół terrorystów, wież i 11 września?

   

W 1998 roku także Bruce Willis ratuje świat w filmie "Armagedon" Masońskiej produkcji Disney’a/Touchstone. Pod koniec filmu rozpoczyna się odliczanie i w momencie gdy kamera robi najazd, widoczne jest "9:11". W kolejnym filmie z 1998r. produkcji Disney/Touchstone, "Wróg Publiczny ", polityk grany przez Jona Voight'a obchodzi swoje urodziny 11 września.

   

W produkcji filmowej Warner Bros. z 1990r. "Gremliny 2" są tam dwaj reporterzy z kanałów 9 i 11, którzy trzymając mikrofony zestawiają te numery ze sobą. W filmie „Kochany Urwis” wytwórni Universal z 1990 roku bohater Healy mieszka w domu pod numerem 911. Aktor w tym filmie, John Ritter, w prawdziwym życiu miał córeczkę, Stellę Ritter urodzoną w dniu 9/11/98. 5 lat później,  9/11/03, nagle i w podejrzanych okolicznościach aktor zmarł. Na pierwszy rzut oka te podobieństwa mogą wydawać się zwykłym zbiegiem okoliczności, dopóki nie zrozumiesz ich Masońskiego znaczenia i dominacji Masonów w Hollywood.

   

W filmie „Super Mario Brothers” z 1993 r. dwie wieże są przedstawione jako na wpół zniszczone i stoją w płomieniach, tak jak to się stało później 11 września 2001 roku. W filmie na każdej z Bliźniaczych Wież umieszczony jest duży symbol dłoni trzymającej dwie błyskawice. To jest właśnie przejaw obrazu  z karty Tarota "Wieża", zastąpionej przez "porwany" samolot 11 września.

   

W filmach Masona 33-ego stopnia Jamesa Cameron’a i Columbia TriStar z 1991r. Terminator II, Dzień sądu (Columbia TriStars), znajduje się wiadukt, który ostrzega "Uwaga: 9-11". W filmie "Independence Day" (Dzień Niepodległości) z 1996 roku odbywa się odliczanie, które kończy się na 09:11:01 (9/11/01) gdy kamera robi najazd na drugą stronę. Na początku kolejnego filmu Columbia Tri-Star Pictures, "6-ty Dzień", Arnold Schwarzenegger patrzy na swój harmonogram, w którym są tylko dwa terminy: 9:00 i 11:00.

Tego samego roku, w produkcji wytwórni Columbia, w filmie „Patriota” pierwsze słowa Mela Gibsona niosącego krzesło to: "9 funtów, 11 uncji, doskonale". Mamy tu 911, "patriotyczną" koncepcję ustawy po 11 września, stworzoną przez Masonów, dotyczącą masońskich urządzeń pomiarowych i symboli tajemniczych szkół, uncji czy OZ (77) - zemsty Lameka oraz słowa zamykającego "doskonale".

   

 W pierwszym filmie Dream Works'a "Peacemaker" (1997 r.), George Clooney zostaje postrzelony dokładnie pomiędzy alejami 9 i 11. W 1997 r. w odcinku Simpsonów, Lisa przechwytuje czasopismo "New York $ 9" z obrazem Dwóch Wież obok cyfry 9, co wygląda jak 911. W 1998 roku Godzilla i kamera ukazuje zegarek, pokazujący 8:55, z małą wskazówką na 9 i dużą na 11. W "Trzynastym Piętrze" z 1999 roku zegar ścienny pokazuje 11:45 z dużą wskazówką na 9 i małą na 11. W książce "The Bone Collector" Universal/Columbia z 1999 r. Denzel Washington znajduje kawałek papieru ze strony 119, a data to 9.11 czyli 9 listopada. W filmie "Matrix" Warner Bros. z 1999r. Neo ma paszport, którego ważność upływa dokładnie 11 września 2001!

   

W 2000r. w filmie "Traffic" pokazany jest duży samochód dostawczy wypełniony pudłami, a na każdym z nich znajduje się symbol skorpiona i numer 911. W marcu 2001 r. (6 miesięcy przed 9 września) został wyemitowany przez telewizję FOX pilotażowy odcinek "Samotnych Strzelców" (The Lone Gunman), którego fabuła opowiadała o porwaniu samolotu przez terrorystów i uderzeniu w budynki World Trade Center!
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości