Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruchy Gwiazd Wyjaśnione (Płaska Ziemia)
#1
NASA i współczesna astronomia twierdzą, że ścieżki gwiazd na półkuli południowej obracają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, podczas gdy na północy obracają się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i stanowi to pozytywny dowód dla ich pędzącej kuli - Ziemi. W rzeczywistości jednak Ziemia jest rozbudowaną płaską płaszczyzną, a wszystkie gwiazdy i inne ciała niebieskie obracają ze Wschodu na Zachód wokół Gwiazdy Polarnej, jedynej nie ruszającej się gwiazdy na niebie, położonej idealnie w linii bezpośrednio nad Biegunem Północnym. Tak zwany "Biegun Południowy" i Gwiazda Południa "Sigma Octantis", to mity - kompletne fabrykacje, które tylko mają pomagać w promowaniu modelu kuli. 

Następujący film ujawnia całe oszustwo i wyjaśnia szczegółowo, jak szlaki gwiazdy działają na płaskim modelu Ziemi. 
Specjalne podziękowania dla Erica Dubay-a, Phuket Word, Aarona Dover-a i wszystkich innych płasko-ziemian, którzy pomagają odkrywać prawdę w tej kluczowej kwestii.Odpowiedz
#2
   

Nie ma żadnej gwiazdy południa wokół której kręciły by się gwiazdy. Jak w tym samym momencie ludzie z tzw. południowej półkuli spojrzą na południe z różnych miejsc (np A.Południowa, Afryka, Australia) to zobaczą zupełnie różne niebo i konstelacje. Natomiast na tzw. północnej półkuli zawsze będziemy widzieć gwiazdę północną i te same konstelacje patrząc z każdego kontynentu w tym samym momencie. Wszystkie krążące wokół jednej gwiazdy, gwiazdy Polarnej znajdującej się idealnie w środku ziemi. Wszystkie robiące te same ruchy, dzień po dniu, rok po roku. To co widać na południu to perspektywa, te gwiazdy nie kręcą się w drugą stronę, tylko tak je postrzegamy przez perspektywę.

   
Odpowiedz
#3


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości