Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto Wynalazł Kosmos
#1
Sprawdźmy, kto wymyślił ludzko-stworzony-konstrukt Kosmosu i Kosmicznych-Kul (planet), które się kręcą wokół siebie.

Astronomia, "gałąź nauki, która zajmuje się ciałami niebiańskimi, przestrzenią oraz fizycznym wszechświatem jako całością".

1608
Wynaleziono Teleskop

1610
Galileo Galilei, ogłosił pierwsze teleskopowe obserwacje nocnego nieba, chociaż nie wymyślił teleskopu: ogłosił ruch planet

Kim jest ten Galileo Galilei?
Jest beneficjentem Jezuickich list płac, który ma za zadanie publikować swoje niezależne obserwacje astronomiczne.

Kim są jezuici? Krypto-żydzi

"Prawa natury są napisane ręką Boga poprzez język matematyki" - Galileo Galilei

Czytelnik zauważy, że od tego momentu "weryfikowalną rzeczywistość" zastąpiono teoretycznymi równaniami matematycznymi (stwarzającymi pozory). Jezuici wymyślają wyrazy, aby wyjaśnić wszystkie nienaturalne zjawiska, które stają się przeszkodami dla zdrowego rozsądku.

1611
Christopher Clavius, Jezuita z Collegio Romano, potwierdza obserwacje Galileo dotyczące ruchu planetarnego.

Tutaj mamy Jezuitów, twierdzących, że Światła, które obserwują przez Teleskopy są w istocie Kosmicznymi-kulami, które kręcą się wokół siebie; ALE JAK?

1687
Publikacja Sir Isaac Newtona, "Philosophiæ Naturalis Principia Mathematica" (Matematyczne Zasady Filozofii Naturalnej) staje się fundamentem matematycznych zasad czasu, siły i ruchu, które prowadziły rozwój fizyki teoretycznej, wymyślając teorię grawitacji oraz ustanawiając środowisko mniejszego-tarcia potrzebnego do ruchu Kosmicznych-Kul.

Teraz, spór został odsunięty od udowadniania Kosmicznych-Kul i przestawiony na "brak mechanizmu kontaktu wywołującego siły grawitacyjne".


1798
Sir Henry Cavendish wymyśla MASĘ Ziemi, którą publikuje w Filozoficznych Sprawozdaniach Towarzystwa Królewskiego w 1798 roku. Następnie Sir Cavendish dzięki swojemu wynalazkowi podporządkował Masę do wszystkich innych Kosmicznych-kul, takich jak Słońce, Księżyc itp.: będąc owocnym Sir Cavendish również zweryfikował uniwersalny charakter Teorii Grawitacji Newtona, tworząc tym samym regułę odwrotnego kwadratu dla każdej Kosmicznej-Kuli. Oznaczało to, że Sir Cavendish jako pierwszy obliczył stałą grawitacyjną [G]. Należy zauważyć, że praktycznie wszystkie obliczenia przeprowadzono za pomocą współczynników, tak że proporcjonalności stałych zostały generalnie odrzucone.

Jak można zauważyć, był to przebłysk pióra, który pokazał, jak Kosmiczne-Kulki (Planety) orbitują jedna wokół  drugiej w próżni kosmosu.

Teraz wiemy, że próżnia kosmosu zasysa równomiernie wszystkie Kule, dziękujemy Grawitacji za utrzymywanie naszych kulek od spotkania się ze sobą.

1813
William Moore, pierwsza ekspozycja równań rakietowych na podstawie trzeciego prawa ruchu Newtona: Traktat o Ruchu Rakiet

1840
John William Draper, pierwszy czysty teleskopowy obraz Księżyca.

1865
Jules Verne publikuje, Z Ziemi na Księżyc

1895
Percival Lowell publikuje "MARS"

1898
H. G. Wells publikuje: "Wojna Światów"

1903
Konstantin Tsiolkovsky (ZSSR), zainspirowany pismami Julesa Verne'a, opublikował "The Exploration of Cosmic Space by Means of Rocket Devices" (Eksploracja Kosmosu za Pomocą Urządzeń Rakietowych), pokazując, że skonstruowany przez człowieka konstrukt zwany Kosmosem jest fizycznym miejscem, które można zbadać.


Konstantin Tsiolkovsky, znany jest jako ojciec założycielka astronautyki

1906 r
Percival Lowell publikuje "Marsa and its Canals"

1908
Percival Lowell publikuje "Mars as the Abode of Life"

1915
Jakow Perelman (Żydowski Bolszewik), napisał "Interplanetary Travel" (Międzyplanetarne Podróże), co uważano za pierwszą poważną książkę o podróżach kosmicznych.


1918 Maksymilian Kolbe jeszcze jako kleryk, o. Maksymilian złożył w urzędzie patentowym projekt Etereoplanu – międzyplanetarnego artefaktu podróżniczego. Niektóre proponowane przez Maksymiliana rozwiązania znalazły później zastosowanie przy budowie trójczłonowej rakiety nośnej
   

1923
Hermann Oberth po odrzuceniu jego pracy doktorskiej sam opublikował "Die Rakete zu den Planetenräumen" (Przez Rakietę do Planetarnego Kosmosu). Tutaj mamy pierwszy przykład Fantastyki Naukowej, która jest stosowana w pracy doktorskiej.

Hermann Oberth jest uważany za jednego z ojców założycieli techniki rakietowej i astronautyki.
Twierdzono, że Hermann Oberth był mentorem Wernhera von Brauna.

Wernher von Braun był NAZI:
NA = NAtional Socialist (NArodowo Socjalistyczny)
ZI = ZIonist Jew (Syjonistyczny Żyd)

Wernher von Braun został przywieziony do Amerykańskiej Korporacji Stanów Zjednoczonych jako "naukowiec techniki rakietowej" i "architekt kosmosu", który jest odpowiedzialny za Fałszywy Wiek Kosmiczny, stając się rzeczywistością podatkową dla ludzi.

NAZI założyło NASA

1932
Rysunek Tsiolkovksy-ego do filmu "Cosmic Voyage" (Kosmiczna Podróż) przedstawia kosmonautę, który wydostaje się z rakiety przez śluzę do próżni kosmosu.

   
Archiwum Rosyjskiej Akademii Nauk

1942 - październik
NAZI twierdzi, że wystrzeliło rakietę V-2 A4 z Peenemünde, z wyspy na Bałtyckim wybrzeżu Niemiec, twierdząc, że jako pierwsza dotarła do Kosmosu, lecąc 118 mil (189,9 km).

Jak wykazała historia, minęło 40 lat po tym, jak Rosyjski pisarz Science Fiction (Tsiolkovsky) wymyślił właściwości Kosmosu, tak że obecnie mamy Syjonistycznych Żydów twierdzących, że to oni wprowadzili rakietę w ludzko-stworzony konstrukt kosmos.
Odpowiedz
#2
   

Od urodzenia jesteś indoktrynowany by czcić ludzko-stworzony-konstrukt Nieba i Kosmosu.

Kosmos (Grawitacja)  ATOM
Niebo  (Święty Duch) ADAM

Należysz do jednej albo dwóch Państwowo Sponsorowanych Religii (Fikcji):

Teista
* Opiera się o wiarę (udawaną)
* Biblijny babel
* W BOGA WIERZYMY
* Święty Duch
* Żydowsko Stworzony

Ateista
* Opiera się o teorię (udawaną)
* Fantastyka Naukowa babel
* W NAUKĘ WIERZYMY
* Kosmos
* Wielki Wybuch (Grawitacja)
* Żydowsko stworzony

Dwa największe propagowane kłamstwa ludzkości to Ziemia Kula i Żydowski Zbawiciel, oba stworzone możliwymi przez ejakulację (wytrysk) do źródła Dziewicy.
Odpowiedz
#3
   

Einstein był znany jako Fizyk Teoretyczny, który rozwinął teorię względności, jeden z dwóch filarów współczesnej fizyki.

Dwa filary współczesnej fizyki?
teoria względności + teoria mechaniki kwantowej = UDAWANIE

Teoria Kwantowa to badania atomów i subatomów. Fantastyka Naukowa sprzedawana na poziomie Uniwersyteckim jako Fizyka Teoretyczna.

Praca Einsteina jest również znana ze swojego wpływu na filozofię nauki. Filozofia Nauki ustala podstawy, metody i konsekwencje nauki; przez określenie tego, co kwalifikuje się jako nauka, teorie naukowe i ostateczny cel nauki. Innymi słowy, filozofia nauki pozwala Fantastyce Naukowej wejść do systemu edukacyjnego pod pozorem TEORII.

Einstein staje się popularną ikoną kultury ze względu na swój jednoznaczny wzór maso-energii E = mc2 ("najbardziej znany na świecie wzór"). W ujęciu Fantastyki Naukowej moglibyśmy powiedzieć, że relatywistycznie skuteczna masa powoduje, że prędkość światła c jest szybkością we Wszechświecie. CO? Więcej teorii dla łatwowiernych mas.

Einstein otrzymał nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki w 1921 r. "za swoje zasługi dla fizyki teoretycznej, a zwłaszcza za odkrycie prawa efektu fotoelektrycznego, kluczowy krok w ewolucji teorii kwantowej." - wikipedia

więc Albert Einstein nigdy nie otrzymał Nagrody Nobla za szczególną teorię względności, jak wiele osób uważa. Innymi słowy, do 1921 roku Einstein był kolejnym Żydem wyniesionym do statusu Geniusza za opublikowanie Fantastyki Naukowej na poziomie Uniwersyteckim i akademicki.
Fizyk Teoretyczny oznacza Pisarza Fantastyki Naukowej.

Jedną z rzeczy jaką zrobili by wypromować Einsteina było sklasyfikowanie go jako plagiatora. CZEMU? By nadać wiarygodność całej pracy, która została opublikowana jako fakty; by utrzymywać ludzi przez lata kłócących się kto jest prawdziwym autorem tego dzieła; a nigdy nie myślących, że to była kompletna Fikcja.

Więc ten dziwaczny klaun stał się wystarczająco inteligentny dzięki mediom, aby zdobyć nagrodę Nobla za Fikcję.

Czy Albert Einstein był nowym Żydem Zbawicielem dla "Epoki Atomowej"?

Jak historia się toczyła, Leó Szilárd napisał list podpisany przez Alberta Einsteina, który przesłał 2 sierpnia 1939 r. do Prezydenta Stanów Zjednoczonych Franklina D. Roosevelta. List ostrzegał, że Niemcy mogą rozwinąć bombę atomową i zasugerował, aby Stany Zjednoczone rozpoczęły swój własny program nuklearny.

1939 - ci przebrani NAZI (NAtional ZIonist czyli Narodowi Syjonistyczni - Żydzi) byli pierwszymi, którzy pomyśleli o stworzeniu Próby Atomowej;
1942 - NAZI stwierdziło, że wysłało pierwszą rakietę w ludzko-stworzoną konstrukcję Kosmosu.
1945 - NAZI rozpoczęło Rosyjskie i Amerykańskie Przedsiębiorstwo kosmiczne (Enterprise). 
Odpowiedz
#4
Stworzyli nową Religię z Big Blue Marble będącym częścią Scjentyzmu.
   

"Koło religijne", Symbole zgodnie z ruchem wskazówek zegara:
Judaizm

Chrześcijaństwo
Islam
Wiara Bahá'í
Hinduizm
Taoizm
Buddyzm
Sikhizm
Rodnoveri
Celtyckie pogaństwo (współczesne)
Pogaństwo
Semickie pogaństwo (współczesne)
Wicca
Kemetyzm
Hellenistyczne pogaństwo (współczesne)
Scjentyzm

SCJENTYZM
Religia - Oparta na Wierze
Utworzona poprzez Opowieści Fantastyki Naukowej i Teorię Akademicką (udawaną)

Symbolem jest Kulista Ziemia (Światowa Społeczność)
Lokalizacja Kulistej Ziemi znajduje się w ludzko-stworzonej konstrukcji kosmosu.
   

Inne kulty Scjentyzmu:
Atom
Broń Jądrowa
Grawitacja
Satelity
Kosmos
Czasoprzestrzeń
Wielki Wybuch
Heliocentryczność
Planety i Księżyce (Kosmiczne kule, które kręcą się wokół siebie)
Subdukcja
Brakujący link
Ewolucja
Dinozaury
Ropa Naftowa ze skamielin (patrz Dinozaury)
Globalne Ocieplenie
inne
Odpowiedz
#5
Jak to jest że Heliocentryczni Kapłani nigdy nie zapytają: "dlaczego Watykan posiada i obsługuje większość Obserwatoriów Teleskopowych?"


Zacznijmy od tego, że społeczeństwo jest kontrolowane poprzez "psychologiczną manipulację", której rzeczywistość jest określana przez to co postrzegają jako fakt i fikcję. Wszystko zaczęło się około roku 1500, kiedy pojawiająca się "drukowana prasa" stała się dostępna dla tych z wpływami i mocą.

W 1542 r. Papieska Inkwizycja została przywrócona do walki z Protestantyzmem, ostatecznie stając się organem rządu papieskiego. Z wyjątkiem państw papieskich, instytucja Inkwizycji została zniesiona na początku XIX wieku, po Wojnach Napoleońskich w Europie i po Hiszpańsko-Amerykańskich wojnach o niepodległość w obu Amerykach. Instytucja przetrwała jako część Kurii Rzymskiej, ale w 1908 roku nadano jej nową nazwę "Święta Kongregacja Świętego Oficjum". W 1965 roku stała się Kongregacją Nauki Wiary.

Mikołaj Kopernik (1473-1543)
Mówi się, że Kopernik prowadził obserwacje astronomiczne, używając prymitywnych instrumentów wzorowanych na starożytnym - kwadracie, Kości trójgraniastej, sferze armilarnej. Około 1514 r. Kopernik napisał wstępny zarys opisujący jego teorię mechanizmu heliocentrycznego, bez aparatu matematycznego, który różnił się niektórymi istotnymi szczegółami budowy geometrycznej od jego dzieła, De revolutionibus orbium coelestium (O Obrotach Ciał Niebieskich). Ta książka została po raz pierwszy wydrukowana w 1543 r. W Norymberdze, Świętym Cesarstwie Rzymskim, oferowała alternatywny model wszechświata dla geocentrycznego systemu Ptolemeusza, który był powszechnie akceptowany od czasów starożytnych.

1543
Maj 24: Mikołaj Kopernik umiera.

1572
Jezuita Christoph Clavius zaleca reformacje kalendarza w oparciu o Kopernikański Heliocentryzm.

1582
Helicoentryzm wynaleziony przez Kopernika zostaje wykorzystany przez Papieża Grzegorza XIII do reformacji kalendarza.

1601
Wynaleziono Teleskop.

1609
Johannes Kepler opublikował swoje Heliocentryczne prawa ruchów planetarnych, oparte na pismach Tycho Brahe.
  Tycho Brahe (1546-1601) zmarł przed wynalezieniem Teleskopu.

1610
Galileo Galilei, stwierdził, że zobaczył Kosmiczne-kule krążące wokół siebie.
  Galileo był beneficjentem Jezuickich list płac.

1611
Christopher Clavius, Jezuita w Collegio Romano, potwierdza obserwacje Galileusza dotyczące ruchu planet.
  Jezuici twierdzą, że Światła obserwowane przez ich Teleskopy są w rzeczywistości Kosmicznymi-kulami, które krążą wokół siebie.

1687
Sir Isaac Newton, wymyśla teorię Grawitacji ustanawiającą środowisko bez-tarcia, potrzebne Kosmicznym-kulom do orbitowania wokół siebie.

1798
Sir Henry Cavendish wynajduje MASĘ Ziemi oraz Masę dla wszystkich pozostałych Kosmicznych-kul. Był pierwszym, który obliczył stałą grawitacyjną [G], pokazując jak Kosmiczne-kule krążą wokół siebie w próżni kosmosu.

To, co widzimy przed nami, to bajka, stworzona dla środowiska akademickiego, która jest sprzedawana jako religia dla płacącej społeczności.
Odpowiedz
#6
"Pragniemy mieć prywatne firmy (ENTERPRISE) w kosmosie, ale ludzie muszą się uczyć współpracować, aby każdy z nas mógł korzystać z jego zasobów".

~ Jezuita Guy Consolmagno, naukowiec planetarny i dyrektor obserwatorium Watykańskiego, 28 czerwca 2018 r

KTO WYNALAZŁ PRZEDSIĘBIORSTWO KOSMICZNE?

Święte Królestwo Rzymskie / Watykan:

1543 - Jezuici publikują książkę zatytułowaną "O obrotach sfer niebieskich"
1560 - Jezuici zaczynają przekształcać Chiny do Heliocentryzmu
1572 - Jezuici zalecają zreformowanie kalendarza w oparciu o Heliocentryzm
1582 - Jezuici reformują kalendarz za pomocą Heliocentryzmu (kalendarz Gregoriański)
1601 - Wynaleziono teleskop
1611 - Jezuici twierdzą, że światła na nocnym niebie wirują, orbitują, "Niebiańskie Kule"
1651 - Jezuici mapują Księżyc (Selenografia), nazywając kratery, góry i inne fikcyjne cechy

Ta fantastyka naukowa weszła następnie na główne Uniwersytety (wszystkie oparte na wierze), gdzie Wiara została zastąpiona przez Teorię.

1931 - Jezuici wymyślają teorię Wielkiego Wybuchu

W którym roku Religia (wiara) pozwoliła Nauce (teorii) na przejęcie KOSMICZNEGO PRZEDSIĘBIORSTWA ENTERPRISE?
Odpowiedz
#7
Wielki Wybuch (Big Bang) jest wynalazkiem Watykanu i ich Jezuitów, ta teoria otworzyła nieograniczone możliwości dla Kosmicznego Przedsiębiorstwa (Space Enterprise), dostarczając źródła dla dalszych teorii na temat tworzenia przestrzeni i kosmicznych kul, jak mogą tworzyć się galaktyki i odległe wszechświaty, to nowe królestwo w którym światło zakrzywia się w Czarne Dziury; i gdzie przyszłość Kosmosu będzie zależeć od teoretycznej matematyki, aby podsycać tę nową fantastykę naukową, wypełnioną neutronami, protonami, elektronami, anty-elektronami, fotonami i neutrinami; i poprzez łączenie Wielkiego Wybuchu z Teorią Względności Einsteina dostarczać wiecznie rozszerzający się wszechświat.

10 kwietnia 2019 r
Obserwacja teleskopu Event Horizon (Horyzont Zdarzeń)
Naukowcy pokazali zdjęcia pierwszej czarnej dziury ze środka galaktyki M87.
Obraz pokazuje światło zginające się w intensywnej grawitacji wokół czarnej dziury, która jest 6,5 miliarda razy większa niż Słońce.
Ten obraz dostarcza dowodów na istnienie supermasywnych czarnych dziur.
Przy odpowiednim finansowaniu ludzkość będzie studiować czarne dziury, horyzonty zdarzeń i grawitację.  Cool

Obraz dzięki: Event Horizon Telescope Collaboration
   
Odpowiedz
#8
A co powiecie o Mirosławie Hermaszewskim?
Odpowiedz
#9
(10-16-2019, 06:44 PM)Lewysti napisał(a): A co powiecie o Mirosławie Hermaszewskim?Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości