Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żydzi Nie są Rasą (Są Chazarami)
#1
JUDAIZM nie jest ludem, nie jest rasą; jest klasyfikowany jako religia, grupa lub sekta; Judaizm (JEWdaism) tworzy się z członkostwa.

Jeśli rzeczywiście, na podstawie swojej własnej dokumentacji ŻYDZI (JEWS), twierdzą, że ich rodowód pochodzi od penisa z akronimu imienia "Ab Ra Ham"; jest to niemożliwe z dwóch (2) powodów:

1) AB RA HAM lub Brahma, którego żona została nazwana Saraswati (+ VishNu)
   AB oznacza pierwszy lub oryginalny
   RA oznacza Boga Słońca
   HAM oznacza Egipt

2) Abraham, człowiek, którego żona miała na imię Sara
   Rasa była znana jako HEBRAJCZYCY (pozwól mojemu ludowi odejść)
   Hebrajczyk nie może wyprodukować ŻYDA (JEW)

   Abraham miał Egipską konkubinę
   Mówi się, że HEBRAJCZYK + EGIPCJANIN wytworzyli ARABA. bahaha

ŻYD, tak jak HEBRAJCZYK, to fałszywa rasa stworzona przez ŻYDÓW, by zapoczątkować rodowód.


Ten dział jest zatytułowany w taki sposób, aby wyjaśnić, że "Żydzi", aka potomkowie biblijnego Abrahama, nie są rasą - a ci, którzy nazywają się Żydami, są głównie Khazarianami i mają własne unikalne cechy, co nie oznacza, że są oni ich własną rdzenną rasa; są jedynie mieszanką ludów Tureckich i Mongolskich, którzy w końcu wymieszali się ze Wschodnimi Europejczykami i innymi.
Odpowiedz
#2
   

The Times of Israel, niezależna Izraelska gazeta, licząca w swoich szeregach wielu byłych dziennikarzy dla Izraelskiego dziennika Ha'aretz, opublikowała fascynującą, ale w dużej mierze pomijaną historię Jerozolimy i Zitomira na Ukrainie, 16 marca 2014 r., która została napisana przez swoich Rosyjskich i Ukraińskich korespondentów, Hirsha Ostropolera oraz I. Z. Grossera-Spassa, powołując się na tajny raport przekazany rządowi Izraelskiemu. Raport napisany przez wybrany panel badaczy Żydowskiej historii, wywodzący się ze środowisk akademickich i innych ośrodków badawczych, wykazał, że Europejscy Żydzi w rzeczywistości wywodzą się z Chazarów, wojennej grupy Mongoło-Tatarskiej, która rządziła Ukrainą i południową Rosją, która została masowo nawrócona na Judaizm w VIII wieku naszej ery.

Wybuchowa historia The Times of Izrael o Chazarskich korzeniach Aszkenazyjskich ujawniła również, że Izrael, wiedząc, że państwo Palestyńskie nieuchronnie rozważa zwiększenie presji wywieranej z Europy, przygotowuje się do przesiedlenia osadników Aszkenazyjskich na Zachodni Brzeg na Ukrainę. Dzięki Izraelskim zaawansowanym badaniom nad genetyką powstała bezpośrednia linia DNA między Izraelskimi Aszkenazyjczykami a Chazarami, którzy zostali rozproszeni po Europie wschodniej i środkowej po tym, jak Rosja podbiła imperium Chazarskie w XI wieku.

   

Anonimowy analityk Netanjahu jest także cytowany przez dziennikarzy The Times of Israel jak ujawnia, dlaczego rząd Izraelski zabiega o duże osadnictwo Izraelskie na Ukrainie: 'Jak powiedział premier, nikt nie będzie mówił Żydom, gdzie mogą lub nie mogą żyć na historycznym terytorium ich istnienia jako suwerennego narodu. Jest gotów ponieść bolesne ofiary za pokój, nawet jeśli oznacza to porzucenie części naszej biblijnej ojczyzny w Judei i Samarii. Ale potem musisz oczekiwać od nas, byśmy korzystali z naszych praw historycznych gdzieś indziej. Zdecydowaliśmy, że to będzie nad brzegiem Morza Czarnego, gdzie byliśmy autochtonicznymi ludźmi od ponad 2000 lat. Nawet wielki nie-Syjonistyczny historyk Simon Dubnow powiedział, że mamy prawo do kolonizacji Krymu. Jest to we wszystkich książkach historycznych. Możesz to sprawdzić.'

Żydzi nie są rasą, nie są narodem, nie są też grupą religijną.
Odpowiedz
#3
Etymologia słowa "JEW" (Żyd)


Historia pochodzenia słowa "Jew" (Żyd) w języku angielskim nie pozostawia żadnych wątpliwości, że XVIII-wieczny "Jew" jest zakontraktowanym i skorumpowanym angielskim słowem od łacińskiego "Iudaeus" z IV wieku, znalezionym w St. Jerome's Vulgate Edition. Do tego już nie ma wątpliwości.

Dostępne oryginalne rękopisy od IV wieku do XVIII wieku dokładnie identyfikują pochodzenie i dają pełną historię słowa "Jew" w języku angielskim. W tych manuskryptach znajdują się wszystkie liczne wcześniejsze angielskie odpowiedniki rozciągające się na 14 wieków od IV do XVIII wieku. Od Łacińskiego "Iudaeus" do angielskiego "Jew" (Żyda), te angielskie formy zawierały kolejno: "Gyu", "Giu", "Iu", "Iuu", "Iuw", "Ieuu", "Ieuy", "Iwe", "Iow", "Iewe", "Ieue", "Iue", "Ive", "Iew", a następnie w końcu XVIII wieku, "Jew". Wiele wcześniejszych angielskich odpowiedników "Żydów" przez 14 wieków to "Giwis", "Giws", "Gyues", "Gywes", "Giwes", "Geus", "Iuys", "Iows", "Iouis" "Iews", a później także w XVIII wieku "Jews".

Żródło
Odpowiedz
#4
Nowy Porządek Świata
Imperium Chazarskie (Judaizm), prawo ludu - antagonistyczne i sprawiedliwe - ON Bóg tworzy (Talmud)

  * przed 1600 r. domagał się posłuszeństwa od niepiśmiennych mas poprzez religię opartą na strachu (wiarę) i wojny
  * po 1600 r. opodatkowuje pracę indoktrynowanych mas, które płacą za scjentyzm (teorię) i wojny

Watykan / Katolicyzm / Jezuici (krypto-Żydzi), Biblijne opowieści rozprzestrzeniane po powierzchni Ziemi.

Roe v. Wade
  * Sąd Najwyższy orzekł o legalizacji aborcji, sędziowie powołali się na Żydowskie prawo, które mówi, że „życie zaczyna się po tym, jak płód jest zdolny do życia”.

Od początku XIX wieku Żydzi kontrolowali Media, System Edukacji, Przemysł Rozrywkowy, Amerykańską sprawiedliwość społeczną, Sąd Najwyższy, Ruch robotniczy i Prawa obywatelskie, Bankowość oraz inne.


Stary Porządek Świata
Imperium Tatarskie (Chrześcijaństwo), prawo naturalne - prawda - rozwijanie wewnętrznego Boga (Christ)

  * Wielki Mur Tartarii, a nie Chin.

Nawet dzisiaj widzimy Chazarów walczących z Tatarami (Afganistan, Palestyna, Egipt, Iran, Irak, Syria, Chiny, Japonia, Korea, Ameryka Południowa, Niemcy, inne). Czemu? By wymazać historię, posiadać lub kontrolować, popełniać ludobójstwo, niewolnictwo.
 Odpowiedz
#5
Każdy może stać się Żydem i w tym tkwi kłopot.

Chazar - Bolszewik - Partia Komunistyczna - N A Z I (NAtional ZIonist) - Izraelski Syjonista

Interesująca linia czasu:

911 (data jest moim domysłem)
Królestwo Chazarii przechodzi na Judaizm
  pochodzenie: przodkowie Kaukazu, Europy i Semitów
      Chazarowie stali się tym, co nazywamy dzisiaj „Żydami”

„...naród Turecki (Chazarowie) byli w południowej Rosji głównie Żydami... Główna część Żydostwa nigdy nie była w Judei i nigdy nie wyszła z Judei”.
(H.G. Wells, The Outline of History, wyd. 3, MacMillian, 1921, str. 494)
-
„...znaczna większość ocalałych Żydów pochodzi z Europy Wschodniej, a więc być może ma pochodzenie Chazarskie... ich przodkowie nie pochodzili z Jordanu, ale z Wołgi, nie z Kanaanu, ale z Kaukazu ... a genetycznie są bliżej spokrewnieni z plemionami Hun, Uigur i Magyar... ”
(Arthur Koestler, The Thirteenth Tribe, 1967, s. 17)

962
„Święte Cesarstwo Rzymskie” zostało zgłoszone, kiedy Papież Jan XII koronował Księcia Saksonii, cesarza Otto I dnia 3 lutego 962 roku.
Otto następnie zastąpił Papieża Jana XII Leonem VIII.

969
Stolica Chazarii upada przed Sviatoslavem z Kijowa (Rosja)

1016
Bizantyjczycy podbili Krymską część Chazarii (Krym był znany jako „Chazaria” do XIII wieku)

  Minie 881 lat?

1540
Towarzystwo Jezusowe (Jezuitów) zostało założone przez św. Ignacego Loyolę, patrz krypto-Żydzi
Jezuici zostali uformowani, aby stać się Autorytetem Naukowym nad stworzonymi przez człowieka koncepcjami Nieba i Kosmosu, a pod karą śmierci z Inkwizycji odnosili zwycięstwa.

1543
Jezuici publikują Heliocentryzm (Revolution of Heavenly Spheres);
w związku z tą datą i nadejściem prasy drukarskiej Święte Cesarstwo Rzymskie (Kościół Katolicki) weszło w okres Kontr-Reformacji; ich celem było zniszczenie ruchu Protestanckiego, nawet jeśli oznaczało to bezpośredni atak na biblijne pisma święte; szczególnie te, które opisywały Ziemię mającą cztery rogi.

1560
Jezuici zaczynają przekształcać Chiny w Heliocentryzm

1582
Jezuici reformują kalendarz za pomocą Heliocentryzmu Kopernika (kalendarz Gregoriański)

1610
Jezuita Galileo Galilei, działający jako Autorytet Nauk Kosmicznych, stwierdził, że Kosmiczne-kule krążą wokół siebie

1651
Jezuici mapują Księżyc (Selenografia), wymyślają kratery uderzeniowe, strumienie lawy, wyżyny, pasma górskie, tunele, rowy itp.

1897
Theodor Herzl założył ruch Syjonistyczny (Chazarskich Żydów)
metoda wprowadzenia imperializmu Chazarskiego?
lub sposób na promowanie fałszywej rasy?

1903
Syjoniści nazywają siebie Bolszewikami (Bolshvik oznacza „większość”)
przejmują kontrolę nad rządem w Rosji (październik 1917 r.)
Zmieniają nazwę na Partia Komunistyczna

1933
Syjoniści łącząc grupy tworzą partię NAZI
NAZI buduje i obsługuje obozy emigracyjne w Niemczech
"Umowa „Haavara” lub „Umowa o Transfer” została podpisana przez Niemców, dlatego partia NAZI (Syjonistyczni Żydzi) usunęła swój "bojkot towarów Niemieckich”
Ortodoksyjni Żydzi zostali wyemigrowani do nowo utworzonego Państwa Syjonistycznego w Palestynie
Palestine Jewish Colonization Association (PICA) wznowiła działalność pod kierownictwem Jamesa Armanda de Rothschilda
Odpowiedz
#6
Ta fałszywa rasa, zwana Żydami, prowadzi swój rodowód z powrotem do penisa z akronimu nazywanego AB RA HAM,

  AB = Pierwszy
  RA = Bóg Słońca
  HAM = z Egiptu

„Tak więc, Ab oryginał, Ram czyli punkt należący do wschodu, orient, lub pochodzenie wszelkiego światła, lub Braam Sanskrytu, poprzez ukrywanie ich prawdziwego znaczenia i mistyfikowanie mnogości przez wstawienie w odpowiednim miejscu H przekształcili Abraama w Ab- RA-ham lub Ab, pierwszy, oryginalny, Ra, ojciec lub bóg słońca, i Ham założyciel Egipski; albo Bóg ojciec z Ham. ”~ Karl Anderson (1892), "Astrologia Starego Testamentu"

Przynajmniej nie zapomnimy, że ci wybrani ludzie Boga potrzebują własnej ojczyzny, która po prostu nazywa się IZRAEL, lub powinniśmy powiedzieć, ISIS AB RA HAM EL (EL oznacza PAN w Biblii).

IZRAEL reprezentuje świątynię boga, który idzie uzurpować władzę i kontrolować ustanowione rządy, a świątynia boga nagradza Żydów za wsparcie, dając im kontrolę nad Kanaanem, wymianą i handlem.

Dlaczego Kanaan?
„Kanaan obejmuje to, co dziś jest Libanem, Izraelem, północno-zachodnią Jordanią i niektórymi zachodnimi obszarami Syrii”.

Izajasz 23:18 (KJV)
Lecz jego zyski i jego zarobek za nierząd będą poświęcone Panu, nie będzie się go gromadziło ani chowało, lecz jego zysk przypadnie tym, którzy są w służbie Pana ...

WOJNA z importowanymi Chrześcijanami, dobry Boże, do czego to jest dobre?


„Znaczenie historii ostatniego stulecia jest takie, że mamy dzisiaj 300 Żydowskich finansistów, wszystkich mistrzów Lóż (Masońskich), którzy rządzą światem”. ~ Jean Izoulet, Żydowskie Alliance Israelite Universelle, 1931
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości