Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwa Federalna (Federal Reserve - FED)
#1
     

„Każdy kto szuka dowodów istnienia spisków w Ameryce potrzebuje spojrzeć nie dalej niż na pochodzenie naszego obecnego banku centralnego. Tutaj jest dobrze udokumentowany spisek z udziałem ważnych nazwisk powiązanych z nowoczesnymi tajnymi stowarzyszeniami." -Jim Marrs, "Rule by Secrecy" (68)
 
„Ktoś wykorzystuje nas. Działalność bankowa została utworzona w roku 1099. Formularz podatku dochodowego ma numer 1099. Kto decydował o tym? Pomyśl o tym." -Jordan Maxwell, "Matrix of Power"

   
 
Gdy kraj centralizuje bankowość, koncentruje się ogromna ilość bogactwa w jednej instytucji, działa tak głównie by sprawić aby bogaci stawali się jeszcze bogatsi a jednocześnie otwierali rząd do kontrolowania go przez obce interesy. Mentor Billa Clintona Dr Carroll Quigley napisał: „Siła kapitalizmu finansowego miała inny dalekosiężny-cel, nic innego niż stworzenie światowego systemu kontroli finansowej trzymanej w prywatnych rękach, zdolnej zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki świata jako całości. System ten miał być kontrolowany w feudalistycznym stylu przez światowe banki centralne, działające w porozumieniu z tajnymi porozumieniami, pojawiającymi się często na prywatnych spotkaniach i konferencjach. Wierzchołkiem systemu był Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, Szwajcaria, prywatny bank w posiadaniu i pod kontrolą światowego banku centralnego, który sam w sobie jest prywatną korporacją. Rozwój finansowego kapitalizmu umożliwił centralizację światowej kontroli ekonomicznej i korzystanie z jej możliwości dla bezpośredniej korzyści finansistów i pośredniej szkody wszystkich innych grup ekonomicznych."
 
Z instytucjami takimi jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy wraz z nowymi walutami jak EU - Euro i nowe "Amero" dalej konsolidujące i centralizujące światową bankowość/waluty, ilość globalnych wpływów jakie ci międzynarodowi bankierzy mają na gospodarki światowe oraz politykę jest nadzwyczajny. Ich metodą kontroli jest pożyczka-rekin lub mafia. Po pierwsze, aby zakwalifikować się do pożyczki, zdesperowane narody są zmuszane do zastawiania kopalni, kolei, lasów, firm energetycznych i wodnych. Następnie aby spłacić pożyczki narody są zmuszane do robienia rzeczy, jak ignorowanie przepisów ochrony środowiska, niskich płac/cofania się edukacji czy opieki zdrowotnej, a prywatyzują/wyprzedają swoje zasoby dla oszukańczych korporacji takich jak Enron i Exxon. Ilekroć te biedne kraje nie mogą spłacić pożyczki, to "hojni" międzynarodowi bankierzy po prostu dają nowe, wyżej-oprocentowane pożyczki na spłatę starych, do dalszego zadłużania/zniewalania narodu. Jak powiedział Mayer Amschel Rothschild: „Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze narodu, a nie będzie mnie obchodziło to, kto pisze jego prawa." Niedawno Richard McKenna, były Prezes Banku Midlands z Anglii powiedział: „Ci, którzy tworzą i wydają pieniądze oraz kredyty, kierują polityką rządów i trzymają losy ludzi w rękach."  
 
„Jest to bardzo dobrze znany fakt, że międzynarodowe banki finansowały narody do walki przeciwko sobie. Jak myślisz, gdzie kraje uzyskiwały swoje pieniądze na zakup czołgów, karabinów, mundurów itp aby uzbroić swój naród do wojny? Oni pożyczali je od międzynarodowych bankierów. Międzynarodowi bankierzy finansowali obie strony krajów walczących ze sobą nawzajem. Nie obchodzi ich kto wygra, ponieważ gdy narody pożyczają ogromne ilości pieniędzy, by zabijać się nawzajem, międzynarodowi bankierzy robią ogromne pieniądze na odsetkach, które sprawiają, że każdy naród zapłaci. Oni również mają władzę by kontrolować wynik wojny poprzez zwyczajne odcięcie dopływu pieniądza który pożyczają. Tak, pod groźbą wojny, międzynarodowi bankierzy wykorzystują swoją władzę by zdobyć lub zwiększyć kontrolę nad rządami. Utrzymując naród w długu są w stanie domagać się głosu w sprawach rządowych narodu. Innym celem, który już został osiągnięty, jest kontrola wszystkich systemów monetarnych na świecie." -Alex Christopher, "Pandora’s Box - The Ultimate Unseen Hand Behind the New World Order" (146)  
 
   

„Głęboko wierzę, że placówki bankowe są bardziej niebezpieczne niż stojące armie ... Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą prywatnym bankom kontrolować emisję ich waluty, najpierw przez inflację, potem przez deflację, banki i korporacje, które rosną wokół nich pozbawią ludzi wszelkiej własności, aż ich dzieci obudzą się bezdomne na kontynencie który ich ojcowie zdobyli."-Thomas Jefferson
 
Pomimo ostrzeżeń Jeffersona, w 1791 roku Alexander Hamilton, Sekretarz Skarbu, pchnął Ustwe Kongresu aż do utworzenia Pierwszego Banku Stanów Zjednoczonych, który stał przez 20 lat, aż do 1811 roku, kiedy prezydent James Madison i wiceprezydent George Clinton odmówili podpisania/odnowienia Ustawy.Madison powiedział: "Historia wskazuje, że cinkciarze wykorzystują wszelkie formy przemocy, intrygi, zdrady i inne brutalne możliwe środki do utrzymania kontroli nad rządami poprzez kontrolę pieniędzy i ich wydawania." O dziwo, tylko 5 lat później, jeszcze w trakcie prezydencji Madisona, w 1816 roku podpisał on statut dla drugiego banku krajowego. Taka hipokryzja działania podnosi podejrzenia łapówki lub szantażu w pracy za kulisami.

W 1828 roku Andrew Jackson wygłosił przemówienie adresując je do banków centralnych, „Jesteście jaskinią żmij i złodziei. Mam zamiar rozpędzić was w imię Wiecznego Boga, pozbędę się was ... jeśli ludzie tylko zrozumieliby rangę niesprawiedliwości systemu monetarnego i bankowego, to mielibyśmy rewolucje do rana." Jako prezydent przez następne 8 lat Jackson pracował aby znieść federalny rozdział Drugiego Banku Stanów Zjednoczonych. W 1835 roku podjęto próbę zamachu na jego życie. Byłby zabity gdyby, dwa pistolety Richard Lawrence-a mierzącego w Jacksona, po pociągnięciu za spust się nie zacięły. Jackson od razu przystąpił do okładania Lawrence jego laską. Lawrence później powiedział policji, że chciał zabić Jacksona, bo wtedy jego "pieniędzy byłoby dużo więcej" i że "nie może wzrosnąć dopóki prezydent nie upadnie."Powiedział, że rząd Amerykański winny jest mu dużą sumę pieniędzy, ale Andrew Jackson uniemożliwia mu jej otrzymanie. Jest to najbardziej zdecydowane odniesienie do walki Andrew Jacksona z Bankiem Centralnym, co było oczywistą motywacją do takiego zamachu na jego życie.   W 1836 roku Jacksonowi udało się znieść drugi bank narodowy stwierdzając,"Zły wysiłek jaki obecny bank włożył w to aby kontrolować rząd jest tylko przeczuciem losu, jaki czeka Amerykanów, którzy powinni być zwodzeni do utrzymywania tej instytucji lub ustanowienia innej podobnej." Na szczęście nie byliśmy zwodzeni do uformowania się tego drugiego banku narodowego, ale niestety, daliśmy się nabrać na ustanowienie innego, znacznie gorszego.

   

Lata 1837 - 1863 były okresem wolnej bankowości w Ameryce, podczas której istniały tylko banki państwowe, a wartość srebra czy złota była bardzo stabilna. W 1863 roku ku interesom Rothschilda udało się zmusić Kongres do przepchnięcia projektu ustawy przez ich poufnego Sekretarza Skarbu Salmon P. Chase. Wprowadził on Ustawę o Narodowej Bankowości (National Banking Act), ponownie tworząc federalnie wynajmowany bank centralny, który miał moc druku i emisji pieniędzy. W tym czasie prezydent Abraham Lincoln walczył z bankami centralnymi i powiedział:"Władza pieniądza żeruje na narodzie w czasie pokoju i spiskuje przeciwko niemu w czasach niepokoju. Jest bardziej despotyczna niż monarchie, bardziej bezczelna niż autokracja, bardziej egoistyczna niż biurokracja. Widzę w najbliższej przyszłości zbliżający się kryzys który mnie niepokoi  i powoduje drżenie o bezpieczeństwo naszego kraju. Korporacje zostały intronizowane, era korupcji nadchodzi, a siła pieniądza kraju dołoży wszelkich starań, aby przedłużyć swoje panowanie poprzez pracowanie nad przesądami ludzi, dopóki bogactwa nie będą zebrane w rękach nielicznych, a Republika zostanie zniszczona."Został zastrzelony i zabity krótko po tej przemowie z 22 Maja 1864 roku.

   

Od 1864 - 1913 Narodowa Ustawa Bankowa oraz Wojna Secesyjna, zmusiły większość banków Amerykańskich poddaniu się nacjonalizacji.Wysiłki, aby utworzyć trzeci bank centralny Stanów Zjednoczonych Ameryki rozpoczęły się w 1873 roku, kiedy linia krwi międzynarodowego kartelu bankowego skonstruowała pierwszą z trzech finansowych panik, którą wykorzystali do przestraszenia społeczeństwa w celu zaakceptowania Rezerwy Federalnej.
 
„Badania z lat wywołanej paniki: 1873, 1893 i 1907 wskazują, że te kryzysy były wynikiem operacji międzynarodowych bankierów w Londynie. Publika domagała się w 1908 roku, aby Kongres wprowadził przepisy, zapobiegające powtórzeniu się sztucznie tworzonej panice pieniądza." -Eustace Mullins, "Sekrety Rezerwy Federalnej"           

   

W 1881 roku prezydent Garfield został zamordowany mniej niż cztery miesiące po objęciu urzędu. Był kolejnym anty-bankowym Prezydentem, który podejmował działania i wypowiadał się przeciwko bankierom. Został "przypadkowo" zastrzelony krótko po wypowiedzi: "Ktokolwiek kontroluje ilość pieniędzy w jakimkolwiek kraju jest absolutnym panem całego przemysłu i handlu ... A kiedy zdasz sobie sprawę, że cały system jest bardzo łatwo kontrolowany, w taki czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na górze, to nie trzeba będzie cię informować, skąd pochodzą okresy inflacji i depresji.” Kolejny zamach na prezydenta nastąpił 20 lat później, gdy domniemany "anarchista" zastrzelił dwukrotnie z bliska Williama McKinley-a. Po raz kolejny, McKinley był zdecydowanym zwolennikiem standardu złota i pomógł przekazać Ustawę Standardu Złota z 1900 roku w niecały rok przed swoją śmiercią.

   

W dniu 22 listopada 1910 roku, siedmiu najbogatszych ludzi świata spotkało się na prywatnej wyspie J. P. Morgana na wybrzeżu Georgii o nazwie "Jekyll Island". Tymi 7 mężczyznami byli Frank A. Vanderlip, Abraham Piatt Andrew, Henry P. Davidson, Charles D. Norton, Benjamin Strong, Paul Moritz Warburg o Nelson W. Aldrich. Za tymi mężczyznami stała Bankowość/Inwestycyjne interesy Rockefellerów, Rothschildów, Schiffów, Morganów i Warburgów. Siedmiu spiskowców z wyspy Jekyll spotkało się tam na 7 dni i planowało szereg radykalnych reform bankowych niezbędnych do utworzenia Rezerwy Federalnej.
 
Kiedy media dowiedziały się o spotkaniach na Jekyll Island, wszyscy bankowcy twierdzili, że oni polowali na kaczki.
Jednak w późniejszym okresie życia, spiskowiec i prezes NY National City Bank, Frank A. Vanderlip przyznał inaczej, gdy napisał:

„Była tam okazja blisko końca 1910 roku, kiedy rzeczywiście byłem tak skryty, jak każdy spiskowiec ... nie czuję, że jest to jakaś przesada aby mówić o naszej tajnej wyprawie na Wyspę Jekyll jako o okazji do rzeczywistej koncepcji, co ostatecznie stanie się systemem Rezerwy Federalnej."
 
Woodrow Wilson powiedział o wcześniejszych trzech kryzysach finansowych, że, „Cały ten problemem może być zażegnany, jeżeli powołamy komitet sześciu lub siedmiu publicznie charakternych ludzi takich jak J. P. Morgan do zajęcia się sprawami naszego kraju." I to jest dokładnie to, co się stało.

   

„Więc Amerykanie, którzy cierpieli przez Amerykańską Rewolucję, Wojnę z 1812 roku, bitwy między Andrew Jacksonem i Drugim Bankiem Stanów Zjednoczonych, Wojnę Secesyjną, poprzednie paniki z 1873, 1893 i teraz 1907 roku, zostali ostatecznie uwarunkowani w punkcie przyjmowania rozwiązań oferowanych przez tych, którzy spowodowali te wszystkie wydarzenia: międzynarodowych bankierów. Rozwiązaniem był bank centralny." -Ralph Epperson
 
„Ci ludzie stwierdzili, że nie chcą mieć jednego banku centralnego w Stanach Zjednoczonych, ale kilka i zgodzili się że, nikt nie będzie wypowiadać słów „centralny" lub "bank". Co najważniejsze, zdecydowali, że to co stworzą będzie wyglądać tak jakby było oficjalną agencją rządową Stanów Zjednoczonych." -Jim Marrs, "Zasada zachowania tajemnicy" (73)
 
Nazywali go Rezerwą Federalną, ale nie jest on ani federalny, ani nie ma rezerwy. On jest tak Federalny jak Federal Expres, i rezerwy ma takie, jak Amerykańscy Indianie. Jest to sieć banków (pierwotnie 5, teraz 12), na czele z oddziałem w Nowym Jorku, wszystkie one są własnością prywatną, ale sprawiają wrażenie jakby były oficjalną agencję rządową. Pierwotnymi udziałowcami Rezerwy Federalnej byli Rockefellers, Rothschilds, Warburgs, Russells, Morgans, Peabodys i Reynolds - wszyscy z rodziny Illuminati.
 
„Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku był kontrolowany przez pięć banków, które miały w posiadaniu 53% jego akcji. Te pięć banków kontrolowanych było przez Nathan M. Rothschild & Sons z Londynu. Kontrola nad Amerykańskim Fed jest w zasadzie kontrolą nad światowymi pieniędzmi. Sam ten fakt pokazuje, jak ogromną moc mają Rothschildowie. Jeśli ktoś zbada, kto został mianowany na szefa Fed aby nim zarządzać, to poprowadzi go to do połączeń z „Federalnym” Systemem Rezerwy Rothschildów.Innym prywatnym przedsiębiorstwem korzystającym z nazwy „Federal”, które Rothschildowie również kontrolują jest Federal Express. Każda inna taka firma może być pociągnięta do odpowiedzialności karnej za prowadzenie działalności brzmiącej podobnie do rządowej, a nie Rothschildów. Jest wygodnym dla nich przywłaszczenie sobie nazwy Federal, ponieważ od MI6 przez CIA instruują rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki. Senatorowie są kupieni i spłacani przez ich system, tak jak odkrywają to śledczy z BCCI." -Fritz Springmeier "Bloodlines of Illuminati"
 
W 1913 roku w celu pacyfikacji niepokornych, spiskowcy wpisali fałszywą opozycję do ich systemu banku centralnego. Przewodniczący House Banking i Currency Commmittee - Carter Glass napisał co było promowane jako rozwiązanie alternatywne, Ustawę o Rezerwie Federalnej.
 
„Planiści Wyspy Jekyll Vanderlip i Aldrich wypowiadali się jadowicie wobec ustawy Glassa, choć całe sekcje planu Aldricha były identyczne. To były wyraźne próby uzyskania poparcia społecznego na korzyść Glassa poprzez wizerunek bankiera opozycji ... Pojawienie się opozycji z Wall Street było konieczne. William McAdoo, zięć, który został mianowany sekretarzem skarbu Wilsona, później ujawnił, ‘Bankierzy zwalczali …Federal Reserve Act z niestrudzoną energią mężczyzn walczących z pożarem lasu. Mówili, że było to, populistyczne, socjalistyczne, połowiczne, destrukcyjne, infantylne, źle pomyślane i niewykonalne. ’Jednakże, McAdoo powiedział w wywiadzie z tymi bankierami, 'Stopniowo postrzegałem, przez całą mgłę i dym kontrowersji, że świat bankowy tak naprawdę nie był przeciwny ustawie jak udawał....’ Wilson podpisał ustawę Rezerwy Federalnej w dniu 23 grudnia 1913 roku, zaledwie dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia z niektórymi Kongresmenami już dawno w domach na urlopie, oraz z uwagą przeciętnego obywatela wyraźnie gdzie indziej." -Jim Marrs, "Rule by Secrecy" (73-5)

   
 
 W 1913 roku kongresmen Lindbergh ostrzegał, że System Rezerwy Federalnej,
„zakłada najbardziej gigantyczny kartel na ziemi. Kiedy Prezydent podpisze ten akt, niewidzialny rząd z mocą monetarną zostanie zalegalizowany. Nowa ustawa stworzy inflację gdy bankierzy zechcą inflacji. Od teraz, depresje będą naukowo tworzone."
 
Po tym jak bankierzy zakończyli zbieranie korzyści z wojny światowej, postanowili doprowadzić do depresji gospodarczej w Stanach Zjednoczonych, tak aby mogli dalej wykupywać rynki, dalej rozwijać rządy, a następnie kontrolować Amerykanów. Tworzenie hossy i krachów, bankructw i depresji jest kompletnie naukowe kiedy ty decydujesz o ilości drukowanych i rozpowszechnianych pieniędzy. Laureat nagrody Nobla ekonomista Milton Freidman powiedział:"Rezerwa Federalna na pewno spowodowała Wielki Kryzys przez skurczenie ilości waluty w obiegu o jedną trzecią od 1929 do 1933 roku.”
 
„Myślano, że katastrofa z 1929 roku to był tylko wypadek czy wynik głupoty przeczącej wszelkiej logice. Międzynarodowi bankierzy, którzy promowali politykę inflacyjną i popychali propagandę, która pompowała giełdy reprezentowane przez wiele pokoleń nagromadzonej wiedzy, popełnili błąd w Wielkiej Depresji ... To była gra hossy i krachu, wykorzystująca kryzysy gospodarcze aby skonsolidować władzę polityczną u góry, tam gdzie może być najłatwiej kontrolowana. Główną przyczyną upadku gospodarczego była celowo stworzona inflacja kredytowa przez Rezerwę Federalną. W ciągu sześciu lat podaż pieniądza była napompowana do 6.2%, wywołując spekulacje rynkowe i nierozsądne inwestycje Amerykanów, którzy byli nastawieni na udziały. Gdy pojawiły się udziały, owce wzięły realistyczne spojrzenie na ich gospodarkę i spanikowały. Optymizm został zastąpiony przez rozpacz gospodarczą; Rozpacz produkującą gotowość do przyjęcia znacznej ekspansji kontroli rządu nad gospodarką." -Gary Allen "The Rockefeller File"

Podczas depresji Kongresmen Louis T. McFadden wyraził bardzo szczery głos sprzeciwu wobec Rezerwy Federalnej. W odniesieniu do Wielkiej Depresji powiedział "To nie było przypadkowe. To było starannie wymyślone wystąpienie ... międzynarodowych bankierów starających się doprowadzić do stanu rozpaczy tak aby mogli pojawić się jako władcy nas wszystkich." W 1932 roku powiedział: "Mamy w tym kraju jedną z najbardziej skorumpowanych instytucji na świecie jakiej świat jeszcze nigdy nie widział. Mam na myśli Zarząd Rezerwy Federalnej i Banki Rezerwy Federalnej. Zarząd oszukał ludzi w Stanach Zjednoczonych na tyle pieniędzy, tak że starczyłoby na spłacenie długu publicznego trzy krotnie. Ta zła instytucja zubożyła i zniszczyła naród Stanów Zjednoczonych, który zbankrutował tak jak i praktycznie cały rząd. Nastąpiło to poprzez wadliwe przepisy, na podstawie których działali, poprzez malwersacje i niewłaściwe administrowanie prawem przez Zarząd Rezerwy Federalnej oraz przez skorumpowane praktyki sępów pieniężnych, którzy to kontrolowali." Postępujący aktywizm McFaddena spowodował, że otrzymał serie pogróżek, a wkrótce potem zmarł z powodu zatrucia pokarmowego w podejrzanych okolicznościach.

   
 
„Rzeczywista prawda jest taka, że element finansowy w dużych centrach jest w posiadaniu rządu od czasów Andrew Jacksona." -Prezydent Franklin D. Roosevelt, 1933
 
„Jak już inflacja czy deflacja zostały udokumentowane, ekonomiści rządowi wskazywali z dumą na domniemanych sprawców: społeczeństwo. Nigdy nie kierując uwagi na prawdziwych winowajców w Ameryce: prywatny System Rezerwy Federalnej. Ta prywatna placówka bankowa ma pełną kontrolę nad ilością pieniędzy w obiegu. W związku z tym, mają możliwość tworzenia inflacji lub deflacji kiedykolwiek zdecydują się to zrobić." -Ralph Epperson, "The New World Order" (243)
 
Od czasów Wielkiego Kryzysu, bankierzy Rezerwy Federalnej nadal manipulują rynkami dla własnego zysku a czynią to poprzez okresowe planowane załamania rynków po czym wykupują wszystko, co możliwe. W 1936/37 ceny akcji spadły o 50%, w 1948 roku spadły o 16%, w 1953 roku spadły o 13%, 1956/57 spadły w dół o 13%, a pod koniec 1957 roku spadły kolejne 19%. To odbywa się w ten sposób aż do dzisiaj, generując kryzysy co parę lat.

   
 
W 1963 roku prezydent Kennedy wprowadził Executive Order 11110, który uszczuplił Rezerwę Federalną ze swojej mocy pożyczania pieniędzy dla rządu Stanów Zjednoczonych. Wezwał także do dodrukowania 450 miliardów dolarów wspierając walutę wolną od długu i przekazał uprawnienia Sekretarzowi Skarbu do możliwości kontroli obiegu "srebrnych certyfikatów" (banknotów wymienialnych na srebrne monety) wbrew udziałom skarbu. Sześć miesięcy po tym JFK został zabity.Tak szybko, jak jego następca, Lyndon Johnson objął urząd, pierwszą rzeczą, jaką zrobił, było wstrzymanie drukowania świadectw srebra JFK i usunięcie ich z obiegu.
 
„To pieniądze z powietrza, a tajemnica tego jest całym złem. Własność należy do członków wszystkich banków. To jest coś, co Kongres stworzył. Pierwszy centralny/narodowy bank został stworzony przez Aleksandra Hamiltona, a Jefferson się go pozbył, drugiego pozbył się Andrew Jackson, a ja po prostu czekam na prezydenta, który pozbędzie po raz trzeci banku narodowego."-Kongresmen Dr Ron Paul, Prezydencka mowa w kampanii, New Hampshire,
6 Styczeń 2008r.  


„Pamiętacie serial telewizyjny o nazwie „Mission Impossible”? Jeśli kiedykolwiek zobaczycie powtórki, oglądnijcie bardzo uważnie jego rozpoczęcie. To co pojawi się na ekranie, będzie insygnią MFW - podobno stojącą za siłą niemożliwej misji. Impossible Mission Force jako IMF (International Monetary Fund -  MFW Międzynarodowy Fundusz Walutowy). Co oni robią w serialu? Oni zawsze oszukiwali liderów ze swojej pozycji władzy, zabijając kogoś, pomagając ludziom uciec, lub robili jakieś inne brudne interesy, a wszystko to w walce o władzę. Czyją władzę? Oczywiście, oni zawsze pracowali dla jakiegoś rządu, ale agenci nie mogą wiedzieć, kto to jest. Oni po prostu wykonują swoją pracę, nie wiedząc, kto naprawdę ich zatrudnia. MFW po prostu wysyła ich na misję, którą muszą wykonać za wszelką cenę. A jeśli ktoś dowie się, kto tak naprawdę pociąga za sznurki, to agenci są informowani, że „mamy zamiar zrzec się związku z tobą." Więc to jest MFW. Międzynarodowy Fundusz Walutowy, który jest siłą Systemu Rezerwy Federalnej, która gwałci nasz kraj i niszczy naszą gospodarkę. A ci faceci robią to tuż przed tobą, mówią ci, co robią, ale my po prostu tego nie widzimy. Nawet jak to nam przeliterują w telewizji. Oni tworzą nawet komedię o tym, jak np.„Get Smart”. Z jednej strony masz Chaos, a po drugiej stronie masz Kontrolę. A kiedy oglądniesz to dokładnie i zignorujesz głupotę, to łatwo zauważysz, że ta sama operacja jest uruchamiana po obu stronach. Tworzenie chaosu, a następnie ukierunkowywanie go do "kontroli", w celu osiągnięcia agendy. To zawsze było tak robione. GET SMART (BĄDŹ MĄDRY!) Oni mówią ci coś." -Jordan Maxwell, „Matrix of Power”
 
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości