Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satelitarne Oszustwo - Satelity Nie Istnieją
Witam kolegów i koleżanki. Próbowałem znaleźć informacje na forum na temat ISS, ale nie odnalazłem interesujących mnie informacji. Pomijając fakt wpadek przy transmisjach na żywo oraz totalnie sztucznego widoku ziemi z kamer umieszczonych na ISS chciałbym zapytać, czy ktoś z Was dysponuje wiedzą na temat tego, co w takim razie widać na niebie? Widziałem kilka filmików gdzie rzekoma ISS przelatuje na tle księżyca i zastawia mnie co to tak na prawde może być. Kształt tego obiektu jest dyskusyjny, aczkolwiek przy obserwacji z tej odległości (ziemia) możemy chyba jedynie polemizować czy zgadza się czy nie. Interesujący jest natomiast fakt możliwości dokładnego wyznaczenie czasu i punktu na niebie, w których to coś przelatuje. Czy macie może jakąś szerszą, konkretną wiedzę na ten temat?
Odpowiedz
(05-23-2018, 10:02 AM)SaM napisał(a): Witam kolegów i koleżanki. Próbowałem znaleźć informacje na forum na temat ISS, ale nie odnalazłem interesujących mnie informacji. Pomijając fakt wpadek przy transmisjach na żywo oraz totalnie sztucznego widoku ziemi z kamer umieszczonych na ISS chciałbym zapytać, czy ktoś z Was dysponuje wiedzą na temat tego, co w takim razie widać na niebie? Widziałem kilka filmików gdzie rzekoma ISS przelatuje na tle księżyca i zastawia mnie co to tak na prawde może być. Kształt tego obiektu jest dyskusyjny, aczkolwiek przy obserwacji z tej odległości (ziemia) możemy chyba jedynie polemizować czy zgadza się czy nie. Interesujący jest natomiast fakt możliwości dokładnego wyznaczenie czasu i punktu na niebie, w których to coś przelatuje. Czy macie może jakąś szerszą, konkretną wiedzę na ten temat?

Prosiłbym cię o korzystanie z wyszukiwarki która jest dostępna na forum, jak wpiszesz tam ISS to wyskoczą ci wątki gdzie jest o tym oszustwie więcej info. 

Nie ma grawitacji.

Kosmos jest ludzko-stworzonym-konstruktem; NIE MA Kosmosu.

Nie ma próżni kosmosu.

Nie ma masonów w kosmosie.

Nie ma ISS w kosmosie.

Nie ma żadnych planet: Kosmiczne-kule tak jak Kosmos są ludzko-stworzonym-konstruktem (Faktem Fantastyki Naukowej).

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości