Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeranism - Wściekły Oszust
Jeran był pierwszym który zaczął bronić innego shilla Marka Sargenta. Jak zostało to ujawnione na IFERS, Jeran oszukiwał ludzi na pieniądze poprzez Bitcoina, w tym jedną osobę na 80,000$. W jednym ze swoich show podczas rozmowy Mark Sargent powiedział, "Nie jestem nawet przywiązany do płaskiego modelu, każdy ma swoje modele z dobrymi/złymi punktami, mam swój model, Eric ma swój model, a nawet Lord Steven Christ ma swój model, który jest o wiele lepszy niż model kuli Ziemi! W tym momencie jestem pewien, że to nie kula i jestem otwarty na inne spekulacje." Wtedy Jeran stwierdził: "Zgadzam się, mimo że mój avatar to mapa płaskiej Ziemi, to nie jestem 100% płasko-ziemianinem, jestem pewny, że Ziemia nie jest kulą". Jeran i Mark nie są nawet "pewni", że Ziemia jest płaska! Jaki rodzaj zaufania inicjuje to u słuchaczy, kiedy "liderzy" ruchu Płaskiej Ziemi nie są nawet pewni, że Ziemia jest płaska!
Jeran wspiera i zaprasza na swoje wideo-show innych shilli próbując mieszać prawdy z kłamstwami i ośmieszać ruch Płaskiej Ziemi.

Dlaczego JERAN to oszust:

* Jeranism - kontrolowana opozycja, tylko parę prawd z wielkimi dziko-dupnymi kłamstwami
* Kopuła (religijny nonsens)
* Rakieta uderzająca na wysokości 73 mil wysokości
* Magnetyzm powoduje że ludzie trzymają się ziemi
* Atomy, Elektrony, Protony itp
* Twierdzi, że ISS to kolejna gwiazda
* Zaleca Ziemianom wydawanie tysięcy Dolarów na balony aby udowodnić krzywiznę Ziemi
* Twierdzi, że pracuje w magazynie
* Twierdzi, że wojny są wywoływane by ukrywać płaską Ziemię
* To jest KONTROLOWANA OPOZYCJA

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości