Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pearl Harbor oraz II Wojna Światowa
#1
   
                       
Mimo, że pozostaje to przemilczane w Amerykańsko rządowo-wydawanych podręcznikach szkolnych, dokumenty i nagrania, które zostały odtajnione oraz wydane przez Freedom of Information Act udowadniają, że wejście Ameryki w II Wojnę Światową było kolejnym zaplanowanym wydarzeniem, a nie rezultatem niespodziewanego ataku Japończyków.
 
„W 1940 rorku badania Gallup pokazały że 83 procent społeczeństwa było przeciwne interwencji. Był potrzebny dobry pretekst, do uzyskania wsparcia od nieprzejednanej publiki.” -Jim Marrs „Rule By Secrecy” (174)
 
Trzydziesty drugi Prezydent Franklin Delano Roosevelt był Masonem 33-ego stopnia, członkiem Komitetu 300, wnukiem przemytnika opium, bratankiem Fryderyka Delano, pierwotnego członka zarządu Rezerwy Federalnej. FDR przebywał w biurze przez 12 lat (1933-1945), wybierając z ‘Czaszki i Kości’ Henry’ego Stimsona na Sekretarza Wojny na ostatnie 5 lat. Henry Stimson był także Sekretarzem Wojny innego Kościstego brata, Prezydenta Taft’a od 1911 do 1913 podczas budowania przygotowań do I Wojny Światowej. Z pomocą kolegów Masonów i członków Komitetu 300, Brytyjskiego Premiera Winstona Churchilla, te trzy elity tajnych stowarzyszeń pomogły wprowadzić nas do wojny.
 
„Roosevelt i Linia Krwi Iluminatów w całości władająca Radą Stosunków Zagranicznych (CFR), nastawiona była na prowokowanie Japonii do ataku na różne sposoby, w tym na celowanie w Japońskie dostawy ropy ... Jak dochodzenie Kongresmenów w 1945r. usłyszało, wiadomość wskazującą na decyzję by iść na wojnę ze Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią, ale nie z Rosją, która została przechwycona i zdekodowana w dniu 3 grudnia 1941 roku - cztery dni przed Pearl Harbor. Wiadomość ta następnie jakoś ‘zaginęła’ z Teczek Wojskowych. Inne odkodowane wiadomości dały Rooseveltowi uprzedzające ostrzeżenia o ataku, ale społeczeństwu nie powiedziano o nich i tak samo nie powiedziano siedzącym celom na Hawajach ... W sumie, Roosevelt miał informacje z ośmiu różnych źródeł wskazujące na prawdopodobny atak. Historyk Robert Stinnett ujawnił wynik jego 17 lat badań o konspiracji Pearl Harbor w swojej książce, „Day of Deceit: The Truth About FDR i Pearl Harbor.” Jego badania zawierały ponad milion dokumentów, uzyskanych dzięki FOIA (Freedom Of Information Act), które pokazują, że wiedza na temat Japońskich planów była trzymana z dala od dowódców na Hawajach – od tych samych ludzi, których później zrobiono kozłami ofiarnymi za to co się zdarzyło.” -David Icke, “Alice in Wonderland and the World Trade Center” (161-2)
 
Jedno z pierwszych ostrzeżeń przyszło prawie pełen rok przed atakiem, w dniu 27 Stycznia 1941 roku, Joseph Grew, Ambasador USA w Tokio, napisał list do Roosevelt stwierdzając wyraźnie, że w przypadku wojny, Pearl Harbor będzie pierwszym celem Japonii. Kilka miesięcy później, w dniu 22 lipca 1941 roku raport Admirała Richmonda Turnera pisał, „To jest powszechnie wiadome, że odcięcie Amerykańskich dostaw ropy doprowadzi do szybkiej inwazji na Holenderskie Indie Wschodnie ... wydaje się pewne, że ona [Japonia] także zaangażuje się w akcje militarną na Filipińskich wyspach, co natychmiast wciągnęłoby nas w wojnę na Pacyfiku.” To jest właśnie to, co się potem stało.
 
„Miesiące przed atakiem, wiedzieli że Japończycy przygotowują się na pełen atak na Pacyfiku. The History Channel i wiele innych historycznych zapisów donoszą, że dwanaście dni przed atakiem, Roosevelt znał faktyczną datę ataku. Rząd miał w swoim posiadaniu komunikat Admirała Yamamoto, mówiący „Rankiem dnia 7 grudnia zaatakujemy flotę Pacyfiku znajdującą się na Pearl Harbor i zadamy śmiertelny cios.” -Alex Jones, „911 Descent into Tyranny”
 
Dwa tygodnie przed atakiem na Pearl Harbor w dniu 25 Listopada 1941 roku, po rozmowie z Sekretarzem Wojny Henry Stimsonem, Roosevelt napisał w swoim dzienniku: "pytanie było, jak należy ich wmanewrować do pozycji aby oddali pierwszy strzał bez zbytniego zagrożenia dla nas. ... było to pożądane, aby upewnić się, że Japończycy są tymi, którzy to zrobią, tak aby nie pozostawiło to cienia wątpliwości dla niczyjej uwagi, kto był agresorem."
 
W dniu 26 Listopada, dzień po wpisie do dziennika Roosevelta, otrzymał on bardzo podejrzany telefon od Winstona Churchilla. Duża flota Japońska w tym sześć lotniskowców niedawno zaginęła i Churchill powiedział do Roosevelta w nagraniu, „Mogę cię zapewnić, że ich celem jest (wycięcie) floty na Hawajach, w Pearl Harbor." Roosevelt odpowiedział pytając „oczywistą implikacją jest to, że Japończycy mają zamiar zrobić Port Arthur na nas w Pearl Harbor. Czy zgodzisz się?” Churchill odpowiedział, że oczywiście tak i Roosevelt do tego dodał, „Będę musiał wziąć pod uwagę cały problem ... Japońskiego ataku na nas, co doprowadzi do wojny - i ty na pewno również - spełnisz dwa z najbardziej ważnych wymagań naszej polityki.” Dokładnie jakie wymagania i jaką politykę Roosevelt miał na myśli nie jest znane, ale wiele wskazuje na to, że odnosił się do kolegi Masona 33-ego Stopnia Alberta Pike i jego listu z 1871 roku do Mazziniego o podżeganiu do trzech wojen światowych. To był również człowiek Churchilla, członek z Komitetu 300, Mason H. G. Wells, który „przewidział” w jego książce z 1933 roku „The Shape of Things to Come”, że druga wojna światowa rozpocznie się około 1940 r. pochodząc z Niemiecko/Polskiego sporu. Czy Albert Pike, H. G. Wells i inni Masoni prorokowali swoje wizje przyszłości, czy były to świadome, aktywne działania w kierunku długo zaplanowanego celu?
 
„Tak trudno uwierzyć jak to tylko możliwe dla Amerykanów wychowanych na wojenno propagandowych filmach i publikacjach poświęconych wyłącznie technologii wojennej i bitwom, II Wojna Światowa była w dużej mierze wynikiem konfliktu między tajnymi okultystycznymi stowarzyszeniami złożonymi z bogatych przedsiębiorców, które ostatecznie doprowadziły do napięć międzynarodowych i wywołały otwartą wojnę. Podobnie jak w innych konfliktach, manipulacje i wpływ na społeczeństwo, znajdują się w pochodzeniu i finansowaniu wojen, a nie na polach bitewnych. Obecnie istnieje wiele dowodów wskazujących, że II Wojna Światowa była spowodowana przez agentów i członków tajnych stowarzyszeń związanych z Iluminatami i Masonerią w obydwu Niemczech i Wielkiej Brytani.” -Jim Marrs, „Rule by Secrecy” (146)
 
Następnego dnia po rozmowie telefonicznej Roosevelt/Churchill, w dniu 27 Listopada 1941 roku, wiadomości o Japońskiej flocie prawdopodobnie zbliżającej się do Pearl Harbor dotarły do CFR-połączonego Amerykańskiego Szef Sztabu Armi George C. Marshalla. Tego samego dnia wysłał wiadomość do Hawajskich dowódców stwierdzając „Wrogie działania są możliwe w każdej chwili. Jeśli wrogie nastawienie nie może, powtarzam nie może, być uniknione, Stany Zjednoczone pragną aby to Japonia popełniła jawnie pierwszy akt. Ta polityka nie powinna, powtarzam nie powinna, być interpretowana jako ograniczająca was do przebiegu działań, które mogłyby zagrozić waszej obronie.”
 
   

„‘Honolulu Advertiser’ na głównej stronie informacyjnej z dnia 30 Listopada 1941 roku pisze: ‘Japonia może uderzyć w ciągu weekendu.’ Mimo tego, wojsku nakazano najniższy poziom gotowości, statki w porcie zostały ustawione w ciasnych rzędach, a samoloty na lotniskowcach zostały ustawione w kręgach, nos w nos.” –Alex Jones, „Descend into Tyranny”
 
W ciągu tygodnia przed atakiem, USA przechwyciły komunikat „Code Purple” wysłany do Japońskiej ambasady w Waszyngtonie, nakazując im zniszczenie wszystkich dokumentów i przygotowanie się do ewakuacji z kraju. W dniu 4 grudnia, Australijski wywiad doniósł Rooseveltowi, że brakująca Japońska flota rzeczywiście poruszała się w kierunku Pearl Harbor. Tego samego dnia Roosevelt specjalnie nakazał flocie Pacyfiku transformacje do bardziej kompaktowej/odsłoniętej formacji w przytulnych rzędach. Admirał z Pearl Harbor James Richardson wielokrotnie sprzeciwiał się takim strategicznym samobójstwom i został faktycznie zastąpiony za odmowę umieszczenia floty zgodnie z rozkazem. Nie tylko flota Pearl Harbor została celowo ułożona czubek nosa do czubka nosa dla wygody Japońskiego dywanowego bombardowania, ale wszystkie zupełnie nowe Amerykańskie statki i samoloty zostały odesłane, pozostawiając tylko te starsze statki do uśmiercenia.

   

„Według autora Johna Tolanda, oddzielne ostrzeżenia dotyczące zbliżającego się ataku na Pearl Harbor, choć różne co do konkretnego czasu, to pochodziły od ambasadora USA i trafiły do Japońskiego zespołu Josepha Grew; Dyrektora FBI John Edgar Hoovera, Senatora Guy Gillette, Kongresmena Martina Dies’a, Generała Brygady Elliota Thorpe z Java, oraz Pułkownika F. G. Weijermana, Holenderskiego wojskowego attache w Waszyngtonie. Później Holenderski oficer marynarki, Kapitan Johan Ranneft powiedział, że źródła w Amerykańskim wywiadzie mówiły mu, że w dniu 6 Grudnia Japońskie lotniskowce będą tylko czterysta mil na północny zachód od Hawajów. Podczas śledztwa po ataku, Dowódca i Sekretarz Marynarki Frank Knox zeznał, że nie mógł sobie przypomnieć ich pobytu w tą noc 6-tego grudnia. Dopiero później zostało ujawnione, że byli oni obydwaj w Białym Domu z Rooseveltem.” -Jim Marrs, „Rule by Secrecy” (176)
 
Cztery lata później inny Mason 33-ego stopnia, Harry Truman, nadal pod kierownictwem Sekretarza Wojny Kościstych Henryego Stimsona, zrzucił dwie bomby atomowe na Japonię kończąc II Wojnę Światową. W rzeczywistości, Japonia machała swoją białą flagą i już poddała się względem warunków USA przed zrzuceniem bomb na Hiroszimę i Nagasaki, ale po to by dać przykład Japonii i pokazać światu Amerykańską dominacje wojskową, Truman nie uhonorowali kapitulacji, aż do momentu zrzucenia bomb.

„Najlepsi współcześni historycy obecnie przyznają, że prezydent Franklin D. Roosevelt i jego skorupowani Masońscy współpracownicy wiedzieli z wyprzedzeniem o Japońskim ataku na Pearl Harbor, które wrzuciło Stany Zjednoczone do wojny. Iluminaci chcieli światowej wojny i śmierci Amerykańskich lotników, żołnierzy i marynarzy w dniu 7 Grudnia 1941 r. uznanych za niezbędne ofiary w celu wytrącenia USA do II Wojny Światowej. Masywna utrata życia nie jest przeszkodą na tyle na ile elity tym kierują. Ich zimno-krwiste programy są tak obliczane by wzbudzać chaos i zniszczenie w nie-kończącym się alchemicznym procesie dostarczania Porządku Z Chaosu (Ordo ab Chao). Dla elit, mordowanie to biznes jak każdy inny.”  -Texe Marrs, „Codex Magica” (33)
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości