Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Real World Usunięty z Youtube
Hej wszystkim, tak, mój kanał JewTube został zamknięty ze względu na "mowę nienawiści" po jednym ostrzeżeniu, mimo że dostarczałem tylko treści edukacyjne i merytoryczne. Każdy zawsze ma moje pozwolenie na kopiowanie lub inne dowolne wykorzystywanie jakiegokolwiek/wszystkich moich materiałów, jeśli są one odpowiednie, aby pomóc w rozpowszechnianiu słowa, więc proszę o ponowne udostępnianie i rozpowszechnianie moich filmów wideo gdzie tylko się da. Dziękuję bardzo za wsparcie dla wszystkich, odwoływałem się, ale nie liczę na cud i ostatecznie zacząłem tworzenie nowego kanału w YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej. Peace.

Odpowiedz
(01-03-2019, 09:32 AM)Real World napisał(a): Hej wszystkim, tak, mój kanał JewTube został zamknięty ze względu na "mowę nienawiści" po jednym ostrzeżeniu, mimo że dostarczałem tylko treści edukacyjne i merytoryczne. Każdy zawsze ma moje pozwolenie na kopiowanie lub inne dowolne wykorzystywanie jakiegokolwiek/wszystkich moich materiałów, jeśli są one odpowiednie, aby pomóc w rozpowszechnianiu słowa, więc proszę o ponowne udostępnianie i rozpowszechnianie moich filmów wideo gdzie tylko się da. Dziękuję bardzo za wsparcie dla wszystkich, odwoływałem się, ale nie liczę na cud i ostatecznie zacząłem tworzenie nowego kanału w YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej. Peace.

Byłeś, jesteś bardzo niewygodny dla nich ze swoimi materiałami. Przegrywali walkę z prawdą i zadali cios poniżej pasa, to u nich typowe. Dzisaj wyłączą Cię na JewTubie, a co zrobią jutro...? Dziwne, że sci-fun -a nie zablokowali za mowę nienawiści i promowanie alkoholizmu. 

Wrzuć gdzieś materiały w chmurę i zostaw link, bo nie zrobiłem kopii z JewTuba, a też chce mieć kopię i będę rozpowszechniał gdzie się da...
Odpowiedz
Zostawiam link do nowego konta, na które będę na bieżąco wgrywał wszystkie materiały:
https://www.youtube.com/channel/UCPmhrUm...subscriber
Odpowiedz
Cenzura na YouTube (Kanał Real World Usunięty)

2 stycznia 2019, YouTube całkowicie zamknęło mój kanał po 2,5 latach aktywności, z około 6,500 subskrybentów oraz 2 milionami wyświetleń, po wystosowaniu mi pojedynczego ostrzeżenia "mowy nienawiści" na wideo opublikowane ponad rok temu. Wszystkie moje materiały zawierają edukacyjną, faktyczną zawartość, a nie "mowę nienawiści", a oni usunęli mój cały kanał za jedno ostrzeżenie (pomimo tego że przysługują 3 ostrzeżenia).

Ostatecznie zacząłem tworzenie nowego kanału na YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej i rozpowszechniania słowa.

Dziękuję bardzo za wsparcie od wszystkich, każdy zawsze ma moje pozwolenie na kopiowanie lub inne dowolne wykorzystywanie jakiegokolwiek/wszystkich moich materiałów, jeśli są one odpowiednie, aby pomóc w rozpowszechnianiu słowa, więc proszę o ponowne udostępnianie i rozpowszechnianie moich filmów wideo gdzie tylko się da
Odpowiedz
Ja tworze na bieżąco kopie filmów na CDA https://www.cda.pl/Swiadomosc_Absolutna
Zapraszam na grupę "Świadomość Absolutna" https://www.facebook.com/groups/1081486178691018/
Odpowiedz
Zauwazyłem, ze temat płaskiej ziemi na youtube jest szczególnie dyskryminowany. Wpisując hasło: "Flat Earth"; bądź "Płaska Ziemia", wyswietlaja sie na pierwszych miejscach filmiki, które mówią o okrągłej ziemi, a nawet po: "ilosci wyswietleń", czesto nie maja prawa byc tam gdzie sa, a jednak. Dzieje sie tak tez znacznie czesciej, poniewaz nie tylko Ty zostałes usuniety z youtuba. Wiele filmów znika, potem sa wrzucane od nowa, ale przez to maja mniejsza liczbe wyswietlen. Bunt stłumiony u podstaw. Jezeli ziemia jest okrągła to na cholera, az tak cenzurowac temat płaskiej ziemi? Samo to daje do myślenia, ze może jednak jest płaska.  Ehhhh dziwny jest ten swiat, chociaz nie twierdze w 100%, ze wiem jaka jest ziemia.
  Wiem, ze INTERNET się skonczył jakies bodajze 5 lat temu, jak wprowadzono: "ACTA".  Mnóstwo informacji zostało dziś zakrytych najgorszym chłamem, jakimis zesranymi stronami jak np pudelek. Pamiętacie jak kiedys sie cos wpisało w google to najpierw wyskakiwaly normalne strony, fora, w miare rzetelne, ale i czesto rózne. Czytało się komentarze bądź artykuły, które były na poziomie i były logiczne. TERAZ?! Teraz prawie zawsze wyskakuje nam 1 odpowiedz na 1 pytanie. W dodatku, na jakims zapyzialym forum, co kiedys by nie miało prawa bytu, badz na jakims zasranym pudelku, czy innym gównie dla chorych, zaslepionych ludzi.... To sie chyba nie uda, trace nadzieje, a juz nabierałem wiary, ze bedzie rewolucja, ale pozostaje nam czekac, az sami wjada czołgami na nasze ogródki Sad
Odpowiedz
6 Stycznia youtube usunęło mi konto po raz drugi, tym razem nawet bez żadnego ostrzeżenia. Przyszły powiadomienia i mnie wylogowało z googla tak że musiałem podać nr tel by w ogóle tam wejść i odczytać wiadomości.

Następnie założyłem trzeciego maila i ledwo co aktywowałem konto na youtube, to od razu przyszło powiadomienie że mnie wylogowało. Znowu prosili o nr telefonu, tylko tym razem zablokowali mi mój nr i musiałem podać kogoś innego aby się zalogować na swoim nowym mailu do konta youtube.

Założyłem kolejnego maila i zacząłem tworzenie nowego już 3 kanału na YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej i rozpowszechniania słowa.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości