Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Symbologia Bractwa i Płomień Iluminatów
#1
   

„Symbole są bardzo ważne. Jeśli tak nie uważasz, to umieść swastykę na ramieniu, pójdź do synagogi i zobaczysz jaki rodzaj odpowiedzi dostaniesz. Symbole wywołują i wydobywają emocjonalne reakcje u ludzi. Co najważniejsze, symbole mają swoją własną duchową obecność. Mówią ci rzeczy.”  -Jordan Maxwell, „Ancient Symbols and Hidden Meaning Lecture”
 
„Niektóre z technik, które stosują do psychicznej dyktatury to słowa, symbole, kolory, rytmy, światło, ruch i mudry (które oznaczają gestykulację rąk), które były używane przez wieki jako środek uduchowienia, wykorzystywane przez kultury, w parze z mistycyzmem, są obecnie wykorzystywane na nas w zupełnie odwrotnym porządku: by przeciągnąć nas w dół, do dna naszego własnego złego wpływu, naszego własnego piekła.” -Michael Tsarion, “The Subversive Use of Sacred Symbolism in the Media” Wykład na Conspiracy Con 2003 

Linie Krwi i sieci tajnych stowarzyszeń mają swój własny tajny język, który jest ukryty przed oczami. W przeciwieństwie do naszych lewo-mózgowych, alfabetycznych języków takich jak angielski, hiszpański, francuski, język Bractwa jest prawo-mózgowy i piktograficzny jak Egipskie hieroglify lub inne starożytne pisane języki, składa się on w całości z symboli. Ezoteryczne znaczenia tych symboli wprowadzane jest stopniowo, tak jak członkowie tajnych stowarzyszeń są inicjowani i wspinają się na szczyty, przez cały czas prezentują szerokie, życzliwe, ale zazwyczaj fałszywe znaczenia dla niewtajemniczonych.
 
   

„Wykorzystanie symboli by przekazać znaczenie dla wtajemniczonych i ukryć je przed niewtajemniczonymi jest tak stare jak cywilizacja. Zrozumienie symbolicznego myślenia jest  konieczne, jeśli chcesz odsłonić i zrozumieć "ezoteryczne" (ukryte lub tajne) znaczenie starożytnych symboli i współczesnych czasów.” -Jack Benjamina wprowadzenie do „Symbols, sex and the Stars.”
 
„Iluminaci wykorzystują to, co ja nazywam odwróconą symboliką. Kładą oni swoje symbole wszędzie wokół nas, ale przedstawiają ich odwrotne prawdziwe znaczenia. Na przykład, gołąb symbolizuje pokój dla większości ludzi, ale dla Lini Krwi Iluminatów reprezentuje swoją boginię, Królową Semiramis/Isis (Semiramidę/Izydę). Zapalona pochodnia oznacza swobodę i wolność dla ludności, ale dla Iluminatów jest to głównie symbol ich porządku i kontroli. Wszystko jest symboliką i rytuałem dla Iluminatów i zawsze będzie.” -David Icke, „Alice in Wonderland and the World Trade Center”

   

Po zabójstwie Prezydenta Kenned’ego w 1963 roku, Szkocki-Ryt Masonerii ustanowił obelisk na Dealey Plaza i wyposażył go w płomień Iluminatów. Na jego grobie na Cmentarzu Airlington zapalili „wieczny płomień”, który nadal płonie aż do dnia dzisiejszego. Nad tunelem Pont de L’Alma w Parużu gdzie Księżna Diana została zabita po uderzeniu w 13 słup, Iluminaci zainstalowali wielką złotą pochodnię/płomień spoczywający na górze czarnego pentagramu. Na wyspie gdzie została pochowana Diana zostało umieszczone kolejne przedstawienie płomienia Iluminatów. Bractwo mówi nam, że zabiło Kenned’ego i Dianę, ale dopóki nie zrozumiesz ich symbologi i języka to o tym nie wiesz.

   

W strefie-zero World Trade Center krótko po 11 Września został dodany kolejny „wieczny płomień” dla ofiar. Pomijając zawalone budynki WTC, w Nowym Jorku stoi Masonska Statua Woloności również trzymająca pochodnię Iluminatów. Kilka bloków dalej w Rockefeller Center, Rockefellerowie postawili olbrzymi złoty pomnik Prometeusza trzymający zapaloną pochodnię. Symbol Iluminatów można znaleźć na dziesięciocentówce, D.I.A. Seals (Agencji Wywiadu Wojskowego), symbolu Omipijskich Igrzysk, CBN, The National Front i wielu innych miejscach gdzie Bractwo maczało swoje palce.

   
 
„Olimpijski płomień jest płomieniem Prometeusza, Boga który ukradł ogień dla ludzi. I znowu, tak jak mówiliśmy o Nowym Jorku, to na wprost Rockefeller Plaza zobaczysz Posąg Prometeusza trzymającego w swojej ręce płomień, pochodnię, ogień rewolucji. Na dziesięcicentówce znajdziecie płomień Iluminatów, ten sam płomień ma Statua Wolności. Nawet uniwersytety i szkoły umieszcają w swoich symbolach i emblematach pochodnię lub płomień, symbolizując stanie za oświeceniem Iluminatów. Kiedy ukończysz uniwersytet to stajesz się Alumni (absolwentem), które jest wzięte z Aluminati, Illuminati. Podkreślając, że stajesz się Illuminated (oświecony) kiedy idziesz na uniwersytet. Ten płomień można znaleźć w logo Amoco Oil jak i wielu innych miejscach.” –Jordan Maxwell, „Matrix of Power”
 
   

Podążając za płomieniem Iluminatów można odkryć wielki sekret. Bogini Bractwa Isis/Semiramis (Izyda/Semiramida) trzyma pochodnię oświecenia na Statui Wolności, taką samą jaką można znaleźć na logu Columbia Pictures i Columbia Records. Również Uniwesytetu Columbia symbolem jest pochodnia/płomień. Logo CBS „Columbia Broadcasting System” to wszystko-widzące oko Iluminatów. Litery DC obok nazwy miasta Waszyngton oznaczają „District of Columbia.” Ameryka została odkryta przez człowieka co nazywał się Columbus. Wahadłowiec NASA o nazwie Columbia uległ wybuchowi. Columbine to wyższa-szkoła w której była masowa szczelaniana. Co się tutaj dzieje?
 
   

„Pochodzi to od Masonów, którzy przybyli do tego kraju przed powstaniem konstytucji, którzy byli nazywani Columbians, jako Columbian faction (Kolumbijska Partia). Założyli oni to co dzisiaj znamy jako Uniwersytet Columbia. Stąd też wywodzi się Odrzutowiec Columbia, Columbia Picture, CBS i wszystko-widzące oko w piramidzie jako symbol. W rzeczywistości nasze tak zwane rządy, nie są częścią tego kraju. To jest rejon nazywany Rejon Columbia (District of Columbia), to oddzielny rejon, a nie część Ameryki. Prosta prawda za tym faktem jest taka, że była pewna sekcja geografii w tym kraju, która została oddzielona dla bardzo wpływowej grupy Masonów, nazywanych Columbian faction, pracujących za kulisami podczas powstawania tego kraju.” –Jordan Maxwell, ”Matrix of Power”
 
   

Czwarty i najwyższy stopień godła Rycerzy Kolumba przedstawia symulację-bombardującego białego gołębia (j.ang. Dove). Francuskie słowo dla Gołębia (Dove) to „Colombe.” Ofiary gołębi, reprezentowane przez dziewice były znane w kręgach Masońskich jako Columbe. Wiele Brytyjskich królewskich koron/bereł jest zwieńczonych białym gołębiem. To jest ta sama któlewskość, która dała nam pseudonim „Christopher Columbus” jako człowieka, który „odkrył” Amerykę.
 
   

„Statua Wolności jest symbolicznym obrazem bogini czczonej przez rody Iluminatów od kiedy wzorują się na Babilonie (i wcześniej). Ona ukrywa się pod wieloma nazwami, w tym Królowej Semiramidy, która była symbolizowana jako gołębica ... Kiedy Linie Krwi Iluminatów przeniosły swoją siedzibę do Rzymu, bogini była czczona jako Venus Columba lub ”Venus the Dove". Francuskie słowo oznaczające gołębia to nadal colombe. To dlatego człowiek, który podpisał swoje nazwisko ‘Colon’ jest znany oficjalnej historii jako „Columbus". Nakierował on gołębie na Amerykę w 1492 roku i otrzymał tę symboliczną nazwę odnoszącą się do bogini Iluminatów.” -David Icke, “Tales from the Time Loop”
 
Symbole trzech głównych partii politycznych w Wielkiej Brytanii, które służą strukturze kierowanej przez Królową są: oświetloną pochodnią (Konserwatyści), czerwoną różą (Partia Pracy) oraz gołąbiem (Liberalni Demokraci)! Zapewne to tylko przypadek, nie ma się czym martwić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości