Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mit Mięsa -Przestań Zjadać Swoich Przyjaciół!
#11
I jeszcze półgodzinna sesja pytań od studentów jako uzupełnienie wykładu:
(dodaję w nowym poście ze względu na ograniczenie 1 post = 1 video)
Odpowiedz
#12
Dlaczego oni kłamią?

To Imperium Rzymskie, a później Święte Cesarstwo Rzymskie, indoktrynowało ludzi aby czcili Wiarę i Teorię;

CZEMU? ponieważ jest opłacalne.

Wiara - Niebo (Duch Święty)
  Kreacjonizm, ON Bóg dał ci czyste i nieczyste zwierzęta do jedzenia

Teoria - Kosmos (Wielki Wybuch)
  Ewolucja wymaga ciebie jako stworzenia podobnego do MAŁPY, abyś spożywać ciało i krew

Do 112 n.e. Imperium Rzymskie kwitło na niewolnictwie, sprzedawało udomowione zwierzęta, zabijało bydło i sprzedawało ich mięso, główne źródło dochodów podatkowych dla skarbca Rzymu. Że wegetarianizm był ekonomicznym zagrożeniem dla imperium Rzymskiego, jest bez ogródek wykazane w liście Pliniusza Młodszego do cesarza Trajana; Pliniusz z powodzeniem zaatakował Bitynię, gdzie zwolennicy świadomości Chrystusa odmówili wsparcia przemysłu mięsnego; jego list stwierdza, że torturował i zabił wszystkich tych, którzy nie wyrzekli się wierności naukom tego wegetariańskiego Chrystusa.

Nic dziwnego, że Konstantyn Cesarz Cesarstwa Rzymskiego (306 - 337 c.e.) był także niezadowolony z wegetarianizmu i naśladowców świadomości Chrystusa, ponieważ żadna z tych praktyk nie byłaby korzystna dla imperium Rzymskiego. Co więcej, ponieważ wielu wojujących Chrześcijan próbowało realizować nauki (świadomości) Chrystusa w granicach Rzymu, Chrześcijanie stali się znani jako wrogowie państwa, wrogowie Rzymu, a nie posłuszni obywatele.

Następnie w 325 r. podczas Soboru Nicejskiego Konstantyn stworzył pierwotną wersję Nowego Testamentu, która zatwierdziła ofiary ze zwierząt (przemysł mięsny) i zniewolenie innych ludzi. Sobór Nicejski wyprodukował pisma, które uczyły nienawiści, niewolnictwa, animizmu, kultu penisa i diety mięsożernej; dla tych którzy rozumieją, że chciwość władzy i bogactwa jest podstawową motywacją wszystkich, którzy rządzą światowymi imperiami i rządami. Ci Chrześcijanie stali się trzodą, a Święte Imperium Rzymskie Pasterzem (prowadzącym od wewnątrz).

To wegetariańscy Chrześcijanie nauczali „miłujcie bliźniego swego jak siebie samego” i złotą zasadę „czyńcie innym tak, jak chcecie, aby wam to było czynione”, te zasady są teraz marginalizowane przez nauczania z Nowego Testamentu. Kiedy powiedziano, że Chrystus przyszedł uwolnić jeńców, to jest to w sprzeczności z „niewolnicy, bądźcie posłuszni waszym panom”. Cokolwiek wegetariański Chrystus potępiał, to teraz mięsożerny Nowy Testament usankcjonował.

Wielu ludzi chwali się, że Święte Cesarstwo Rzymskie nie wpływa na nich, że nie czczą Wiary (Nieba). Dla tych ludzi Święte Cesarstwo Rzymskie dało naukowe teorie (Kosmos):

1543 - Teoria Heliocentryzm
1651 - Teoria Selenografii (Mapowanie Księżyca)
1763 - Teoria Energii Atomowej
1809 - Teoria transmutacji gatunków (małpa zjadająca mięso)
1923 - Teoria Ewolucji (małpa, która staje się człowiekiem)
1931 - Teoria Wielkiego Wybuchu


Przemysł mięsny w USA (2015):
The Dietary Guidelines for Americans zaleca spożywanie 5,7 uncji mięsa dziennie na osobę dorosłą.

6 procent PKB

6,2 mln osób zatrudnionych

200,0 mld USD w wynagrodzeniach

864,2 mld USD w aktywności gospodarczej

81,2 mld USD podatków dochodowych

   


Owce nauczono zjadać mięso i nabiał, w krainie mleka i miodu, podczas gdy uciekają od opowiadań o wielkim złym wilku, nigdy nie martwiąc się o to jaki los farmer dla nich przygotował.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości