Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Syjonistyczny Żydowski Porządek Świata
#21
(02-14-2019, 02:46 PM)freemind1 napisał(a): Najbardziej śmieszy to, że niby w Hiroshimie i w Nagasaki było bombardowanie atomowe, a jakby porównać zdjęcie to typowe bombardowanie dywanowe bombami zapalającymi.
Słuszna uwaga freemind.
   
Odpowiedz
#22
1903, Protokoły Mędrców Syjonu ukazały się po raz pierwszy w Rosyjskiej gazecie Znamya (The Banner). Protokoły oskarżają Judaistów jako konspiratorów z dowodami z "protokolarnych spotkań" Żydowskich przywódców, którzy "opisują tajne plany" Żydów, zmierzające do rządzenia światem poprzez manipulacje gospodarkami, kontrole mediów i wspieranie konfliktów religijnych.


1905, Albert Einstein (praktykujący Żyd) publikuje Teorię Względności. E = mc ^ 2, to równanie teoretyczne pozwala poruszać się w stworzonej przez człowieka konstrukcji kosmosu, otwierając matematyczną iluzję zwaną Czaso-Przestrzenią, aby utworzyć Kosmiczny Enterprise; zapewnia on także Fantastykę Naukową Fałszywych Bomb Atomowych i strach przed Grzybimi Chmurami, a także wygórowane koszty budowy Elektrowni Jądrowych (zwanych również Zrzutami Śmieci) oraz wygórowane koszty związane z usuwaniem tak zwanych Odpadów Nuklearnych. Należy to jasno powiedzieć, że to z czego Einstein jest znany, jest równoważne z dzisiejszą "branżą rozrywkową" taką jak, Johnny Carson, David Letterman i Brian Cox.

1913, 23 grudnia, utworzenie Amerykańskiej Rezerwy Federalnej (FED). Ta prywatna korporacja ma prawo do drukowania Amerykańskiej waluty wraz z odsetkami, bez drukowania należnych odsetek.

1914, Początek I Wojny Światowej

W 1917 r. Rosyjska Rewolucja ogłasza Bolszewizm (Żydowska kontrola - nazwali samych siebie Partią Komunistyczną), a jednocześnie rozprzestrzenia Protokoły na Zachodzie (Europa, Stany Zjednoczone, Ameryka Południowa i Japonia).

1920, Henry Ford (wynalazca Ford Motor Car), jeden z najlepiej poinformowanych mężczyzn w Ameryce opublikował serię artykułów w swojej hobbystycznej gazecie, The Dearborn Independent, opartych częściowo na Protokołach; nazywając je "International Jew" "Międzynarodowy Żyd". Adolf Hitler pochwalił Forda za zdekonspirowanie Żydów i ich "międzynarodowej kliki".

1921, Żydzi, którzy obecnie kontrolują większość środków masowego przekazu, zaczynają puszczać opowieści propagandowe próbując zdystansować się od Protokołów.

1929, 29 października, Załamanie na Wall Street. Rozpoczyna się depresja. Bracie, czy masz jakiegoś grosza?

1931, Jezuici wymyślają teorię Wielkiego Wybuchu (aka, Kosmiczne Jajko lub Pierwotny atom), a Nauczanie Teoretyczne zostaje zaakceptowane na poziomie Akademickim w głównych (religijnych) Uniwersytetach jako Nauczanie Oparte na Faktach.

1932, Wiele Arabskich szkół publikuje Protokoły w swoich programach nauczania.

1933, 25 sierpnia, Porozumienie "Haavara" lub "Transfer" zostało podpisane przez wybrany rząd Niemiecki i NAZI (NAtional ZIonist Jews- Narodowo Syjonistycznych Żydów). To przełamało politykę Żydów (NAZI) przeciwko ich "bojkotowi towarów Niemieckich" i zapewniło emigrację dla Żydów do kontrolowanej przez Brytyjczyków Palestyny.

1941, 07 grudnia, Imperium Japonii ogłasza WOJNĘ ze Stanami Zjednoczonymi i Imperium Brytyjskim.

W 2001 roku, przesuńmy się do przodu w czasie, World Trade Center w Nowym Jorku zostaje zaatakowane przez dwa samoloty CGI, które niszczą wszystkie siedem budynków tworzących World Trade Center; wszystkie główne media przeprowadzały relacje Na Żywo. WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI - Amerykańscy Chrześcijańscy żołnierze vs bogaci w surowce, ekstremiści Islamskiego terroryzmu.

2004 r. Departament USA  "Raport o Globalnym Anty-Semityzmie" USA mówi: "Wyraźnym celem [Protokołów] jest podżeganie nienawiści do Żydów i Izraela".
Odpowiedz
#23
   

Lotnisko Wrocław, hala przylotów, a na środku taki cytat mocno promowanej ostatnio Noblistki:

"Ludzie potrzebują granic tak jak potrzebują powietrza. Bez wszelkiego rodzaju granic, nie wiedzielibyśmy jak żyć; nie wiedzielibyśmy kim jesteśmy, albo co mamy do zrobienia. Granice istnieją po to by pokazać nam, że są tam rzeczy, które nie mogą zostać przekroczone." -Olga Tokarczuk, "Final Stories"

To bardzo dziwne, że ta Pani pisze iż ludzie potrzebują, a wręcz wymagają granic by cokolwiek wiedzieć. Kiedy w rzeczywistość wolna niezależna eksploracja jest tym co może dać ludziom więcej informacji na temat wielu kluczowych pytań, to tutaj jest mowa by dali się zamknąć w klatce, gdzie ktoś będzie im mówił kim są i co mają robić. Przepraszam bardzo, ale to brzmi niepokojąco autorytarnie, o czym najwidoczniej nawet sama laureatka Nobla zdawała sobie sprawę pisząc wcześniej takie zdanie jak, "kto raz widział granice świata, ten najboleśniej doświadczać będzie swego uwięzienia" (cyt. z książki "Prawiek i inne czasy").

Odnoszę nieodparte wrażenie, że ta kobieta nie ma rozdwojenia jaźni, tylko to taki mały wstęp do tego ich Nowego Wspaniałego Świata...

Wyobraź sobie że zamknięto cię w pokoju, zawiązano ci oczy, nie masz pamięci, nie masz pojęcia co się dzieje. Zdejmują ci zasłonę z oczu i rzucają setki książek z małymi modelami i zabawkami mówiącymi ci kim jesteś, gdzie jesteś, co powinieneś robić. I co będziesz tam siedział na środku pokoju, "aaa no tak strona 46, mówi że Bóg mnie kocha i dlatego mnie tutaj zamknął", "aaa no tak to musi być prawda, więc teraz to zaakceptuje i tyle". Czy może jednak wstaniesz ze swojej dupy i zaczniesz iść aż dopóki nie będziesz mógł dotknąć boków i ustalić czym jest ten pokój. Jak duży on jest? Czy są drzwi? Czy mogę przez nie przejść? Co to za stos rzeczy na środku o aniołach, gadających wężach, bogach i wszystkich tych rzeczach? To wszystko tam jest by odwrócić moją uwagę, bo być może ten który mnie tutaj umieścił nie chce abym wyszedł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości