Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OPERACJA NORTHWOODS
#1
   

„Zostało to oficjalnie zaprezentowane poprzez odtajnione dokumenty rządowe, że wojsko USA i rząd potajemnie planowali dokonanie aktów terroru na niewinnych cywilach, aby uzasadnić zaangażowanie w konflikt, który miałby w danej chwili być korzystny dla szerszej rządowej geopolitycznej agendy... Według ABC News, na początku lat 60’, czołowi Amerykańscy przywódcy wojskowi podobno opracowywali plan zabicia niewinnych ludzi i zorganizowania aktów terrorystycznych w miastach USA, w celu stworzenia społecznego poparcia dla wojny przeciwko Kubie. Długo ukrywane dokumenty, zostały odkryte w 2001 roku przez byłego śledczego ABC News reportera Jamesa Bamforda o kryptonimie OPERACJA NORTHWOODS, które układają tropiącą perspektywę za wydarzeniami z 11 Września. Dokumenty połączonych Dowódców i Sztabów (JCS) proponowały rozpoczęcie tajnej i gwałtownej wojny z terroryzmem wobec własnego kraju, w celu uwarunkowania obywateli USA do wsparcia zamierzonej wojny przeciwko Kubie. Te chore plany wymagały rozstrzelania niewinnych Amerykańskich cywilów, wybuchających Kubańskich uchodźców, kontynuowania aktów terroryzmu popełnianych w wielkich Amerykańskich miastach, niewinnych wrabianych w zamachy oraz porwania samolotów. Później za to wszystko miano obwinić Fidela Castro oraz Kubę, miało to podżegać nienawiść do niego i Komunizmu oraz podjudzać opinię publiczną do wspierania, że JCS było potrzebne jako pretekst do rozpoczęcia wcześniej-planowanej wojny.” -Paul Joseph Watson, „Order Out of Chaos” ( 23-4)

„Plan, który miał pisemną zgodę Przewodniczącego i każdego członka Kolegium Szefów Połączonych Sztabów, wzywał do rozstrzelania niewinnych ludzi na Amerykańskich ulicach; do zatopienia na pełnym morzu łodzi przewożących uciekających uchodźców z Kuby; do fali gwałtownego terroryzmu, który miał zostać uruchomiony w Waszyngtonie, Miami i gdzie indziej. Ludzie mieli być wrabiani w zamachy, których nie popełniali; Samoloty miały być porywane dzięki wykorzystaniu fałszywych dowodów i za to wszystko miał być obwiniony Fidel Castro, poprzez to dając Lemnitzerowi i jego intrydze wymówkę, a także wsparcie publiczne jak i międzynarodowe, którego potrzebowali do rozpoczęcia ich wojny.” -James Bramford, „Body of Secrets” (163 -4)

   

Niedawno odtajniono dokumenty Operacji Northwoods, które przechowywały przez 40 lat Najbardziej Tajnie zarysy fabuły Amerykańskiego rządu do zabijania setek, prawdopodobnie tysięcy Amerykańskich obywateli w celu osiągnięcia korzyści politycznych. W 1962 roku Generalny Szef Sztabu Prezydenta JFK - L. L. Lemnitzer zaplanował Operację Northwoods, aby rozpocząć wojnę z Kubą. Amerykańscy obywatele na pewno nie chcieli wojny i tak samo Castro, więc seria operacji fałszywej flagi została tak zaprojektowana, aby spowodować „pomocną falę oburzenia” i wepchnąć ludzi do wojny. Stosowane metody były liczne i zróżnicowane, zaczynając od plotek z wykorzystaniem tajnego radia, po zatapianie i wzniecanie pożarów na Amerykańskich statkach, ubieranie się jak Kubańczycy i atakowanie Amerykańskich baz, wysadzanie amunicji/samolotów, wzniecanie pożarów/rozruchów, i ostatni ale nie mniej ważny, porwanie i zestrzelenie komercyjnych samolotów pasażerskich. Dokument w rzeczywiści mówił, że „Okazjonalne listy w Amerykańskich gazetach spowodowałyby pomocną falę indoktrynacji.” Oni nawet planowali „odprawiać pogrzeby dla fałszywych ofiar” aby zyskać dodatkowe wsparcie publiczne, tak jakby nie było tam wystarczająco realnych ofiar. Wszystko to zostało już zatwierdzone i podpisane przez każdego członka Kolegium Szefów Sztabów oraz Sekretarza Obrony, gdy otrzymał to Prezydent John F. Kennedy. Na szczęście dla nas wszystkich, JFK odmówił podpisania dokumentu Northwoods i plan nigdy nie został przeprowadzony, ale samo jego istnienie dowodzi, że rząd z pewnością nie zawsze jest przyjazny i patrzy na nasze dobro.

„Jest niedobrze gdy ludzie twierdzą, że ich liderzy nie mogliby stać za okropnością 9/11, gdy istnieją dokumenty, które pokazują, że Pentagon planował szczegółowo coś bardzo podobnego 40 lat wcześniej. I czekał na to ... Operacja Northwoods również zakładała porwanie cywilnych samolotów. Dokumenty mówią, że było możliwe stworzyć wydarzenie, które by przekonało ludzi, że Kubański samolot zestrzelił cywilny samolot podczas lotu ze Stanów Zjednoczonych do Jamajki, Gwatemali, Wenezueli czy Panamy.” -David Icke, „Alice in Wonderland and World Trade Center” (165)

Dokumenty Northwoods w rzeczywistości odnoszą się do pretekstu fałszywej flagi U.S.S. Maine (z 1898 roku) i do Hiszpańsko/Amerykańskiej wojny. Czytamy, „Pamiętajcie że incydent jak z USS Maine może być zorganizowany w kilku formach: Moglibyśmy wysadzić statek w Zatoce Guantanamo na Kubie i obwinić Kubę [lub] moglibyśmy wysadzić drona gdziekolwiek na Kubańskich wodach.” Więc Northwoods nakazywało zatapiać ich własne Amerykańskie statki (jak USS Maine), nakazywało porywać/zestrzeliwać własne samoloty komercyjne (np 9/11) i bombardować siebie samych (jak WTC '93, Oklahoma, Madryt, 7/7 i wiele innych).

   

W Tym planie, opracowali jak można by zbombardować Waszyngton, a następnie obwinić za to Kubę, albo w jaki sposób mogliby ubrać żołnierzy Armii USA jako Kubańczyków, a następnie zaatakować Marynarzy w Guantanamo. W innej części programu, tak jak U.S.S. Maine został zatopiony jako pretekst do wejścia w wojnę Amerykańsko-Hiszpańską, sugerowano, że marynarka mogłaby wysadzić jeden ze swoich statków. Cały dokument jest szaleństwem świadczącym o wykorzystywaniu efektywności z zimną krwią na zasadzie problem/reakcja/rozwiązanie. Prezydent Kennedy był też sługą elit, ale był tak wstrząśnięty dokumentem Operacji Northwoods, że podpisał krótko przed swoją śmiercią Executive Order 11110 ogłaszając, że będzie chciał zniesienia Systemu Rezerwy Federalnej. On również zaczął wyciągać Amerykańskich żołnierzy z Wietnamu i podpisał rozkaz o zniesieniu CIA. Za wykonywanie tych zdecydowanych działań na rzecz Republiki Konstytucyjnej, Kennedy został zamordowany. Zdecydował się zostać przywódcą ludzi i bronić ich interesów. Nowy Porządek Świata nie mógł pozwolić, na taki scenariusz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości