Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loty Samolotów nad Płaską Ziemią
(09-15-2018, 08:51 PM)PłaskaJakDeska napisał(a): Hej, nie wiem czy to dobry temat. Jakby co proszę o wyrozumiałość, jestem tu nowa i dobrze się nie zapoznałam jeszcze z forum.
Otóż chciałam opowiedzieć o tym co niedawno mi się przydarzyło i dzięki czemu wreszcie przejrzałam na oczy. Jeszcze w wakacje (było upalnie) miałam lecieć samolotem (nieistotne gdzie). Bardzo się z tego powodu cieszyłam, bo uznałam, że wreszcie zobaczę trochę z góry Ziemię i ostatecznie się przekonam czy jest zaokrąglona czy nie. Jak już wspomniałam  było upalnie,  więc miałam ze sobą cały czas butelkę z wodą. Niestety przed wejściem na pokład butelkę mi zabrano. Dano mi za to inną. Niczego nie podejrzewając wzięłam ją i tuż po zajęciu miejsca w samolocie napiłam się trochę, bo strasznie zaschło mi w gardle. No i zanim samolot wystartował, ja zasnęłam i obudziłam się dokładnie tuż po lądowaniu. A nigdy nie zasypiam w środkach transportu, ogólnie mam problemy z zaśnięciem w dzień. Dlatego wydaje mi się to bardzo podejrzane. Czy to możliwe, że do tej wody dodano mi jakichś środków usypiających bym nie zobaczyła jak Ziemia wygląda naprawę? Do tej pory bardzo mnie to nurtuje i nie daje spokoju.

Witam na forum, jednak nie jest to forum opinio-twórcze tylko badawcze, więc dobrze by było abyś poznała nieco bardziej zawartość forum, zanim zaczniesz się na nim wypowiadać. Kształt Ziemi można bez cienia wątpliwości stwierdzić na więcej sposobów niż lot samolotem, a ponad to jeśli gdzieś leciałaś to pewnie miałaś lot powrotny, także wybacz ale brzmi to wszystko mało poważnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości