Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Porządek Świata
#1
"Historia Iluminatów sięga tysięcy lat wstecz, aż do Sumeru, Babilonu, Egiptu, i jeszcze dalej do tego, co nazywamy prehistorią. Przez wieki nieustanie pracowali aby scentralizować globalne siły i zakończyć swoje ‘Wielkie Dzieło’ światowej dyktatury. Za pozorną przypadkowością zdarzeń światowych stoi tajna sieć Iluminatów, która jest prywatną wiedzą o której reszta ludzi nigdy nie słyszy. Sieć jest sterowana przez starożytne krzyżujące się rody i ich odgałęzienia kierowane obecnie przez niektóre z trzynastu 'elitarnych rodzin’, które są skonstruowane według hierarchii DNA. Należą do nich: Rothschild, Rockefeller, Dynastia Lotaryngii, Habsburgowie i Dynastie Thurn oraz Taxis z Bergamo." -David Icke, "Tales from the Time Loop"

   
 
Agenda ich linii krwi ich "Wielkiego dzieła", które jest niczym innym jak dominacją nad światem, która została nazwana przez wielu polityków i pisarzy Masońskich - "Nowym Porządkiem Świata” (New World Order). Stary porządek świata cechowały monarchie, kraje z niezależnymi armiami, metalami i walutami. Nowy Porządek Świata będzie charakteryzował jeden rząd światowy, otwarte granice, armia światowa, sąd światowy, światowa bezgotówkowa waluta zarządzana bankowo za pośrednictwem mikroprocesorów.
 
"Nowy Porządek Świata nie jest ‘spiskiem’ w ścisłym tego słowa znaczeniu, jest to program. Program który został rozplanowany przez elity władzy, która myśli, że ma boskie prawo przejęcia całkowitej kontroli nad twoim życiem. Ale kim ‘oni’ są? Kim są ‘elity władzy’? ONZ, Unia Europejska, Rada Stosunków Międzynarodowych, Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, Rockefellerowie, Rothschildowie, Royal Institute of International Affairs, Klub Rzymski. Lista jest długa, zostało napisanych wiele książek, które obejmują historię tych grup i sposoby ich połączeń ze sobą ... Program jest konsolidowany na całym świecie i centralizuje władzę w rękach wszechogarniającego rządu światowego. System ten będzie ewoluować z Unii Europejskiej (już na miejscu), Unii Amerykańskiej (pochodzącej z NAFTA) oraz Unii Azjatyckiej. Kiedy te trzy modele będą w istnieniu, zostaną one połączone ze sobą w celu utworzenia jednego światowego rządu." -Paul Joseph Watson, "Order Out of Chaos" (89)

   

"Chciałbym podkreślić, że ujawniam Program, a nie spisek jako taki. Spisek przychodzi od manipulowania ludźmi i zdarzeniami w celu upewnienia się, że Program zostanie wprowadzony. Te spiski mają trzy główne formy: spiskowanie w celu usunięcia ludzi i organizacji, które są zagrożeniem dla programu (zabójstwo Diany, Księżnej Walii); spiskowanie aby umieścić ludzi na stanowiskach kierowniczych, którzy uczynią program rzeczywistym (George Bush, Henry Kissinger, Tony Blair, etc.); i spiskowanie w celu stworzenia wydarzeń, które uczynią popyt publiczny na program który jest wprowadzany przez problem-reakcja-rozwiązanie (wojny, terroryzm, ekonomiczne kryzysy). W ten sposób wszystkie te pozornie niezwiązane wydarzenia i manipulacje stają się aspektem tej samej konspiracji wprowadzającej ten sam program." -David Icke, "The Biggest Secret" (13)

   

Podczas konfrontacji ze spiskiem tej wielkości, wiele osób mówi, że to niemożliwe, ponieważ ktoś by się wygadał. Gdyby istniał ogromny globalny spisek dla rządu światowego, ktoś by wyszedł i coś powiedział. Faktem jest, że kongresmeni, senatorowie, członkowie tajnych stowarzyszeń i iluminaci sami publicznie stwierdzają i piszą całe książki o tym, co robią! Na pytanie, jak Amerykanie zareagują na niespójności w zabójstwie JFK / raporcie Komisji Warrena, dyrektor CIA Allen Dulles powiedział po prostu, "Amerykanie nie czytają." Spiskowcy wiedzą że ogół społeczeństwa nie czyta, a książki które piszą nie przyciągają dużej uwagi.

"Zapisy ludzkiej przeszłości obarczone są rachunkami zabójstw, tajnych układów, połączeń pałacowych i zdrad w czasie wojny. Ale pomimo tych wyraźnych zdarzeń, niesamowita liczba ludzi szydzi z możliwości działającego dzisiaj spisku. Oni odrzucają taki pomysł, tylko jako Pogląd Spiskowy." -Komentator polityczny G. Edward Griffin


"Jednostka jest upośledzona przez spotkanie twarzą w twarz ze spiskiem tak ogromnym, że nie może uwierzyć, że istnieje." -Dyrektor FBI John Edgar Hoover

"Pięćdziesięciu ludzi rządziło Ameryką i to jest duża liczba.” -Ambasador USA Joseph P. Kennedy

   

Istnieje pół-sekretna intryga globalistów nastawionych na jeden rząd światowy w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych, światowego wojska poprzez ekspansję NATO, Banku Światowego / walut bezgotówkowych i mikro-zachipowanej populacji. Spiskowcy są grupą bankierów, biznesmenów, polityków, właścicieli mediów / osobowości, rodzin i członków tajnych elit społeczeństwa. Wdrażają oni swoje moce poprzez struktury Masonerii, Grupy Bilderberg, Bohemian Grove, Czaszki i Kości, Rady Stosunków Zagranicznych, Komisji Trójstronnej oraz Komitetu 300 aby wymienić tylko kilka z nich. Ich program jednego rządu światowego był znany dla tajnych elit i rodzin Iluminatów od wieków jako "Wielkie Dzieło", choć obecnie jest dalej nazywany „Nowym Porządkiem Świata” („The New World Order").

"Struktura Iluminatów może być symolizowana jako sieć lub piramida, w której paru, na szczycie dyktuje tym wielu u dołu. Wielu trzymanych jest w nieświadomości tego, co naprawdę się dzieje. Struktura piramidy tajnych stowarzyszeń znajduje odzwierciedlenie w rządzie, bankowości, biznesie i każdej innej organizacji i instytucji ... Tylko niewielu na szczycie piramidy zna prawdziwy program i to co organizacja chce osiągnąć. Im dalej pójdziesz w dół piramidy tym więcej osób pracuje dla organizacji, ale mniej wiedzą o swoim prawdziwym programie porządku świata. Są świadomi tylko indywidualnej pracy, którą wykonują na co dzień. Nie wiedzą, jak ich wkład (pozornie niewinny w izolacji) łączy się z tymi innymi pracownikami w innych obszarach rządu, firmy lub czegokolwiek. Są ‘szufladkowani’, a jedynymi ludźmi, którzy wiedzą jak to wszystko do siebie pasuje, są ci na szczycie - rodzinne linie krwi i ich lokaje. Mniejsze piramidy, jak lokalne oddziały banków, pasują do większych i większych piramid, aż w końcu masz piramidę, która obejmuje wszystkie banki. Tak samo jest z międzynarodowymi korporacjami, partiami politycznymi, tajnymi stowarzyszeniami, imperiami medialnymi i wojskiem. Jeśli przekopiesz się wystarczająco wysoko w tej strukturze, wszystkie zawarte korporacje (jak kartel naftowy), główne partie polityczne, tajne stowarzyszenia, imperia medialne i wojska (jak np. NATO), są kontrolowane przez te same rodziny, które siedzą na szczycie największej piramidy. Na końcu jest globalna piramida, która obejmuje wszystkich pozostałych...   Na samym szczycie znajdziesz największą elitę Iluminatów, ‘najczystszą’  linie krwi swoich rodów. W ten sposób mogą one współpracować w ramach pozornie niezwiązanych, nawet ‘przeciwnych’ obszarów społecznych, na tych samych zasad. Wszystkie drogi prowadzą w końcu do nich." -David Icke, „Tales from the Time Loop”


Nowy Porządek Świata jest już prawie kompletny z: Organizacją Narodów Zjednoczonych coraz częściej przyjmującą rolę rządu światowego; sądem światowym istnieje już w Holandii; NATO jest na miejscu gotowe do ekspansji światowej armii; Bank Światowy / MFW są centralizacją bankowości; waluta Unii Euro i nadchodzące Amero są konsolidację światowej waluty. Unia Europejska scentralizowała Europe, Północno Amerykańska Unia (SPP) jest obecnie w toku, jak również Unia azjatycka (APEC). Końcowym rezultatem i określeniem misji jest globalny rząd pod niewybraną komunistycznie-opartą organizacją Narodów Zjednoczonych. Chcą mieć jednego wszech-mocnego światowego Króla / Prezydenta z armią światową do swojej dyspozycji. Chcą odgórnego systemu ładu światowego, który będzie dyktował prawa świata ze zcentrolizowanego ciała które dopełni niezależności ekonomiczne, polityczne i militarne wszystkich narodów.

   

"System podboju świata poprzez Nowy Porządek Świata zawsze był widoczny, ale jest tak ciężki i masywny, że pozostał ukryty w oczach. Jednym z głównych warunków jakie słyszę w odpowiedzi od przeciętnej jednostki, że to jest nie możliwe aby istniały społeczeństwa ludzi pracujące dla rządu światowego. Ci co zaprzeczają głoszą: ‘To zbyt duże ... i by wyszło ... nie mogli by utrzymać tego w ukryciu ...’  Przeciętna osoba ocenia świat według ich moralnego kompasu. Ponieważ większość osób nie jest bezwzględnymi, socjopatycznie kontrolującymi-maniakami, to nie mogą nawet zacząć zgłębiać mrocznych zatok, które są duszami sług światowych elity. Nowy Porządek Świata jest syntezą ocalałych imperiów, od super-kupieckich rodzin, Królów Barbarzyńskich, rodzin bankowych założonych w średniowieczu i rodzin królewskich Europy. Z czasem nauczyli się, że jeśli mogliby po prostu ukryć prawdziwą wielkość swojej mocy i zainstalować marionetkowych władców z kultury którą dominują, to ludzie zaakceptują większe formy tyranii. Pod koniec XX wieku, jak formowanie prawdziwego rządu światowego weszło w fazę końcową, globaliści zaczeli robić to, co jeszcze kilka lat wcześniej było nie do pomyślenia. Zaczęli się przyznawać, że tak naprawdę to było przesunięcie w kierunku Nowego Porządku Świata, wraz z Międzynarodowym Trybunałem, Światem Podatków i Armią Światową do egzekwowania swoich despotycznych praw. Zaledwie kilka lat temu, przeciętny człowiek na ulicy nie chciał nawet dopuścić możliwości rządu światowego. Teraz ta sama osoba będzie ryczeć: ‘Tak, istnieje rząd światowy - i potrzebujemy go by chronić siebie samych przed terrorystami!’ Plan globalistów jest tak blisko urzeczywistnienia, że teraz muszą przyznać, że rząd światowy jest rzeczywistością. Ich propagandyści promują Nowy Porządek Świata jako jedyny system, który będzie trzymać nas w bezpieczeństwie. W rzeczywistości to, rząd światowy sam w sobie, jest tym który odpowiada za przeprowadzanie aktów terrorystycznych.” -Alex Jones, "911 - Descent Into Tyranny"

Od dziesięcioleci politycy, korporacje kontrolujące media i szkoły publiczne promowały ten Jeden Światowy program jako nieunikniony, korzystny krok naprzód dla ludzkości. Mówią, że światowy rząd, światowe wojsko i waluta zjednoczą nas jako globalne społeczności kończąc wszystkie wojny i nędzę. To jest po prostu nieprawda. Było więcej wojen w ciągu ustatnich 60+ lat od 1945 r. kiedy to uformowano Organizację Narodów Zjednoczonych, niż w pozostałej części zapisanej historii przed ONZ - ponad 140 wojen. Oznacza to, że ONZ nie udaje się realizować swojego głównego powodu istnienia – zakończenia wojen.


   

„Stary porządek świata zmienił się, kiedy ta burza-wojenna została przerwana. Stary porządek międzynarodowy odszedł tak nagle, tak niespodziewanie i całkowicie, jak gdyby został wymazany przez gigantyczną powódź, przez wielką burzę, albo poprzez wybuch wulkanu. Stary porządek świata zmarł wraz z zachodzącym tego dnia słońcem, a nowy porządek świata się rodzi, jak mówię, z urodzeniowymi skurczami tak strasznymi, że wydaje się niemal niewiarygodne, że życie może pochodzić z tak straszliwego cierpienia i tak przytłaczającego smutku."

-
Nicholas Murray Butler, w przemówieniu przed Ligą Narodów, Philadelphia, 27 listopada, 27 Listopad, 1915r.


Po I Wojnie Światowej, Traktat Wersalski stworzył Ligę Narodów, która była ogólnie promowana jako fundament dla światowego pokoju, ale była pierwszą tajemną próbą globalistów stworzenia rządu światowego. Lidze Narodów nie udały się obie rzeczy, zjednoczenie rządów światowych oraz promowanie pokoju na świecie. Traktat Wersalski także nie pomógł i był potępiany za nałożenie niemożliwych reparacji płatniczych na naród Niemiecki, które stworzyły trudności gospodarcze, które doprowadziły do powstania Narodowego Socjalizmu i Hitlera. W tym czasie prezydent USA Woodrow Wilson powiedział w odniesieniu do Traktatu: "Gdybym był Niemcem, myślę, że nigdy bym się nie podpisałbym pod nim."
 
   

"Podpisaliśmy dokument, który gwarantuje wojnę w ciągu 20 lat ... Kiedy umieszczasz warunki dla ludzi [Niemców], w taki sposób że niemożliwe jest ich utrzymanie, to zmusza cię to albo do położenia końca umowie albo wojnie. Albo zmienimy umowę i potem uczynimy ją tolerowalną przez naród Niemiecki, albo gdy przyjdzie nowa generacja to spróbują oni ponownie.” -Brytyjski premier David Lloyd George 
 
"Pod koniec wojny w 1919 roku, podczas spotkań Traktatu Wersalskiego uczestniczyli ludzie podłączeni od Rothschilda, tacy jak Paul i Max Warburg, John Foster Dulles (z Kuhn-Loeb), Colonel House, Thomas Lamont (z Morgans-ów) i Allen Dulles (z Kuhn-Loeb ). Surowe warunki Traktatu Wersalskiego całkowicie ustawiły scenę dla II Wojny Światowej. Jeden delegat powiedział: ‘To nie jest pokój; to tylko rozejm na dwadzieścia lat.’ Rzeczywiście, w 1939 roku rozpoczęła się II Wojna światowa. Kolejnym produktem spotkania Wersalskiego była elitarna Karta do Ligi Narodów - pierwsza próba Iluminatów stworzenia globalnej instytucji. Jednak Lidze Narodów to się nie powiodło. Spowodowało to konieczność stworzenia zespołu ekspertów / specjalistów organizacji interesów, które mogłyby promować nowy porządek świata. Zatem stworzono Instytucje Spraw Zagranicznych, CFR., RIIA, itp."

-Fritz Springmeier, "Bloodlines of Illuminati"

Mniej więcej w tym samym czasie co Traktat Wersalski, najwyżsi z piramidy spisku spotkali się w tajemnicy w Hotelu Majestic w Paryżu. Po tych spotkaniach i dzięki wykorzystaniu środków od Cecil Rhodes, Rockefellerów i Rothschildów oraz innych, powstał American Council on Foreign Relations (CFR) oraz Brytyjski Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (RIIA). Określoną misją CFR jest osłabianie narodowej suwerenności Ameryki do Jednego-Światowego rządu. Zostanie to wyjaśnione szczegółowo później. 

   

"Konferencja Pokojowa się zebrała. Podejmie najbardziej doniosłe decyzje w historii i na tych decyzjach spocznie stabilność nowego porządku światowego i przyszłego pokoju na świecie." -M. C. Alexander, Sekretarz Wykonawczy American Association for Iternational Concilation (1919)
 
"Liga została zwołana w Paryżu w 1919 roku, ale wiele krajów rozpoznało ją jako zagrożenie dla swojej suwerenności i nie chcieli się przyłączyć. Sfrustrowany kongres Stanów Zjednoczonych blokuję Ligę Narodów, Brytyjski wywiad z pomocą rodziny Rockefellerów, utworzył Radę Stosunków Zagranicznych (CFR) w Nowym Jorku w 1921 roku. Rada zwerbował najlepszych i najzdolniejszych z Amerykańskiego życia w celu wspierania rozwoju Imperium Anglo-Amerykańskiego. Misją CFR jest zniesienie wszystkich państw-narodowych na rzecz potężnego światowego rządu administrowanego przez wąskie elity."  -Alex Jones, "Endgame Video"

Po założeniu Ligi Narodów, Rady Stosunków Zagranicznych i Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, globaliści z powodzeniem rozpoczęli przejście ze starego świata narodowej niepodległości do nowego świata międzynarodowej współzależności.


"Jeśli są tacy, którzy uważają, że od razu wskoczymy do nowego porządku świata ... są oni skazani na rozczarowanie. Jeżeli kiedykolwiek zbliżymy się do tego czasu, to będzie to po cierpliwym i nieustannym wkładzie długiego czasu. Obecna sytuacja międzynarodowa nieufności i strachu może być tylko poprawiana przez formułę równego statusu, stale stosowaną na każdym etapie kontaktów międzynarodowych, aż pajęczyny starego porządku zostaną wymiecione z umysłów ludzi wszystkich krajów.” -Dr August O. Thomas, prezes World Federation of Education Association (Sierpień 1927), cytowany z książki "International Understanding: Agencies Educating for a New World" (1931)

   

H. G. Wells, znany autor Wehikułu Czasu, Wojny Światów i Niewidzialnego Człowieka, był potajemnie członkiem Brytyjskiego Wywiadu, Komitetu 300, Masonerii oraz Fabianem. Był bardzo dobrze zaznajomiony z światowym programem globalistów i napisał wiele książek opisując to tytułami takimi jak: Otwarty Spisek, Kształt Rzeczy Przyszłych Które Przyjdą, Mózg Świata, Nowoczesna Utopia, oraz Nowy Porządek Świata.
 
"Polityczny Świat... Otwartego Spisku musi osłabiać, zacierać, wcielać i zastępować dotychczasowe rządy... Otwarty Spisek jest naturalnym spadkobiercą socjalistycznych i komunistycznych entuzjastów; może być on pod kontrolą Moskwy, zanim będzie kontrolował Nowy Jork... Charakter Otwartego Spisku zostanie teraz jasno zaprezentowany... Będzie to światowa religia ...Otwarty Spisek pojawi się pierwszy, wierze że jako świadoma organizacja inteligencji lub w niektórych przypadkach bogaci ludzie, jako ruch mający różne cele społeczne i polityczne, wyznaniowo ignorujący większość istniejącej aparatury kontroli politycznej lub używającej jej tylko jako przypadkowego wdrożania w etapach, zwykły ruch wielu ludzi w określonym kierunku, który wkrótce będzie odkryty, z pewnego rodzaju zaskoczeniem, wspólnym celem, ku któremu oni wszyscy zmierzają. Na wszystkie możliwe sposoby, będą oni wpływać i kontrolować pozorne rządy." -H. G. Wells, „The Open Conspiracy: Blue Print for a World Revolution” 1928

   

Pisząc książki jak "The Open Conspiracy" (Otwarty Spisek) i wręcz tłumacząc naturę ich planów dla naukowej dyktatury - spiskowcy ukrywają się w otwartym terenie. Przez czytanie o naszej wkraczającej wolności, przyjmujemy ją jako nieuniknioną. Nazywa się to "przewidywane programowanie" i obecnie jest stosowane w książkach, czasopismach, filmach i innych formach masowego przekazu. Idee są propagowane do umysłów publicznych jako hipotezy czy fantastyka-naukowa, a to znieczula i  wstępnie przygowuje populację do zaakceptowania stopniowego wdrażania tych rzekomo fikcyjnych dyktatur naukowych. Tak jak globalna technokracja skrada się wokół nas, to my już podświadomie jesteśmy zaprogramowani, aby zaakceptować taką przyszłość.
 
„Fabianie jak H.G. Wells, którzy pisali takie wymowne książki dla Nowego Porządku Świata jak: ‘Nowy Porządek Świata, Nowoczesna Utopia, Otwarty Spisek: Niebieski Odcisk dla Światowej Rewolucji byli wilkami w owczej skór ze. H.G. Wells sprawił, że Nowy Porządek Świata brzmiał wygodnie dla wszystkich, Utopia rodzajów. Ale to nie jest to, co będzie."
-Fritz Springmeier, Bloodlines of the Illuminati

   

W 1933 roku H. G. Wells opublikował "The Shape of Things to Come", które było podobno dziełem popularno-naukowym o stanie świata rządzonego przez dobrotliwe dyktatury. Jednak ta książka dokładnie przewidziała początek II Wojny Światowej, na około 1940, zaczynając się z Niemiecko/Polskiego sporu. Nawet przewidziała, że program dla rządu światowego powiedzie się podczas swojej trzeciej próby około 1980 po pewnych zdarzeniach, które wystąpią w Iraku. Choć 1980 był nieco wcześnie, proroctwa Wells-a wydają się z pewnością dochodzić do skutku już w 2017 roku.
 
"Mimo, że rząd światowy wyraźnie pojawiał się od lat, chociaż był nieskończenie straszny i szemrano przeciwko niemu, to okazało się, że nigdzie nie znalazł on przygotowanej opozycji."
-H. G. Wells, "The Shape of Things to Come"
 
Stowarzyszenie Fabian-ów, do którego H. G. Wells również należał odegrało znaczącą rolę w doprowadzeniu do Nowego Porządku Świata. Ich zadeklarowanym celem jest awansowanie socjalistycznych powodów przez stopniowe reformowanie, a nie rewolucyjne znaczenia. Ich logo to wilk ubrany w garnitur z owiec. Wilk w owczej skórze. Oto kilka przykładowych myśli Fabianów: „Aby grać tymi milionami umysłów, aby oglądać je powoli odpowiadające na niewidoczne bodźce, aby prowadzić ich aspiracje bez ich wiedzy - to wszystko, czy w dużych ilościach lub skromnie, to wielka i niekończąca się gra w szachy, coraz to niezwykłej ekscytacji." -Sidney Webb, założyciel Towarzystwa Fabiańskiego
 
"Za podziałem ludzkości stoją ci Nieliczni Oświeceni, których prawem i przywilejem jest czuwać nad ewolucją człowieka i kierować losami ludzi ... Robią to poprzez wszczepianie idei w umysłach myślicieli świata, aby te pomysły we właściwym czasie cieszyły się uznaniem i ostatecznie stały się decydującym czynnikiem w życiu ludzi. Szkolą członków Nowej Grupy Służących Świata do zadań zmieniania tych pomysłów w ideały. Te z kolei stają się pożądanymi celami myślicieli, a następnie są nauczane w potężną klasę średnią i przerabiane na formy światowych rządów lub religii, tworząc podstawę Nowego Porządku Świata." -Alice Bailey, Okultysta, Fabian i Szef Lucis Trust

   

W 1933 roku Mason 33-ego stopnia i prezydent FDR (Rezerwy Federalnej) wprowadził Wielką Pieczęć na odwrocie rachunku dolara, która wciąż zawiera Łacińskie „Novus Ordo Seclorum" tłumaczone na "New Socular Order” albo "Nowy Porządek Świata”. Wkrótce potem, w 1939 roku, H. G. Wells napisał swoją książkę pod tytułem "The New World Order", w którym opowiadał się za jednym światem scentralizowanego rządu.
"Kiedy walka wydaje się zdecydowanie dryfować w kierunku światowej socjal demokracji, nadal mogą istnieć bardzo duże opóźnienia i rozczarowania, zanim stanie się on skutecznym i dobroczynnym światowym systemem. Wiele osób  - będzie nienawidzić nowy porządk świata - i zginie protestując przeciwko niemu. Gdy staramy się ocenić obietnice, musimy mieć na uwadze cierpienia pokoleń lub malkontentów, wielu z nich bardzo szarmanckich i z wdziękiem-wyglądających ludzi."  -H. G. Wells, "The New World Order"

   

W 1940 roku Carnegie Endowment for International Peace opublikował "New World Order". Zawierał on pomysł Światowej Federacji ze specjalnymi planami porządku świata, które zostały wdrożone po wojnie. W dniu 28 Czerwca 1945 roku, na sześć tygodni przed atmowym zakończeniem drugiej wojny światowej, 33-eci Prezydent i Mason 33-ego stopnia Harry Truman lansował rząd światowy mówiąc: "To będzie tak łatwe dla narodów by wspópraować jako republika światowa, jak dla nas jest łatwe współpracowanie z republiką Stanów Zjednoczonych." W dniu 24 października 1945 roku rozdział ONZ stał się rzeczywistością i raczkujące ciało światowego rządu zostało ustanowione.

"Po raz kolejny elity twierdziły, że tylko globalny ład może uratować ludzkość od pewnego zniszczenia i tym razem elitom udało się stworzyć swoje ciało na świecie. W kwietniu 1945 roku ... Organizacja Narodów Zjednoczonych została założona przez zwycięzców II Wojny Światowej. Kompleks ONZ następnie został zbudowany w Nowym Jorku na gruntach ofiarowanych przez John D. Rockefellera. Krótko po tym jak elity założyły ONZ jako swoją bazę w Stanach Zjednoczonych, nowo utworzona Światowa Rada szybko rozpoczęła pracę nad kolejnym etapem w swoim planie: stopniowym formowaniem kontynentalnych super stanów. Pierwszym krokiem w ich trójstronnym planie było stworzenie Unii Europejskiej. Jednocząca Europa była próbowana wiele razy i była bardzo niepopularna. Gdzie niektórym nie udało się osiągnąć swoich celów przy użyciu siły, globalistom uda się to przy użyciu ukrycia." -Alex Jones, "Endgame" DVD
 
"II Wojna Światowa umożliwiła Amerykanom zaakceptowanie globalnej instytucji utrzymującej ‘pokój’ - Organizacji Narodów Zjednoczonych. Po tym jak USA odrzuciły pierwszą próbę stworzenia takiej instytucji w Lidze Narodów, Iluminaci zdecydowali się utworzyć ramię Rothschild-owskiej grupy Okrągłego Stołu, które mogłoby pomóc wpłynąć na społeczeństwa zachodnie w kierunku rozwidlenia globalizmu." -Fritz Springmeier "Bloodlines of Illuminati"
 
   

W roku 1948 George Orwell napisał ‘1984’ (Folwark Zwierzęcy), kolejna niby-fantastyczna powieść o wielkim bracie kontrolującym kraty nadzoru społeczeństw które mają przyjść. Orwell powiedział: "Jeśli chcesz znać obraz przyszłości, wyobraź sobie but stający na ludzkiej twarzy raz na zawsze." Dnia 7 lutego 1950 roku doradca finansowy FDR, międzynarodowy bankier James Paul Warburg stwierdził przed Senacką Komisją Spraw Zagranicznych Stanów Zjednoczonych, że "Będziemy mieć Rząd Światowy, czy nam się to podoba czy nie. Pytanie jest tylko, czy rząd światowy zostanie osiągnięty poprzez podbój czy zgodę." Dwa dni później Senacka Podkomisja Spraw Zagranicznych przedstawiła Senatowi Rezolucję 66, stwierdzając, że Rozdział Narodów Zjednoczonych "powinnien zostać zmieniony, aby zapewnić prawdziwą konstytucję rządu światowego." W 1952 roku, globalista i członek Komitet 300 Bertrand Russell napisał "The Impact of Science on Society.” („Wpływ Nauki na Społeczeństwo”). Russell, jak Wells pisał obszernie o światowym rządzie i przyszłej dyktaturze naukowej:

   

"To musi być przyznane, że istnieje psychologiczna trudność dotycząca jednego rządu światowego. Głównym źródłem spójności społecznej w przeszłości była wojna: pasja, która inspiruje poczucie jedności jest nienawiścią i strachem. A to zależy od istnienia wroga, rzeczywistego lub potencjalnego. Wydaje mi się, że rząd światowy może być tylko utrzymany poprzez siłę, a nie przez spontaniczną lojalność, która teraz inspiruje naród w stanie wojny." -Bertrand Russell, "The Impact of Science oc Society" (36)
 
"W dzisiejszych czasach rząd może być dużo bardziej uciążliwy niż jakikolwiek rząd mógł być przed powstaniem technik naukowych. Propaganda czyni perswazje łatwiejszą dla rządu; własność publiczna hal i papierów czyni kontr-propagandę bardziej trudniejszą; a skuteczność nowoczesnego uzbrojenia sprawia, że popularne powstania są niemożliwe. Żadna rewolucja nie może odnieść sukcesu w nowoczesnym państwie, chyba że ma poparcie znacznej części sił zbrojnych. Ale siły zbrojne mogą być trzymane w wierności przez otrzymywanie wyższych standardów życia niż w przypadku przeciętnego pracownika i to jest czynione łatwiejszym dzięki każdemu krokowi degradacji zwyczajnej pracy. Zatem samo zło systemu, pomaga nadać mu stabilności. Oprócz presji zewnętrznej, nie ma powodu, dlaczego taki system nie może trwać bardzo długo." -Bertrand Russell, "The Impact of Science on Society" (61)
 
„Naukowy świat stowarzyszeń nie może być stabilny, chyba że istnieje rząd światowy ... chyba, że istnieje światowy rząd, który zabezpiecza uniwersalną kontrolę urodzeń, od czasu do czasu muszą być wielkie wojny, w których karą porażki jest rozpowszechniana śmierć przez klęskę głodową ... Chyba, że w pewnym momencie, jeden władca lub grupa władców wyjdzie zwycięsko i przejdzie do utworzenia jednego rządu na świecie z monopolem na siły zbrojne, oczywiste jest, że poziom cywilizacji musi się obniżać aż w końcu wojna naukowa stanie się niemożliwa - tak będzie dopóki nauka nie wygaśnie." -Bertrand Russell, “The Impact of Science on Society” 117

   

Krótko po książce Russella, kolega z Komitetu 300 (Committee of 300), jego członek Aldous Huxley napisał „odważny nowy świat” ("Brave New World") o przyszłej farmakologicznej dyktaturze naukowej, w której obywatele pod wpływem chemii są opisywani jako "uśmiechnięto depresyjni, co kochają swoją niewolę." Aldousa Huxleya dziadek T. H. Huxley był kolejnym członkiem Komitetu 300 znanym jako "Buldog Darwina", za swoją konsekwentą obronę ewolucji i zalecanie scjentyzmu. H. G. Wells znał oboje Huxley-ów i cenił T. H. jako swojego mentora. W 1959 roku, Aldous Huxley w szkole publicznej wygłosił swoje jedno z ostatnich publicznych wystąpień o nazwie "Ostateczna Rewolucja", w której stwierdził: "W następnej generacji będzie to dokonywane metodami farmakologicznymi, czyniąc ludzi kochających swoją niewolę i produkujących dyktatury bez łez, że tak powiem. Produkując pewnego rodzaju bezbolesne obozy koncentracyjne dla całych społeczeństw, tak że w rzeczywistości ludzie będą mieli swoją wolność zabraną od nich ponieważ będą rozkojarzeni od jakiejkolwiek chęci do buntu – przez propagandę, pranie mózgu, albo pranie mózgu wzmocnione za pomocą środków farmakologicznych; i to wydaje się być ostateczną rewolucją."
 
   

"Starsi dyktatorzy upadli, ponieważ nigdy nie mogli dostarczyć swoim poddanym wystarczająco chleba, wystarczająco cyrków, wystarczająco cudów i tajemnic. Pod naukową dyktaturą, edukacja naprawdę zadziała ... większość mężczyzn i kobiet dorośnie do uwielbienia swojej niewoli i nigdy nie będzie marzyć o rewolucji. Wydaje się, że nie ma dobrego powodu dlaczego dyktatura naukowa powinna być kiedykolwiek obalona."-Aldous Huxley, "Brave New World Revisited"

   

W swojej publikacji z 1962 r. „Przyszłość Federalizmu” (The Future of Federalism) linia krwi gubernatora Nowego Jorku i członka CFR, Nelson Rockefellera, promuje New World Order: „Państwo-stanowe staje się mniej i coraz mniej kompetentne do wykonywania swoich międzynarodowych zadań politycznych ... To są tylko niektóre z powodów, naciskające nas do energicznego prowadzenia ku prawdziwemu budowaniu nowego porządku świata ... Prędzej niż możemy sobie zdać z tego sprawę ... ewoluują podstawy dla federalnej struktury wolnego świata.” Kilka lat później w dniu 26 lipca 1968 podczas kampanii prezydenckiej, Nelson Rockefeller powiedział Associated Press, że "jako prezydent działałby w kierunku stworzenia nowego porządku świata".

Linia krwi prezydenta i członka CFR Richarda Nixona była cytowana w październiku 1967r. przez Sprawy Zagraniczne (Foreign Affairs) stwierdzając: "Rozwijająca się spójność Azjatyckiego regionalnego myślenia znajduje odzwierciedlenie w skłonności do rozważenia problemów i lojalności w ujęciu regionalnym, tak aby stworzyć regionalne podejście do rozwoju potrzeb oraz do ewolucji nowego porządku świata".

W 1969 r. pierwszy czarnoskóry kongresman z Nowego Jorku, Adam Clayton Powell Jr., ‘dmuchał w gwizdek’ podczas David Frost Show odnośnie tajnego rządu. Podczas programu powiedział on, że prawdopodobnie został by zabity za upublicznienie wszystkiego i wkrótce potem podejrzanie zmarł. 

   

Zbigniew Brzeziński jest byłym doradcą Amerykańskiego Narodowego Centrum Bezpieczeństwa (National Security Advisor), współzałożycielem Komisji Trójstronnej, członkiem CFR, Klubu Rzymskiego, Komitetu 300. Jest on potomkiem Polskiej Czarnej Szlachty Starego Porządku Świata (Old World Order) i współpracownikiem Henrego Kissingera. W swojej książce z 1970r. zatytułowanej "The Technotronic Era" Brzeziński przewidział najbliższą globalistyczną dyktaturę kontrolującej-sieci: "Wkrótce będzie możliwe zapewnienie praktycznie ciągłej kontroli nad każdym obywatelem oraz zbieranie danych na bieżąco, zawierających nawet najbardziej osobiste informacje dotyczące zdrowia, osobistych zachowań każdego obywatela, czy jeszcze innych bardziej szczegółowych informacji. Pliki te będą przedmiotem chwilowego przechwytywania przez władze. Moc będzie w rękach tych, którzy kontrolują informacje. Nasze obecne instytucje zostaną zastąpione przed-kryzysowymi instytucjami zarządzającymi, których zadaniem będzie określenie z wyprzedzeniem możliwych kryzysów społecznych i opracowanie programów radzenia sobie z nimi. To będzie zachęcało tendencję przez następne kilkadziesiąt lat w stronę Technokratyczej Ery, Dyktatury, pozostawiając jeszcze mniej miejsca dla procedur politycznych, jakimi je znamy. W końcu, patrząc w przyszłość na koniec stulecia, możliwość biochemicznej kontroli umysłu i genetycznego majsterkowania ludzkością, włiczając w to osoby funkcjonujące jak ludzie i również mające powody jak oni, mogłaby doprowadzić do jakichś trudnych pytań."

   

„Brzeziński jest autorem książki, która powinna zostać przeczytana przez każdego Amerykanina zainteresowanego przyszłością tego kraju. Książka zatytułowana "Technotronic Era" została zlecona przez Klub Rzymski. Książka ma charakter otwartej zapowiedzi sposobów i metod stosowanych do kontroli Stanów Zjednoczonych w przyszłości ... Brzeziński, mówiąc dla Komitetu 300 powiedział, że Stany Zjednoczone zmierzają do czasów niepodobnych do żadnych poprzednich; poruszamy się w kierunku Technokratycznej Epoki, która może łatwo stać się dyktaturą ... Brzeziński chciał powiedzieć, że nasze społeczeństwo ‘jest teraz w rewolucji informacyjnej opartej o zabawę ostrością okularów widowiskowych (przekaz nasycenia przez telewizje wydarzeń sportowych), które zapewniają opium dla rosnących bezcelowych mas.’ Czy Brzeziński to kolejny jasnowidz i prorok? Czy widział on przyszłość? Odpowiedź brzmi NIE; to co napisał w swojej książce jest po prostu kopią z Komitetu 300, planem danym przez Klub Rzymski do realizacji." -John Coleman, " The Conspirators Hierarchy, The Committee of 300”
 
   

W kwietniu 1974 roku wydano czasopismo CFR (Council on Foreign Relations), "Foreign Relations” (Sprawy Zagraniczne), gdzie członek Richard N. Gardner napisał: "Nowy Porządek Świata będzie musiał być budowany oddolnie, a nie odgórnie. Będzie to wyglądało jak wielkie ‘wybuchająco, buczące zamieszanie’, aby użyć słynnego opisu rzeczywistości Williama Jamesa, ale na końcowym biegu wokół narodowej suwerenności, niszcząc ją kawałek po kawałku, osiągnie się znacznie więcej niż staro-modnym atakiem frontalny."

W październiku 1975 roku przed siedzibą Zgromadzenia Ogólnego ONZ, Henry Kissinger powiedział: "Historia mojego kraju, Panie Prezydencie, mówi nam, że jest możliwe, aby kształtować jedność podczas pielęgnowania różnorodności, że wspólne działanie jest możliwe pomimo różnych ras, zainteresowań i przekonań jakie widzimy tutaj na tej sali. Postęp, pokój i sprawiedliwość są osiągalne. Więc mówimy do wszystkich ludzi i rządów: Pozwólcie nam razem zaprojektować nowy porządek świata."

   

Później 24 października, 1975 roku , World Affairs Council of Philadelphia wydał ‘Deklarację Niepodległości’ podpisaną przez 125 członków Izby i Senat gdzie czytamy: "Kiedy w dziejach historii zagrożenie wyginięciem konfrontuje ludzkość, konieczne jest, aby ludzie w Stanach Zjednoczonych zadeklarowali swoją współzależność z ludźmi z wszystkich narodów, by przyjąć te zasady i budować instytucje, które pozwolą ludziom przetrwać i rozkwitać cywilizacji... dwa wieki temu nasi przodkowie wyprowadzali nowy naród; Teraz my musimy połączyć się z innymi, by zapewnić nowy porządek świata.”
 
Również w 1975 roku Richard A. Falk napisał książkę pod tytułem "O Stworzeniu Sprawiedliwego Porządku Świata" (“On the Creation of a Just World Order”). W jednej części książki pod tytułem „W Kierunku Nowego Porządku Świata: Nowe Metody i Drastyczna Wizja”, Falk napisał, "Istniejący porządek przełamuje się w bardzo szybkim tempie, a główną niepewnością jest, czy ludzkość może wywrzeć pozytywną rolę w kształtowaniu nowego porządku świata czy jest skazana na czekanie i zapaść w biernej postawie. Wierzymy, że nowy porządek urodzi się nie później niż na początku następnego stulecia, a agonię starego i bóle porodowe nowego będą czasem próby dla gatunku ludzkiego."

Innym gwiżdżącym na alarm był kongresman Larry P. McDonald, który został następnie zabity na pokładzie samolotu podejrzanie zestrzelonego przez sowietów. W 1976 roku powiedział: "Napędem Rockefellerów i ich sojuszników jest stworzenie jednego rządu światowego łączącego super-kapitalizm i komunizm pod tym samym namiotem, a wszystko to pod ich kontrolą ... czy mam na myśli spisek? Tak. Jestem przekonany, że istnieje taka konspiracja o zasięgu międzynarodowym, z międzypokoleniowymi planami i z bardzo złą intencją."

   

"Istnieje ciemny Rząd ze swoją własną Siłą Powietrzną, swoją własną Marynarką, swoimi własnymi mechanizmami pozyskiwania funduszy i możliwościami realizowania własnych pomysłów interesu narodowego, wolny od wszelkich kontroli, równowagi i wolny od samego prawa." -Senator Daniel K. Inouye, 1977  

"Dalszy postęp globalny jest obecnie możliwy tylko poprzez dążenie do powszechnego konsensusu w ruchu zmierzającym w kierunku nowego porządku świata." -Michaił Gorbaczow, Organizacja Narodów Zjednoczonych, grudzień, 1988  
"Widzimy bez cienia wątpliwości, że wojna na Bliskim Wschodzie była dla nowego porządku świata, gdzie razem trwa silna współpraca w celu odstraszenia i powstrzymywania agresji. To była właśnie wizja Franklina Roosevelta i Winstona Churchilla na rzecz pokoju w okresie powojennym". -Richard Gephardt, Wall Street Journal, Wrzesień 1990   

"Kryzys w Zatoce Perskiej oferuje wyjątkową okazję do poruszania się w kierunku historycznego okresu współpracy. Spośród tych trudnych czasów; Nowy Porządek Świata może powstać." -Prezydent George Bush, mowa Kongresowa, 11 września 1990

   

"Jeżeli nie będziemy podążać za głosem naszego wewnętrznego kompasu moralnego i staniemy w obronie życia ludzkiego, to jego bezprawie będzie stanowić zagrożenie dla pokoju i demokracji w powstającym Nowym Porządku Świata który teraz widzimy, ta długo wymarzona-wizja na którą my wszyscy tak długo pracowaliśmy." -Prezydent George Bush, styczeń 1991
 
"Ale w miarę upływu czasu, stało się jasne, że w umyśle pana Busha New World Order powstał ze zbieżności celów i interesów między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim, tak silny i trwały, że pracowaliby jako zespół w ramach ONZ Rady Bezpieczeństwa." -A. M. Rosenthal, New York Times, Styczeń, 1991
 
"Chciałbym poprzeć kandydata na Prezydenta, który zobowiąże się do podjęcia następujących czynności: ...Pod koniec wojny w Zatoce Perskiej, będzie naciskał na kompleksowe rozstrzygnięcia na Bliskim Wschodzie i na ‘nowy porządek świata’ nie opierający się na Pax Americana (z Łaciny – Pokoju Amerykańskim), ale na pokoju poprzez prawo silniejszego ONZ i Światowym Trybunale." -George McGovern, New York Times, luty, 1991
 
"Stawką jest więcej niż jeden mały kraj. To jest wielka idea, New World Order, gdzie różne narody są rysowane razem we wspólnej sprawie, aby osiągnąć uniwersalne aspiracje ludzkości - pokój i bezpieczeństwo, wolność i praworządność. Pośród tych niespokojnych czasów, nasz piąty cel, nowy porządek świata, może się wyłonić. Teraz możemy zobaczyć jak nowy świat przychodzi do życia, świat, w którym znajduje się bardzo realna perspektywa nowego porządku świata.” -Prezydent George Bush, State of the Union, 11 września 1991
 
   

"George Bush został otoczony ludźmi, którzy wierzą w jeden rząd światowy. Wierzą, że Sowiecki system i Amerykański system są zbieżne. Pojazdem który do tego doprowadzi jest Organizacja Narodów Zjednoczonych, której większość ze 166 państw jest socjalistyczna , ateistyczna, i anty-Amerykańska."
-Ambasador USA David Funderburk, 1991

 
"W następnym stuleciu, narody jak wiemy będą przestarzałe; wszystkie państwa rozpoznają jedną, globalną władzę. Narodowa suwerenność w końcu nie była takim świetnym pomysłem." -Strobe Talbott, zastępca sekretarza stanu Prezydenta Clintona, Time Magazine, 20 lipca 1992
 
"To jest święta zasada zapisana w kartach Narodów Zjednoczonych, której odtąd Amerykanie będą oddawać swoje posłuszeństwo." -George Bush, 1992
 
“Końcowa Ustawa Rundy Urugwajskiej, zaznaczająca konkluzje najbardziej ambitnych negocjacji handlowych naszego wieku, narodzi się - w Maroku - dla Światowej Organizacji Handlu, trzeci filar Nowego Porządku Świata, razem z ONZ i Międzynarodowym Funduszem Walutowym." -fragment pełnej-strony ogłoszenia wydanego przez rząd Maroka w New York Times, kwiecień 1994
 
"[Nowy Porządek Świata] nie może się odbyć bez udziału Stanów Zjednoczonych Ameryki, ponieważ jesteśmy najbardziej znaczącym pojedynczym komponentem. Tak, będzie Nowy Porządek Świata i zmusi on Stany Zjednoczone do zmiany swojego postrzegania." -Henry Kissinger, Konferencja prasowa World Affairs Cuncil, Regent Beverly Wilshire Hotel, 19 kwietnia 1994
 
   

"Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego potrzebujemy to właściwy i poważny kryzys, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata". -David Rockefeller na kolacji dla Ambasadorów Organizacji Narodów Zjednoczonych, 23 września 1994
 
"Nie zamierzamy osiągnąć nowego porządku świata, nie płacąc za to we krwii, a także słowami i pieniędzmi." -Arthur Schlesinger, Jr., w Foreign Affairs, CFR, lipiec / sierpień 1995
 
"Aby osiągnąć Jeden Rząd Światowy jest konieczne, aby usunąć z umysłów ludzi ich indywidualizm, ich lojalność wobec tradycji rodzinnych i identyfikacji narodowej." -Brock Chisholm, podczas bycia dyrektorem ONZ (WHO) Światowej Organizacji Zdrowia

W 1998 roku Zbigniew Brzeziński napisał kolejną książkę o nazwie "Wielka Szachownica" (The Grand Chessboard), w której porównywał elity kontrolujące świat do gry w szachy i dokładnie "przewidział" Afgańskie ataki terrorystyczne oraz powstanie Amerykańskiego państwa policyjnego. "Przez dziesięciolecia sięgając do Jimmego Cartera oraz Zbigniewa Brzezińskiego (Doradcy Narodowego Bezpieczeństwa), Nowy Porządek Świata karmił i tworzył te organizacje terrorystyczne, finansował je oraz szkolił by atakowały Amerykę. Zbigniew Brzeziński, współzałożyciel Komisji Trójstronnej wraz z Davidem Rockefellerem i innymi Iluminatami globalnego systemu, nawet chwalił się w swojej książce „Wielka Szachownica” jak Ameryka będzie atakowana przez Afgańskich terrorystów. Wojna dla globalnego rządu następnie będzie się odbywać w Azji Środkowej, która zostanie wykorzystana jako powód do pełnego rozwinięcia Dowodów Osobistych (ID Card) i globalnego państwa policyjnego tutaj w Stanach Zjednoczonych. Według książki Brzezińskiego, wszystko, co dzieje się teraz zaplanowano już dekady temu. Książka Brzezińskiego kontynuuje wyjaśnianie, jak Ameryka musi przetrwać przez podążanie za podstawowymi zasadami imperium i jak zewnętrzni wrogowie są potrzebni, aby mobilizować ludność za plecami hegemoni". -Alex Jones, „911 Descent Into Tyranny”

Zaledwie trzy dni po atakach z 9/11 na Pentagon i World Trade Center, członek CFR Gary Hart powiedział CSpan: "Jest szansa dla prezydenta Stanów Zjednoczonych, aby skorzystać z tej katastrofy do wrowadzenia frazy, którą jego ojciec używał ... a to jest Nowy Porządek Świata."
 
   

W swoich pamiętnikach z 2002 r., David Rockefeller otwarcie przyznał spiskowanie z innymi globalistami w kierunku stworzenia jednego rządu: "Niektórzy uważają, że my (rodzina Rockefellerów) jesteśmy częścią tajnego spisku pracującego wbrew interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako ‘internacjonalistów’ spiskujących z innymi osobami z całego świata, w celu stworzenia zintegrowanej globalnej, politycznej i ekonomicznej struktury – jednego świata. Jeśli to jest opłata, to stoję winny i jestem z tego dumny."
 
   

Papież Jan Paweł II na Światowych Dniach Pokoju, podczas Homilii 1 stycznia 2004 roku, powiedział że „Ludzie są coraz bardziej świadomi potrzeby nowego porządku międzynarodowego."
 
W książce Papieża o nazwie "Klucze Tej Krwi" („The Keys of This Blood”), pisał, "Pod koniec tej dekady będziemy żyli pod pierwszym Rządem Światowym, jaki kiedykolwiek istniał w społeczeństwie narodów ... rząd z władzą absolutną aby decydować o podstawowych kwestiach ludzkiego przetrwania. Jeden rząd światowy jest nieunikniony."
 
   

Wraz z sukcesem filmu Ala Gore'a "Niewygodna prawda" (który powinien być nazwany "Wygodne pół-prawdy") i panelu ONZ popartego złą nauką z IPCC (Międzynarodowego Panelu do Zmian Klimatu), globaliści mają nadzieję przekonać nas, że światowy podatek węglowy uratuje nas przed globalnym ociepleniem.
W 2007 roku brytyjski premier Gordon Brown powiedział,
"Nowy Porządek Świata jest wymagany, aby poradzić sobie z kryzysem zmian klimatycznych. A w książce Al Gore-a nazwanej "Ziemia w równowadze," przepowiada on nadejście globalnego planu Marshalla dla "pomocy" Ziemi i jej mieszkańcom: "Jesteśmy blisko momentu kiedy cała ludzkość będzie wyobrażać sobie globalny program, który obejmie rodzaj Globalnego Planu Marshalla w celu usunięcia przyczyn ubóstwa, cierpienia i zniszczenia środowiska naturalnego na całej Ziemi."

W Styczniu 2017, Siergiej Karaganow, jeden z najbardziej liczących się i bliskich Kremlowi politologów, proponował podzielenie świata między siebie, składając propozycję Układu potęg, które ponad głowami słabszych na dekady ustalą światowy ład - taką ofertę złożył publicznie Siergiej Karaganow. W opublikowanym przez rządową „Rosyjską Gazietę” obszernym artykule „Rok zwycięstw. Co dalej?” przypomina powtarzaną od wielu lat w Moskwie tezę, że „Stary porządek światowy się rozpadł. Trzeba zaczynać budować nowy.”

„Myślę, że świat wróci do koncepcji ‘koncertu narodów’. Najpierw, jeśli się uda, zagrać powinna ‘wielka trójka’ – Rosja, Chiny, USA. Potem powinny do niej dołączyć Indie, Japonia, może Brazylia i być może jeszcze jakieś wiodące państwo europejskie, jeśli Unia Europejska wróci do koordynowanej polityki suwerennych państw, a nie wspólnej, sprowadzi ich znaczenie do politycznego zera”.

To, co pisze Karaganow, absolutnie nie jest ideą nową w Rosji. Prezydent Władimir Putin wzoru do rozwiązania problemów współczesności szukał w historii, przypominając, że mocarstwa kilka razy wspólnie zaprowadzały ład światowy. Tak było choćby w 1945 r., kiedy w Jałcie „wielka trójka”: USA, ZSRR i Wielka Brytania – ponad głowami mniejszych narodów, w tym Polski – podzieliła między siebie strefy wpływów.

   

Karaganow myśli jednak nie o Jałcie II, lecz o nowym kongresie Wiedeńskim. Po pokonaniu Napoleona konserwatywne monarchie w 1815 r. zaprowadziły na dekady porządek w Europie, a Rosja wzięła na siebie rolę żandarma kontynentu. Idea „wielkiej politycznej transakcji” jest skierowana przede wszystkim do Donalda Trumpa, który obiecuje, że wspólnie z Putinem zrobi „wspaniały deal”.

Twórca religii New Age, propagator medytacji transcendentalnej, a także wysokiej rangi urzędnik ONZ napisał w swojej książce „Reflections on the Christ”: „Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, kto nie złoży przysięgi oddawania czci Lucyferowi. Nikt zatem nie wejdzie do Nowej Ery, jeśli nie przejdzie Lucyferycznej inicjacji.” –David Spangler, Dyrektor Inicjatywy Planetarnej Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ)

   

Prawda jest taka, że ci ludzie są największymi oszustami w historii, są dużo sprytniejsi niż przeciętna osoba, poprzez sprytniejsza mam na myśli chytrość/podstęp a nie właściwe znaczenie w sensie inteligencji czy mądrości. Oszust jest to ktoś, kto jest bardzo sprytny, ale sprytny w psychopatyczny sposób. W sposób który przynosi korzyści dla nich a nie dla ciebie. Oni nie interesują się tobą, ponieważ psychopaci nie przejmują się innymi ludźmi. W rzeczywistości nie mają oni wyrzutów sumienia lub nie odczuwają współczucia względem innych ludzi za to co robią. Ich skany mózgów są zupełnie inne niż u normalnej osoby. Jeśli posadziłbyś ich na wprost telewizora, podpiął kablami, pokazywałbyś jakieś brutalne i złe rzeczy, to zobaczyłbyś że miejsca które są odpowiedzialne za sympatie oraz współczucie są całkowicie nie aktywne. A co najgorsze wielu z nich nawet cieszyłoby się z tego, że innym ludziom dostarczany jest ból. To co podtrzymuje psychopatów, socjopatów i nacystów jest tym, że nie mają oni sympatii czy empatii do innych ludzi, a na nieszczęście dla świata jest on właśnie sterowany przez jakieś 2-4% ludzi, którzy są psychopatami. 
Odpowiedz
#2
PROBLEM - REAKCJA - ROZWIĄZANIE (METODA DIALEKTYCZNA HEGLA)

   

Hegel za naczelne prawo logiki uznał prawo dialektyczne, zgodnie z którym każdemu prawdziwemu twierdzeniu odpowiada prawdziwe przeczenie, każdej tezie antyteza, z których później wyłania się synteza.
 
Jeśli system „demokratyczny” zachodu jest „tezą” to system stworzony przez Putina jest „antytezą”, która przeciwstawia się „tezie”. W tym antagonizmie tworzy proces syntezy, czyli realizacji Żydowskich proroctw i Żydowskiego celu panownia nad światem. Putin oficjalnie przeciwstawia się zachodowi, ale po kryjomu wspópracuje i realizuje ten sam plan co rzekoma przeciwna strona, tym sposobem zapewniając iluzje dwu biegunowości dla owczej większości nie zdającej sobie sprawy z iluzji w jaką zostali wplątani.
 
Przykład z Polskiej historii. Żydzi stworzyli takie organizacje jak KPN, KOR, Solidarność. KOR był lokalnym mózgiem, KPN użytecznymi naiwniakami (którym wydawało się że są mózgiem), a Solidarność mieczem. Celem KPN była niepodległość. W tym celu podsunięto tym użytecznym naiwniakom ideę „Rewolucji Narodowej” i robienie strajków jako METODĘ do osiągnięcia celu. W momencie jednak gdy wywołano strajki, Żydostwo osiągnęło już swój cel i ludzie z KPN, którzy naprawdę wierzyli, że chodzi o walkę o niepodległość, przestali być potrzebni. Tak więc tych użytecznych naiwniaków z KPN zamknięto do więzienia, a ruch Solidarność został przejęty przez KOR-owców, którzy zmienili swoją wcześniejszą deklarację z osiągnięcia „niepodległości” na osiągnięcie „liberalizacji”.
 
Metoda wykorzystywana przez elity stopniowo realizujące swój program Nowego Porządku Świata jest znana jako "Problem-Reakcja-Rozwiązanie" lub "Dialekt Hegla" od Niemieckiego filozofa.
 
   

„Hegel proponował, że wszystkie duchowe, intelektualne i historyczne rozwoje (zarówno ujemne lub dodatnie) powstają z wyników dwóch przeciwstawnych ideałów. Teza ściera się z antytezą i to wytwarza syntezę. Nowoczesna forma dialektyki jest wykorzystywana przez elity tworzące masowe myślenie-grupowe, która pozwala im rozwijać agendę bez opozycji. W swojej najprostszej postaci, jest to pranie mózgu. W przeszłości, dialektyka była wykorzystana do tworzenia wojen. Obydwoje Bolszewicy i Naziści byli finansowani i wspierani przez globalne elity. Te dwie siły zostały następnie zderzone ze sobą by zasiać chaos II Wojny Światowej. Powszechnie używany termin wśród dzisiejszych badaczy to "Problem-Reakcja-Rozwiązanie' a taktyka ta jest głównie stosowana do uciskania ludności, rozwijania państwa policyjnego i dalszych geopolitycznych celów Nowego Porządku Świata." -Paul Joseph Watson, "Order Out of Chaos" (13)
 
Pierwszy problem jest tworzony i zaprojektowany tak, aby wywołać określoną reakcję od publiczności. Wtedy ludzie domagają się aby coś zrobić z problemem i chętnie akceptują wcześniej zaplanowane rozwiązania NWO; rozwiązania, które zawsze obejmują działania lub przepisy, które nigdy nie przeszłyby w normalnych okolicznościach.
 
"To działa w ten sposób - ciało manipulujące potajemnie tworzy problem, a następnie kieruje tam media by nieustannie się na nim koncentrowały bez źrodeł. Pamiętaj, musisz tylko kontrolować szczyt piramidy - większość relacji mediów jest ćwiczeniem w bezmyślnym powtarzaniu tego co duże gazety i stacje T.V. donoszą. Problemem może być cokolwiek - wojna, zapaść finansowa, uprowadzenie dziecka lub atak terrorystyczny. Siła mediów może stworzyć fałszywe wrażenie, że istnieje duży problem, nawet gdy go nie ma ... Po stworzeniu tego problemu upewnij się, że dana osoba, grupa lub aspekt społeczeństwa jest obwiniany. To z kolei mobilizuje ludności do rozpaczliwego rozwiązania problemu. ‘Coś musi być zrobione!’ wołają chórem. Osoby, którzy początkowo stworzyły ten problem, następnie wrócą i zaoferują rozwiązanie na które jest zapotrzebowanie. Pamiętaj - ludzie krzyczący, że chcą rozwiązania nie wiedzą, że problem został sztucznie utworzony w pierwszym miejscu. Rozwiązaniem dla problemu jest zawsze dalsze ograniczanie wolności oraz zaawansowanie jednego lub większości aspektów agendy Nowego Porządku Świata - czy to będzie ekspansja geopolityczna, nowe przepisy czy wszczepienie nowego społecznego światopoglądu." -Paul Joseph Watson, „Order Out of Chao” (13)  
 
Dialektyka Hegla, problem-reakcja-rozwiązanie. Atakować siebie, obwiniać swoich wrogów, i powiedzieć społeczeństwu, że możesz ich ochronić, jeśli zrezygnują ze swojej wolności.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości