Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitania / Witamy na FPZ
Witam Wszystkich. Tematem interesuję się od dawna i wiem, że to nie teoria tylko fakt. Cieszę się, że znalazłem takie forum, ponieważ mieszkam w takim rejonie "Polin" jak to nazwał Duda, że zaczynam się czuć sam. Ludziom, którym próbowałem wytłumaczyć logicznie, na własne zmysły najczęściej mnie wyśmiewali, albo mówili, żebym sobie z tym tematem odpuścił, ale to stety już niemożliwe, bo prawda jest jak narkotyk chcesz jej coraz więcej.
Odpowiedz
Hey wszystkim prawdziwym ludziom, cieszę się, że te forum istnieje a nie było łatwo je znaleść.
Odpowiedz
Dzień dobry :) jestem co prawda nowa na forum, ale tematyką płaskiej Ziemi interesuję się już dobre dwa lata i nie wiem, dlaczego wcześniej tu nie dołączyłam, szczególnie że zaglądałam tu parę razy i zawsze mnie ciekawiło to, co piszecie. Internet zdaje się powoli zapominać o nas; nawet głupie memy i filmiki pojawiają się coraz rzadziej. I bardzo dobrze - mam nadzieję, że na forum miejsce trolli zajmą dociekliwe i faktycznie wierzące osoby :)
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Niektórzy na forum mają avatary. Gdzie się je wtawia, bo w profilu nie widzę takiej opcji.
Odpowiedz
(04-18-2019, 08:32 PM)Tatiana napisał(a): Witam wszystkich.
Niektórzy na forum mają avatary. Gdzie się je wtawia, bo w profilu nie widzę takiej opcji.

Witamy na Forum Tatiano.

Dodać grafikę możesz po kliknięciu w prawym górnym rogu w Panel Usera, natępnie przenie Cię gdzie po lewej będziesz miała Twój Profil - Avatar
Odpowiedz
Hmmm może jestem tępa albo ślepa ale nie wiem gdzie w prawym rogu mam klikać. Możesz poratować screenami jak to zrobić ? Będę wdzięczna.

Na przywitanie wrzucę także swoją fotkę

http://i.imgur.com/5wITO8T.jpg
[Obrazek: process.php?d=BLUjRJpzmSa%2Ft3qUpBJrk28P...pBeKPu&b=1]
Odpowiedz
(05-01-2019, 10:03 AM)Niewierny napisał(a): Witam wszystkich wierzących w Teorię Płaskiej Ziemi i poszukujących dowodów. 

Na wstępie muszę się przyznać, że niestety nie przekonują mnie założenia wiary w Płaską Ziemię, ale bardzo interesuje mnie ta tematyka i staram się zgłębiać wiedzę na jej temat w ramach dostępnego wolnego czasu.
Założyłem więc konto nie po to, żeby prowadzić dyskusję, ale aby móc się zapoznać z materiałami dostępnymi na portalu, a niestety dla niezarejestrowanych użytkowników nie są widoczne grafiki. 
Obiecuję zatem, że nie będę negował zawartych tutaj obserwacji ani twierdzeń i wtrącał się w dyskusje, choć jeśli zostanę o coś zapytany to chętnie odpowiem. 
Chciałbym móc mieć możliwość zadawania pytań w celu dokładniejszego zrozumienia toku myślenia, jeśli wyda mi się coś niejasne, ale jeśli to jest kłopot proszę o informacje i nie będę pytał.

Jeśli, mimo to Administrator uzna, że nie mogę mieć dostępu do portalu, zrozumiem, gdyż mam świadomość, że zakładając to konto lekko "nadwyrężyłem" regulamin, ale zrobiłem to z czysto badawczych pobudek, chęci zaspokojenia ciekawości i dostępu do pełnej wiedzy.

Nic nie zbadałeś, nic nie przeanalizowałeś tylko spamujesz nas swoją ignorancją okrytą fałszywymi stwierdzeniami.
Obiektywna Rzeczywistość nie wymaga wiary aby ją zrozumieć, a tym bardziej grafiki. Świat w którym żyjesz nie jest grafiką, a miejsce w którym piszesz nie jest forum debaty, tylko forum badawczym.
Debaty są dobre dla pomysłów, koncepcji ale obiektywna rzeczywistość jest tylko jedna i nie podlega ona debacie na retoryczne środki, tylko może być potwierdzona i udowodniona poprzez praktyczną demonstracje.

Grafikę na Forum można bez problemu przeglądać będąc niezarejestrowanym, tylko na smartphonie się nie wyświetla.
Odpowiedz
Witam wszystkich wyrwanych z Matrixa.
Odpowiedz
Witam wszystkich przebudzonych.
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Mam na imie Michał, jestem z Dzierżoniowa .
Wstyd wstyd wstyd -tyle lat chowac intuicje,logike oraz tą zagadke z dzieciństwa: „Jak ci ludzie zyją w Australii" i tym podobne pytania.

Plaska Ziemia to fakty a nie wiara.

Ciesze sie , ze wsrod rodakow jest calkiem liczna grupa chodź nadal za mało inteligentnych...

Kocham kalistenike, góry, morsowanie, spacery z psiakiem
Nie jem zwierzat od 6 lat. Prowadze roslinny styl zycia . Jestem otwarty na nowe Informacje, nie mam betonu w mózgu, nie podażam za tłumem , nie jestem więźniem pieniędzy, tradycji, religii oraz TV i radia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości