Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korporacyjne Stany Zjednoczone
#1
Anglia, Kanada, Australia i wiele innych krajów jest prowadzonych politycznie przez „Prime Ministers” (Premierów) Królowej. Jest ona oficjalną głową w 123 krajach Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Ameryka, Rosja i inne kraje mają jednak Prezydentów i Wice-Prezydentów. Korporacje mają przewodniczących i wiceprzewodniczących. Co to oznacza?
 
"Dla tych, którzy uważają że Ameryka kontroluje ‘grzędy’ byłoby dobrze, aby uznali, że Królowa Anglii wciąż jest oficjalną głową Wspólnoty (123 krajów) i oficjalnym monarchą Australii oraz Kanady wraz z Wielką Brytanią ... dodaj do tego fakt, że wszystko co Bush Sr. dostał za swoje dwie kadencje jako prezydent USA, było zaledwie rycerstwem Imperium Brytyjskiego." -Prash Trivedi
 
   

Amerykańscy Prezydenci rządzą z „White House” (Białego Domu). Rosyjscy Prezydenci rządzą z Białego Domu. Jezuici, duża siła Iluminatów, również mają swój własny Biały Dom. Anglia jest rządzona z „Whitehall” (Białej Sali).
 
„Rząd Stanów Zjednoczonych jest kierowany z „White House”, rząd Anglii jest kierowany z tego, co nazywa się „Whitehall". A Biała Sala jak nasz Biały Dom, jest symbolem władzy, ponieważ sale są jak hale Masońskie, hale loży, hale unijne.”  -Jordan Maxwell, „Matrix of Power”
 
Pierwotnych 13 kolonii było faktycznie nazywanych przedsiębiorstwami. Jednostki wojskowe również nazywa się przedsiębiorstwami. Amerykanie śpiewają pieśni patriotyczne, takie jak „Star-Spangled Banner” ale banner to reklama firmy, a nie flaga. Poddajesz się z białą flagą, bez kolorów. Kiedy się złościsz to pokazujesz swoje prawdziwe kolory/oblicze. Jeśli wywalczyłbyś niepodległość w krwawej rewolucji z Wielką Brytanią, to czy wybrałbyś te same trzy kolory do nowej flagi USA? Dlaczego „każde serce brzmi wiarygodnie na czerwonym, białym i niebieskim?” Co ze złotą flagą z frędzlami używaną przez wojskowych, wiszącą na wszystkich budynkach sądów, szkół i rządów? To wszystko ma dużo wspólnego z ustawą Brytyjskiej Morskiej Admiralicji dotyczącą Flagi a znaną pod nazwą ‘Admirality Law’ lub ‘Maritime Law.’
 
„Jest to również znane jako Brytyjskie Prawo Morskie i dlatego Amerykańska flaga zawsze ma złotą grzywkę podczas wywieszania jej w sądach Stanów Zjednoczonych. Znajdziesz to samo w budynkach rządowych i federalnie finansowanych szkołach. Złote frędzle są legalnym symbolem wskazującym, że sąd obraduje pod Brytyjskim Prawem Morskim oraz jednolitym kodeksem handlowym - prawa wojskowego i handlowców a nie powszechnego lub prawa konstytucyjnego, tylko na podstawie Prawa Admiralicji Flagi, wystawiona flaga zawiadamia o prawach, zgodnie z którymi regulowany jest statek (w tym przypadku sąd). Każdy wchodzący do statku (sądu) akceptuje w ten sposób, że jest on podporządkowany prawu wskazanemu przez tę flagę. Sędziowie odmawiają zastąpienia flagi z frędzlami na taką bez grzywki, kiedy są pytani przez pozwanych, którzy znają wynik, ponieważ to zmieniałoby prawo pod którym sąd obraduje. Kiedy pojawisz się w sądzie ze złotymi frędzlami na fladze, to twoje prawa konstytucyjne są zawieszone i będziesz sądzony według Brytyjskiego Prawa Morskiego (wojskowego/handlowego).”  -David Icke, “Tales from the Time Loop”
 
   

Międzynarodowe Prawo Morskiej Admiralicji, prawo pełnego morza, rozpoczęło się już w Sumerze, zostało udoskonalone w Rzymie i trwa aż do dziś. Jordan Maxwell wyjaśnił, że sposób, w jaki komercyjnie handlujemy dzisiaj jest wzorowany na 1000 letnim starym modelu Masonów/Templariuszy. Zauważ, że niezależnie od tego, czy wyślesz produkt drogą powietrzną, wodną lub lądową, to go „ship” (ship z j.ang znaczy statek/przewozić). Statek ściąga do swojego „cumowania” i przywiązuje do „doku”. Kapitan musi przedstawić władzom portowym „certyfikat manifestu” uznający produkty które wnosi. Poprzez luki prawne Królewskość wprowadziła, że obywatele USA są uważani za własność Królowej na podstawie Brytyjskiego Prawa Morskiego. Ponieważ narodziliśmy się z wody naszej matki, z wody jej „kanału narodzin”, to jesteśmy tym samym produktem morskim, wysyłanym („shipped”) towarem. Nasze matki dostarczały produkty na mocy prawa morskiego i dlatego rodzimy się w „porodówkach” (z j.ang „Delivery Room” – pokój dostarczeń). Właśnie dlatego doktor („doc”) podpisuje twój certyfikat narodzin („berth”), twój „certyfikat manifestu”. Jesteś trzymany w macierzyńskich oddziałach („Ward”). Dlaczego akurat w oddziałach? Żadne inne szpitale nie są nazywane oddziałami. Więzienia mają oddziały („Ward”) i strażników („wardens”).

Korporacyjne Stany Zjednoczone powstała tuż po wojnie domowej. Ustawa z 1871 roku została uchwalona przez Kongres tworząc osobną formę rządu dla Waszyngtonu, zasadniczo przekształcając go w korporacje. Zdecydowano, że pracownicy będą nazywani –„citizens” (obywatelami). Więc kiedy powiesz w sądzie lub napiszesz na papierze, że jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych, nie jesteś wolnym Amerykaninem, ale pracownikiem US Inc. (korporacji), gdy pojawi się grzywna, mandat, rachunek lub zostaniesz pozwany, musisz podpisać się wielkimi literami. Kiedy umrzesz twój Masoński nagrobek poprzez prawo będzie miał wszystkie duże litery, aby pokazać, że ich pracownik zmarł. Podmiot, który ma imię i nazwisko pisane wielkimi literami jest twoim kodem produktu admiralicji morskiej. Powyższe i poniższe przypadki prawnie reprezentują ciebie, twoje ciało.
 
   

„Jednolity kodeks handlowy został zatwierdzony przez Amerykańskie Stowarzyszenie Prawników, które jest franczyzną, podlegającą oddziałowi Brytyjskiego systemu prawnego i jego hierarchii opartej na Londyńskim Temple Bar (nazwany po sekretnym stowarzyszeniu Templariuszy Iluminatów). Siła która kontroluje Amerykę ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii i Europie, ponieważ to właśnie tam znajduje się moc, która jest właścicielem Korporacji Stanów Zjendoczonych. Nawiasem mówiąc, jeśli myślisz, że to dziwne, że sąd na suchym lądzie może być poddawany pod Prawo Morskie, spojrz na Kodeksu Stanów Zjednoczonych, Tytuł 18 B 7. Mówi, że Jurysdykcja Admiralicji ma zastosowanie w następujących miejscach, na: (1) wysokim morzu; (2) każdym Amerykańskim statku; (3) wszelkich ziemiach zastrzeżonych lub nabytych do użytku Stanów Zjednoczonych, oraz pod ich wyłączną i jednoczesną jurysdykcją albo w każdym miejscu zakupionym lub nabytym w inny sposób przez Stany Zjednoczone za zgodą ustawodawcy państwa. Innymi słowy, kontynent Amerykański, wszystko to opiera się na Prawie Rzymskim, ponieważ Iluminaci gdziekolwiek by nie byli, to grali w tę samą grę na przestrzeni wieków. Główni politycy wiedzą, że tak jest i tak samo administratorzy rządowi, sędziowie, prawnicy i wewnętrzni ‘dziennikarze’. Ci, którzy zdadzą sobie sprawę, co się dzieje i zwrócą się do sądu o nazwę prawdziwego wierzyciela lub odbiorców grzywien nałożonych przez ‘system prawny’, to usłyszą odmowę udzielenia informacji przez sędziego. Prawdziwymi wierzycielami w takich przypadkach oraz ostatecznymi odbiorcami grzywien są banki, dla których korporacja ‘kraj’ jest bankrutem.”
-
David Icke, „Tales from the Time Loop”

 
   

Prawnicy albo „barristers” (adwokaci) muszą przejść egzamin Stowarzyszenia Adwokackiego „bar”, podobnie jak alkoholicy chodzą do „bar-u”, cukrowi-ćpuni jedzą „bars” (tabliczki) słodyczy, a gracze hazardowi mają nadzieję, że wypadną im 3 „bars” (paski) na automacie. Wszystkie te nazwy wywodzą się z kolei od zmian Templariuszy z XIII wieku. Oryginalnie Temple Bar był dosłownie paskiem lub łańcuchem pomiędzy dwoma słupkami obok sądów Templariuszy, które wkrótce stały się ogromnymi kamieniami bramy i ostatecznie zbudowano osiem takich bram, aby elity mogły ograniczać/kontrolować handel w Londynie. Zostały one zbudowane w XIX wieku, a każdy kamień był numerowany i trzymany w przechowaniu do 2004 roku, kiedy to ponownie zbudowano Temple Bar w Londynie.

   

„Korporacja Stanów Zjednoczonych powstała za sceną ‘Rządu Federalnego’, kiedy po ‘wyprodukowanym’ zwycięstwie w Amerykańskiej wojnie o ‘Niepodległość’, Brytyjskie kolonie wymieniły jawnie dyktaturę z Londynu na o wiele bardziej skuteczną ukrytą dyktaturę, która od wieków była na miejscu. W efekcie Virginia Company, korporacja kierowana przez Koronę Brytyjską, która kontrolowała ‘dawne’ kolonie, po prostu zmieniła swoją nazwę na Stany Zjednoczone i inne podobne pseudonimy. Wliczając w to: US, USA, Stany Zjednoczone Ameryki, Waszyngton DC, Dystrykt Kolumbii, Rząd Federalny i ‘agetów federalnych’. Stany Zjednoczone Korporacji z siedzibą w Dystrykcie Kolumbii, z prezydentem korporacji George W. Bush. On nie był prezydentem narodu lub kraju, jak się im wydawało, on był tylko zasłoną dymną. Oznacza to, że Bush rozpoczął ‘wojnę z terroryzmem’ w imieniu prywatnej korporacji dla dalszych celów tej korporacji. Nie miało to nic wspólnego z ‘Ameryką’ lub ‘Amerykanami’, ponieważ oni są bardzo różnymi podmiotami prawnymi. To Korporacja Stanów Zjednoczonych jest właścicielem wojska Stanów Zjednoczonych i wszystkiego innego, co pojawia się pod nazwą ‘federalny’. Obejmuje Rezerwę Federalną, ‘bank centralny’ Stanów Zjednoczonych, który w rzeczywistości jest prywatnym bankiem w posiadaniu i zarządzaniu przez kontrolujących akcjonariuszy, którzy nie są nawet Amerykanami. To jest bank, od którego Korporacja Stanów Zjednoczonych pożycza 'pieniądze'.” -David Icke, „Tales from the Time Loop”
 
“Jak zwróciłeś na to uwagę to na dole metryki urodzeniowej jest napisane „Departamente of Commerce” (Departament Handlu). Jesteś własnością Departamentu Handlu, ponieważ jesteś niczym więcej niż kawałkiem materiału handlowego. Dlatego jeśli jesteś bez pracy nie idziesz do miejsca dla bezrobotnych, a udajesz się do „Office of Human Resource” (Biura ludzkich zasobów), bo jesteś tylko ludzkim zasobem.” -Jordan Maxwell, 1990 Prezentacja Slajdów o Ukrytych Symbolach
 
Sędziowie siedzą na kanapach bankowych. Banki są po obu stronami rzeki. Rzeka banków kieruje przepływem prądu/morza - waluty, przepływem środków pieniężnych. Obecne-morza są „przechowywane” od banku do banku w dół rzeki. Jesteśmy po prostu reklamującymi się „konsumentami”, zwykłymi „ludzkimi zasobami”, które są wykorzystane jak baterie, a oni są „opiekującymi się inżynierami”, formującymi nas „bezużytecznych zjadaczy” do tanio opłacanych niewolników.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości