Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadzorowane Społeczeństwo
#1
   

Istnieje ponad 30 mln kamer telewizyjnych w Ameryce nagrywających 24/7, łapiących przeciętnego obywatela na filmie prawie 200 razy dziennie. Każdy Amerykanin ma 9 cyfrowy rządowy numer Social Security (w Polsce nr Pesel) przypisywany w chwile po urodzeniu.
 
Potrzebujemy licencji rządowych by pojechać, wziąć ślub czy mieć zwierzęta, paszporty rządowe do podróżowania i firmowe karty kredytowe, aby móc zarezerwować bilet, dokonać rezerwacji lub zakupów online. Nasze linie telefoniczne są na podsłuchu, a nasze e-maile są rejstrowane i zapisywane. Agencje wywiadu i korporacji dzielą i utrzymują ogromne bazy danych, pełne informacji na temat każdego obywatela. Interes wszystkich rządów, firm i mediów połączony w jedno spójne, propagowanie "oficjalnej" wersji rzeczywistości poprzez każdą gazetę i TV.
 
   

Oni już trenują nasze dzieci do bycia więźniami. Szkoły już są wypełnione kamerami CCTV, wykrywaczami metalu i specjalnymi procedurami czy strażnikami. Studenci są zmuszani do pokazywania ID (dowodów osobistych) albo do używania czytników odcisków palców jak chcą otrzymać obiad. Dodatkowo jest coraz więcej zgłoszeń o „policyjnych pracownikach ochrony” napastujących niewinne studentki. We Wrześniu 2007 roku, 16 letnia dziewczyna miała złamaną rękę i została aresztowana, po odmowie posprzątania kawałka ciasta, który jej spadł. Dwóch innych studentów, którzy to widzieli i sfilmowali ten incydent na swoich telefonach, zostało obezwładnionych i aresztowanych, jeden z nich spędził ponad tydzień w areszcie za to że zwyczajnie pozwolił sobie to nagrać. Nastepnie matka studentów została oskarżona o napaść kiedy przemknęła obok dyrektora aby znaleźć swoją córkę po 20 minutach czekania. Matka, nauczycielka z innego rejonu została zawieszona na 2 tygodnie bez pensji.
 
   

Obecnie nadzór społeczeństwa jest coraz bardziej uciążliwy i bardziej technologiczny. Kamery Fotoradarów (StopLight) nagrywają przestępców i wysyłają grzywny bez angażowania człowieka. Biometria, skanery odczytywania siatkówek i odcisków palców stają się technologiczną normą w parkach rozrywki, szkołach, bankach czy sklepach spożywczych. Ostatni ale nie mniej ważny, Radio Frequency Identification Chips (RFID) jest wszczepiany zwierzętom, dzieciom, więźniom i pacjentom z chorobą Alzheimera. Nowe przepisy są tworzone, aby zmusić wprowadzenie tych mikroprocesorów do licencji, paszportów i produktów korporacyjnych. Końcowym celem Nowego Porządku Świata jest zaczipowanie każdego dziecka w momencie urodzenia i przeniesienie globalnej waluty do systemu kredytowego opartego o bezgotówkowe, zarządzanie za pomocą mikroprocesorów. Oni wdrażają swoje programy stopniowo, chodzą na "totalitarnych palcach” dlatego nie zauważamy narastającej erozji naszych praw i prywatności.
 
"Wierzę, że istnieje zdecydowanie więcej przykładów ukracanej wolności ludzi poprzez stopniową i cichą ingerencję rządzących, niż gwałtowną i nagłą uzurpację." -Prezydent USA James Madison
 
   

"Ludzie którzy kontrolują wszystko co się dzieje w twoim świecie, mają identyfikujące mikro-procesory. Są one wprowadzane do organizmu ludzkiego za pomocą igły podskórnej, tak małej jak igły iniekcyjne stosowane do wstrzykiwania insuliny (które mają 29 gauge = 0.286mm średnicy) i dla tych z was, którzy nie są zaznajomieni z terminologią medyczną, jest on tak mały, że może być wstrzykiwany z igłą i nigdy tego nie poczujecie. Musisz zrozumieć, że technologia jest na tyle zaawasowana, że udało im się stworzyć całkowicie kompatybilony komputer i generator mocy do wielkości pojedynczej ‘komórki’ człowieka i wprowadzają je do organizmu ludzkiego w miejscach takich jak górna strona ręki, czoło, ramiona, a ich ulubionym miejscem jest za prawym uchem ... Uważam, że te układy są częścią ‘Znaku Bestii’ (Mark of the Beast), która mówi w Obj 13: 15-17 ... Wśród tych mikro-procesorów jest jeden taki, który jest do przekazywania danych, który zawiera takie elementy, jak następujące: 1. Imię i zdjęcie 2. Numer identyfikacyjny 3. Odciski palców 4. Opis fizyczny 5. Adres 6. Historie rodzinną 7. Praca i źródło dochodu 8 . Informacje podatkowe 9. Rejestr karny" -Alex Christopher "Pandora’s Box - The Ultimate Unseen Hand Behind the New World Order" (430)

   
 
"Ostatecznym celem jest, aby wszystkich zachipować, aby kontrolować całe społeczeństwa, aby mieć bankierów i elity kontrolujące cały świat." -Nick Rockefeller, cytowany w Aaron Russo wywiadzie, 2005
 
W 2016 roku słychać było o oprogramowaniu rozpoznającym rysy twarzy na dworcach i lotniskach – to pomysł ministra spraw wewnętrznych Niemiec Thomasa de Maiziere, na rzekomą walkę z terrorystami. W chwili, gdy podejrzany znajdzie się w obiektywie kamer monitoringu i zostanie rozpoznany, odpowiednia informacja ma znaleźć się w systemie. Minister Thomas de Maiziere planuje wykorzystać w kamerach wideo system, który sprawdził się w internecie przy rozpoznawaniu twarzy celebrytów i polityków. „Takie rozwiązanie zwiększy skuteczność walki z terroryzmem” – powiedział w wywiadzie dla „Bild am Sonntag”. Podobne rozwiązania były i są już testowana na licznych koncertach

   

Aplikacja rozpoznająca obcych na podstawie fotografii została stworzona przez brytyjskiego przedsiębiorcę. Facezam może identyfikować osoby dopasowując ich zdjęcia do ich profilu na Facebooku. Wszystko co muszą zrobić użytkownicy aplikacji to zrobić komuś zdjęcie na ulicy i przerzucić je przez program, który pokaże im kim jest osoba na zdjęciu.


"’Facezam może być końcem naszego anonimowego społeczeństwa’, powiedział Jack Kenyon, założyciel Facezam. ‘Użytkownicy będą mogli zidentyfikować kogokolwiek w ciągu kilku sekund, co oznacza, że prywatność nie będzie już istnieć w przestrzeni publicznej.’ Facezam skanuje miliardy zdjęć profilowych Facebooka w sekundy, mając do nich dostęp za pośrednictwem bazy danych dla programistów, aż znajdzie odpowiednio dopasowane. Jak twierdzą autorzy Facezam jest w stanie połączyć większość zdjęć z profilu na portalu społecznościowym w ciągu zaledwie 10 sekund.” - Telegraph.co.uk z 14 Marca 2017 roku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości