Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shille - ściana wstydu płaskiej ziemi
(01-21-2018, 02:47 PM)Real World napisał(a): Kontrolowana opozycja - jesteśmy tu by pomóc ci się połączyć, oskubać cię i przekierować na fałszywy tor myślenia.
https://pomagam.pl/plaskaziemia

Prawdziwi Płasko-Ziemianie nie muszą zbierać na drona by udowodnić coś co już i tak zostało dawno temu udowodnione i nadal jest udowadniane aż po dzień dzisiejszy. Takie fałszywe pomysły dostarczają agenci, którzy udają że są jednymi z nas, by na koniec nas ośmieszyć, zdyskredytować i pokazać że chodzi nam o kasę, nadając nam twarz absurdu, której nigdy nie powinno się słuchać albo brać na poważnie.

Na co oni tam zbierają kasę ? Chyba na kolejne zamieszanie fałszu i bajek jakimi nas nadal chcą karmić.... Angry
Odpowiedz

Odpowiedz

UWAGA: Materiał od kontrolowanej opozycji udającej jednych z nas, Dlaczego?

Heliocentryzm zapoczątkowali Żydzi, a nie Jezuici. Ziemia nie jest wklęsła, tylko jest PŁASKA. Księżyc w ciągu doby spóźnia się do Słońca około 51 minut, a nie 30 minut, poza tym Księżyc ochładza nie 6 stopni, a około 2 stopnie. Eric Dubay nie jest masonem, tylko jednym z najważniejszych liderów ruchu PZ, wyrażanie się o nim w taki sposób jako by był masonem bez dowodów na to jest bardzo aroganckie. Zdjąłby tę śmieszną koronę, bo królem to on może być, ale własnego ogródka a nie nas i tylko ośmiesza ruch płaskiej ziemi gadając te ewidentne nieprawdy. Dlaczego SciFun go pokazał? Bo grają do tej samej bramki i trzeba promować swoich.
Kontrolowana Opozycja - "liderzy", którzy nagle i znikąd pojawiają się na scenie, oferują pół-prawdy, a w między czasie kierują zwolenników na chomicze kółko

Kontrolowana Opozycja - "liderzy", którzy nagle i znikąd pojawiają się na scenie, oferują pół-prawdy, a w między czasie kierują zwolenników na chomicze kółko.
Odpowiedz
Posłuchajcie tego od 38min (choć i wcześniej są mega wtopy). Tutaj akurat temat dla WEGETARIAN. Szaman San-jaja straszy pietruszką lub marchewką. Później w 39:40 min opowiada, że mu nie wzrastały w ogródku, gdy ktoś z widowni komentuje że jemu też nie wyrosły,tl San-jaja mówi na to że "to znak z nieba" - cóż za promocja religii z którą rzekomo walczy. W 40:10 min ktoś z publiki komentuje że udało mu się na wegetarianizm przejść bo zaczął od marchewki, a San-jaja na to "TO BYŁ BŁĄD"

San-jaja miesza prawdy z nieprawdami i robi to nieprzypadkowo. Mówi że ma takie moce, że może nawet podgrzewać innych ludzi na odległość, widzieć przez ściany co mają obcy ludzie w domach, czy nawet paraliżować lub pobudzać wzrokiem, ale jak sam stwierdza nie będzie tego robił na pokaz. Sex (czyli czynność z której biorą się dzieci) to dla niego coś niedopuszczalnego, w ogóle najlepiej zapomnieć, że istnieje coś takiego jak orgazm. Organizował zbiórkę pieniędzy na nową kamerę - bardzo podejrzane, a tak w ogóle to z czego oni tam żyją, skoro cały czas nagrywają? Nazwał i ceremonialnie mianował się królem i cały czas to podkreśla, więc to nie była szopka, tylko robią to na poważnie. Ostatnio w jeszcze innym materiale o wegetarianizmie zaczął mówić, że gado-ludzie istnieją i że on ich nawet widział - no jakaś masakra po prostu, a do tego ta jego czapeczka z płachtą, która sprawia że ciężko go brać na poważnie. Straszy watykanem i szatanem, kiedy faktycznie źródło problemu ma podłoże żydowskie i psychopatyczne. Nie zna historii, bo powtarza to samo co main-stream głosi odnośnie II WŚ i Hitlera, której przebieg i zakończenie jest kluczowe do odpowiedzenia sobie na pytanie, kto obecnie stoi za nierównowagą i tym gównem jakie tutaj mamy w tym hierarchicznym świecie
Odpowiedz
Ludzie ciągle wysyłają mi ten nowy film o płaskiej Ziemi, rzekomo przygotowywany 7 lat. Wystarczy spojrzeć na głupią miniaturę pozbawionego sensu płaskiego modelu Ziemi unoszącego się w przestrzeni z tytułem "Wypukła Ziemia", co oznacza "kule". Twierdzą, że pracowali nad tym przeciętnym filmem dokumentalnym przez 7 lat, na długo przed ponownym odrodzeniem się Ziemi? Tak, jasne. Przez pierwsze 30 minut użyli tej samej "dramatycznej muzyki" z darmowego banku muzyki YouTube, które efektywnie mówi nic tylko buduje ich wyniki eksperymentu, które w najlepszym wypadku są niejednoznaczne. Mówcy wypowiadają się o kuli tak jakby była ona prawdziwa, grawitacja jest prawdziwa, kosmos jest prawdziwy, satelity są prawdziwe. Szczerze mówiąc, mam dość ludzi, którzy przysyłają mi ten okropny dokument, tak jakbym miał być z czegoś szczęśliwy. Nie wiem dlaczego więcej ludzi nie może przejrzeć tak oczywistej, kontrolowanej opozycji. Myślę, że wszystkie Owce 2.0 są po prostu podekscytowane widząc ludzi w fartuchach laboratoryjnych z ich imionami kwestionującymi kształt Ziemi.

Nie potrzebujemy "teorii" dotyczących 3 ścian lodowych, 3 słońc i losowych kontynentów, miażdżących wody obiektywnego faktu, że Ziemia jest stacjonarną płaszczyzną. Jest to wystarczająco trudne, aby ludzie to zrozumieli, nie dodając do tego fantastyki-naukowej.

Ludzie dają im korzyść z wątpliwości i przeoczenia oczywistości. Nie robi się pro-płasko ziemskiego filmu dokumentalnego, a następnie nazywa go "Wypukłą Ziemią", pokazując bezsensowną muszle toaletową płaskiej Ziemi unoszącą się w przestrzeni jako zdjęcie główne.

Wszystkie ich eksperymenty są nieprzekonujące gdzie natychmiast łatwo oferują kuliste usprawiedliwienia (oh, to może być refrakcja lub fatamorgana) zamiast pokazać ostateczny dowód, który jest substancją, nad którą robią wszystkie testy. 7 lat w przygotowaniu i otrzymujemy ten sam twórczo wspólny utwór "dramatycznej muzyki" odtwarzany w powtórzeniach i dwu-płaszczową płaską Ziemię unoszącą się na zdjęciu w przestrzeni kosmicznej. Przeciętny kulo-głowy nawet go nie kliknie i będzie pewny, że płaska Ziemia jest głupia.

To nie moje ego patrzy na głupie, pływające, dwa-mini-stawy, płaskiej Ziemi w kosmicznym filmie dokumentalnym "Wypukła Ziemia". To nie moje ego słyszy ich nazywających satelity rzeczywistymi, grawitacje prawdziwą i kosmos prawdziwym. To nie moje ego rozumie, że kontrolowana opozycja miesza prawdy z dezinformacją, aby odstraszać neofitów i mącić wody. To nie moje ego stwierdziło, że ci "naukowcy" byli zaangażowani w ET Bilu, nonsens o kosmitach, który Brazylijczycy też prowadzą wpuszczając ludzi pod koła jadącego autobusu. Mało kto jest świadomy że Ci "naukowcy" byli wcześniej zaangażowani w film dokumentalny o prawdziwych kosmitach.

Tak więc podobno obcy powiedzieli mu 7 lat temu, że Ziemia jest płaską asteroidą unoszącą się w przestrzeni kosmicznej (Uwaga - Kontrolowana Opozycja):

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości