Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruchy Gwiazd Wyjaśnione (Płaska Ziemia)
NASA i współczesna astronomia twierdzą, że ścieżki gwiazd na półkuli południowej obracają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, podczas gdy na północy obracają się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i stanowi to pozytywny dowód dla ich pędzącej kuli - Ziemi. W rzeczywistości jednak Ziemia jest rozbudowaną płaską płaszczyzną, a wszystkie gwiazdy i inne ciała niebieskie obracają ze Wschodu na Zachód wokół Gwiazdy Polarnej, jedynej nie ruszającej się gwiazdy na niebie, położonej idealnie w linii bezpośrednio nad Biegunem Północnym. Tak zwany "Biegun Południowy" i Gwiazda Południa "Sigma Octantis", to mity - kompletne fabrykacje, które tylko mają pomagać w promowaniu modelu kuli. 

Następujący film ujawnia całe oszustwo i wyjaśnia szczegółowo, jak szlaki gwiazdy działają na płaskim modelu Ziemi. 
Specjalne podziękowania dla Erica Dubay-a, Phuket Word, Aarona Dover-a i wszystkich innych płasko-ziemian, którzy pomagają odkrywać prawdę w tej kluczowej kwestii.

Odpowiedz

Nie ma żadnej gwiazdy południa wokół której kręciły by się gwiazdy. Jak w tym samym momencie ludzie z tzw. południowej półkuli spojrzą na południe z różnych miejsc (np A.Południowa, Afryka, Australia) to zobaczą zupełnie różne niebo i konstelacje. Natomiast na tzw. północnej półkuli zawsze będziemy widzieć gwiazdę północną i te same konstelacje patrząc z każdego kontynentu w tym samym momencie. Wszystkie gwiazdy krążące wokół jednej gwiazdy Polarnej znajdującej się idealnie w środku ziemi. Wszystkie robiące te same ruchy, dzień po dniu, rok po roku, tysiąclecie po tysiącleciu.

To co widać na południu to perspektywa, te gwiazdy nie kręcą się w drugą stronę, tylko tak je postrzegamy przez perspektywę pola widzenia nieba z danej lokalizacji.

Odpowiedz

Odpowiedz
Witajcie to mój pierwszy post na tym forum.
Tak próbuję zrozumieć płaską ziemię i wyrwać się ze spisku który sugeruje kolkowatość ziemi, ale nie rozumiem co niby nie pozwala nam zobaczyć całej kopuły?
Perspektywa po wieloletniej pracy w fotografii jakoś do mnie nie przemawia, sam na własne oczy zauważyłem że nieco inaczej działa.
Odpowiedz
(07-23-2018, 08:58 PM)Servas napisał(a): Witajcie to mój pierwszy post na tym forum.
Tak próbuję zrozumieć płaską ziemię i wyrwać się ze spisku który sugeruje kolkowatość ziemi, ale nie rozumiem co niby nie pozwala nam zobaczyć całej kopuły?
Perspektywa po wieloletniej pracy w fotografii jakoś do mnie nie przemawia, sam na własne oczy zauważyłem że nieco inaczej działa.

Tego czy jest kopuła nie wiemy, nikogo z nas tam fizycznie nie było w kosmosie by to sprawdzić, zbadać i potwierdzić.
Sama kopuła jest często kojarzona z religijnym nonsensem, uwiarygadniającym Żydowsko napisaną wersje stworzenia świata, w której to oni sami nazywają się wybranym ludem. To co nazywamy ciśnieniem może być ograniczone nie tylko poprzez kopułę jako fizyczną i dosłowną reprezentację, ale również poprzez substancję/materiał posiadający dane cechy.
Spójrz chociażby tutaj na przykład, kopuły brak, a łódź podwodna się odbijała:
https://www.youtube.com/watch?v=NEVW_9EVjFE
Mike deGruy wkrótce po nakręceniu tego materiału zmarł w wypadku helikoptera, dziwny zbieg okoliczności...
https://www.smh.com.au/national/nsw/film...2ix87.html

Poza tym, to nie jest forum, które do kogoś ma trafić. Nie zajmujemy się praniem mózgów, to akurat specjalność elit, które nami rządzą i nam próbują wmówić coś co nie jest prawdą. Na forum są setki stron materiałów zawierających wiele różnych argumentów, analiz i wniosków prowadzących do tego, że kula nie trzyma się kupy, sama się topi w gnoju własnych kłamstw, więc jeśli chcesz nam tutaj powiedzieć, że trafiają do ciebie kłamstwa innych, to albo pomyliłeś fora, albo przynajmniej przejrzyj treść forum (wraz z regulaminem), a dopiero później zadawaj sugerujące pytania bez poparcia ich niczym, poza twoją opinią.
Odpowiedz

Plik tekstowy do pobrania:

.pdf   Jak działają gwiazdy nieba południowego na płaskiej i stacjonarnej ziemi.- Artur Sikora.pdf (Rozmiar: 1.14 MB / Pobrań: 1)
Odpowiedz
Witam.

Pragnę dowiedzieć się w związku z przedstawionym wyjaśnieniem, kiedy i gdzie mogę zaobserwować układy gwiazd ulegające zmianom na skutek działania efektu perspektywy? O ile dobrze zrozumiałem zasadę perspektywy, to czy mogę gdzieś na świecie zobaczyć np Małą Niedźwiedzicę większą od Wielkiej albo równie dużą, albo chociaż o podobnej wielkości?  

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości