Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego Nas Okłamują o Płaskiej Ziemi
#1
   

NASA to największa istniejąca czarna dziura budżetowa, która wyssała ponad 30 miliardów dolarów od podatników na same tylko sfałszowanie lądowania na księżycu. Ale chodzi o coś więcej niż tylko pieniądze.

Współczesny paradygmat Ateistycznego Wielkiego Wybuchu Heliocentrycznej Ziemi-Kuli Szans Ewolucji kontroluje duchowo ludzkość poprzez usunięcie Boga albo jakiegokolwiek innego inteligentnego projektu i zastępuje celowe boskie stworzenie losowo przypadkowym kosmicznym zbiegiem okoliczności.


Usuwając Ziemię z nieruchomego środka Wszechświata, Masoni przemieścili nas psychicznie i metafizycznie z miejsca o najwyższym znaczeniu do jednej kompletnej nihilistycznej obojętności. Jeśli Ziemia jest centrum Wszechświata, to pomysły Boga, stworzenia i celu ludzkiej egzystencji są olśniewające. Jeśli jednak Ziemia jest tylko jedną z miliarda
 planet obracających się wokół miliardów gwiazd w miliardach galaktyk, to idea Boga, stworzenia i specyficznego celu dla Ziemi oraz ludzkiej egzystencji stają się wysoce nieprawdopodobne.

   

Poprzez skryte indoktrynowanie nas do ich naukowo materialistycznego czczenia-Słońca, nie tylko tracimy wiarę w coś poza materialnego, ale otrzymujemy absolutną wiarę w materialność, powierzchowność, status, egoizm, hedonizm i konsumpcjonizm. Jeśli nie ma Boga, a każdy jest tylko przypadkiem, to wszystko, co naprawdę jest ważne, to ja, ja, ja. Zmienili oni Madonnę, Matkę Boską, w materialną dziewczynę żyjącą w materialnym świecie. Ich potężne i bogate korporacje ze sprytnymi logami kultu-Słońca sprzedają nam idoli do czczenia, powoli przejmując świat, a my milcząco wierzymy ich "nauce", głosujemy na ich polityków, kupujemy ich produkty, słuchamy ich muzyki i oglądamy ich filmów, poświęcając nasze dusze na ołtarzu materializmu.
Odpowiedz
#2
   

Jeśli chcesz kontrolować społeczeństwo to myślisz, że pójdziesz i powiesz im dokładnie o co tu chodzi, powiesz im o ziemi na której żyją, jak powstali i jakie jest ich miejsce we wszechświecie? Czy myślisz, że to dobry pomysł by powiedzieć im dokładnie to jak jest? Czy było by lepszym pomysłem powiedzieć coś dokładnie-szalenie odwrotnego, czym to jest i sprawić by w to uwierzyli, tak by pozbawiło ich to władzy, a ciebie zmieniło we władce, tak że wszystkie ich informacje o kosmosie, planetach, kosmologii, skąd pochodzimy, gdzie możemy zmierzać oraz czym ludzkość na prawdę jest, pochodzą od tych kilku ludzi. Mają swoich małych gadających ludzi ze znanymi twarzami i od teraz oni są strażnikami całej prawdy tego płaskiego świata na którym żyjemy i próbują nam powiedzieć coś przeciwnego, ustawiając Kopernika, Newtona, Galileo i wszystkich tych masonów z historii jako zbawicieli nauki, jako najbardziej zaufane autorytety, inicjatorów renesansu, zaczynających tą całą nową drogę poprawnego myślenia. Więc najwidoczniej jeśli chcesz kontrolować ludzi, to musisz ich okłamywać. A jakie jest największe kłamstwo jakim możliwie mógłbyś ich okłamać, właśnie to - kim jesteśmy, skąd pochodzimy i gdzie żyjemy.

Jak powiedział Szekspir, "the world is a stage" (świat jest sceną) gdzie wszystko tutaj zostało umieszczone i stworzone dla nas. A my jesteśmy aktorami, jeśli pomyślisz o Bogu jak o nieskończonej świadomości, wszechmogącej, wszechobecnej, wszechistniejącej tworzącej ten świat yin yang dualizmu i iluzji gdzie jesteśmy oddzieleni od Wrodzonej Jedności, od Boga i włożeni w te dualistyczne ciała kobiety i mężczyzny pod słońcem, księżycem, niebem i światem dobra oraz zła, gdzie musimy używać naszej podmiotowej świadomości by wybierać czy chcemy wznieść się na wyżyny dobra, czy głębie zła. Ci którzy teraz są pod kontrolą tego, są w biznesie sprawiania byś w to nie uwierzył, byś myślał że jesteś nieznaczącym pyłem po Wielkim Wybuchu Big Bang. Nie ma celu w twoim życiu więc powinieneś być niewolnikiem i konsumentem, a społeczeństwo powinno być strukturalne, takie jakim jest.


Wpychają ludzi w stronę hedonizmu, samolubności, indywidualizmu zamiast bardziej duchowych aspektów. I oczywiście używają religii by kontrolować duchowość, umieszczając ją w dogmatycznych pudełkach i mówią 'musisz wybrać jedną z religii, którą cię karmimy', jeśli nie wierzysz w cały ten nonsens kręcącej się kuli, to podkładają ci, tutaj jest Brahma, tutaj Jezus, tu Mohamed i wiele innych awatarów Bogów, w które mogą sprawić że uwierzysz i zaszufladkują cię do tej sekcji tak że w rzeczywistości nie użyjesz swojego własnego umysłu, swojego własnego krytycznego myślenia, nie rozwiniesz swojego życia, nie rozwiniesz swojego własnego duchowego zrozumienia. Chcą cię trzymać w tych małych pudełkach, jeśli wypadniesz z pudełka NASA, to złapią cię w Islamie, Judaizmie, Chrześcijaństwie, Buddyzmie, Hinduizmie czy jakimkolwiek z tych innych pudełek. By cię prowadzić, by kontrolować opozycję, mają każdą stronę obstawioną, więc nie ważne gdzie pójdziesz po prawdę, to oni już ją kontrolują jako 'strażnicy bram' abyś nie zrozumiał rzeczywistości.


Polecam nie patrzeć nigdzie w szczególności, tylko myśleć samemu, żadna religia nie ma odpowiedzi, ja nie mam odpowiedzi, nawet NASA nie ma odpowiedzi - TY masz odpowiedzi i to twoja odpowiedzialność by poprzez całe życie nie akceptować jakiś dogmatycznych wyjaśnień albo czyiś innych poglądów ale zamiast tego, rozwijać swoje własne zrozumienie każdego dnia, stając się mądrzejszym i mądrzejszym używając własnej intuicji i rozeznania by zrozumieć świat dookoła nas - to jest twoja religia, to jest twój pogląd na świat, to jest twoja duchowość, nazywaj to jak chcesz, ale to jest twoja odpowiedzialność by to zrobić, a kiedy oddajesz to komuś innemu, nieważne jak dobre intencje by nie mieli, nawet Jezus, Buddha, czy ktokolwiek to jest, to jest to tylko ich doświadczenie, a nie twoje. Tak przeczytaj je, tak naucz się od nich, ale nie przybieraj czyiś doświadczeń albo czyiś religii. Jest wiele ciekawych książek, które warto przeczytać, dlatego powinniśmy być otwarci i nie dawać się zaszufladkować do żadnej z nich jako tej jedynej słusznej, tylko poszukiwać swoich własnych odpowiedzi oraz swojej własnej religii, której będziemy jednymi naśladowcami.

Niektórzy twierdzą, że nie ma powodu do tak wielkiego oszustwa, na tak wielką skalę i że mieszkanie na kulistej czy płaskiej Ziemi nie robi różnicy. Poprzez usunięcie Ziemi z bycia w centrum statycznego wszechświata, ci Masoni przenieśli nas fizycznie i metafizycznie z miejsca o największym znaczeniu do miejsca nihilizmu i całkowitej obojętności. Jeśli Ziemia jest w centrum wszechświata, wówczas idee Boga, stworzenia i cel ludzkiej egzystencji są wspaniałe. Jeśli jednak Ziemia jest jedną z miliarda planet, krążących wokół miliarda gwiazd w miliardach galaktyk, to idee Boga, stworzenia i konkretnego celu ludzkiej egzystencji na Ziemi, stają się wysoce nieprawdopodobne i bezsensowne. Poprzez tajemne indoktrynowanie nas do ich naukowego materializmu i kultu Słońca, nie tylko tracimy wiarę w cokolwiek poza rzeczami materialnymi, ale zyskujemy absolutną wiarę w materializm, powierzchowność, status, egoizm, hedonizm i konsumpcjonizm. Jeśli nie ma Boga, a każdy z nas jest tylko przypadkiem, to wszystko co naprawdę się liczy to JA, JA, JA.

   

Dlaczego Big Bang, co zmienia Płaska Ziemia? Jeśli interesuje cię prawda, jeśli interesuje cię twoje istnienie oraz istnienie ludzkości, to powinno cię to obchodzić skąd pochodzimy i gdzie żyjemy. Jest to najbardziej udowadnialny spisek, największy spisek i jest na wprost twojej twarzy bo chodzisz po tej ziemi. Cały czas to słyszę, "co to zmienia jaki kształt ma ziemia". Tu nie chodzi o kształt ziemi, tu chodzi o kłamstwo. Chodzi o fakt że jesteśmy okłamywani już 500 lat i nadal nas okłamują okradając nas z pieniędzy, okradając nas z właściwego celu nas tutaj na ziemi oraz tego skąd pochodzimy. Czy myślisz, że pochodzisz z przypadkowej eksplozji Wielkiego Wybuchu materii, a ludzkość, świadomość i życie jakoś samo powstało z tego wybuchu? Czy to jest kosmologia , którą wybrałeś aby w nią wierzyć? Jeśli tak, to jest to bardzo ważne, bo jest to absolutny nonsens, ponieważ wybrałeś wiarę w metafizykę, która jest bajeczką, a jeśli myślisz, że jest to nieistotne, to nie rozumiem cię, nie rozumiem jak można myśleć, że jest to nieistotne, czy znamy prawdę o ziemi, o miejscu gdzie żyjemy i skąd pochodzimy. 

Ostatecznie fizyczny świat pochodzi z niefizycznej świadomości. Świadomość była i jest priorytetem. To jest to co metafizycznie oszustwo Wielkiego Wybuchu robi, to zmienia się z duchowo opartej perspektywy świadomości gdzie nie musi tam być w istnieniu żadnych rzeczy materialnych i próbuje to wszystko wyjaśniać materiałem, Wielkim Wybuchem materiału rzeczy które wychodzą i poprzez różne ewolucje tworząc wszystko. Więc z tym wyjaśnieniem jesteś zdolny usatysfakcjonować się tym i wątpić, że w życiu może być coś duchowego/metafizycznego ponieważ masz perfekcyjne fizyczne wyjaśnienie. To co robią to indoktrynują ludzi, pozbawiając ich duchowego jądra, świadomości i zastępują to materializmem. 

Odpowiedz
#3
Nasze oczy i doświadczenie informują nas, że Ziemia jest płaska i nieruchoma, a wszystko wokół nieba kręci się wokół nas. Kiedy przestajemy wierzyć we własne oczy i doświadczenie, musimy potknąć się o stopy oślepiających nas pseudo-naukowców, abyśmy traktowali ich jako "ekspertów", "astronomicznych" kapłanów, którzy mają szczególną wiedzę, do której mają dostęp, np. Teleskop Hubble'a. Poprzez pranie nam mózgów do czegoś tak gigantycznego i fundamentalnego, sprawiają, że każdy inny rodzaj niżej indoktrynacji to bułka z masłem!

Ziemia jest płaskim i nieruchomym centrum wszechświata, wokół którego wszystko w niebie wskazuje na szczególne znaczenie i znaczenie nie tylko Ziemi, ale dla nas ludzi, najbardziej inteligentnych wśród inteligentnych projektantów. Poprzez zmienienie Ziemi w kręcącą się kulę rzuconą wokół Słońca i wystrzeloną przez nieskończoną przestrzeń z bezgranicznego Wielkiego Wybuchu, przemieniającą ludzkość w losowy, bezsensowny, bezcelowy wypadek ślepego, głupiego wszechświata! To oparta na traumie kontrola-umysłu! Swoją mentalną manipulacją zabijają w nas naszą boskość. 

   

NASA to największa istniejąca czarna dziura budżetowa, która wyssała ponad 30 miliardów dolarów od podatników na same tylko sfałszowanie lądowania na księżycu. Ale chodzi o coś więcej niż tylko pieniądze. Usuwając Ziemię z nieruchomego środka Wszechświata, Masoni przemieścili nas fizycznie i metafizycznie z miejsca o najwyższym znaczeniu do jednej kompletnej nihilistycznej obojętności. Jeśli Ziemia jest centrum Wszechświata, to pomysły Boga, stworzenia i celu ludzkiej egzystencji są olśniewające. Jeśli jednak Ziemia jest tylko jedną z miliarda planet obracających się wokół miliardów gwiazd w miliardach galaktyk, to pomysły Boga, stworzenia i specyficznego celu dla Ziemi oraz ludzkiej egzystencji stają się bardzo nieprawdopodobne.
Odpowiedz
#4
   

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Gdyby Ziemia była płaska to wszyscy musieliby kłamać?
To nie prawda, ja nie kłamałem, większość ludzi jest przekonanych do wierzenia, że żyją na kuli i oni nie kłamią, tylko w to wierzą i nie rozumiem co jest w tym takiego trudnego do zrozumienia. To jest ich nowa mantra, że wszyscy musieliby kłamać, to jest ich drwienie i przekonywanie ludzi, aby patrzyli na to inaczej. Przez mówienie w kółko tego aplikują te same manipulacyjne metody.


Dlaczego kłamią o kształcie Ziemi?
Motyw jest na drugim miejscu, najpierw zbadajmy miejsce przestępstwa i zobaczmy jakie mamy naukowo mierzalne dowody, czyż nie? A jak już ustalimy obiektywne fakty, a nie dostajemy informacje zupełnie sprzeczne z rzeczywistością, które większość ludzi akceptuje jako demonstracyjne fakty, to wtedy możliwe, że będziemy mogli odkryć motyw.

Płaska Ziemia - Co to zmienia?
Ludzie wierzą, że żyją na kręcącej się kuli, natomiast ja nie wierzę, że jestem na płaskiej nieruchomej ziemi, ja jestem tego świadomy i wiem o tym, że chodzę po płaskiej i stacjonarnej powierzchni. Widziałem dowody i obaliłem wszystkie dowody, których mnie uczono w szkole jakobym żył na wirującej i chwiejącej się kuli. To nie jest kwestia wiary, to jest kwestia dowodów. Twierdzą, że robią Naukę przez duże N, a tak na prawdę robią wielkie P i Pseudonaukę.

Kiedykolwiek ktoś śmiesznie stwierdza, że odkrywanie największego kłamstwa w historii, odsłanianie najbardziej udanego oszustwa wszechczasów, oszukiwania całej ludzkości przez ponad 500 lat, "nie ma znaczenia dla nich" ani "nie wpływa na ich życie w jakikolwiek sposób", to oni zawsze mają taki dziecięco łykający-gówno uśmiech na twarzy, ponieważ ich podświadomość wie, że to co mówią, jest całkowicie żałosne i błędne.


Jeśli jesteś szczęśliwy z tego gnoju w jakim żyjesz, oczywistej niesprawiedliwości, nierównowagi która ma miejsce, jeśli jesteś z tego zadowolony by tak pozostało, to wypier... i zapier... się z tego radować ty absolutny ignorancie. To się liczy dla ludzi, którzy mają umysły zadające pytania, a nie są patetyczni z owczym nastawieniem na świat. Ludzie chodzą do gównianych prac, dzieci są ogłupiane w szkołach, a życie większości ludzi jest ciężkie, bo walczą o pieniądze starając się przetrwać w dziwnych relacjach pomiędzy nimi, w dziwnych pomysłach istnienia, ale nic z tego nie ma znaczenia, tak? Masz tylko się urodzić, być żywy i o nic nie pytać. Jeśli nie masz pytań w swoim umyśle, to wyobraź sobie że ludzie je mają, więc jeśli ty ich nie masz to wypier... kochasz gówniane wypłaty, to przestań samemu debilnie na nie narzekać, bo sam jesteś częścią tego. Są miliony ludzi którzy cierpieli i cierpią na samym dole tego kotła, ponieważ jest hierarchia, panuje nierównowaga, ponieważ to wcale nie jest oparte na jakości ani tym bardziej na dobrze nas wszystkich. Czym jest twoje życie, jeśli nie wiesz dokładnie gdzie żyjesz i dlaczego tutaj jesteś? Jeśli nie masz tej informacji, to cała reszta będzie złudzeniem, więc mam nadzieje że to jest odpowiedź na to pytanie.
Odpowiedz
#5
Ludzie często mówią "co to zmienia czy jest płaska czy okrągła" Co jest naprawdę ignoranckim stwierdzeniem ponieważ jest to jedną z najbardziej fundamentalnych rzeczy co jest pod twoimi stopami, co jest nad twoją głową, o co chodzi w tej rzeczywistości. By twierdzić, że nas to nie obchodzi albo, że jest to nieważne, by nie zorientować się co się dzieje - to właśnie udowadnia co oni zrobili, zmienili ludzi w zombi, które mogą powiedzieć "to nie ma znaczenia jaka jest rzeczywistość, bo jak to zmienia moje życie"  Więc, jeśli rzeczywistość nie zmienia twojego życia, to co to mówi o twoim życiu.
Odpowiedz
#6
Jeśli interesuje cię prawda, jeśli interesuje cię twoje istnienie oraz istnienie ludzkości, to powinno cię obchodzić skąd pochodzimy i gdzie żyjemy. Jest to najbardziej udowadnialny spisek, największy spisek i jest on na wprost twojej twarzy, bo chodzisz po tej ziemi. Cały czas to słyszę, "co to zmienia jaki kształt ma ziemia". Tu nie chodzi o kształt ziemi, tu chodzi o kłamstwo. Chodzi o fakt że jesteśmy okłamywani już 500 lat i nadal nas okłamują okradając nas z pieniędzy oraz z właściwego celu nas tutaj na ziemi i tego skąd pochodzimy.Odpowiedz
#7
Parę dni po zrobieniu materiału recenzującego program Sonda emitowany przez TVP, dziennikarz prowadzący program Tomasz Rożek, napisał do mnie by dopytać się o motywy kłamstwa Ziemi-kuli. Wymieniliśmy wiadomości, ale w żadnym momencie nie był zainteresowany podjęciem merytorycznej rozmowy na temat kształtu Ziemi, za to uporczywie skupił się na pytaniu o motyw.

   


Jeśli założyłbym że pochodzę z Wielkiego Wybuchu, to znaczy że jestem na kamieniu lecącym przez próżnię w niewytłumaczalnych prędkościach i w nieskończoność, bez znania tego co tutaj robię. Jak mam sformułować pewien rodzaj racjonalnej kontemplacji mojego istnienia, jeśli to podstawowe założenie jest błędne.

Dlaczego ma to znaczenie, jeśli Ziemia nie jest tym czym ci POWIEDZIANO? 
Boisko piłkarskie ma zestaw wymiarów, znasz zasady gry, kiedy idziesz na to boisko to wiesz dlaczego tam jesteś i znasz swoje miejsce na nim, pójdź tam na ślepo bez zasad i wymiarów gry a będziesz zagubiony. Do tego masz ludzi mówiących ci że to jest boisko do badmintona na którym grasz w krykieta, zamieszanie i chaos są pewne, więc w jaką grę grasz? W grę która nazywa się życiem, jaki jest jej fundament? Czy grasz w badmintona na boisku piłkarskim? Jeśli nie wiesz gdzie naprawdę jesteś, to ta rzecz, którą nazywasz życiem nie ma solidnych fundamentów, to jest złudzenie, chwytasz się źdźbła by znaleźć zrozumienie w oparciu o wadliwy fundament… Czy zbudowałbyś dom na wadliwych fundamentach?  Budujesz strukturę egzystencjalną na wadliwej podstawie. Powiedziałbym, że jest to bardzo ważne, aby rozumieć fundament na podstawie którego zbudowałeś tą rzecz którą nazywasz życiem, albo możesz pozostać w niewiedzy i gonić za złudzeniami.
Odpowiedz
#8
Bezustanne pytanie, dlaczego rządy na świecie miałyby kłamać na temat płaskiej Ziemi, kiedy ty nie przyłożyłeś jeszcze swojej należytej staranności w badaniu setek dowodów, eksperymentów oraz materiałów łatwo i powszechnie dostępnych pokazujących bez cienia wątpliwości, że Ziemia jest całkowicie płaska, jest to jak przychodzenie po krwawej morderczej zbrodni z zamkniętymi oczami i niedowierzanie, że to się stało, ponieważ nie można pojąć motywu sprawcy i dopóki ktoś nie zaoferuje wam właściwego motywu dla subiektywnej wrażliwości, dopiero wtedy można otworzyć oczy i zbadać oczywiste miejsce zbrodni.

Jeśli chcesz kontrolować ludzi to musisz ich okłamywać, a jakie jest największe kłamstwo jakim mógłbyś ich okłamać? To jest właśnie to, gdzie żyjemy, skąd pochodzimy i o co tutaj tak na prawdę chodzi, jednak rozumiem czemu ludzie pytają dlaczego mieliby kłamać, ale pomyśl o detektywie pojawiającym się na miejscu zbrodni. Jest ponad 200 dowodów na to, że Ziemia nie jest wirującą kulą, mógłbyś spędzić dzień za dniem oglądając dowód za dowodem, eksperyment za eksperymentem, albo możesz użyć swoich własnych oczu i doświadczenia, aby stwierdzić, że ziemia jest oczywiście płaska i stacjonarna, ale zamiast tego większość ludzi będzie czekać, aż znajdą motyw, który będzie miał dla nich sens dlaczego coś takiego mogłoby się możliwie dziać, zanim poświęcą chociażby minute na zbadanie tematu. Detektyw nie siedzi na miejscu zbrodni pokrytym krwią oraz zwłokami wszędzie dookoła i mówi "nie jestem pewien czy tutaj było morderstwo, ponieważ nie widzę motywu". To co robi detektyw to zbiera dowody i ustala co się właściwie działo na miejscu zbrodni i to jest to co ja zrobiłem i to jest to co inni płasko-ziemianie robią. Omijamy dysonans poznawczy, omijamy to co myśleliśmy, że wiemy i patrzymy na dowody, a nie na motyw, na to możemy spojrzeć później. Spójrzcie na dowody, ponieważ jest ich bardzo dużo na to, że nas okłamali i nadal okłamują, a motywem możemy zająć się później, jak już ustalimy stan faktyczny. 
Odpowiedz
#9
Zwięzłe podsumowanie kłamstwa Ziemi kuli w parę minut:


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości