Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słońce nad Płaską Ziemią
#21


Odpowiedz
#22
(09-12-2017, 11:35 PM)ARTUROS1 napisał(a): Witam ;)
śledzę  temat płaskiei ziemi i mam  takie  pytanie  co i  jak  utrzymuje słońce i księżyc  ,  przecież muszą mieć   duży  ciężar  , co je utrzymuje  ?  to  nie  balony  ;)
czasami pokazują w filmikach  jak  chmury są  przed słońcem i  jednocześnie za nim  hymmmm , jak  to  możliwe  jak  niby  słońce  jest  na  wysokości  5 tyś kilometrow    ?

Wydaje mi się że błędnie zakłada sie iz słońce czy księżyc to obiekty fizyczne o okreslonym kształcie...a co jesli to tylko emisje swiatła z nieznanego nam żródła...lub co jest mi blizsze moc Boża...
Odpowiedz
#23


Odpowiedz
#24


Odpowiedz
#25
Scifun wypromował tekst "zachód słońca" jako rzekomy argument w kwestii kulistości ziemi, jednak wciąż nikt z kulo-głowych nie może mi wytłumaczyć albo zaprezentować demonstrowalnie, jak zachód słońca miałby wyglądać na wirującej ziemi-kuli ze słońcem, które jest 109 razy większe i trwać nawet ponad godzinę? Przecież zachód słońca powinien następować w krótkiej chwili, jak tylko słońce przekroczy tzw. linie terminatora. Powinno to trwać moment, natomiast rzeczywistość pokazuje nam coś zupełnie innego, doświadczamy długich i powolnych zachodów słońca.

Zamiast bezmyślnie powtarzać teorie fantastyki-naukowej, może któryś z fanów kosmicznych-kul pokaże wszystkim jak wyglądałyby powolne zachody słońca na praktycznej demonstracji? Wzorujcie się na danych z Żydo-pedii, czyli weźcie swój globus i źródło światła (najlepiej aby było około 100 razy większe) i zaprezentujcie to co wasi masońscy guru głoszą, czyli pokażecie powolne ponad godzinne zachody słońca z uwzględnieniem danych powszechnie nauczanej Fizyki Teoretycznej.

Zapewne nikt nie zaprezentuje praktycznej demonstracji, bo od razu wyszłoby, że nie mielibyśmy zachodów słońca, tylko błyskawiczne przejścia dnia w noc i nocy w dzień, co tylko po raz kolejny potwierdza, że trolle są tylko od krzewienia dezinformacji i zajmowania naszego czasu bezproduktywnymi monologami, które nie prowadzą do niczego merytorycznego, jednak dobrze by było aby któryś z trolli w końcu ruszył dupę i wykonał eksperyment, a nie tylko owczo klepał w klawiaturę powtarzając absurdalne tezy pseudo-nauki jako swoją mantrę. Ja cały czas czekam aż ktoś zaprezentuje demonstrowalnie powolne zachody słońca na wirującej-kulce ze źródłem światła ponad 100 razy większym.
Odpowiedz
#26
(02-18-2018, 12:18 PM)Real World napisał(a):


Mam pytanie.
Dlaczego kamera w filmie wideo podąża za słońcem,
a w przedstawionej wizualizacji ruchu ziemi operator stoi nieruchomo?
Wystarczy poruszyć operatorem w wizualizacji
i ruch słońca staje się jasne i oczywisty.
Odpowiedz
#27
(04-23-2018, 10:56 PM)lennyMam pytanie napisał(a): Dlaczego kamera w filmie wideo podąża za słońcem,
a w przedstawionej wizualizacji ruchu ziemi operator stoi nieruchomo?
Wystarczy poruszyć operatorem w wizualizacji
i ruch słońca staje się jasne i oczywisty.

Ponieważ to Słońce się porusza nad naszymi głowami, i jakby kamera za nim nie podążała, to jest logiczne że by go nie uchwyciła.
W wizualizacji operator stoi nieruchomo, ponieważ tam jest prezentowany fikcyjny model ziemi-kuli na której to stoi ten operator i dlatego tam porusza się kula a nie on, bo to jest wersja Heliocentryczna a nie Geocentryczna z płaską ziemią.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości