Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosyjski naukowiec ujawnia że żyjemy na płaskiej ziemi
[Obrazek: yin-yang-gif.gif]
Yin-yang czyli chyba to?

Ale z tego wynika że księżyc jest widoczny tylko w nocy, a słońce w dzień. Ale ja wiele razy widziałem księżyc w ciągu dnia, o różnych porach. Jak to pogodzić?
GIF nie wchodzi 
http://media.giphy.com/media/xT1XGFzsYw1.../giphy.gif
Odpowiedz
(03-18-2019, 06:44 PM)poznac-prawde napisał(a):  Jak to pogodzić?

Spędź więcej czasu czytając to forum, a mniej pisząc, to bardzo możliwe że uzyskasz odpowiedź.
Odpowiedz
Przeczytałem prawie wszystkie tematy na tym forum. Jeśli słońce porusza się równolegle do ziemi to powinno być widoczne przez cały czas. W jednym temacie jest takie zdjęcie z żarówką leżącą na podłodze, podpisane,, żarówka nie oświetli całego korytarza. Ok to jest prawda. Ale słońce nad płaską ziemią powinno być widoczne przez teleskopy z miejsc gdzie akurat jest ciemno.
Odpowiedz
(03-18-2019, 09:34 PM)poznac-prawde napisał(a): Przeczytałem prawie wszystkie tematy na tym forum.
Ale słońce nad płaską ziemią powinno być widoczne przez teleskopy z miejsc gdzie akurat jest ciemno.

Jakbyś przeczytał, to byś nie pisał takich bzdur, jakie właśnie napisałeś.

A tak w ogóle to nie jest dział na ten temat, a ja już wcześniej pisałem Ci abyś nie urządzał sobie tutaj debaty, to nie jest forum plotkarskie, tylko badawcze.
Niektóre posty zostaną usunięte, bo nie tyczą się tematu.
Odpowiedz
(03-18-2019, 09:34 PM)poznac-prawde napisał(a): Przeczytałem prawie wszystkie tematy na tym forum. Jeśli słońce porusza się równolegle do ziemi to powinno być widoczne przez cały czas. W jednym temacie jest takie zdjęcie z żarówką leżącą na podłodze, podpisane,, żarówka nie oświetli całego korytarza. Ok to jest prawda. Ale słońce nad płaską ziemią powinno być widoczne przez teleskopy z miejsc gdzie akurat jest ciemno.

5 Godzin, 38 Minut, 20 Sekund i przeczytał wszystko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości