Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitania / Witamy na FPZ
(11-15-2019, 11:32 PM)FlatEarth napisał(a): Witam wszystkich.
Mam na imie Michał, jestem z Dzierżoniowa .
Wstyd wstyd wstyd -tyle lat chowac intuicje,logike oraz tą zagadke z dzieciństwa: „Jak ci ludzie zyją w Australii" i tym podobne pytania.

Plaska Ziemia to fakty a nie wiara.

Ciesze sie , ze wsrod rodakow jest calkiem liczna grupa chodź nadal za mało inteligentnych...

Kocham kalistenike, góry, morsowanie, spacery z psiakiem
Nie jem zwierzat od 6 lat. Prowadze roslinny styl zycia . Jestem otwarty na nowe Informacje, nie mam betonu w mózgu, nie podażam za tłumem , nie jestem więźniem pieniędzy, tradycji, religii oraz TV i radia.

Witaj na Forum, 
miło widzieć osoby budzące się do tych fundamentalnych pytań ludzkiej egzystencji, 'gdzie żyjemy, kim jesteśmy i o co tutaj właściwie chodzi'. Coraz więcej ludzi zaczyna zadawać pytania i to jest dobre, niemniej jednak w tym wszystkim nie chodzi o myślenie grupowe, tylko o jednostki potrafiące niezależnie rozumować i dzięki temu rozróżnić co jest bullshitem a co nie. 

Bardzo miło czytać się takie wpisy powitalne jak Twój, tak się składa że prywatnie dzielę podobną pasę - kalistenikę, gdzie często prowadzę rozmowy z kolegami na treningach we Wrocławiu, także coś mi się wydaje że Dolny Śląsk robi się całkiem świadomy w tej dziedzinie sportu, co jest podwójnie fajne i motywujące.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości