Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Justyna Socha - Syjonistyczna Agentka
#1
Justyna Socha brzmi jak agentka systemu, która nie ma na celu całkowitego zakazania szczepień tylko wprowadzenie dobrowolności szczepień.
Promuje istnienie rzekomego wirusa HIV, który faktycznie NIE istnieje.
Wygląda na to że marzy jej się kariera polityczna.
Śmieje się z tematu płaskiej ziemi (w swoim poprzednim wystąpieniu w sejmie) bez uprzedniego go zbadania.
Działa tyle lat w temacie i kompletnie nic nie zmieniła.
Odpowiedz
#2
Ruch szczepionkowy jest prowadzony przez Kontrolowaną Opozycję. Justyna Socha (STOP NOP) zwodzi ludzi odwołując się do autorytetów z branży farmaceutycznej promujących nie istniejące choroby (HIV), gdzie pisze "powołuje się na człowieka, który na szali położył swoją karierę albo może nawet coś więcej." Czyli jak branża szczepionkowa przyjdzie do Justyny i powie jej, "jesteś w błędzie, ponieważ po naszej stronie jest więcej ludzi na których się powołujemy i oni też ryzykują swoje kariery i nawet coś więcej", to według logiki Justyny, wtedy wychodzi na to, że branża szczepionkowa ma racje, bo ich "autorytety" mają więcej do stracenia. No brawo, bardzo naukowe podejście... 

Poniżej screeny.

   

   

   

   

   
Odpowiedz
#3
Jak widać, kto szuka prawdy zawsze odnajdzie te właściwe ścieżki. Cieszę się, że tutaj w końcu trafiłam.

Podobnie było u mnie w temacie szczepień. Najpierw była Socha - szukałam konkretów jak uniknąć szczepień i poradzić sobie z tym całym patologicznym systemem.

Szybko zorientowałam się, że to co ona robi to tylko pozory, parcie na szkło i kontrolowana opozycja razem z całą jej "świtą"
Jak tylko zobaczyłam, że bratają się z politykami w temacie szczepień, opowiadają bzdety typu bezpieczne szczepienia to odcięłam się całkiem.

Szukałam i znalazłam odpowiednią grupę. To grupa Urszuli Tomickiej Nie szczepimy - aspekty prawne.
Wiele osób, które Socha wpędziła w kłopoty i tak wcześniej czy później trafiają do naszej grupy i proszą o pomoc bo mają już nałożone bezprawnie grzywny.

Ta grupa to przede wszystkim wiedza i rzetelna edukacja w zakresie swoich praw i rozwalanie systemu oddolnie poprzez realne działania (stosowanie strategii).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości