Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żydzi Nie są Rasą (Są Chazarami)
#1
JUDAIZM nie jest ludem, nie jest rasą; jest klasyfikowany jako religia, grupa lub sekta; Judaizm (JEWdaism) tworzy się z członkostwa.

Jeśli rzeczywiście, na podstawie swojej własnej dokumentacji ŻYDZI (JEWS), twierdzą, że ich rodowód pochodzi od penisa z akronimu imienia "Ab Ra Ham"; jest to niemożliwe z dwóch (2) powodów:

1) AB RA HAM lub Brahma, którego żona została nazwana Saraswati (+ VishNu)
   AB oznacza pierwszy lub oryginalny
   RA oznacza Boga Słońca
   HAM oznacza Egipt

2) Abraham, człowiek, którego żona miała na imię Sara
   Rasa była znana jako HEBRAJCZYCY (pozwól mojemu ludowi odejść)
   Hebrajczyk nie może wyprodukować ŻYDA (JEW)

   Abraham miał Egipską konkubinę
   Mówi się, że HEBRAJCZYK + EGIPCJANIN wytworzyli ARABA. bahaha

ŻYD, tak jak HEBRAJCZYK, to fałszywa rasa stworzona przez ŻYDÓW, by zapoczątkować rodowód.


Ten dział jest zatytułowany w taki sposób, aby wyjaśnić, że "Żydzi", aka potomkowie biblijnego Abrahama, nie są rasą - a ci, którzy nazywają się Żydami, są głównie Khazarianami i mają własne unikalne cechy, co nie oznacza, że są oni ich własną rdzenną rasa; są jedynie mieszanką ludów Tureckich i Mongolskich, którzy w końcu wymieszali się ze Wschodnimi Europejczykami i innymi.
Odpowiedz
#2
   

The Times of Israel, niezależna Izraelska gazeta, licząca w swoich szeregach wielu byłych dziennikarzy dla Izraelskiego dziennika Ha'aretz, opublikowała fascynującą, ale w dużej mierze pomijaną historię Jerozolimy i Zitomira na Ukrainie, 16 marca 2014 r., która została napisana przez swoich Rosyjskich i Ukraińskich korespondentów, Hirsha Ostropolera oraz I. Z. Grossera-Spassa, powołując się na tajny raport przekazany rządowi Izraelskiemu. Raport napisany przez wybrany panel badaczy Żydowskiej historii, wywodzący się ze środowisk akademickich i innych ośrodków badawczych, wykazał, że Europejscy Żydzi w rzeczywistości wywodzą się z Chazarów, wojennej grupy Mongoło-Tatarskiej, która rządziła Ukrainą i południową Rosją, która została masowo nawrócona na Judaizm w VIII wieku naszej ery.

Wybuchowa historia The Times of Izrael o Chazarskich korzeniach Aszkenazyjskich ujawniła również, że Izrael, wiedząc, że państwo Palestyńskie nieuchronnie rozważa zwiększenie presji wywieranej z Europy, przygotowuje się do przesiedlenia osadników Aszkenazyjskich na Zachodni Brzeg na Ukrainę. Dzięki Izraelskim zaawansowanym badaniom nad genetyką powstała bezpośrednia linia DNA między Izraelskimi Aszkenazyjczykami a Chazarami, którzy zostali rozproszeni po Europie wschodniej i środkowej po tym, jak Rosja podbiła imperium Chazarskie w XI wieku.

   

Anonimowy analityk Netanjahu jest także cytowany przez dziennikarzy The Times of Israel jak ujawnienia, dlaczego rząd Izraelski zabiega o duże osadnictwo Izraelskie na Ukrainie: 'Jak powiedział premier, nikt nie będzie mówił Żydom, gdzie mogą lub nie mogą żyć na historycznym terytorium ich istnienia jako suwerennego narodu. Jest gotów ponieść bolesne ofiary za pokój, nawet jeśli oznacza to porzucenie części naszej biblijnej ojczyzny w Judei i Samarii. Ale potem musisz oczekiwać od nas, byśmy korzystali z naszych praw historycznych gdzieś indziej. Zdecydowaliśmy, że to będzie nad brzegiem Morza Czarnego, gdzie byliśmy autochtonicznymi ludźmi od ponad 2000 lat. Nawet wielki nie-Syjonistyczny historyk Simon Dubnow powiedział, że mamy prawo do kolonizacji Krymu. Jest to we wszystkich książkach historycznych. Możesz to sprawdzić.'

Żydzi nie są rasą, nie są narodem, nie są też grupą religijną.

Odpowiedz
#3
Etymologia słowa "JEW" (Żyd)


Historia pochodzenia słowa "Żyd" w języku angielskim nie pozostawia żadnych wątpliwości, że XVIII-wieczny "Żyd" jest 18-wiecznym, zakontraktowanym i skorumpowanym angielskim słowem od łacińskiego "Iudaeus" z IV wieku, znalezionym w St. Jerome's Vulgate Edition. Do tego już nie ma wątpliwości.

Dostępne oryginalne rękopisy od IV wieku do XVIII wieku dokładnie identyfikują pochodzenie i dają pełną historię słowa "Żyd" w języku angielskim. W tych manuskryptach znajdują się wszystkie liczne wcześniejsze angielskie odpowiedniki rozciągające się na 14 wieków od IV do XVIII wieku. Od Łacińskiego "Iudaeus" do angielskiego "Żyda" te angielskie formy zawierały kolejno: "Gyu", "Giu", "Iu", "Iuu", "Iuw", "Ieuu", "Ieuy", "Iwe", "Iow", "Iewe", "Ieue", "Iue", "Ive", "Iew", a następnie w końcu XVIII wiek, "Żyd". Wiele wcześniejszych angielskich odpowiedników "Żydów" przez 14 wieków to "Giwis", "Giws", "Gyues", "Gywes", "Giwes", "Geus", "Iuys", "Iows", "Iouis" "Iews", a później także w XVIII wieku "Żydzi".

Żródło
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości