Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitania / Witamy na FPZ
Witam wszystkich forumowiczów !!! Fajnie,że tutaj trafiłem i zostałem przyjęty w poczet ludzi myślących.Poczytałem trochę wątków i pomijając oczywisty kształt naszej matki ziemi,to nie spodziewałem się takiego powiązania z innymi dziedzinami życia.To jest coś niesamowitego.Dziękuję...  Smile
Odpowiedz
WITAM -POZDRAWIAM -WALCZMY O PRAWDE ORAZ PRZESTANMY BYC NIEWOLNIKAMI !
Odpowiedz
Cześć, witam. Dziękuję serdecznie za aktywację konta. Na forum jak i w temacie jedynego i prawdziwego kształtu Ziemi jestem zupełnie nowa. Dopiero powoli poznaję prawdę i mam ogromną nadzieję, że to forum mi w tym pomoże. Serdecznie pozdrawiam i miłego wieczoru życzę. Smile
Odpowiedz
(09-15-2018, 08:24 PM)PłaskaJakDeska napisał(a): Cześć, witam. Dziękuję serdecznie za aktywację konta. Na forum jak i w temacie jedynego i prawdziwego kształtu Ziemi jestem zupełnie nowa. Dopiero powoli poznaję prawdę i mam ogromną nadzieję, że to forum mi w tym pomoże. Serdecznie pozdrawiam i miłego wieczoru życzę. Smile

Witam na forum i zapraszam do zapoznania się z jego zawartością  Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie ! Wreszcie zalozylem konto ! Niestety mam dysortografie :/ mam nadzieje ze od moich bledow nie beda was szczypac oczy(bede sie starac)  mam kolo 40 lat,na  plaskiej Ziemi od okolo 2 lat  POZDRAWIAM
Odpowiedz
Witam Real World i witam wszystkich ogarniętych, którzy jak ja się obudzili z kuli. Mam nadzieję ludzie, że próbujecie rozmawiać o tym z najbliższymi. Trzeba coś z tym zrobić. Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam wszystkich Big Grin

Jajko. Czym jest jajko? Jaką ma formę? Jajko w skorupce przypomina naszą dziwną planetę Ziemię. Tylko, czy skorupka jest nam potrzebna? Nam nie jest potrzebna, ale potrzebuje jej pisklę (czyt. "żółtodziob" ), póki się nie wykluje. Skorupka chroni pisklaka, aby ten mógł dorosnąć w bezpiecznych warunkach. Nic nie widzi, nic nie słyszy i nic nie wie. Uczy się dopiero po opuszczeniu skorupki. Wczesniej kula, w której zył ptaszek była jego światem. Nie wiedział, ze swiat jest większy... Jednak kurczak i tak już jest stracony ponieważ odkrył prawdę, gdy było już za późno i nie nauczy sie nowych rzeczy... Jaki z tego morał? ROZBIJ JAJKO i POZNAJ PRAWDĘ o ZÓŁTKU, zanim przesiąkniesz skorupką. Big Grin
Odpowiedz
Witam.
Dzięki za aktywację konta.
Zapraszam do współpracy przy stronie internetowej swiadomy.com
Część strony poświęcona kształtowi ziemi, geoinżynierii, modyfikacjom pogody itp. Świadomy.com
Proszę o kontakt poprzez stronę internetową.
Wydaje mi się że tematyka oszustw, jakich dopuszczają się rządzący jest ogromna i chciałbym przy współpracy z innymi osobami opisać wiele takich faktów w tym nowym projekcie.
Oszustwa związane z kosmosem, klimatem, medycyną, fałszowanie historii - jakiś matrix...
Odpowiedz
Witam wszystkich, na płaskiej ziemi jestem około 1,5 miesiąca i po takim czasie jestem w stanie stwierdzić że tu po prostu zostaje, moja historia z płaską ziemią jest taka - ostatnimi czasy dużo interesowałem się naszą "planetą", po prostu od zawsze zastanawiał mnie sens istnienia, z tematem płaskiej ziemi próbowałem zapoznać się już jakiś czas temu lecz trafialem na ludzi takich jak ... Król Syjonu, ostatecznie odepchnal mnie od tego tematu i stwierdziłem że płaska ziemia to głupota a ten gościu ma jakieś problemy psychiczne. Wydaje mi się że zawsze próbowałem otwierać głowę na wszystko, zawsze słuchałem co obie strony mają do powiedzenia, no ale jak słuchałem tego człowieka to po prostu krew mi się gotowała i niestety wrzuciłem po prostu wszystkich plaskoziemian do jednego wora (za co przepraszam). Któregoś razu postanowiłem posłuchać sobie klasycznego polskiego rapu, usłyszałem tam wers znanego, szanowanego i wcale niegłupiego rapera który brzmiał "Skąd by nie patrzeć horyzont płaski, nie jestem po grzybach i nie mam jazdy", od razu przed oczami pojawił mi się król Syjonu który gada o swoich przejściach między ziemiami, ale mimo to postanowiłem bardziej przyjrzeć się temu tematowi. Trafiłem na filmiki na YT Real World i zaczalem po prostu oglądać, pierwszy argument na płaska ziemie jaki pojawil się w filmiku jednocześnie wzbudzając moja ciekawość była to "płaska woda", zacząłem rozkminiac tą wodę i rzeczywiście doszedłem do wniosku że w sumie jak naleje wody w butelkę i położę ja poziomo to nigdzie ale to nigdzie ona się w żaden sposób nie zakrzywi. Po chwili myślę sobie że pewnie jest na to sensowne wytłumaczenie, więc zaczynam szukać odpowiedzi wpisując w google różne frazy typu "dlaczego woda trzyma swój poziom", "dlaczego woda jest płaska" itp. na żadne z tych pytań nie znalazłem odpowiedzi (oprócz oczywiście tej że ziemia jest płaska). Pamiętam że w głowie pojawił się napływ mysli typu "może rzeczywiście nie jest to tak jak mówią". Oglądałem co raz więcej materiałów Real World, znalazłem to forum i przeglądałem je jako gość oraz jednocześnie analizowałem materiały Sci Fun, po pewnym czasie stwierdziłem że robię sobie przerwę od czytania tego wszystkiego i będę obserwował wszystko własnymi oczami, teraz już wiem że ziemia jest płaska i nawet udało mi się wciągnąć w temat 2 kolegów którzy też aktualnie przechodzą szok, Real World dzięki za duża pomoc w odkryciu prawdy, rób to co robisz może kiedyś uda się przebić przez tą jedną wielką propagandę, pozdrawiam
Odpowiedz
(01-28-2019, 08:36 AM)Patryk napisał(a): Witam wszystkich, na płaskiej ziemi jestem około 1,5 miesiąca i po takim czasie jestem w stanie stwierdzić że tu po prostu zostaje, moja historia z płaską ziemią jest taka - ostatnimi czasy dużo interesowałem się naszą "planetą", po prostu od zawsze zastanawiał mnie sens istnienia, z tematem płaskiej ziemi próbowałem zapoznać się już jakiś czas temu lecz trafialem na ludzi takich jak ... Król Syjonu, ostatecznie odepchnal mnie od tego tematu i stwierdziłem że płaska ziemia to głupota a ten gościu ma jakieś problemy psychiczne. Wydaje mi się że zawsze próbowałem otwierać głowę na wszystko, zawsze słuchałem co obie strony mają do powiedzenia, no ale jak słuchałem tego człowieka to po prostu krew mi się gotowała i niestety wrzuciłem po prostu wszystkich plaskoziemian do jednego wora (za co przepraszam). Któregoś razu postanowiłem posłuchać sobie klasycznego polskiego rapu, usłyszałem tam wers znanego, szanowanego i wcale niegłupiego rapera który brzmiał "Skąd by nie patrzeć horyzont płaski, nie jestem po grzybach i nie mam jazdy", od razu przed oczami pojawił mi się król Syjonu który gada o swoich przejściach między ziemiami, ale mimo to postanowiłem bardziej przyjrzeć się temu tematowi. Trafiłem na filmiki na YT Real World i zaczalem po prostu oglądać, pierwszy argument na płaska ziemie jaki pojawil się w filmiku jednocześnie wzbudzając moja ciekawość była to "płaska woda", zacząłem rozkminiac tą wodę i rzeczywiście doszedłem do wniosku że w sumie jak naleje wody w butelkę i położę ja poziomo to nigdzie ale to nigdzie ona się w żaden sposób nie zakrzywi. Po chwili myślę sobie że pewnie jest na to sensowne wytłumaczenie, więc zaczynam szukać odpowiedzi wpisując w google różne frazy typu "dlaczego woda trzyma swój poziom", "dlaczego woda jest płaska" itp. na żadne z tych pytań nie znalazłem odpowiedzi (oprócz oczywiście tej że ziemia jest płaska). Pamiętam że w głowie pojawił się napływ mysli typu "może rzeczywiście nie jest to tak jak mówią". Oglądałem co raz więcej materiałów Real World, znalazłem to forum i przeglądałem je jako gość oraz jednocześnie analizowałem materiały Sci Fun, po pewnym czasie stwierdziłem że robię sobie przerwę od czytania tego wszystkiego i będę obserwował wszystko własnymi oczami, teraz już wiem że ziemia jest płaska i nawet udało mi się wciągnąć w temat 2 kolegów którzy też aktualnie przechodzą szok, Real World dzięki za duża pomoc w odkryciu prawdy, rób to co robisz może kiedyś uda się przebić przez tą jedną wielką propagandę, pozdrawiam

Dzięki za podzielenie się swoją historią, witamy na forum Patryk. Prawdziwi ludzie na świecie powinni reprezentować namacalną rzeczywistość w której żyją i to wszystko, to jest to do czego mają dostęp i to jest to co powinni reprezentować. Ty jesteś naukowcem, żyjesz teraz. Grą nie jest znajdowanie przez ciebie jakiś informacji od jakiegoś kolesia na internecie co przeczytał jakąś książkę, prawdziwa gra dzięki której wygrasz, jest dzięki tobie, indywidualności eksplorującej rzeczywistość w której żyjesz.
Peace.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości