Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satelitarne Oszustwo - Satelity Nie Istnieją
Witam kolegów i koleżanki. Próbowałem znaleźć informacje na forum na temat ISS, ale nie odnalazłem interesujących mnie informacji. Pomijając fakt wpadek przy transmisjach na żywo oraz totalnie sztucznego widoku ziemi z kamer umieszczonych na ISS chciałbym zapytać, czy ktoś z Was dysponuje wiedzą na temat tego, co w takim razie widać na niebie? Widziałem kilka filmików gdzie rzekoma ISS przelatuje na tle księżyca i zastawia mnie co to tak na prawde może być. Kształt tego obiektu jest dyskusyjny, aczkolwiek przy obserwacji z tej odległości (ziemia) możemy chyba jedynie polemizować czy zgadza się czy nie. Interesujący jest natomiast fakt możliwości dokładnego wyznaczenie czasu i punktu na niebie, w których to coś przelatuje. Czy macie może jakąś szerszą, konkretną wiedzę na ten temat?
Odpowiedz
(05-23-2018, 10:02 AM)SaM napisał(a): Witam kolegów i koleżanki. Próbowałem znaleźć informacje na forum na temat ISS, ale nie odnalazłem interesujących mnie informacji. Pomijając fakt wpadek przy transmisjach na żywo oraz totalnie sztucznego widoku ziemi z kamer umieszczonych na ISS chciałbym zapytać, czy ktoś z Was dysponuje wiedzą na temat tego, co w takim razie widać na niebie? Widziałem kilka filmików gdzie rzekoma ISS przelatuje na tle księżyca i zastawia mnie co to tak na prawde może być. Kształt tego obiektu jest dyskusyjny, aczkolwiek przy obserwacji z tej odległości (ziemia) możemy chyba jedynie polemizować czy zgadza się czy nie. Interesujący jest natomiast fakt możliwości dokładnego wyznaczenie czasu i punktu na niebie, w których to coś przelatuje. Czy macie może jakąś szerszą, konkretną wiedzę na ten temat?

Prosiłbym cię o korzystanie z wyszukiwarki która jest dostępna na forum, jak wpiszesz tam ISS to wyskoczą ci wątki gdzie jest o tym oszustwie więcej info. 

Nie ma grawitacji.

Kosmos jest ludzko-stworzonym-konstruktem; NIE MA Kosmosu.

Nie ma próżni kosmosu.

Nie ma masonów w kosmosie.

Nie ma ISS w kosmosie.

Nie ma żadnych planet: Kosmiczne-kule tak jak Kosmos są ludzko-stworzonym-konstruktem (Faktem Fantastyki Naukowej).

Odpowiedz
Airbus prezentuje drona zasilanego energią-słoneczną

"Europejski gigant lotniczy Airbus zaprezentował drona o nazwie Zefir zasilanego energią-słoneczną, który będzie latał na dużej wysokości i spełniał te same funkcje co satelita."

"Pseudo-satelita dużych wysokości (HAPS) ma rozpiętość skrzydeł wynoszącą 25 metrów i waży mniej niż 25 kilogramów."

HAPS lata na wysokości 21 000 metrów, inne samoloty latające na tej wysokości to Concorde, U2 i Blackbird.

Uwaga: Dla militarnej przestrzeni powietrznej te HAPS funkcjonują jako satelity (mapowanie terenu, mapowanie huraganów, prognozowanie pogody, przekaźnik komórkowy, GPS, telefon itp.).

EditL 10 Sierpnia TVN24 podał, że ten bezzałogowy dron spędził 25 dni bez żadnego lądowania w międzyczasie, najdłużej z wszystkich dronów.  
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości