Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shille - ściana wstydu płaskiej ziemi
Czasem mam wrazenie, jakby garstka ludzi(my) była robiona w ciula przez reszte swiata. Nie moge uwierzyc, ze 99% nie potrafi myslec samodzielnie. Taka idiotka jak ta gosia uwierzy tylko takiemu idioce jak ona. My jestesmy wstanie wyobrazic sobie, ze ziemia jest kula i spojrzec z ich perspektywy na to zeby wiedziec o co im chodzi i dyskutowac. Ale oni maja zaslepki. Tylko 1 opcja była w telewizji to nie moze byc 2 opcji. Dzieki temu, ze telewizja tak ogłupiła ludzi, bo to wlasnie i radio i wszystkie media spowodowały, ze nie ma wojny od dawna. Bo wbijaja ludziom do glowy jak wyglada swiat, a oni siedza i sluchaja. O nic nie pytaja, nie szukaja odpowiedzi, bo po co, ak im wszystko w tv powiedza... Jak probujesz z nimi gadac, ze w necie jest wiecej informacji i starasz sie wyjasnic, ze masz dostep do wszystkich informacji nawet tych co on ma w TV to oni krzycza i pluja, ze internet kłamie, bo w TV mowili, ze w internecie wszystko jest ustawione i nami kieruja poprzez internety o rety rety takie o Putiny i inne takie. Same agenty. Wszedzie w internetach. Ruskie Trumpa na prezydenta zrobiły przez Internety. No kpina. kpina, sami sobie zaprzeczaja i sa pewni, ze jestes głupi. 
W ten sposob jedno pokolenie sie uchowało bez wojny, nie wiedza gdzie zyja to zyja jak zyja. Jakby w raju. Sami sie tak oszukuja, ze tak mocno w to wierza, ze dla nich rajem jest chodzic do pracy i dorabiac korporacjie, a potem jak juz dla nich popracuja to wpieprzaja chemia do wieczornego rycia bereta w TV. Ja nie umiem usiedziec na dupie dłuzej niz wogole. Naprawde ciezko mi sie filmy oglada. Musza byc naprawde dobre, a oni sie ciesza ogladajac 34523985729385743 odcinek mody na sukces ktory jest taki sam jak poprzedni i sie kreca w kolo telewizora całe zycie jak ich planeta. 
Uwazam w pełni powaznie, ze moje zwierzeta, które mam w domu maja powyzej sredniej inteligencji ludzkosci. Naprawde, nie zartuje. Koty sa inteligentniejsze od wiekszosci ludzi. Kiedys oczywiscie takie nie byly, ale sie stały bo nie ogladaja mediów. Nikt tego nie widzi, troche ludzie dostrzegaja, ze koty sa madre i o zwierzaki takie madre teraz ogolnie. A to gówno prawda, ludzie sa głupsi i przez to zwierzeta sie wydaja madrzejsze. Nawet w głupich programach naukowych, zaczyna sie czesto uzywac zdania: "te zwierze jest bardzo inteligente" Chyba o kazdym zwierzaku na swiecie tak ostatnimi czasy uslyszałem w programie naukowym. Kiedys kurwa tylko małpa jako zwierze była inteligentna. Pies nie jest inteligenty, bo sie kurwa słucha. Wrecz przeciwnie. Psy to najgłupsze zwierzeta swiata, co z tego,  ze wykonaja Twoje polecenie jak bez Ciebie zgina, jak ludzie bez telewizora. Ale psy kiedys były inteligentniejsze, jak były wilkami, teraz sie przy ludziach znizyły to naszego poziom. Ewolucja? nie poprostu ciaganie za reke przez zycie i pokazywanie co dobre, a co złe. Ludzie musza sami zrozumiec. Nie mozna im wprost mówic, trzeba podrzucac dowody, ale tak zeby oni mysleli, ze sami na to wpadli. Inaczej nic kurwa nie zdzialacie. Dzis on uwierzy, ze ziemia jest płaska, ale jutro mu kto inny powie, ze okragla i bedzie okragla. Moj  pseudo znajomy po paru latach milczenia o: historii, polityce i wszystkich waznych tematach (nie gadalismy o niczym powaznym długo, bo twierdzilem, ze bez sensu sie z nim kłocic)  sam teraz mi mowi, to co mu mówiłem jak myslał, ze USA nas zbawiła podczas II wojny swiatowej i uratowała wszystkich i wszystko i zabili hitlera i ten jescze pewnie kurwa oczywiscie zgubił paszport bez portfela, jak zamachowcy w Europie. 
Ryje mi tym leb, ja mu mowie, ze przez to sie zawsze klocilismy, a on mi mówi, ze nie, bo ja nie wiem jeszcze, ze Iluminatii i wogole, ze on wie wszystko juz o swiecie, a ja nie i musi mi to przekazac. On nie rozumie, ze ja mu to juz wszystko przekazałem. Nic do niego nie dotarło, wogole nie pamieta. Za co calkowicie straciłem do niego szacunek, bo po co z kims gadac, jak sie nie wie o czym sie gada. Tak sie nie gada z kolega :p. Ale dobra mniejsza... Dopiero jak sam sie jakos gdzies natknał (albo weszło po 10 latach dopiero co mówiłem, bo oni maja skale wogole w latach swietlnych,  bo pozno do nich dociera wszystko ) to on juz wie. Nie wnikałem co za wiedze posiadł, bo przypuszczam, ze te najgłupsze
Odpowiedz
Oszuści już robią karierę w National Geographic udając płasko-Ziemian kiedy faktycznie są tam po to by ośmieszyć ten przekaz i go całkowicie zdyskredytować.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości