Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitania / Witamy na FPZ
Witam wszystkich forumowiczów !!! Fajnie,że tutaj trafiłem i zostałem przyjęty w poczet ludzi myślących.Poczytałem trochę wątków i pomijając oczywisty kształt naszej matki ziemi,to nie spodziewałem się takiego powiązania z innymi dziedzinami życia.To jest coś niesamowitego.Dziękuję...  Smile
Odpowiedz
WITAM -POZDRAWIAM -WALCZMY O PRAWDE ORAZ PRZESTANMY BYC NIEWOLNIKAMI !
Odpowiedz
Cześć, witam. Dziękuję serdecznie za aktywację konta. Na forum jak i w temacie jedynego i prawdziwego kształtu Ziemi jestem zupełnie nowa. Dopiero powoli poznaję prawdę i mam ogromną nadzieję, że to forum mi w tym pomoże. Serdecznie pozdrawiam i miłego wieczoru życzę. Smile
Odpowiedz
(09-15-2018, 08:24 PM)PłaskaJakDeska napisał(a): Cześć, witam. Dziękuję serdecznie za aktywację konta. Na forum jak i w temacie jedynego i prawdziwego kształtu Ziemi jestem zupełnie nowa. Dopiero powoli poznaję prawdę i mam ogromną nadzieję, że to forum mi w tym pomoże. Serdecznie pozdrawiam i miłego wieczoru życzę. Smile

Witam na forum i zapraszam do zapoznania się z jego zawartością  Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie ! Wreszcie zalozylem konto ! Niestety mam dysortografie :/ mam nadzieje ze od moich bledow nie beda was szczypac oczy(bede sie starac)  mam kolo 40 lat,na  plaskiej Ziemi od okolo 2 lat  POZDRAWIAM
Odpowiedz
Witam Real World i witam wszystkich ogarniętych, którzy jak ja się obudzili z kuli. Mam nadzieję ludzie, że próbujecie rozmawiać o tym z najbliższymi. Trzeba coś z tym zrobić. Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości