Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daniel (zmieniam zdanie) Pseudo-Crazyland
Daniel (zmieniam zdanie) Pseudo-Crazyland
https://www.youtube.com/channel/UCWev8VX...GhMHc8tQqg
Youtuber zmieniający nazwe kanału częściej niż przeciętny człowiek samochód, poprzez swoje zachowanie wygląda jakby uparcie szukał atencji. Nie jest to głupi facet, a nie wiadomo czemu czasami robi wilczą robotę siejąc zamieszanie, prowokacje kiedy jednocześnie promuje znanego trolla internetowego (Fizyk z Czapy). Nie mogę dłużej przymykać na to oko i stąd dopisuje go do listy osób na które trzeba uważać. Niestety dosyć często widzi on tylko to co chce widzieć, a to nie ma za wiele wspólnego z docieraniem do sedna prawdy, za to ma wiele więcej wspólnego z mąceniem w bardzo zmienny i dziwny sposób. 

Poniżej tylko niektóre z jego stwierdzeń czy produkcji myślowych:
- Gęstość to bullshit (Ziemia może się unosić do góry?)
- Perspektywa niczego nie tłumaczy, a już napewno zachodów słońca
- Próżnia i system ciśnieniowy mogą istnieć obok siebie (przecież wikipedia tak pisze)
- Woda to nie wiadomo czy się jednak nie zakrzywia na 100km
- Nagrywanie filmów na Youtube nic nie udowadnia i nic nie zmienia, ale będą robił to dalej kiedy krytykuje innych za robienie tego samego
- Refrakcja zakrzywia światło, Fizyk z Czapy zaraz się z nami połączy i to wytłumaczy
- Nie wiemy czym jest Słońce dlatego nie powinniśmy o nim rozmawiać, no chyba że ja omawiam nieoświetlone chmury, to już inny kawałek chleba
- Tomek (Level Word) dostał bana, bo nie mam czasu odpowiadać na  jego (niewygodne) pytania
- Chciałem puścić piosenkę na początku streama, ale youtube właśnie zgłosił roszczenia. Myślałem że tak można, ale skoro nie, to nie dokończymy jej, bo jeszcze utnie mi to możliwość zarabiania z reklam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości