Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shille - ściana wstydu płaskiej ziemi
Oszuści już robią karierę w National Geographic udając płasko-Ziemian kiedy faktycznie są tam po to by ośmieszyć ten przekaz i go całkowicie zdyskredytować.

Odpowiedz
Brrdzo mondre podsumowanie. Potrzemba wiecej takch jak Ty aby archiwizować informacje o trolach.
Odpowiedz
Ok czyli może zróbmy podsumowanie rzetelnych ludzi FE wraz z ich linkami do ich kont ?
Odpowiedz
Do ściany wstydu dołącza Magister Zwyczajny, link do kanalu poniżej:
https://www.youtube.com/channel/UCTeleJa...fXieUAAHzQ

Jak rok temu się "obudził", to nie brzmiał tak sekciarsko jak brzmi teraz.
Stał się zagorzałym fanem Wayki Wayki, i wróży ludziom to kim są z ich daty urodzenia i patrzenia się w światła na niebie. Tylko zapomina że gapienie się w światła na niebie nie mówi absolutnie nic o powierzchni Ziemi po której chodzimy. A odrywa ludzi od Ziemi na której stoimy, a do której wszyscy mamy dostęp tak że każdy samemu może to zweryfikować. To nie nie nie, gapcie się w niebo i interpretujcie. Fuck'in great, ale dokąd to ludzi doprowadzi? Donikąd. Mogą bez końca się gapić i nie da im to kompletnie nic mierzalnego odnośnie powierzchni Ziemi. Co dalej? Mówi że nie zobaczenie filmu wideo na coś jest na to dowodem że tego nie ma. Aha, czyli jak zobaczy film, to znaczy że już jest, no bardzo "mądrze", czyli wracamy do tego że grafika jest ważniejsza od rzeczywistości.

Ja, Daniel z kanału Crazy Polish Man, Del z kanału Beyond The Imaginary Curve, Eric Dubay, wszyscy jesteśmy agentami. Bo według niego jak ktoś o czymś nie powiedział to jest agentem. Mianowicie twierdzi że Eric nie wskazuje kto stoi na szczycie piramidy NWO i to jest przesłanką do tego że jest agentem, ale nie bierze pod uwagę że już 3 jego konta usunięto a 4 na którym jest zostało obkrojone o filmy mówiące negatywnie o Żydach dlatego nikt ich nawet nie może zobaczyć na youtube, ale oczywiście Magister wie wszystko najlepiej. Ma on chyba jakieś boskie spojrzenie, albo kompleks mesjasza i wydaje mu się że posiadł jakąś wyższą wiedzę i będzie teraz budził. Brzmi jak sekciarski umysł który mocno pobłądził, dlatego zdecydowałem się umieścić ten wpis tutaj, by pokazać z jakim rodzajem w pół-obudzonych kretynów mamy do czynienia.

Poniżej jego wpis na fb jaki chciał umieścić w grupie którą administruje, w cudzysłowie jego tekst i od razu poniżej moje odpowiedzi:

"https://www.youtube.com/watch?v=1KuuAKvXS5g&t=233s
Wielu podziwia Dela za jego narrację PZ."

Tak , wielu podziwia, bo robi od 5 lat na żywo hangouty próbując wszystkiego co może aby zwrócić uwagę że nie ma ani jednego dowodu na to że Ziemia jest kulą.
"Mało kto zwraca uwagę, że facet mówi w kółko to samo o jednym, nie poruszając innych tematów."
Mówi o tym co ma solidny fundament i dzięki temu uzbraja ludzi w faktyczne argumenty, a nie światełka na niebie, które nie dają ABSOLUTNIE ŻADNEGO mierzalnego dowodu Ziemi po której chodzimy.
"Mówi, że nie interesują go Żydzi czy Masoneria. Tym właśnie jest masoński gatekeeping – przyciągniecie jak największej liczby obudzonych by zatrzymać ich jak najdłużej na pierwszym z wielu etapów deprogramowania się."
To jego kanał i ma prawo nie chcieć rozmawiać o wszystkim, bo chce skupić się na głównym temacie. Chce się skupić na OBIEKTYWIZMIE a nie subiektywnych opiniach, które każdy może mieć różne. Niemniej jednak słyszałem go nieraz mówiącego do trolli na jego kanale że zarabiają Szekle, a jeszcze wcześniej o tym że zdaje sobie sprawę jak wpływowi są Żydzi, ale jego kanał nie jest o tym i dlatego nie będzie wokół tego się skupiał. Swoje tatuaże ma zrobione zanim zdał sobie sprawę z PZ, a badał wiele innych wątków związanych z NWO i które nie doprowadziły go do niczego konkretnego, a wręcz odwrotnie, przeżywał wtedy ciężki okres w życiu. Teraz jest tutaj gdzie jest i robi wszystko co może by zmienić to gówno w którym tkwimy.
"1-2 kilkugodzinne filmy w tygodniu. Człowiek, zamiast badać i uczyć się, marnuje godziny na niego. "
Odezwał się ten co nie robi paro godzinnych filmów, w dodatku o religii gwiazd, wraz z zestawem wróżb do tego. Pokaż swoją twarz na żywo i spróbuj powiedzieć coś mądrego może co? Pokaż innym jak to się robi mądralo. wyjdź na ulice i pokaż jak się przeprowadza wywiad i budzi kogoś z iluzji. Ile jeszcze będziesz klepał w klawiaturę zanim coś zrobisz? 
"Tak kradną nam cenny czas,"
Tak to ja trace czas na pisanie z w pół-obudzony gamoniem z przerostem ego, który tylko pluje swoją ignorancją zamiast samemu zrobić to wszystko o czym się tak mądrzy i wyjaśnić temat raz na zawsze.
"a sprawa jest prosta i do rzetelnego przedstawienia w 20min – 1. Brak krzywizny, 2. Słońce, Księżyc i gwiazdy, nie świecą tak, jak miałoby to miejsce na heliocentrycznej kulce,"
Że co? Świecenie jest dowodem na kształt Ziemi? Może jeszcze wyjmiesz patyki i będziesz na cienie patrzył? Właśnie po tych twoich kretynizmach widać że grubo powariowałeś i wprowadzasz ludzi w ślepe uliczki.
"3. Próżnia – nie może współistnieć z atmosferą ziemską bez bariery i nic w niej nie poleci,"
No brawo "geniuszu", właśnie o tym Del mówi, ale jest agentem bo powtarza to tak? Ale ty masz narąbane w deklu.
"4. Dowody na kulkę – efekt Coriolisa czy wahadło Foucalta to żenujące sztuczki cyrkowe."
Ooo kur... jak długo nad tym myślałeś? I to że ty to napisałeś ma czynić to prawdziwym, wystarczy że komuś tak powiesz i tak jest, tak?
"To absolutnie wystarczy..."
Masz racje, to wystarczy. Skończ robić z siebie mesjasza i błazna zarazem. Ostatnio palnąłeś że brak filmu jest dowodem na coś, i jak kolega powiedział że dostarczy ci wideo to zacząłeś gadać jakieś wróżbiarskie teksty że ty jakoś będziesz wiedział, bo go znasz, że masz boskie spojrzenie i wiesz. Ty jedno wielkie gówno wiesz jak bełkoczesz takie bzdury. Ja i inni ci to próbowaliśmy wytłumaczyć ale masz jakieś klapki na oczach, sfiksowałeś i szczekasz swoimi urojeniami, trzymając się takich osób jak Łukasz Góra, gość który ani jednej rzeczy nie potrafi napisać mając coś solidnego za tym, wszyscy dla niego to agenci, ja, Del, Daniel, Eric Dubay, Odmładzanie na Surowo, no wszyscy, on jeden nim nie jest. Ten facet pare m-cy temu zakładał konta jako kobiety udając inne osoby, a jednocześnie w tym samym czasie mówił że LGBT i te całe zmiany płci to najgorsze zło. I to jest twój doradca teraz, fuckin great. Gratuluje. Nastepnym jest Russianvid, gość który został zdemaskowany jako agent udający jednego z nas, odkryto jego połączenie z Syjonistami, tylko film to pokazujący szybko znika z youtube i teraz ciężko go znaleźć, na szczęście go zgrałem i udostępniam specjalnie tutaj:
https://www.bitchute.com/video/FxPY3vYQ6b4o/

A poniżej film Del-a jako odpowiedź na oskarżenia RV:
https://www.youtube.com/watch?v=XrLK3CTGWpQ
Odpowiedz
Na wstępie, bądź uprzejmy informować mnie o wpisach na mój temat, tam gdzie nie zaglądam. Szczególnie ukazując mnie w tak mizernie-kłamliwy sposób.
Do rzeczy:
1.      Astrologia – po raz ostatni – nauka o wpływie luminarów (Słońca, Księżyca, gwiazd wędrujących i stałych) na nas. Nauka o energiach, które, poza słoneczną, która ma oczywisty wpływ na to co materialne, oddziałują na naszą podświadomość, motywując to kim jesteśmy. Wiedza o tym jest znana i doskonalona od tysięcy lat; ostatnie wieki przez Masonerie głównie. Słyszałeś o masońskich „7 sztukach objawionych – do których zalicza się: gramatykę, retorykę, dialektykę, arytmetykę, geometrię, muzykę i astronomię”? Tego samego uczą dzieci elit, często w szkołach talmudycznych, jak dzieci Morawieckiego. Bez tej wiedzy, jedziesz na koniu a lejce dyndają z uzdy. To Ty robisz szkodę ludziom, mówiąc, że to bajki. Oczywiście, że astrologia byłaby bzdurą na globusie in NASA space, ale w konstrukcie Stwórcy, w jakim żyjemy, to nauka o nas samych i o energii, która nas otacza i jest w nas – „Jak na górze, tak na dole.” Dzieło Stwórcy jest nad nami i w nas. Jeśli uważasz, że Stwórca zbudował ten mistyczny mechanizm zegarowy, wyłącznie po to, by podawać nam czas dzienny, miesięczny i roczny, to albo jesteś tak tępy i ograniczony, a jednocześnie tak zarozumiały i zakochany w sobie, że dostąpiłeś odurzenia szyszynki, która wymiotuje Ci w galaretę pod skalpem, albo, co raz bardziej prawdopodobne, nie chcesz by ludzie to wiedzieli.
2.      Jeśli ktoś tak strasznie angażuje się, że spędza godziny na live i nagabując ludzi na ulicy, i ma szczere intencje, by obudzić ludzi na wielkie kłamstwo, które ich więzi, to powinien wiedzieć, że każdy kto pierwszy raz spotka się z tematem PZ zapyta: „Ale po co mieli by to robić?”. To podstawa, żeby umieć szybko i jasno wyłożyć sedno, dla każdego, kto samozwie się deprogramatorem bliźnich, włączając nas. Żeby to dobrze i kompetentnie zrobić, trzeba studiować wszystko – przede wszystkim na czym polega ich (elit) psychopatyczna i wypaczona duchowość, która jest bodźcem wszystkich ich poczynań, oraz jak wygląda szczyt piramidy, bo wiedząc kto jest ostatnią instancją, pociągającą za sznurki poniżej, może badać ich pochodzenie, historię, i przez to lepiej rozumieć co to jest to całe gówno i pomyśleć jak się go pozbyć. Trzeba widzieć czym jest Kabała, Wedy, Gnostycyzm, Hermetyzm, Astrologia, Cymatyka, i więcej. Del nawet nie zająknie się o tych kwestiach. Może mówić o czym chce i właśnie to robi. Klepie w kółko to samo i jeszcze widziałem jak tłumaczył jak dysk ziemski cały czas leci do góry tworząc przyciąganie, dokładnie jak masońki joke Flat Earth Society. Dość, że trzyma ludzi na całe godziny od prawdziwych badań to jeszcze opowiada takie kocopały! I jeszcze piszesz, że tatuaże ma z przeszłości. Jakiej??? Każdy bije symboliką satanistyczno-masońską. Really, Real World?! Pogrążasz się z każdą taką głupotą. Masz ludzi za debili!
Dodam jeszcze, dla czytających, że kiedy chciałem opublikować film z masońskim gównem Dela, RW na privie napadł na mnie z agresją równą, łasicy w ostatnim stadium szału wściekliznowego i wieloma niewybrednymi epitetami. Totalne rozwolnienie mózgu.
3.      Kolejna kwestia – rzeczy niepowiedziane i niepokazane. Tu znowu – albo wykazujesz wysoce posunięte otępienie, albo jesteś, pan, taki sam shill. Powiedziałem Ci w rozmowie, że warto zwrócić ludziom uwagę, rozmawiając o kosmosie, że nie ma stacji kosmicznej, a jedną z dających do myślenia kwestii, która od razu daje słuchaczowi do myślenia, to obserwacja, że nie istnieje ani pół filmu czy zdjęcia z instalacji tego monstrum w kosmosie. Ze zbudowanego 90 lat wcześniej Titanica mamy dziesiątki zdjęć z samej budowy. Ty na to zacząłeś pokwikiwać i poparskiwać ze śmiechu i tarzać się na kanapie. Powiedział bym, że: „jak totalny zjeb”, ale nie będę się tu wyrażał. To zły argument, żeby zwrócić uwagę człowieka, że gdyby silnik popychał rakiety w próżni, to byłoby mnóstwo filmów z komór próżniowych NASA, gdzie musieliby testować takie silniki??? To samo z ludźmi w próżni. Albo w temp. -200 jak w bajko-kosmosie. Rozumiem, żebyś powiedział – „spoko stary, ale moim zdaniem to nie ma takiego poweru”, ale Ty zacząłeś krząkać i popiskiwać jak nastoletnia dziewuszka. (Przy okazji, znajdź sobie film o Transach Twojego Erica Dubaya; mocne!)
Podobnie ma się sprawa ze wspomnianym – Dubayem, którego otaczasz takim kultem jako jego kapłan. Powiedziałem: „to w chuj podejrzane, że koleś piszę 300 stron ‘Atlantean Conspiaracy’ pełną najdrobniejszych szczegółów o elitach amerykańsko-brytyjskich, a nie wspomina słowem o szczycie piramidy. Wielkie rody papieskie – czarna szlachta.” Jak Eric znając wszystkie szczegóły mógł nie wiedzieć, że za całym przemysłem medycznych trucicieli stoi rodzina Medici? Jak pisząc o Islamie i terroryzmie mógł nie wiedzieć, że Imama Pallavicini całują w rękę jednako skłóceni Sunnici i Szyici? Jak mówiąc o elitach amerykańskich mógł się nie zająknąć o tym, że District Columbia należy do rodu Collona, tak jak wszystko na ‘col’ – Columbia Pictures, nawet wymyślony Christopher Columbus? O pozostałych 10 rodach też musiał wiedzieć. TO JEST GATEKEEPING!!!
4.      Następna rzecz którą manipulujesz – kto robi dobrą robotę. Sam sobie z Delem ustaliłeś, że wychodzenie na ulicę, w Twoim przypadku 1-2 do roku, to szczyt zaangażowania. A jeszcze najlepszym dowodem na uczciwość jest jak zamkną kanał, jak Tobie.
Łącząc w komentarzu obydwie kwestie – kiedy zamknęli Ci kanał w styczniu, powiedziałem: „Przyjeżdżaj do stolicy, pójdziemy do siedziby Googla na Rondo ONZ i zrobimy z nich miazgę za bezprawne zamknięcie kanału”. Nie chciałeś. Wtedy mnie to mega dziwiło. Dziś już nie. Gdyby mi wtedy ze 100 subami zamknęli kanał, nie darowałbym. Ty miałeś 7 tyś. subskrypcji i milion odsłon – mega forum do dyskusji. Trza było uciąć. Bez żartów. Nie chciało Ci się wsiąść w pociąg, jak Ci skasowali setki tysięcy wpisów na kanale a, kiedy ja wspomniałem o astrologii i gatekeeperach, angażujesz tyle czasu i energii, wyrzucając na mnie tony gówna na FB – publicznie i prywatnie a teraz tu??! A co zrobił Dubay, jak bezprawnie zamknęli mu kanał ze 150 tys subów? To miliony komentarzy. Mógł zrobić mega nagonkę na Googla – oczywista cenzura! Nic nie zrobił. Nagrał film – joke! Powiedziałem – pogrążasz się z każdym słowem.
Dodatkowo – aktywizm. Kiedy jechałem na Mazury z Nikonem, żeby szukać miejsca na dobry pierwszy polski film dokumentujący brak krzywizny, nie odpisałeś nawet. Nic. Ja poświęciłem dwa razy po całym dniu. Nie wyszło wszystko jak w planie (wyszło za to 2x w Gdyni – filmy na kanale), bo było nas zawsze tylko dwóch i jeden samochód; jeszcze ja na wózku. Ale Ty zamiast pomóc, wolisz robić z siebie hero, że poszedłeś na wystawę o dinozaurach? Powinieneś zrobić miazgę z tej profesorki a nie pogawędki sobie urządzać. Promują niewolące nas wszystkich kłamstwo – to się załatwia inaczej. I te Twoje wcześniejsze bla bla bla na ulicy w stylu Dela. LOL! A i jeszcze jedno. Na FB było zdjęcie jak siedzisz przy chodniku i odpowiadasz na pytania ludzi o PZ. Gdzie są materiały z tych rozmów, których musiało być mnóstwo?
5.      Jak można nie rozumieć argumentu ze Słońcem? Jak można nie uważać, że to jeden z kilku dostępnych dla każdego człowieka dowód, że Słońce nie może być kosmiczną gwiazdą przez co i Ziemia nie jest kulą? Nie rozumiesz jak kłamstwo heliocentryczne i tłumaczenia ekspertów obnaża kąt padania promieni przez chmury? A Coriolis to prawda powiadasz? A jest taki FE shill co też tak twierdzi.

Kończąc, szanowny błaźnie, dodam: wyrzucaj z siebie dalej te wszystkie mądrości dla moronów. Z każdym słowem jesteśmy bliżej prawdy o tym kim jesteś.

Kłaniam się, Magister Zwyczajny.
Odpowiedz
(11-05-2019, 01:49 AM)Magister Zwyczajny napisał(a): Na wstępie, bądź uprzejmy informować mnie o wpisach na mój temat, tam gdzie nie zaglądam. Szczególnie ukazując mnie w tak mizernie-kłamliwy sposób.
Do rzeczy:
1.      Astrologia – po raz ostatni – nauka o wpływie luminarów (Słońca, Księżyca, gwiazd wędrujących i stałych) na nas. Nauka o energiach, które, poza słoneczną, która ma oczywisty wpływ na to co materialne, oddziałują na naszą podświadomość, motywując to kim jesteśmy. Wiedza o tym jest znana i doskonalona od tysięcy lat; ostatnie wieki przez Masonerie głównie. Słyszałeś o masońskich „7 sztukach objawionych – do których zalicza się: gramatykę, retorykę, dialektykę, arytmetykę, geometrię, muzykę i astronomię”? Tego samego uczą dzieci elit, często w szkołach talmudycznych, jak dzieci Morawieckiego. Bez tej wiedzy, jedziesz na koniu a lejce dyndają z uzdy. To Ty robisz szkodę ludziom, mówiąc, że to bajki. Oczywiście, że astrologia byłaby bzdurą na globusie in NASA space, ale w konstrukcie Stwórcy, w jakim żyjemy, to nauka o nas samych i o energii, która nas otacza i jest w nas – „Jak na górze, tak na dole.” Dzieło Stwórcy jest nad nami i w nas. Jeśli uważasz, że Stwórca zbudował ten mistyczny mechanizm zegarowy, wyłącznie po to, by podawać nam czas dzienny, miesięczny i roczny, to albo jesteś tak tępy i ograniczony, a jednocześnie tak zarozumiały i zakochany w sobie, że dostąpiłeś odurzenia szyszynki, która wymiotuje Ci w galaretę pod skalpem, albo, co raz bardziej prawdopodobne, nie chcesz by ludzie to wiedzieli.
2.      Jeśli ktoś tak strasznie angażuje się, że spędza godziny na live i nagabując ludzi na ulicy, i ma szczere intencje, by obudzić ludzi na wielkie kłamstwo, które ich więzi, to powinien wiedzieć, że każdy kto pierwszy raz spotka się z tematem PZ zapyta: „Ale po co mieli by to robić?”. To podstawa, żeby umieć szybko i jasno wyłożyć sedno, dla każdego, kto samozwie się deprogramatorem bliźnich, włączając nas. Żeby to dobrze i kompetentnie zrobić, trzeba studiować wszystko – przede wszystkim na czym polega ich (elit) psychopatyczna i wypaczona duchowość, która jest bodźcem wszystkich ich poczynań, oraz jak wygląda szczyt piramidy, bo wiedząc kto jest ostatnią instancją, pociągającą za sznurki poniżej, może badać ich pochodzenie, historię, i przez to lepiej rozumieć co to jest to całe gówno i pomyśleć jak się go pozbyć. Trzeba widzieć czym jest Kabała, Wedy, Gnostycyzm, Hermetyzm, Astrologia, Cymatyka, i więcej. Del nawet nie zająknie się o tych kwestiach. Może mówić o czym chce i właśnie to robi. Klepie w kółko to samo i jeszcze widziałem jak tłumaczył jak dysk ziemski cały czas leci do góry tworząc przyciąganie, dokładnie jak masońki joke Flat Earth Society. Dość, że trzyma ludzi na całe godziny od prawdziwych badań to jeszcze opowiada takie kocopały! I jeszcze piszesz, że tatuaże ma z przeszłości. Jakiej??? Każdy bije symboliką satanistyczno-masońską. Really, Real World?! Pogrążasz się z każdą taką głupotą. Masz ludzi za debili!
Dodam jeszcze, dla czytających, że kiedy chciałem opublikować film z masońskim gównem Dela, RW na privie napadł na mnie z agresją równą, łasicy w ostatnim stadium szału wściekliznowego i wieloma niewybrednymi epitetami. Totalne rozwolnienie mózgu.
3.      Kolejna kwestia – rzeczy niepowiedziane i niepokazane. Tu znowu – albo wykazujesz wysoce posunięte otępienie, albo jesteś, pan, taki sam shill. Powiedziałem Ci w rozmowie, że warto zwrócić ludziom uwagę, rozmawiając o kosmosie, że nie ma stacji kosmicznej, a jedną z dających do myślenia kwestii, która od razu daje słuchaczowi do myślenia, to obserwacja, że nie istnieje ani pół filmu czy zdjęcia z instalacji tego monstrum w kosmosie. Ze zbudowanego 90 lat wcześniej Titanica mamy dziesiątki zdjęć z samej budowy. Ty na to zacząłeś pokwikiwać i poparskiwać ze śmiechu i tarzać się na kanapie. Powiedział bym, że: „jak totalny zjeb”, ale nie będę się tu wyrażał. To zły argument, żeby zwrócić uwagę człowieka, że gdyby silnik popychał rakiety w próżni, to byłoby mnóstwo filmów z komór próżniowych NASA, gdzie musieliby testować takie silniki??? To samo z ludźmi w próżni. Albo w temp. -200 jak w bajko-kosmosie. Rozumiem, żebyś powiedział – „spoko stary, ale moim zdaniem to nie ma takiego poweru”, ale Ty zacząłeś krząkać i popiskiwać jak nastoletnia dziewuszka. (Przy okazji, znajdź sobie film o Transach Twojego Erica Dubaya; mocne!)
Podobnie ma się sprawa ze wspomnianym – Dubayem, którego otaczasz takim kultem jako jego kapłan. Powiedziałem: „to w chuj podejrzane, że koleś piszę 300 stron ‘Atlantean Conspiaracy’ pełną najdrobniejszych szczegółów o elitach amerykańsko-brytyjskich, a nie wspomina słowem o szczycie piramidy. Wielkie rody papieskie – czarna szlachta.” Jak Eric znając wszystkie szczegóły mógł nie wiedzieć, że za całym przemysłem medycznych trucicieli stoi rodzina Medici? Jak pisząc o Islamie i terroryzmie mógł nie wiedzieć, że Imama Pallavicini całują w rękę jednako skłóceni Sunnici i Szyici? Jak mówiąc o elitach amerykańskich mógł się nie zająknąć o tym, że District Columbia należy do rodu Collona, tak jak wszystko na ‘col’ – Columbia Pictures, nawet wymyślony Christopher Columbus? O pozostałych 10 rodach też musiał wiedzieć. TO JEST GATEKEEPING!!!
4.      Następna rzecz którą manipulujesz – kto robi dobrą robotę. Sam sobie z Delem ustaliłeś, że wychodzenie na ulicę, w Twoim przypadku 1-2 do roku, to szczyt zaangażowania. A jeszcze najlepszym dowodem na uczciwość jest jak zamkną kanał, jak Tobie.
Łącząc w komentarzu obydwie kwestie – kiedy zamknęli Ci kanał w styczniu, powiedziałem: „Przyjeżdżaj do stolicy, pójdziemy do siedziby Googla na Rondo ONZ i zrobimy z nich miazgę za bezprawne zamknięcie kanału”. Nie chciałeś. Wtedy mnie to mega dziwiło. Dziś już nie. Gdyby mi wtedy ze 100 subami zamknęli kanał, nie darowałbym. Ty miałeś 7 tyś. subskrypcji i milion odsłon – mega forum do dyskusji. Trza było uciąć. Bez żartów. Nie chciało Ci się wsiąść w pociąg, jak Ci skasowali setki tysięcy wpisów na kanale a, kiedy ja wspomniałem o astrologii i gatekeeperach, angażujesz tyle czasu i energii, wyrzucając na mnie tony gówna na FB – publicznie i prywatnie a teraz tu??! A co zrobił Dubay, jak bezprawnie zamknęli mu kanał ze 150 tys subów? To miliony komentarzy. Mógł zrobić mega nagonkę na Googla – oczywista cenzura! Nic nie zrobił. Nagrał film – joke! Powiedziałem – pogrążasz się z każdym słowem.
Dodatkowo – aktywizm. Kiedy jechałem na Mazury z Nikonem, żeby szukać miejsca na dobry pierwszy polski film dokumentujący brak krzywizny, nie odpisałeś nawet. Nic. Ja poświęciłem dwa razy po całym dniu. Nie wyszło wszystko jak w planie (wyszło za to 2x w Gdyni – filmy na kanale), bo było nas zawsze tylko dwóch i jeden samochód; jeszcze ja na wózku. Ale Ty zamiast pomóc, wolisz robić z siebie hero, że poszedłeś na wystawę o dinozaurach? Powinieneś zrobić miazgę z tej profesorki a nie pogawędki sobie urządzać. Promują niewolące nas wszystkich kłamstwo – to się załatwia inaczej. I te Twoje wcześniejsze bla bla bla na ulicy w stylu Dela. LOL! A i jeszcze jedno. Na FB było zdjęcie jak siedzisz przy chodniku i odpowiadasz na pytania ludzi o PZ. Gdzie są materiały z tych rozmów, których musiało być mnóstwo?
5.      Jak można nie rozumieć argumentu ze Słońcem? Jak można nie uważać, że to jeden z kilku dostępnych dla każdego człowieka dowód, że Słońce nie może być kosmiczną gwiazdą przez co i Ziemia nie jest kulą? Nie rozumiesz jak kłamstwo heliocentryczne i tłumaczenia ekspertów obnaża kąt padania promieni przez chmury? A Coriolis to prawda powiadasz? A jest taki FE shill co też tak twierdzi.

Kończąc, szanowny błaźnie, dodam: wyrzucaj z siebie dalej te wszystkie mądrości dla moronów. Z każdym słowem jesteśmy bliżej prawdy o tym kim jesteś.

Kłaniam się, Magister Zwyczajny.

1. Gapienie się w światła na niebie nie jest nauką, tylko jest obserwacją i interpretacją, wywodzi się to od ASTRO-TEOLOGII. Tego że część ludzi poprzez gapienie się na nie uważa że ma Boskie spojrzenie i posiadło jakąś wiedzę której inni nie mają. To jest to samo co kapłani Heliocentryzmu robią.
2. Wyjdź na ulice, pokazując swoją twarz na internecie i pokaż jak to się robi i o czym powinno się mówić. Nie rozumiem dlaczego tracisz czas na pisanie ze mną skoro możesz sam wyjść i pokazać jak to się robi.
3. Filmy wideo, czy one istnieją czy nie, nie są jednoznacznymi dowodami i to należy mówić, a nie o czym jest wideo a o czym nie ma, bo to wpuści ich w chomicze kółko niekończącego się poszukiwania filmów wideo zamiast samemu wyjść i zweryfikować coś w prawdziwym świecie. 
4. Jakbym miał jeździć wszędzie gdzie ktokolwiek z internetu mi napiszę że powinienem być to nie robiłbym nic innego tylko sobie jeździł i latał spełniając czyjeś zachcianki. Wyobraź sobie że jak masz pomysł to możesz samemu spróbować go zrealizować, tak jak ja to robię, a nie czekam aż inni zrobią robotę za mnie i później im jeszcze mówię jak to powinni zrobić. To jest szalone co piszesz i pokazuje jak bardzo można odjechać w iluzji że jest się obudzonym. Nazywanie ludzi którzy zrobili tak dużo shillami, i nie posiadanie na to nic poza osobistymi zachciankami do tych ludzi jest bardzo ignoranckie i pokazuje z jakim rodzajem człowieka mamy do czynienia z twojej strony. Obłąkanego lunatyka. A gdzie są materiały? U mnie na kanale, można je obejrzeć, a inne zostały usunięte przez youtube, jak te co były na kanale Crazy Polish Flatearther. 
5. Nikt nie wie czym jest słońce, nikogo na nim nie było. Ciebie również z tego co wiem, no chyba że oglądanie filmów na youtube cię tam wyniosło. Poprzez gapienie się w sufit,nie dostanie się żadnej, ale to absolutnie żadnej informacji na temat powierzchni po której się chodzi. Kąty promieni mogą być pewną podpowiedzią i tego nie kwestionuje, ale nie daje to nic mierzalnego co by potwierdzało to czym jest Ziemia na której żyjemy, a to chce ustalić. Coriolis to żadna prawda, ja tak nigdy nie mówiłem. To bzdura i jest o tym wpis na forum jak skorzysta się z wyszukiwarki, także kolejne pudło Macieju.

Nie zamierzam tracić więcej na Ciebie czasu, jak się wyleczysz z tego przez co przechodzisz to daj znać.
Ale dopóki przechodzisz to przez co przechodzisz, w dodatku z takimi tekstami, to wybacz ale nie jestem zainteresowany niczym co masz do powiedzenia.

Za nie przestrzeganie regulaminu forum zostajesz zbanowany. 
Odpowiedz

Śpiewanie kumbaya z kimkolwiek kto jest w pobliżu, jest o wiele bezpieczniejsze i bardziej pocieszające niż konfrontowanie wilków w owczych ubraniach pośród nas. Podobają mi się osoby myślące krytycznie, które nawet nie wydają się być szczęśliwymi, jeśli nie skonfrontują się z rzeczami, które uważają za błędne.
Portale społecznościowe, i w tym fejsbook są popularnymi miejscami gdzie można podzielić się informacjami. Ten materiał jest o tym że jedyną Polską grupą na której można mnie aktualnie znaleźć jest Polskie Stowarzyszenie Badaczy Płaskiej Ziemi. Inne grupy, którymi administrowałem jak Ziemia Płaska Flat Earth Poland oraz Płaska Ziemia Ukrywana Prawda, nie są już miejscami gdzie będzie można spotkać moje wpisy. Powodem podjęcia takiej decyzji jest składowa wielu rzeczy, w tym podstępu z jakim rozegrały to niektóre osoby obecnie nimi sterujące. W tajnym głosowaniu o którym znaczna część osób nawet nie wiedziała, podjęto decyzje o pozbawieniu mnie funkcji administratora i później też mnie o tym nawet nie poinformowano. Ten dwulicowy religijny fanatyk Krishny z megalomanią (Rafał T.) przejął obydwie grupy, słuchając się w pół-obudzonych spiskujących z syndromem Mesjasza (Magister Zwyczajny i Łukasz G. aka Michał G. czy Paulina N., tak on zmienia płeć w mediach społecznościowych na potrzeby dowartościowywania się na siłę). Oczerniają oni takie osoby jak Eric Dubay, Del'a z Beyond the Imaginary Curve, Daniela (CPM), Tomka  (Level Worda), osoby które faktycznie wychodzą do ludzi, dając im możliwie jak najlepszą porcje mocnych argumentów, robiąc bardzo wiele dobrego w temacie w prawdziwym świecie, a nie tylko internetowym, gdzie pokazują swój wizerunek w rozmowach na żywo nie wstydząc się tego co robią. Więc nie mogłem pozostać głuchy na tak ostrą krytykę w oparciu o osobiste drobnostki typu jaki ma tatuaż, kolor bluzy, czy sowa jest z tyłu w tle, albo że to hangouty są za długie, a tymczasem nikt z nich pomimo możliwości tego, nie pokazał samemu jak robi się "prawidłowo" hangouty czy wywiady albo cokolwiek innego niż klepanie w klawiaturę. Takie nielogiczne jak również dwulicowe zachowanie nie jest czymś godnym naśladowania. Jeżeli faktycznie chcemy dowiedzenie się czegoś więcej, to szczerość i komunikacja są podstawowym aspektami na drodze poznawania. Tam gdzie panuje deficyt tych wartości, zaczyna się kultywowanie  osobistych preferencji i szukanie grupowej asekuracji.

Z chwilą obecną przestaje być członkiem obydwu poniższych fejsbookowych grupies:
Ziemia Płaska - Flat Earth Poland
Ziemia Płaska - Ukrywana Prawda

Jedyna Polska grupa w której będzie można mnie obecnie znaleźć to:
Polskie Stowarzyszenie Badaczy Płaskiej Ziemi
https://www.facebook.com/groups/801941529976646/

Nie jest to grupa dyskusyjna, dlatego aby się do niej dostać należy udzielić odpowiedzi na pytania. W głównych wątkach tematycznych nie będą teoretyzowane dwuznaczne opowieści i koncepcje, jak to bywa w innych miejscach, a będzie to możliwie jak najbardziej uzbrajająca w argumenty porcja informacji na temat przy którym się tutaj zebraliśmy.   Rzeczywistość jest tylko jedna i nie jest ona kwestią wygrania debaty za pomocą retorycznych środków, tylko może być potwierdzona poprzez praktyczną demonstracje, dlatego ramy obiektywności nigdy nie powinny być sprowadzane do ram subiektywnego dopytywania. Prawda nie jest własnością moją czy kogoś innego, tylko jest ona do odkrycia dla ludzi. Grą nie jest znajdowanie przez ciebie jakiś informacji od jakiegoś kolesia co przeczytał jakąś książkę czy zobaczył jakiś film. Prawdziwa gra dzięki której wygrasz, jest dzięki Tobie, indywidualności eksplorującej rzeczywistość w której żyjesz. Peace.
Odpowiedz
Bardzo dobrze postawione pytanie, "kim jest nasz wróg?", i jeszcze trafniej wskazane meritum tego problemu, nasze EGO. Jak mówi powiedzenie, "matką wszelkich rozczarowań, są nasze oczekiwania". Ludzie którzy oczekują od innych ludzi, prawdopodobnie mają egoistyczny typ osobowości, ponieważ jak nie pasujesz do ich wyświetlających się oczekiwań, to zarzucą cię całą gamą nonsensów i będą starali się cię przekonać abyś w siebie zwątpił. Jednak kiedy naprawdę przestajesz się przejmować tym co ludzie o tobie myślą i jesteś gotowy wyłożyć WSZYSTKIE swoje brudy na otwartą przestrzeń... wtedy fałszywi ludzie uciekną przed tobą, ponieważ twój klimat przyciąga twoje plemię  Smile
Prawda nie jest niczyją własnością, jest ona do odkrycia przez ludzi, a takie osoby jak Daniel robią mega kawał dobrej roboty by spróbować ich do niej przybliżyć, poprzez szczere zadawanie czasami niewygodnych, ale bardzo ważnych pytań.
BIG Thanks za to co robisz!

Odpowiedz
DWULICOWI KRISHNOWCY

Rafał T. od 4 lat tłumaczy książkę która zawiera niecałe 200 stron i wciąż nie może tego skończyć, co najlepsze, jest on nauczycielem j.ang a popełnia tam dziecinne błędy jak w dziale z 24 słońcem, gdzie po przetłumaczeniu jego 24h słońce trwało niecałe 12h. Ten gość nawet nie rozumie co tłumaczy, a przecież to jest jego zawód. Oprócz tego nic nie zrobił. Aha przeprasza, coś zrobił, wydał 60 stronicowe krótkie wydanie pełnej książki które usłał religią Krishny i postanowił sobie na tym pozarabiać. Jak mój znajomy zamówił 2 książki, to kasę dostał i miał wysłać by na prezent były na święta, to co? Nie dał rady, za trudne to się okazało dla niego. Miał 10 dni od momentu otrzymania kasy i nawet to spieprzył. Nawet tak prostej rzeczy nie potrafi prawidłowo zrobić, taki to z niego gamoń. Ale to nie koniec, ten generał płaskiej ziemi jak administruje grupami na faceboku to przyznaje uprawnienia moderatora w zamian za to czy ktoś kupił jego książkę czy nie. A jak już kupi, to chwile później wylatuje z grupy i swojej funkcji, tak jak to zrobił z Pawłem Wiadro. Facet jest potwornie dwulicowy i fałszywy, najlepiej trzymać się z daleka, bo czaruje i udaje kolegę, a sra za plecami po całości. Interesuje go tylko jego ja, więcej władzy i hajs ze sprzedaży książeczki, to są jego priorytety. Sam zasraniec nic nie zrobił w temacie, ukrywa się gdzieś w szkole i rżnie alfę i omegę na internecie.

Gośka K. to już przypadek kliniczny. Osoba z ciężką chorobą wynikającą z zamknięcia przed komputerem za długi czas. Totalnie oderwana od rzeczywistości persona. Lata mijają a ona się nic nie zmienia. Dalej piszę w nieskończoność z trollami i w międzyczasie wciska Krishna bzdury robiąc ludziom papkę z mózgu, a w międzyczasie liczy powierzchnię płaskiej Ziemi i zaczyna wyliczenia od R, które jest promieniem Ziemi idącym do fikcyjnego jądra ziemi kuli, ale jej to kompletnie nie przeszkadza. Ponadto Ziemia ma wiele pięter, bo jakaś Boska książka tak mówi. Dla niej nie jest ważna całość tego co ktoś mówi, tylko wycinki które sobie wybiera i dopasowuje do tego co sama kupuje. Jak chwile wcześniej ktoś palnął totalną bzdurę to ją to nie obchodzi, bo ona gorliwie poszukuje grupowej asekuracji aby poczuć się lepiej. Kolejna religijna osoba, a jak mnie życie nauczyło, tacy są najgorsi, bo z założenia wybierają bajki przed rzeczywistością.

Odpowiedz
Wczoraj pojawił się film od Maxa Igana, który widzę że zyskuje sporo na popularności, ale w sumie nie dziwi mnie to, algorytmy Youtube będą forsować głos Kontrolowanej Opozycji, by rządzić, by zarabiać, by prowadzić ludzi z powrotem donikąd.

A oto Max Igan i jego kolejne rewelacje:
https://www.youtube.com/watch?v=2XctKWOO...e=emb_logo

Edit - Film usunięto, ale tutaj jest krótka analiza od kogoś kto to zgrał:
https://www.youtube.com/watch?v=K0gBfvLH...e=emb_logo

Max = Imię Zmarłego Wujka 
Igan = Imię Syna

Płaska Ziemia = żyjemy w zamkniętym środowisku (Kopula), a wszystko co związane z pogodą jest kontrolowane

Archonci Park Motywów - ci co schodzą i bawią się w Zachodni Świat z ludźmi
Archonci wywołują fale pływowe (w zasadzie resetują ludzkość)
Archontowie stworzyli Błotne Powodzie, które są prawdziwe

Alex Jones jest prawdopodobnie robotem biologicznym

Max Igan miał rację co do strzelania do Kościoła Chrystusowego a wszyscy się mylili

Cykl Wyrównań planetarnych spowodował, że Max Igan miał jasne światło, które świeciło mu na głowę i pobierał wszystkie informacje
Max Igan jest wybrańcem - złamał grę
2022 zapoczątkuje nową epokę lodowcową, ponieważ jest to data wygaśnięcia jego paszportu
Dziękuję wszystkim, którzy dali mi pieniądze

Zapisz to co Max Igan ci mówi na skórze, aby to przetrwało

bla bla bla Shill Shill Shill Oszust Oszust Oszust

Człowiek, który rzekomo udowodnił, że Ziemia jest kulista, ponieważ zapłacił i poleciał Qantas z Australii do Ameryki Południowej (non-stop), teraz wierzy, że zrobił to na płaskiej Ziemi?
„Ziemia jest płaska” i „cała pogoda jest kontrolowana”. -Max Igan

Dlaczego Max wciąż łączy te dwie frazy? Oczywiście istnieje technologia modyfikacji pogody, ale twierdzenie, że „WSZYSTKIE warunki pogodowe są kontrolowane”, jest rażąco fałszywym stwierdzeniem.

„Powodzie Błotne są absolutną racją” - Max Igan
„Gigantyczne drzewa na Płaskiej Ziemi mają absolutną rację” - Max Igan

Twierdzi więc, że wiele innych podejrzanych teorii jest w 100% oparte na faktach wraz z płaską Ziemią, typowa bzdura z Kontrolowaną Opozycją.

Dlaczego ma na dłoni swastykę, którą ciągle miga do kamery? Jeszcze jedna czerwona flaga.

„Miałem olbrzymie światło na głowie i pobranie to pokazało mi całą grę i sposób, w jaki rozgrywana jest na różnych poziomach”. -Max Igan

Tak więc tajemnicza energia weszła do jego ciała i powiedziała mu wszystkie prawdy tej rzeczywistości (tak jak u Davida Icke) i ujawniła, że jest to zamknięta światowa gra rozgrywana na poziomach (podobnie jak Mark Sargent). To śmieszne, zajęło mi parę lat głębokich badań, aby nauczyć się tych wszystkich rzeczy, a ci goście po prostu dostają światłem i pobierają wszystko przez osmozę.

„Pod koniec tej gry planują zdziesiątkować wszystko, co znajduje się powyżej i poniżej 33 równoleżnika”. -Max Igan

Teraz Max twierdzi, że wie, że masoni zniszczą wszystko na Ziemi powyżej i poniżej 33 linii szerokości północnej / południowej! Tak więc w tym tygodniu Max odkrył, że Ziemia jest płaska, jest „kopuła”, WSZYSTKIE warunki pogodowe są kontrolowane, mesy były tak naprawdę pradawnymi gigantycznymi pniakami, powodzie zmiotły całe populacje, a masoni zabiją każdego, kto nie żyje w pobliżu równika. Mówiąc o pornografii strachu ... oczywiste jest, że Max twierdzi, że Ziemia jest nadal aktualnie plaska, ale miesza to z bandą gówna, by utrzymać się przy strzeżeniu-bramy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości