Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sieć Tajnych Stowarzyszeń
#1
"Pod rozległą falą ludzkiej historii, płyną tam niewidocznymi prądami głębinowymi tajne stowarzyszenia, które często w głębi determinują zmiany mające miejsce na powierzchni." -Artur Edward Waite (Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku)
 
   

Największym mechanizmem stosowanym przez linie krwi do realizacji programu Nowego Świata jest globalna sieć tajnych stowarzyszeń. Politycy, bankierzy, biznesmeni oraz osobistości medialne z największymi nazwiskami w historii i znanymi twarzami tworzą ogromną matrycę tajnego stowarzyszenia. Ta hierarchiczna sieć piramid zbudowana jest ze stałej rekrutacji i wprowadzania członków na kluczowe i wpływowe stanowiska. W celu zorganizowania globalnych wydarzeń i decyzji politycznych zza kulis, wiele niszowych tajnych stowarzyszeń przygotowuje i pozycjonuje polityków, medialne osobistości i innych "potakiwaczy" aby mogli możliwie jak najlepiej pomóc realizować Wielkie Dzieło. 
 
"Widzisz, jeśli osiągasz cokolwiek w Waszyngtonie w tych czasach, tak jest dlatego, że zostałeś pociągnięty lub dobrany z Ivy League szkoły Harvard, Yale, Kennedy School of Government, pokazałeś skale umiejętności, aby być dobrym typem Ivy League, i tak jesteś pchany aby zabrać głos i przypisać sobie sukces. Przypisywana jest tobie pewna rola gdzieś w rządzie, a następnie sukces jest monitorowany i śledzony i idziesz gdzie pociągające i wybierające ręce mogą cię skierować." -Radio Talk Show prowadzone przez Rush Limbaugh, 07 lutego 1995
  
Światowi przywódcy powstają z ofert których nie mogą odrzucić, przekupywani, nawet szantażowani albo w innym wypadku rekrutowani i zaprzysiężani do tajnych stowarzyszeń. Potem, często w krwawych przysięgach, którym muszą pozostawać wierni, te Bractwa inicjują następne rozkazy poprzez ich kadencje. W ten sposób elektorat stale się zmienia dając złudzenie braku ciągłości przywództwa podczas gdy w rzeczywistości każdy kolejny "przypadkowy" lider należy do tych samych tajnych towarzystw. Kilka z tych najbardziej wpływowych to: Masoni, Iluminaci, Bohemian Grove, Czaszka i Kości, CFR, RIIA, Grupa Bilderberg i Komisja Trójstronna.

   

"Niepokojąca większość przedstawicieli Dynasti i Senatu utrzymuje członkostwo w elitarnej organizacji przysięgającej zniszczenie Ameryki na rzecz systemu światowego rządu Globalistów. Tendencja ta rozwiera się teraz na społeczność Amerykańską koncentrując CFR za pośrednictwem Komisji Trójstronnej do quasi-tajnej internacjonalistycznej Bilderberg Group. Na końcu spektrum możemy nawet zobaczyć okultystyczne wpływy Czaszki i Kości wraz z Masonerią. Uzasadnieniem dla gorliwie zlecanego Jednego Rządu Światowego jest chaos. Terroryzm to czołowa metoda dla dojrzewania tego chaosu." -Paul Joseph Watson, „Order Out of Chaos” (125)


"Spisek zmierzający do stworzenia scentralizowanego globalno faszystowskiego państwa jest aranżowany w pięciu-sensach ‘świata’ przez tajną sieć znaną kolektywnie jako Iluminaci. Manipulują oni za pośrednictwem tajnych stowarzyszeń i ugrupowań, takich jak Masoneria, Zakon Maltański, Zakon Templariuszy i Jezuitów. Ci i inni starannie karmieni i dobrani rekruci do Iluminatów są instalowani na stanowiskach władzy na całym świecie, zakażając wszystkie kolory, rasy, wyznania i kraje. To nie jest tak, że każdy w tajnym stowarzyszeniu jest świadomy fabuły; przeważająca większość nie. Iluminaci działają jak rak infiltracji i potajemnie kontrolują inne organizacje. Większość Masonów nigdy nie awansuje wyżej niż do dolnych trzech poziomów stopni, tzw Niebieskich Stopni i nawet nie zdają sobie sprawy, do czego ich organizacja jest używana". -David Icke, "Tales From the Time Loop"

 
Wystarczy spojrzeć na ostatnich prezydentów USA: George W. Bush (Mason i Skull and Bones), Bill Clinton (Mason, CFR, Bilderberg, Komisja Trójstronna), George H.W. Bush (Mason, Komitet 300, Czaszka I Kości, CFR, Komisja Trójstronna), Ronald Reagan (Mason, Zakon Maltański), Jimmy Carter (Mason, CFR, Komisja Trójstronna), Gerald Ford (Mason, CFR)... i można tak dalej wymieniać, większość Amerykańskich prezydentów należało do jednej lub wielu tajnych stowarzyszeń. Prawie wszyscy założyciele Ameryki byli Masonami, senat utrzymuje większość Masońską od swojego samego początku, a ich wpływy od tamtej pory są tam obecnie jeszcze bardziej powszechne.

   

Zaprzeczanie wpływowi jakie mają tajne stowarzyszenia na sprawy światowe jest naiwne. Media głównego nurtu biorą współudział w wykluczaniu jakiejkolwiek relacji ich dotyczących. Jak pokazano w rozdziale o ‘medialnej manipulacji’, główne media utrzymywane są przez tajnych członków stowarzyszeń. 6 największych dostawców multimedialnych kontroluje 90% Amerykańskich mediów i jest zarządzanych przez linie krwi / tajne stowarzyszenia.
Na przykład, oto tylko kilka z setek  zarządzanych / posiadanych firm należących do CFR, Komisji Trójstronnej lub Bilderberg: ABC, CBS, NBC, PBS, CNN, AP, Reuters, New York Times, New York Post, Washington Post, Washington Times, L.A. Times, Wall Street Journal, Newsweek, Business Week, National Review, Time, Life, Look, Fortune, Reader’s Digest, U.S. News & World Report, Atlantic Monthly, McCall’s, World Review, Scientific American.

 
   

Nie tylko prezesi mediów i dyrektorzy zarządów są zwykle członkami tajnych stowarzyszeń, tak samo jest z prezenterami programów i wiadomości! Oto przykłady niektórych prezenterów i osobowości medialnych znalezionych na dyżurach tajnych stowarzyszeń: Peter Jennings, Dan Rather, Tom Brokaw, Ted Koppel, Barbara Walters, Diane Sawyer, William F. Buckley Jr., Joseph Harsch, Bill Meyers, C.C. Collinwood, David Brinkley, John Chancellor, Marvin Kalb, Daniel Schorr, Joseph Kraft, James Reston, Max Frankel, David Halberstram, Harrison Salisbury, Sol Linowitz, George Will, Robert McNeil, David Gergen, Mortimer Zuckerman, Richard Gutjahr (jako pierwszy sfilmował rzekome zamachy terrorystyczne w Nice i tydzień później w Monachium w 2016 roku, wiedział gdzie być i wyjąć kamerę – co za zbieg okoliczności).

"Nie może być argumentu w odniesieniu do rzeczywistości tajnych stowarzyszeń dzisiaj. Istnienie takich grup jak Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) i Bilderberg jest dobrze udokumentowane. Jedyną kwestią jest zakres ich kontroli i manipulacji najważniejszych wydarzeń na świecie. Podobnie, nie ma wątpliwości, że członkowie tych stowarzyszeń sprawują kontrolę nad znaczną częścią największych korporacji i banków na świecie. Te korporacje w rezultacie kontrolują niezbędne minerały, energetykę, transport, rolnictwo, farmaceutykę, telekomunikację, media i rozrywkę - innymi słowy, podstawy współczesnego życia. Zapewniają one również wewnętrzny rdzeń rankingu urzędników państwowych na zasadzie obrotowych drzwi. Ci urzędnicy często wdrażają tą samą politykę opracowaną i pożądaną przez stowarzyszenia. Stowarzyszenia te posiadają znaczną władzę nad narodowymi wyborami i polityką krajową, lecz wydają się być dziwnie odporne na jakiekolwiek dochodzenia, czy to rządowe czy środków masowego przekazu. Od momentu powstania w 1913 roku, pomimo okresowych wezwań, nigdy nie osbył się zewnętrzny obiektywny audyt Systemu Rezerwy Federalnej." -Jim Marrs, „Rule by Serecy" (109-10)

 
Po tym jak Bush został wybrany to natychmiast umieścił 5 braci Czaszki i Kości w swojej administracji. Clinton i Nixon mieli ponad 100 członków Rady Stosunków Zagranicznych (CFR) w swojej administracji. Grupa 59 przejściowych ludzi zespołu Ronalda Reagana posiadała 28 członków CFR, 10 Bilderbergów i 10 z Komisji Trójstronnej. Członkowie tajnych stowarzyszeń są obecni na wszystkich szczeblach władzy, i nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie. Na przykład: Saddam Hussein, Yasser Arafat, Mikhail Gorbachov, George Bush i Tony Blair wszyscy są Masonami 33-ego stopnia. Marx, Engel, Lenin, Stalin, Trotsky i Mao Tse Tung wszyscy byli wysokiego stopnia Wielkimi Orientalnymi Masonami Loży. Winston Churchill był w Komitecie 300 i Masonerii. Cecil Rhodes założyciel Okrągłego Stołu, był w Komitecie 300[/url] i Masonerii. Henry Kissinger jest członkiem Masonerii, Rycerzy Malty, Komitetu 300 oraz Bilderberg. Dick Cheney jest członkiem CFR i Trójstronnej Komisji. David Rockefeller założył Bilderberg I Komisje Trójstronną i jest w CFR, Komitecie 300, Masonerii. To są największe i najbardziej wpływowe nazwiska w polityce, wszystkie spotkania w tajemnicy, bez relacji w środkach masowego przekazu. Nasze publiczne pachołki podejmują prywatne decyzje za zamkniętymi drzwiami. To jest zasada, a nie wyjątek, jak większość ludzi może sobie myśleć.
 
   

W XIX wieku, Brytyjski Premier Benjamin Disraeli był całkiem szczery odnośnie wpływu tajnych stowarzyszeń na politykę: "Świat jest zarządzany przez bardzo różne osobistości, inne niż wyobrażają sobie ci, których nie ma za kulisami.” -Benjamin Disraeli, 1844.

"Jest moc we Włoszech, o której my rzadko wspominamy na tej sali... To znaczy tajne stowarzyszenia... Nie ma sensu zaprzeczać, bo to jest niemożliwe, aby ukryć znaczną część Europy - całe Włochy i Francję oraz wielką część Niemiec, nie mówiąc już nic o innych krajach – które są pokryte siecią tych tajnych stowarzyszeń, podobnie jak powierzchnie ziemi są obecnie pokrywane drogami kolejowymi". -Benjamin Disraeli, w Brytyjskiej Izbie Gmin, 14 lipca 1856

 
"Rząd tego kraju nie tylko ma do czynienia z rządami, królami i ministrami, ale także z tajnymi stowarzyszeniami, elementami, które należy wziąć pod uwagę, które w ostatniej chwili mogą sprowadzić nasze plany do zera, które mają wszędzie swoich pozbawionych skrupułów agentów, którzy podbudzają do zabójstw i mogą w razie potrzeby doprowadzić do masakry.” -Benjamin Disraeli, w Aylesbury, 10 września 1876

   

Rezerwa Federalna (FED) prywatne konsorcjum bankowe zostało powołane podczas prezydentury Woodrowa Wilsona. Poniższe cytaty pokazują jego podejrzenia i żale dotyczące tego tajnego stowarzyszenia elit bankowych: "Od czasu kiedy zająłem się polityką, spotykają mnie przede wszystkim męskie poglądy zwierzające się do mnie prywatnie. Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych, z dziedziny handlu i produkcji, boją się czegoś. Oni wiedzą, że jest tam gdzieś potęga tak zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak szczelna, tak kompletna, tak wszechobecna, że oni lepiej wolą nie mówić o niej w potępiający sposób." -Woodrow Wilson, 1913

 
"Jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem. I nieświadomie zrujnowałem mój kraj. Wielki naród przemysłowy jest kontrolowany przez swój system kredytowy. Nasz system kredytu jest skoncentrowany. Wzrost narodu, jak i wszystkich naszych aktywności jest w rękach kilku ludzi. Staliśmy się jednym z najgorszych rządów, jednym z najbardziej całkowicie kontrolowanych i zdominowanych rządów w cywilizowanym świecie. Nie rządem z wolnym zdaniem, nie rządem z przekonaniami i głosującą większością , ale rządem opinii i przymusu małej grupy dominujących ludzi." -Woodrow Wilson, 1916

   
 
Brytyjski premier Winston Churchill był członkiem Komitetu 300 i Masonem 33-ego stopnia. W 1920 roku, przemawiał korzystając z osobistej wiedzy odnośnie światowego spisku kiedy powiedział: "Od czasów Spartakusa-Weishaupt do tych Karola Marksa, do tych Trockiego, Bela Kun, Rose Luksemburg oraz Emmy Goldman, ten światowy spisek dla obalenia cywilizacji i dla odtworzenia społeczeństwa na podstawie aresztowanego rozwoju, z zawistnej wrogości i niemożliwej równości, stale rośnie. Odegrał on zdecydowanie rozpoznawalną rolę w tragedii Rewolucji Francuskiej. To było głównym motorem napędowym każdego wywrotowego ruchu w XIX wieku, a teraz w końcu ten zespół niezwykłych osobistości z podziemia wielkich miast Europy i Ameryki chwycił Rosjan za włosy z ich głów i stał się praktycznie niekwestionowanym mistrzem tego olbrzymiego imperium." -Brytyjski premier Winston Churchill
 
"Prawdziwym zagrożeniem dla naszej Republiki jest niewidzialny rząd, który jak gigantyczna ośmiornica rozciąga swe oślizgłe macki w naszych miastach, państwach i narodach. Na czele jest mała grupa domów bankowych. Ta mała koteria prowadzi nasz rząd dla swoich własnych egoistycznych celów. Działa pod osłoną ekranu który sama stworzyła, obejmuje wyższe kierownictwa, organy ustawodawcze, szkoły, sądy, gazety i każdą agencję przygotowaną do ochrony publicznej." -N.Y. Burmistrz Jan Hylan, 1922  
 
"Rzeczywista prawda jest taka, że finansowy element w dużych ośrodkach sterował rządami od czasów Andrew Jacksona" -Prezydent USA Franklin D. Roosevelt, 1933
 
"Prawdziwe władze w Waszyngtonie są niewidoczne i sprawują władzę zza kulis."  -Sędzia Sądu Najwyższego Felix Frankfurter, 1952
  
"Dziś droga do całkowitej dyktatury w Stanach Zjednoczonych może być układana za pomocą ściśle legalnych znaczeń, niewidocznych i niesłyszalnych przez Kongres, Prezydenta lub ludzi... Mamy działający w naszym systemie rządowym i politycznym, inny organ reprezentujący inną formę rządu, biurokratyczne elity, które wierzą że nasza konstytucja jest przestarzała i są pewne, że są po zwycięskiej stronie. We wszystkich dziwnie rozwijających się zdarzeniach w polityce zagranicznej można by odnaleźć poczynania tej grupy, która dostosowuje nas dla swoich przyjemności. Ta polityczna grupa ma swoje lokalne organizacje wsparcia politycznego, własne grupy nacisku, własne interesy, swoją pozycję w obrębie naszego rządu i jej własny aparat propagandowy." -Senator William Jenner, 1954   

   

Prezydencka linia krwi John F. Kennedy-ego była świadoma kontroli Ameryki przez tajne stowarzyszenia. Jego liczne zbuntowane decyzje przeciw globalnym elitom, jego odstąpienie od udziału w Wielkim Dziele, ostatecznie doprowadziło do zamachu. Próbował on jednak ostrzec przeciętnego obywatela o ich losie. W dniu 27 kwietnia 1961 roku w przemówieniu do wydawców gazet, JFK powiedział: "Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie, a jesteśmy jako ludzie, z natury i historycznie przeciwni tajnym stowarzyszeniom, tajnym przysięgom oraz tajnym postępowaniom... Dlatego jesteśmy przeciwni na całym świecie monolitycznym i bezwzględnym spiskom, które opierają się przede wszystkim na skrytych znaczeniach do rozszerzenia swojej strefy wpływów. Polegające na infiltracji zamiast inwazji, na działalności wywrotowej zamiast wyborach, na zastraszaniu zamiast wolnemu wyborowi. Jest to system, w który zostały wcielone ogromne zasoby ludzkie i materialne do zbudowania szczelnego materiału, wysoce wydajnego urządzenia, które łączy militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne działania. Jego przygotowania są ukryte, niepublikowane, jego błędy są chowane, a nie nagłaśniane, jego desydenci są wyciszani, a nie chwaleni, żadne wydatki nie są kwestionowane, żadna tajemnica, nie jest ujawniana... Pytam o waszą pomoc w olbrzymim zadaniu informowania i ostrzegania Amerykanów."

 
"Wysoki urząd Prezydenta został wykorzystany do kontroli fabuły zniszczenia wolności Amerykanów i zanim opuszczę biuro muszę poinformować obywateli o ich ciężkim losie.”
-John F. Kennedy w Columbia University, 1 listopada 1963 roku, 10 dni przed jego zabójstwem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości