Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adolf Hitler vs Żydowski Porządek Świata
#1
Mówi się że "historię piszą zwycięzcy" i jest to absolutnie prawdą, a najgorszym współczesnym przykładem tego jest zrozumienie Adolfa Hitlera i Niemiec przed II Wojną Światową. Adolf Hitler był wegetarianinem, kochał zwierzęta, autorem, artystą, działaczem politycznym, reformatorem gospodarczym i był nominowanym do pokojowej nagrody Nobla. Udzielił wsparcia pierwszemu na świecie zwalczaniu okrucieństwa względem zwierząt, walczył z zanieczyszczeniem i sprzeciwiał się promowaniu palenia tytoniu. W przeciwieństwie do demonicznego portretu, jaki namalowali mu "alianci", Hitler był kochany przez swój lud i nie chciał niczego oprócz pokoju i nigdy nie nakazał eksterminacji ani jednego Żyda. W dużym stopniu Żydowsko kontrolowane media main-sterowane namalowały zły obraz Hitlera, a Żydowski Światowy Porządek nawet wprowadził w 18 europejskich krajach prawo zabraniające wolności słowa w sprawach Judaizmu, Hitlera i Holokaustu. 

   
 
   

Hitler został wybrany na prezydenta przez ludność Niemiecką, 19 sierpnia 1934 roku
Rolą wybranego Hitlera było przywrócenie ziem i ludzi zaaneksowanych przez Traktat Wersalski z dnia 28 czerwca 1919 r.

Hitlerowsko kojarzona nazwa NAZI oznacza NAtional ZIonist Jew (Narodowo Syjonistyczny Żyd), której rolą było prowadzenie, obozów Kwarantanny i Inscenizacji utworzonych przez "Umowę Haavara" albo "Umowę o Transfer"; by współpracować z bankami w imieniu Żydów w celu przeniesienia aktywów; by pracować z Brytyjską imigracją, która udzieliła pozwolenia na imigracyjne wejście Żydów do nowego Syjonistycznego Państwa na terenach Palestyny. :: Pozwól moim ludziom iść!

   

Pojęcia jak teoretyk płaskiej ziemi, teoretyk spisków, kwestionujący Holocaust. Pojawiają się z takimi terminami by zaszufladkować wszystkich badaczy, tak by zamiast spojrzeć na to, użyli takiego zwrotu i od razu mają całą maszynę medialną papugującą ten termin, przedstawiającą go w niegrzeczny sposób, tak jakby tego kogoś nigdy nie powinno się nawet słuchać a ich opozycja nigdy nie powinna być brana pod uwagę. A to Żydzi są ofiarami, i że to oni doświadczyli Holocaustu więc każdy będzie sugerował aby ich nie krytykować, a jak to robisz to jesteś antysemitą. Nie jesteś anty-żydem, jesteś antysemitą. Kiedy to anty-żyd jest zwrotem w sam punkt. nie chcą abyś wiedział o co tu właściwie chodzi więc stworzyli nową etykietę, która brzmi jakby coś było z nią nie tak, jakbyś był przeciwko rasie. 

   

Jedną z rzeczy którą oni robią jest dążenie do tego aby byli odbierani jako rasa. Jednak jest to tylko psychopatyczne plemię z ideologią kultu, które istniało przez tysiące lat, gdzie wierzą, że są przełożonymi wobec każdego poza ich religią. Twierdzą że są ludźmi wybranymi przez Boga i zostali umieszczeni tutaj na ziemi by być panami, a wszyscy inni to tylko zwierzęta w ludzkiej formie do tego by im służyć. To są słowa z ich "świętej" książki gdzie nazywają nas Gojami, co znaczy bydłem. My bydło w ludzkiej formie jesteśmy tutaj po to aby im służyć. Piszą tam że jeśli Goj uderzy Żyda, to musi być zabity. Jeśli Żyd ukradnie coś od Goja, to może to zatrzymać. Jeśli Goj zabije Żyda, to musi być zabity, ale jeśli Żyd zabije Goja, to jest to boskie dzieło i jest w porządku.

   

Jeśli wskażesz brak komór gazowych, brak rozkazów Hitlera, jeśli wskażesz te rzeczy, to mogą cię wsadzić do więzienia i wielu badaczy zostało przez te prawo wsadzonych do wiezień. Jest to jedyne takie historyczne wydarzenie o którym nie można rozmawiać, dlaczego? Ponieważ ujawnia ono, że okłamują cie na temat Holocaustu i to są ci, którzy stoją dosłownie za wszystkim, za wojnami, systemem bankowym, main-stremowymi mediami, oszustwem kulistej ziemi, koszernemu mordowaniu itd. Cały spisek, o czym Hitler wiedział - jest Żydowski z pochodzenia, to stamtąd pochodzi i to dlatego Hitler jest najbardziej demonizowanym człowiekiem w historii, ponieważ jeśli stawisz czoła największym kłamcom w historii i przegrasz, to zostaniesz najbardziej znienawidzonym człowiekiem w historii. I to jest to co się stało z Hitlerem i dlatego nie można rozmawiać o Holocaustcie, jest to nielegalne w 18 krajach Europy. Jest tak dlatego, bo nie chcą abyś mówił o tych 109 krajach z których Żydzi zostali wykopani. Oni ci powiedzą że wszystkie te 109 krajów były antysemickie, nie chcą abyś wiedział ilu Gojów zabili Żydowscy Bolszewicy, chcą abyś tylko znał ten fałszywy numer 6 milionów Żydów, którzy rzekomo zmarli w oszukanym Holocaustcie, więc będziesz ich widział jako nieustane ofiary. Steven Spielberg albo inny reżyser co roku wypuści film, aby masy dalej wierzyły, że Żydzi są najbardziej poszkodowani na świecie. Prawda nie powinna się wspomagać propagandą, a tym bardziej prawda nie powinna bać się dochodzenia. 

   

Sami Żydzi są końcowymi arbitrami spisku, a oni i ich minionki są strażnikami bramy. Masoneria jest ręką Gojów w Judaizmie, tak jak sami ją ustawili. Więc oni absolutnie nie tylko ustawili samych siebie, ale sięgają do kultury Gojów, by dać nam swoją psychopatyczną plemienną ideologię by uczynić Masonów myślących że są częścią tego, że są wyjątkowi. Więc z Żydami albo Masonami, albo osobami poza tym, jak Hollywood, zrobili świetną robotę, wszyscy Żydzi są komediantami, wszyscy celebryci i następnie całe środowisko akademickie, inteligencja - oni to zdominowali. Nie dlatego że są dużo mądrzejsi od nas, ale dlatego że są dużo bardziej zorganizowani i przebiegli niż my jesteśmy. Przeciętna osoba, jest może bardziej mądrzejsza niż przeciętny Żyd, ale z pewnością nie są bardziej chciwi i przebiegli, tak jak są psychopaci, socjopaci i narcyści, które są terminami z psychologi opisującymi ludzi którzy nie mają współczucia, empatii, żadnych wyrzutów sumienia, oni są tylko predatorami. 
To wydaje się być tym co przyciąga w stronę Judaizmu i Masonerii, oraz również dostarcza psychopatów i socjopatów.

   

Mamy Żydów Aszkenazejskich, Chazarów, Żydów Etiopskich, mamy Żydów każdej narodowości, z każdego kraju, każdej rasy, każdego koloru skóry ale mimo tego, twierdzą oni, że są rasą. Oczywiście robią to kiedy tego chcą, czasami jak im wygodniej to powiedzą że nie są rasą. To co robią to mówią, że każdy narodzony z Żydowskiej matki, nieważne jakiej wiary lub pochodzenia, jest Żydem na całe życie. Poprzez ten dziwny pomysł, są w stanie być gdzieś pomiędzy religią i rasa oraz używają religijnych i rasowych ideologi kiedykolwiek im to pasuje, więc mogą być rasą jak chcą, religią jak chcą czy czymkolwiek. Możemy ich usłyszeć tak mówiących o samych sobie a to mówi nam kim oni na prawdę są. Są oni psychopatycznym okultystycznym plemieniem przekonanym, że są oni ponad-ludźmi a wszyscy ludzie z poza nimi, są od tego by im służyć. 
Odpowiedz
#2
To się rozumie samo przez siebie i na pewno nie powinno być to tematem taboo aby stwierdzić oczywisty fakt, że wszyscy ludzie i kultury mają prawo do życia razem na ich własnej ziemi: Afrykanie w Afryce, Azjaci w Azji i Europejczycy w Europie. Jednak poprzez masową imigracje i wymuszaną wielokulturowość wiele Europejskich krajów i społeczności zostało opanowanych przez imigrantów tak że stali się etnicznymi mniejszościami w ich własnych ojczyznach.

Kwestie pokazane w tym 20 minutowym filmie mogą być kontrowersyjne i wymagają dalszego zbadania dla większości ludzi dla których jest to nowy temat. Większość filmów opisujących historię inaczej niż przedstawili ją nam zwycięzcy jest blokowana i cenzurowana przez JewTube. Dzieje się tak dlatego ponieważ pewna grupa wyznaniowa w znacznym stopniu kontroluje świat i nie chce abyś poznał pełną historię, dlatego dalsze zbadanie tematu może wymagać poszukiwań na zagranicznych stronach.
Poniżej linki:
http://ifers.123.st/t75-the-zionist-jew-world-order
https://www.historiography-project.com/…/auschwitz/index.
Odpowiedz
#3


Odpowiedz
#4
   

Niemcy już prawie 100 lat płacą reparacje wojenne (zaczynając od I Wojny Światowej), płacą za coś czego nie zrobili. Hitlerowi zależało na pokoju do którego zresztą wielokrotnie nawoływał. Sam Judaizm, światowy Judaizm był tym który zadeklarował wojnę (w 1933 roku) wobec Niemiec a nie na odwrót. Zostaliśmy nauczeni całej tej propagandy, że Hitler chciał przejąć świat albo coś w tym stylu, kiedy faktycznie był on odpowiedzią na Żydowski Bolszewizm, Stalina i wszystko to co on robił na świecie. To Stalin przejmował świat z całą Żydowską finansierą, a Hitler próbował ich powstrzymać. W szkole nie miałem ani jednej lekcji na temat Stalina, każdego roku było o Hitlerze i jakim to on był złem. Nawet jeśli ktoś wierzy w kłamstwa o Hitlerze, to Stalin był dużo gorszy. Dlaczego nie słyszymy o nim? To przecież kompletnie nie ma sensu. Żydzi nieustannie grają rolę niewinnych, kiedy w rzeczywistości są agresorami.  

   

Przeczytajcie, co napisał Hitler o państwowości w Mein Kampf.
Powiedział, że państwo nie ma zasadności, jeśli uciska Lud lub nie służy Ludowi. Lud jest sprawdzony w swoim istnieniu, a państwo może być tylko narzędziem wyrażania woli Ludu i zapewniać mu przetrwanie.

   

Hitler rozwiązał wszystkie kwestie mniejszości Niemieckich pokojowo. Zaoferował Francji, że Alzacja i Lotaryngia będą Francuską ziemią na wieczność, jeśli Francja zapewni, że prowincjonalna ludność Niemiecka będzie bezpieczna na swoich rodzinnych-ziemiach pod Francuską jurysdykcją. W tych prowincjach mieszkało 90% Niemców.
Większe problemy mniejszości narodowych w Niemczech zachodnich i północnych z sąsiadującymi państwami nie istniały.

Bohemia i Morawy (dzisiejsze Czechy) były częścią Rzeszy Niemieckiej i / lub Austrii od czasu powstania Rzeszy w 800 roku. Alianci tylko uczynili Czechosłowację niezależną by ją masowo uzbroić oraz użyli ją jako miecz wsadzony dokładnie pomiędzy Berlinem a Wiedniem. Hitler zdołał przyłączyć je pokojowo.
Polska zaczęła mordować Niemieckie mniejszości. Dlatego działanie było konieczne. Hitler nie chciał wojny z Polską, jednak po śmierci Piłsudskiego, Polska stała się niestabilna i chaotyczna tak że Polacy stracili kontrolę nad sytuacją po odzyskaniu niepodległości.
Kto dał nam Polakom niezależność? Niemcy i Austria w 1916 r. A pierwszą rzeczą, jaką zrobili Polacy, to oddanie się Brytyjczykom i Francuzom jako ich pionki.
Niemcy również rozwiązały problemy mniejszości Niemieckich we Włoszech, na Węgrzech, na Litwie, na Łotwie. Decyzja Hitlera polegała na przesiedlaniu Niemców z tych krajów w uporządkowany sposób. (Heim in Reich).

Ofiarował Polsce c
oś podobnego, wymianę ludności. Ale Polska chciała wszystko i dała się nabrać na Brytyjsko-Żydowską gwarancję, która nawet nie została uhonorowana przez Wielką Brytanię.


Wielka Brytania także powinna była wypowiedzieć wojnę ZSRR, jeśli chodziło by o integralność Polski, ale tak nie było. ZSRR zaatakowało Polskę razem z Niemcami i objęło całą Polskę w 1945 roku.
Hitler: Nie chciałem tej wojny. Każdego roku ta wojna utrudnia mi budowanie społecznego państwa o najwyższej kulturze.
P.S. Hitler proponował Brytyjczykom 20-krotnie pokój po inwazji na Polskę oraz usunięcie wojsk Niemieckich z Polski i przywrócenie suwerenności Polski, jeśli Niemieckie Kwestie w Polsce zostaną uregulowane w ramach międzynarodowego komitetu. Ale Wielka Brytania to odrzuciła. I tak zaczęła się Wojna Światowa, gdy Brytyjskie imperium światowe wymusiło wojnę z Niemcami. Nękając rzekomo neutralne kraje, takie jak Holandia, które były czysto defensywne, tak że Holandia musiała pozwolić Brytyjskim samolotom wojennym przekroczyć swoje terytorium naruszając neutralność itp.


   

O HITLERZE

"Nigdy nie spotkałem szczęśliwszych ludzi niż Niemcy, a Hitler jest jednym z największych ludzi. Ufają mu starsi; młodzi go pobudzają. To wielbienie narodowego bohatera, który uratował swój kraj."
- David Lloyd George (premier Wielkiej Brytanii, 1916-1922): Daily Express, 17 września 1936 r


   
 
"ZROBILIŚMY POTWORA Z HITLERA, DIABŁA. TAK SIĘ STAŁO DLATEGO ABY PO WOJNIE NIE MOŻNA BYŁO POWIEDZIEĆ CZEGOŚ PRZECIWNEGO. WSZAKŻE OSOBIŚCIE MOBILIZOWALIŚMY MASY PRZECIWKO DIABŁU. W TEN SPOSÓB PO WOJNIE BYLIŚMY ZMUSZENI WSPÓŁPRACOWAĆ Z TYM DIABELSKIM SCENARIUSZEM. NIE MOGLIŚMY WYJAŚNIĆ TEGO NASZYM LUDZIOM, ŻE WOJNA BYŁA TYLKO ŚRODKIEM ZAPOBIEGAWCZYM!" -James Baker, były Amerykański Minister Spraw Zagranicznych, Źródło: Der Spiegel, 13/1992
 
"Nie jestem godzien, aby mówić głośno o Adolfie Hitlerze, o jego życiu i twórczości nie zapraszając sentymentalnych słów... Był wojownikiem ludzkości i heroldem ewangelii sprawiedliwości dla wszystkich narodów, był wielką postacią i reformatorem najwyższej rangi, a był to jego historyczny los polegający na tym, że musiał pracować w czasach bezprecedensowej niegodziwości, co w końcu doprowadziło go do upadku. Tak więc, jak przypuszczam, zwyczajna Zachodnia Europa musiała patrzeć na Adolfa Hitlera. My, jego bliscy zwolennicy, teraz pochylamy głowy przed śmiertelnym całunem." -Norweski pisarz i laureat Nagrody Nobla, Knut Hamsun, po śmierci Adolfa Hitlera, Aftenposten, 1 maja 1945
 
Churchill powiedział do Niemców w styczniu 1945 roku: "My, sojusznicy, nie jesteśmy potworami. Przynajmniej to mogę powiedzieć w imieniu Narodów Zjednoczonych wobec Niemiec ... Pokój, oparty na bezwarunkowej kapitulacji, przyniesie dla Niemiec i Japonii ogromne oraz natychmiastowe złagodzenie cierpienia i agonii."
 
Przeciw temu FAŁSZYWEMU twierdzeniu, późniejsza aplikacja Dr. Austina przedstawiała prawdę: "Ci alianci, którzy nie byli "potworami", dosłownie zgwałcili więcej europejskich kobiet, niż kiedykolwiek zgwałcono w historii świata. Pozostawili Niemców na głodowej-diecie. W związku z bezpośrednimi rozkazami Dwighta Eisenhowera zabili ponad milion Niemieckich jeńców wojennych. Pozbawili 12 milionów ludzi swoich domów, towarów, jedzenia, a nawet ubrań i przegonili ich z ojczyzny. Zabrali jedną czwartą ich użytków rolnych, zabrali statki, fabryki i narzędzia rolnicze, a następnie powiedzieli im aby żyli z rolnictwa. Upokorzyli i zagłodzili śmiertelnie więcej Niemieckich dzieci niż tam kiedykolwiek było Żydów w Niemczech. Zgwałcili i zdeprawowali setki tysięcy Niemieckich, Austriackich i Węgierskich dziewcząt i kobiet od ośmiu do osiemdziesięciu lat. Podczas jednego roku pokoju doprowadzili do śmierci pięć razy więcej Niemców, niż zmarło ich w ciągu pięciu lat wojny. Tak, tak oczywiście, ci ludzie z ONZ, ci ludzie z Nowego Porządku Świata nie są potworami."


   
Odpowiedz
#5
   

HELLSTORM

http://www.hellstormdocumentary.com/watch/

http://ifers.123.st/t143-hellstorm-expos...zi-germany

   Gwałcenie Niemiec
 Ilya Ehrenburg (Sowiecki Minister Propagandy: "Zabijcie wszystkich, mężczyzn, starców, dzieci i kobiety, po tym jak się nimi zadowolicie! Zabijajcie. Nic w Niemczech nie jest bez winy, ani żywe, ani jeszcze nienarodzone... Złamcie dumę rasową Niemieckich kobiet. Bierzcie je jako swój prawowity łup. Zabijajcie, dzielni żołnierze zwycięskiej Armii Radzieckiej." [Lutz, Elizabeth. Gwałt Chrześcijańskiej Europy - Armia Czerwona w 1945 r. "Przegląd Barnesa 3, nr 4 (kwiecień 1997): 9-16.]
 
Ofiara gwałt: "Rosjanie przyjeżdżali i wyjeżdżali cały czas i ciągle patrzyli na nas chciwie. Noce były straszne, ponieważ nawet na chwilę nie byliśmy bezpieczni. Kobiety były gwałcone, nie raz lub dwa razy, ale dziesięć, dwadzieścia, trzydzieści i sto razy a dla Rosjan było to wszystko jedno czy zgwałcą dzieci czy staruszki. Najmłodsza ofiara z rzędu domków w których mieszkaliśmy, miała dziesięć lat, a najstarsza miała siedemdziesiąt."  [Kaps, Johannes, ed. The Tragedy of Silesia, 1945-46 - Dokumentalna Relacja o Szczególnym Przeglądzie Archidiecezji Breslau (Wrocławia). Munich: Christ Unterwegs, 1952/53. Page 228]
 
Świadek z Neisse: "Te okrucieństwa nie były popełniane potajemnie czy w ukryciu, ale publicznie, w kościołach, na ulicach i na placach... Matki były gwałcone w obecności swoich dzieci, a dziewczyny gwałcono przed ich braćmi." [Kaps, Johannes, ed. The Tragedy of Silesia, 1945-46 - Dokumentalna Relacja o Szczególnym Przeglądzie Archidiecezji Breslau (Wrocławia). Munich: Christ Unterwegs, 1952/53. Page 228]

W 1945 roku magazyn TIME opublikował list napisany przez niezidentyfikowanego Amerykańskiego serwisanta, który stwierdził, że "nasza własna Armia i Armia Brytyjska .miały swój udział w grabowaniu i gwałceniu ... my też jesteśmy uznawani za armię gwałcicieli".

   

Terrorystyczne Bombardowanie
Winston Churchill: „Niemieckie miasta. . . zostaną poddane ciężkiej próbie, jakiej nigdy nie doświadczył żaden kraj w ciągłości, surowości i wielkości. . . Aby osiągnąć ten cel, nie ma żadnej miary przemocy w którą nie pójdziemy.” [Garrett, Stephen A. Etyka i Siła Powietrzna w II Wojnie Światowej - Brytyjskie Bombardowaine Niemieckich Miast. Nowy Jork: St Martin's Press, 1993. Strona 31]
 
 19-letni Kate Hoffmeister: „Walczyłam z wiatrem na środku ulicy aby móc biec. . . My. . . nie mogliśmy przejść na drugą stronę. . . ponieważ asfalt się stopił. Na jezdni byli ludzie, niektórzy już martwi, niektórzy wciąż żywi, albo zablokowani w asfalcie. . . . Na swoich rękach i kolanach krzyczeli.” [Middlebrook, Martin. Bitwa o Hamburg-Sojusznicze Bombowce Przeciwko Niemckiemu Miastu w 1943 roku. Nowy Jork: Charles Scribner’s Sons, 1981. Strony 266-267]

Członek załogi RAF: „Latanie nad nim (Dresden), bez opozycji, było jak mordowanie. Czułem, że to była tchórzliwa wojna.” [McKee, Alexander.Dresden 1945 - Diabelska Skrzynka. Nowy Jork: E.P.Dutton, 1982. Strona 66]

   
 
Czystki etniczne
Winston Churchill: Nie martw się o pięć lub więcej milionów Niemców. Stalin się nimi zaopiekuje. Nie będziesz miał problemów z nimi: przestaną istnieć. [Keeling, Ralph Franklin.Gruesome Harvest - Powojenna Wojna Aliantów Przeciwko Niemcom obywatelom. 1947. Ponowny druk. Torrance, Calif .: Instytut Historycznego Przeglądu, 1992. Strona 13]
 
Świadek z Gruenberga: Gdy opuszczali miasto w niekończącej się procesji, Polscy żołnierze rzucili się na nich, bijąc i chłostając ich w ciemności. . . . Okradzeni ze wszystkiego co posiadali i dosłownie pozbawieni jakiegokolwiek przedmiotu. . . te biedne istoty poruszały się na wietrze i deszczu, bez dachu lub schronienia nad głową, nie wiedząc, gdzie znajdą nowe miejsce zamieszkania. [Kaps, Johannes, ed. The Tragedy of Silesia, 1945-46 - Dokumentalna Relacja o Szczególnym Przeglądzie Archidiecezji Breslau (Wrocławia). Munich: Christ Unterwegs, 1952/53. Page 228]

Znacznie więcej Niemców zmarło w czasie 2 lat pokoju (1945-1947) niż w czasie 6 lat Wojny (1939-1945).

   
Odpowiedz
#6
Judaizm, ta religia stanowiła mniej niż 1% populacji Niemieckiej (około 500 000), ale kontrolowała ponad 60% Niemieckiej infrastruktury (rząd, bankowość, handel, media, teatry, metale, nieruchomości itp.).

"Judaizm ogłasza wojnę Niemcom", 24 marca 1933 r.

Porozumienie "Haavara" lub "transfer" zostało podpisane przez Niemców i NAZI (Żydów Syjonistycznych), 25 sierpnia 1933 r. To przełamało politykę Żydów (NAZI) przeciwko ich "bojkotowi towarów Niemieckich" i zapewniło emigrację Żydów do Palestyny.

NAZI - NAtional ZIonist (Narodowi Syjoniści)

Historia 1933 - 1941
o Armia Niemiecka, odpowiadała za odzyskanie swoich zaanektowanych ziemi oraz obywateli przez Traktat Wersalski.
o Żydzi Syjonistyczni (NAZI), odpowiadali za organizację i migrację Żydów do nowego Państwa Syjonistycznego w regionie Palestyny.
o Rząd Brytyjski, kontrolował Palestynę i otrzymywał opłaty za każdego Żyda emigrującego do Państwa Syjonistycznego.

"W latach 1933-1936 do Palestyny przybyło ponad 370 000 Żydów, co zwiększyło populację Żydowską do 27% i doprowadziło do znacznego pogorszenia stosunków między Palestyńskimi Arabami a Żydami." ~ Krämer, 2008, s. 239-240


NAZI oznacza Syjonistyczni Żydzi (patrz Partia Robotnicza - Związek), przemysł medialny i rozrywkowy zmienił Hitleryzm by znaczył NAZI; oksymoron.

Religia nie może rościć sobie pretensji do bycia semicką, ani też nie może przypuszczać, że przynależni członkostwo religii są semitamii.Żydowska (Religia-Wyznaniowa, Duchowy Rozwój)

   Niezarobkowa Ordynacja Podatkowa Oznaczenie: 501 © (3)

Zdefiniowane jako: Organizacja do dowolnego z następujących celów: religia, edukacyjna, charytatywność, nauka, literatura, testowanie pod kątem bezpieczeństwa publicznego, wspieranie krajowych lub międzynarodowych amatorskich zawodów sportowych (o ile nie zapewniają obiektów sportowych lub wyposażenia), lub zapobieganie okrucieństwu wobec dzieci lub zwierząt.

Darowizny na tę organizację można odliczyć od podatku.
Zobacz: https://www.guidestar.org/nonprofit-dire...sh/40.aspx
   *daj chwile na załadowanie się linku
Odpowiedz
#7
Termin "NAZIstowskie Niemcy" jest kłamstwem.

 
NAZI oznacza Syjonistę (NAtional ZIonist – Narodowy Syjonista)
 
...
Historia 1933 - 1945:
 
Hitler został wybrany na prezydenta Niemiec (Armii Niemieckiej)
odpowiedzialnej  za odzyskanie swoich ziemi i obywateli zaanektowanych przez Traktat Wersalski.
 
Żydzi Syjonistyczni (NAZI)
odpowiedzialni za obsadzanie etatów, inscenizację i migrację Niemieckich Ortodoksyjnych Żydów do nowego Państwa Syjonistycznego w regionie Palestyny.
 
Brytyjski rząd
kontrolował Palestynę  i otrzymywał opłaty za usługi za  każdego Żyda, który wyemigrował do nowo utworzonego Państwa Syjonistycznego.
...
Należy zrozumieć, że Ortodoksyjny Żyd wierzy, że gdy ich Mesjasz powróci, to dostarczy im Ziemię Ojczystą. Gdzie jako Syjonista zbuduje Ziemię Ojczystą w IS RA EL-u, poprzez podstęp albo oszustwo.
...
 
Oto czysta propaganda wyprodukowana pod koniec wojny:
 
Stany Zjednoczone vs. IG Farben (Norymbergia)
  Zostało nagłośnione, że IG Farben była prywatną Niemiecką firmą chemiczną sprzymierzoną z NAZI
  Zostało również nagłośnione, że IG Farben wyprodukowała gaz Cyklon B używany do popełnienia ludobójstwa przeciwko milionom europejskich Żydów (Holokaust).
 
Ten tak zwany proces odbył się przed sądem wojskowym USA, a nie przed Międzynarodowym Trybunałem Wojskowym.
Proces IG Farben był drugim z trzech procesów czołowych przemysłowców NAZIstowskich Niemiec z powodu ich postępowania podczas reżimu NAZI.
 
Skąd wiemy z powyższej propagandy, że "ogon macha psem"?
 
Niemiecka firma chemiczna sprzymierzona z NAZI
popełnia ludobójstwo przeciwko milionom europejskich Żydów (Żyd jest religią, a nie rasą ludzi; Syjonista może pochodzić z dowolnej religii)
NAZIstowskie Niemcy
NAZIstowski reżim.
 
Jak widzimy, przekręcają NAZI-zm by oznaczał Hitleryzm.
Odpowiedz
#8
To się rozumie samo przez siebie i na pewno nie powinno być to tematem taboo aby stwierdzić oczywisty fakt, że wszyscy ludzie i kultury mają prawo do życia razem na ich własnej ziemi: Afrykanie w Afryce, Azjaci w Azji i Europejczycy w Europie. Jednak poprzez masową imigracje i wymuszaną wielokulturowość wiele Europejskich krajów i społeczności zostało opanowanych przez imigrantów tak że stali się etnicznymi mniejszościami w ich własnych ojczyznach.

Kwestie pokazane w tym 20 minutowym filmie mogą być kontrowersyjne i wymagają dalszego zbadania dla większości ludzi dla których jest to nowy temat. Większość filmów opisujących historię inaczej niż przedstawili ją nam zwycięzcy jest blokowana i cenzurowana przez JewTube. Dzieje się tak dlatego ponieważ pewna grupa wyznaniowa w znacznym stopniu kontroluje świat i nie chce abyś poznał pełną historię, dlatego dalsze zbadanie tematu może wymagać poszukiwań na zagranicznych stronach.


Aby uzyskać więcej informacji przejrzyj poniższe linki (j.ang):
https://www.historiography-project.com/index.php
http://ifers.123.st/t75-the-zionist-jew-world-order

Edit: Niestety strona została USUNIĘTA - więcej cenzury.

Żydowska Tuba propagandy JewTube CENZURUJE filmy i je blokuje!

Jest jeszcze tutaj do znalezienia (BitTube):
https://bit.tube/play?hash=QmcaXaSVpac6y...nel=301257
Odpowiedz
#9
Ciekawy artykuł o Hitlerze i Syjonistach:

https://aryusslav.livejournal.com/14980....kxQLJ9eAWY
Odpowiedz
#10
A więc ci wyzwoliciele, Syjonistyczni Żydzi, w tym przypadku Bolszewicy, byli oprawcami.
Dlaczego z Hitlera robi się potwora, kiedy jednocześnie drugą stronę się wybiela?

24 marca 1933 r

"Żydzi ogłaszają wojnę Niemcom"

25 sierpnia 1933 r
Porozumienie "Haavara" lub Transfer" zostało podpisane przez Rząd Niemiecki (NSDAP) i NAZI, przełamało to politykę Syjonistyczną przeciwko "bojkotowi towarów Niemieckich", zapewniając obozowiska przygotowawcze i emigrację Niemieckich Żydów, przy udziale Wielkiej Brytanii, do Palestyńsko Żydowskiego Towarzystwa Kolonizacyjnego (PICA), pod kierownictwem Jamesa Armanda de Rothschilda.


PRAWDA
NAZI, skrót utworzony przez połączenie dwóch grup, National Socialist Zionists z Frankist Zionists (Narodowych Socjalistycznych Syjonistów z Frankistycznymi Syjonistami), którzy stali się NAtional ZIonist (Narodowymi Syjonistami).

KŁAMSTWO (pisownia małymi literami)

Nazi, rzekomo wynalezione przez Żyda, by nazywać Naród Niemiecki zacofanym, lub jakimś innym obraźliwym znaczeniem
Nazi, podobno oznacza Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei (NSDAP)
Nazi Partia
Nazi Niemcy
Nazi, zbrodnie wojenne przeciwko Żydom, po II Wojnie Światowej
Nazi, pierwsze ujawnia stworzenie próby Atomowej
Nazi, pierwsze zgłasza rakietę docierającą do ludzko-stworzonej konstrukcji kosmosu
Nazi, wysłane do USA i ZSRR, aby rozpocząć Przedsiębiorstwo Kosmiczne (Space Enterprise)

Niemiecka flaga, która reprezentowała "Nationalsozialistische Deutsche ArbeiterPartei (NSDAP)", nie miała nic wspólnego z NAZI ani ŻYDAMI

NASA została założona przez NAZI, podczas II Wojny Światowej otrzymujemy historie o dziwnych broniach, broni terrorystycznej i masowej zagładzie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości