Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Flat Earth Conspiracy - Eric Dubay (j. polski)
Polska wersja książki Erica Dubaya - Flat Earth Conspiracy 

.pdf   Płaska Ziemia - ukrywana prawda CAŁA PL, SPIS TREŚCI plus dod.pdf (Rozmiar: 18.88 MB / Pobrań: 100)

.pdf   Płaska Ziemia - ukrywana prawda CAŁA PL, SPIS TREŚCI plus dod.pdf (Rozmiar: 18.88 MB / Pobrań: 100)

Załączone pliki
.pdf   Ukrywana-Prawda-o-Płaskiej-Ziemi-część-1.-24-3-2017.pdf (Rozmiar: 11.86 MB / Pobrań: 92)
Odpowiedz
(06-01-2019, 06:33 AM)Siwek1 napisał(a):
(06-01-2019, 02:32 AM)Toosk napisał(a): Zachód słońca, wytłumacz mi to w sensowny sposób ? jesteśmy na dysku ( mogę to przykładowo przyjąć) lecz zachodu słońca na dysku nie rozumiem. Objaśnij mi to FAKTAMI
Obejrzyj film na YouTube "200 dowodów na to że ziemia nie jest wirujaca kula" to Ci wszystko wyjaśni. Pozdrawiam
Odpowiedz
(06-01-2019, 02:32 AM)Toosk napisał(a): Zachód słońca, wytłumacz mi to w sensowny sposób ? jesteśmy na dysku ( mogę to przykładowo przyjąć) lecz zachodu słońca na dysku nie rozumiem. Objaśnij mi to FAKTAMI

Na jakim dysku? Jakbyś poświęcił chociaż chwilę na zapoznanie się z forum to byś wiedział że nie żyjemy na żadnym dysku i o zachodzie słońca również byś wiedział
Odpowiedz
(06-01-2019, 08:26 PM)Patryk napisał(a): Na jakim dysku? Jakbyś poświęcił chociaż chwilę na zapoznanie się z forum to byś wiedział że nie żyjemy na żadnym dysku i o zachodzie słońca również byś wiedział

Chciał zaspamować forum swoim retorycznym szukaniem argumentu na siłę i musiałem uporządkować forum.
Sama nazwa Zachód Słońca, mówi w sobie że to słońce zachodzi, a przecież podobno jest w środku wszechświata. Mówią że dzień i noc biorą się obrotu wirowego Ziemi, a zatem według nich to nie słońce zachodzi, tylko Ziemia od-wirowywuje przez nicość. 

Ponadto warto pamiętać że to co robią światła na niebie, nie ma żadnego wpływu na powierzchnię po jakiej chodzimy, nie określa jej kształtu, więc w kwestii badania kształtu Ziemi, w celu go wykazania czy udowodnienia jest to niekonkulywne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości