Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto Wynalazł Kosmos
#1
Sprawdźmy, kto wymyślił ludzko-stworzony-konstrukt Kosmosu i Kosmicznych-Kul (planet), które się kręcą wokół siebie.

Astronomia, "gałąź nauki, która zajmuje się ciałami niebiańskimi, przestrzenią oraz fizycznym wszechświatem jako całością".

1608
Wynaleziono Teleskop

1610
Galileo Galilei, ogłosił pierwsze teleskopowe obserwacje nocnego nieba, chociaż nie wymyślił teleskopu: ogłosił ruch planet

Kim jest ten Galileo Galilei?
Jest beneficjentem Jezuickich list płac, który ma za zadanie publikować swoje niezależne obserwacje astronomiczne.

Kim są jezuici? Krypto-żydzi

"Prawa natury są napisane ręką Boga poprzez język matematyki" - Galileo Galilei

Czytelnik zauważy, że od tego momentu "weryfikowalną rzeczywistość" zastąpiono teoretycznymi równaniami matematycznymi (stwarzającymi pozory). Jezuici wymyślają wyrazy, aby wyjaśnić wszystkie nienaturalne zjawiska, które stają się przeszkodami dla zdrowego rozsądku.

1611
Christopher Clavius, Jezuita z Collegio Romano, potwierdza obserwacje Galileo dotyczące ruchu planetarnego.

Tutaj mamy Jezuitów, twierdzących, że Światła, które obserwują przez Teleskopy są w istocie Kosmicznymi-kulami, które kręcą się wokół siebie; ALE JAK?

1687
Publikacja Sir Isaac Newtona, "Philosophiæ Naturalis Principia Mathematica" (Matematyczne Zasady Filozofii Naturalnej) staje się fundamentem matematycznych zasad czasu, siły i ruchu, które prowadziły rozwój fizyki teoretycznej, wymyślając teorię grawitacji oraz ustanawiając środowisko mniejszego-tarcia potrzebnego do ruchu Kosmicznych-Kul.

Teraz, spór został odsunięty od udowadniania Kosmicznych-Kul i przestawiony na "brak mechanizmu kontaktu wywołującego siły grawitacyjne".


1798
Sir Henry Cavendish wymyśla MASĘ Ziemi, którą publikuje w Filozoficznych Sprawozdaniach Towarzystwa Królewskiego w 1798 roku. Następnie Sir Cavendish dzięki swojemu wynalazkowi podporządkował Masę do wszystkich innych Kosmicznych-kul, takich jak Słońce, Księżyc itp.: będąc owocnym Sir Cavendish również zweryfikował uniwersalny charakter Teorii Grawitacji Newtona, tworząc tym samym regułę odwrotnego kwadratu dla każdej Kosmicznej-Kuli. Oznaczało to, że Sir Cavendish jako pierwszy obliczył stałą grawitacyjną [G]. Należy zauważyć, że praktycznie wszystkie obliczenia przeprowadzono za pomocą współczynników, tak że proporcjonalności stałych zostały generalnie odrzucone.

Jak można zauważyć, był to przebłysk pióra, który pokazał, jak Kosmiczne-Kulki (Planety) orbitują jedna wokół  drugiej w próżni kosmosu.

Teraz wiemy, że próżnia kosmosu zasysa równomiernie wszystkie Kule, dziękujemy Grawitacji za utrzymywanie naszych kulek od spotkania się ze sobą.

1813
William Moore, pierwsza ekspozycja równań rakietowych na podstawie trzeciego prawa ruchu Newtona: Traktat o Ruchu Rakiet

1840
John William Draper, pierwszy czysty teleskopowy obraz Księżyca.

1865
Jules Verne publikuje, Z Ziemi na Księżyc

1895
Percival Lowell publikuje "MARS"

1898
H. G. Wells publikuje: "Wojna Światów"

1903
Konstantin Tsiolkovsky (ZSSR), zainspirowany pismami Julesa Verne'a, opublikował "The Exploration of Cosmic Space by Means of Rocket Devices" (Eksploracja Kosmosu za Pomocą Urządzeń Rakietowych), pokazując, że skonstruowany przez człowieka konstrukt zwany Kosmosem jest fizycznym miejscem, które można zbadać.


Konstantin Tsiolkovsky, znany jest jako ojciec założycielka astronautyki

1906 r
Percival Lowell publikuje "Marsa and its Canals"

1908
Percival Lowell publikuje "Mars as the Abode of Life"

1915
Jakow Perelman (Żydowski Bolszewik), napisał "Interplanetary Travel" (Międzyplanetarne Podróże), co uważano za pierwszą poważną książkę o podróżach kosmicznych.


1918 Maksymilian Kolbe jeszcze jako kleryk, o. Maksymilian złożył w urzędzie patentowym projekt Etereoplanu – międzyplanetarnego artefaktu podróżniczego. Niektóre proponowane przez Maksymiliana rozwiązania znalazły później zastosowanie przy budowie trójczłonowej rakiety nośnej
   

1923
Hermann Oberth po odrzuceniu jego pracy doktorskiej sam opublikował "Die Rakete zu den Planetenräumen" (Przez Rakietę do Planetarnego Kosmosu). Tutaj mamy pierwszy przykład Fantastyki Naukowej, która jest stosowana w pracy doktorskiej.

Hermann Oberth jest uważany za jednego z ojców założycieli techniki rakietowej i astronautyki.
Twierdzono, że Hermann Oberth był mentorem Wernhera von Brauna.

Wernher von Braun był NAZI:
NA = NAtional Socialist (NArodowo Socjalistyczny)
ZI = ZIonist Jew (Syjonistyczny Żyd)

Wernher von Braun został przywieziony do Amerykańskiej Korporacji Stanów Zjednoczonych jako "naukowiec techniki rakietowej" i "architekt kosmosu", który jest odpowiedzialny za Fałszywy Wiek Kosmiczny, stając się rzeczywistością podatkową dla ludzi.

NAZI założyło NASA

1932
Rysunek Tsiolkovksy-ego do filmu "Cosmic Voyage" (Kosmiczna Podróż) przedstawia kosmonautę, który wydostaje się z rakiety przez śluzę do próżni kosmosu.

   
Archiwum Rosyjskiej Akademii Nauk

1942 - październik
NAZI twierdzi, że wystrzeliło rakietę V-2 A4 z Peenemünde, z wyspy na Bałtyckim wybrzeżu Niemiec, twierdząc, że jako pierwsza dotarła do Kosmosu, lecąc 118 mil (189,9 km).

Jak wykazała historia, minęło 40 lat po tym, jak Rosyjski pisarz Science Fiction (Tsiolkovsky) wymyślił właściwości Kosmosu, tak że obecnie mamy Syjonistycznych Żydów twierdzących, że to oni wprowadzili rakietę w ludzko-stworzony konstrukt kosmos.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kto Wynalazł Kosmos - przez Real World - 07-25-2017, 02:23 PM
RE: Kto Wymyślił Kosmos - przez Real World - 09-09-2017, 10:42 AM
RE: Kto Wynalazł Kosmos - przez Real World - 09-09-2017, 11:28 AM
RE: Kto Wynalazł Kosmos - przez Real World - 09-09-2017, 06:03 PM
RE: Kto Wynalazł Kosmos - przez Real World - 10-08-2018, 11:35 AM
RE: Kto Wynalazł Kosmos - przez Real World - 01-12-2019, 11:47 PM
RE: Kto Wynalazł Kosmos - przez Real World - 04-11-2019, 10:59 PM
RE: Kto Wynalazł Kosmos - przez Lewysti - 10-16-2019, 06:44 PM
RE: Kto Wynalazł Kosmos - przez Real World - 11-21-2019, 07:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości