Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satelitarne Oszustwo - Satelity Nie Istnieją
#1
Wmawia się nam, że satelity są prawdziwe i są wykorzystywane do umożliwienia funkcjonowania mobilnej (komórkowej) komunikacji telefonicznej.
To jest kłamstwo!
Gdy stworzono telefony komórkowe, musiały one korzystać z następujących częstotliwości:

1800 MHz
2100 MHz
2600 MHz

Im wyższa częstotliwość, tym gorsza odległość i penetracja oraz mniejsza długość fali.
Właśnie dlatego, gdy telefony komórkowe eksplodowały w latach 90-tych, zawsze pojawiały się problemy z odbiorem i słynny problem "braku sygnału" w niektórych obszarach.
Aby walczyć z tym, obserwowaliśmy rozrost wież komórkowych/telefonicznych na przełomie wieków.
Wraz ze wzrostem liczby użytkowników zwiększyła się liczba wież potrzebnych do zwiększenia zasięgu.
Jeżeli satelity by naprawdę istniały oraz były używane do komunikacji komórkowej, to nie potrzebowalibyśmy wież komórkowych co kilka kilometrów!

Zaledwie 25 lat temu nie istniały konsumenckie urządzenia GPS, ponieważ nie było wystarczająco dużo wież komórkowych aby mogły one funkcjonować, to było w czasie gdy stały się dostępne telefony komórkowe 1G, Garmin był na czele rozwoju GPS i tym pierwszym klientem było US Army w 1991 roku a zaledwie kilka lat później pojawiły się telefony komórkowe.

Telewizja satelitarna powinna nazywać się telewizją komórkową, ponieważ nie istnieje coś takiego jak satelita. Wszystko jest transmitowane przez sieć komórkową na wyższej częstotliwości, dlatego wymagane są duże talerze, im wyższa częstotliwość, tym niższa penetracja (dlatego też wi-fi o wartości 2,6 GHz ledwo może wypełnić dom) - stąd potrzeba tak dużych talerzy i anten.

   

Tethered Aerostat Radar System (TARS) - te sterowce o powierzchni 12,000 metrów sześciennych są częścią 30-letniego programu Sił Powietrznych, który znajduje się na całym terytorium USA. Przykładowo, tylko jeden sterowiec z Florydy (Fat Albert) wznosi się do 3048 metrów i jest w stanie monitorować działalność statków i samolotów z tak odległych miejsc jak Teksas czy Ameryka Południowa. Ich zadaniami jest: Pogoda, radar, transmisja telewizyjna i inna nieudokumentowana komunikacja poza linią wzroku.

Nawet obraz, którego oni używają, pokazuje satelity w prawym górnym rogu, jako całkowicie zbędne i nie mające nic wspólnego z tym, jak system naprawdę działa! 

   

Więc jeśli istnieją satelity, to dlaczego oni nalegają, że są one wykorzystywane?

Jak wykazano powyżej, satelity nie mają nic wspólnego z telewizją "na żywo"!

   

Co jeszcze bardziej ciekawe, ta Telekomunikacyjna Ciężarówka i mój iPad rywalizują o szerokość pasma satelitarnego.  [Obrazek: icon_basketball.gif]
Odpowiedz
#2
W temacie telewizji satelitarnej i GPS mam zawsze smiechy-hihy , od lat 90-tych wielkie miliardy pakuje sie w  polaczenie kontynentow kablami ( na google - mapa kabli podmorskich ) i do dzis jeszcze w biednych zakamarkach nie ma " Lacza Sratelitarnego " , kable pod woda , potem maszt glowny , dalej maszty przesylowe , a w miastach na prawie kazdym dachu anteny ( na google - mapa masztow telewizyjnych i telefoni komurkowej ). Natomiast zasada dzialania GPS tzw. Pozycjonowanie to nic innego jak rozbudowany system LORAN z lat 40-tych , bez trzech masztow-anten nie spozycjonuje obiektu-nadajnika-odbiornika. Czytalem kilkadziesiat relacji slynnych podroznikow ktorzy jasno tlumacza , ze w biednych zakamarkach naszego swiata lepiej zapomnij o GPS-sie , bo nad biednymi regionami sratelity nie dzialaja. Czy Satelity Istnieja !? Owszem , jest ich kilkaset czynnych i dzialajacych , lecz maja jedna wade , bo czesto spadaja , a tu ciekawostki o tych satelitach - na stronach NASA - Satellite Balloon i na You Tube - Nasa Satellite Balloon.
Odpowiedz
#3
(01-02-2018, 03:35 PM)Powstaniec napisał(a): Czy Satelity Istnieja !? Owszem , jest ich kilkaset czynnych i dzialajacych , lecz maja jedna wade , bo czesto spadaja , a tu ciekawostki o tych satelitach - na stronach NASA - Satellite Balloon i na You Tube - Nasa Satellite Balloon.

Czy to poważnie myślisz że coś takiego jak satelity istnieje?
Początek wpisu jest bardzo na temat, ale to stwierdzenie o spadających satelitach to już promowanie Kosmicznych-Kul a my tutaj nie zajmujemy się opowieściami fantastyki-naukowej.
Odpowiedz
#4
Jajki sobie robie z istnienia satelit bystrzacho ! Mam nadzieje , ze twoj wpis z promowaniem ziem jajowatych to tez smiechy-hichy , bo jak nie to kazda wypowiedz bedzie dla ciebie promowanie czegos czego sie boisz jak ognia , ale spoko spoko , mam tez w skrytce ciekawsze promocje wiec przygoda dopiero sie zaczyna , a wiedz ze nasze Jestestwo-Dusza-Swiadomosc-Jazn-Pamiec-Duchowy Dysk Twardy zyje Wiecznie , wiec Bajba z jajkami-niespodziankami dopiero w rozkwicie.
Odpowiedz
#5
(01-02-2018, 04:41 PM)Powstaniec napisał(a): Jajki sobie robie z istnienia satelit bystrzacho ! Mam nadzieje , ze twoj wpis z promowaniem ziem jajowatych to tez smiechy-hichy , bo jak nie to kazda wypowiedz bedzie dla ciebie promowanie czegos czego sie boisz jak ognia , ale spoko spoko , mam tez w skrytce ciekawsze promocje wiec przygoda dopiero sie zaczyna , a wiedz ze nasze Jestestwo-Dusza-Swiadomosc-Jazn-Pamiec-Duchowy Dysk Twardy zyje Wiecznie , wiec Bajba z jajkami-niespodziankami dopiero w rozkwicie.

Ciesze się, że tylko żartowałeś, ale lepiej to czasami dopisać, bo na forum wchodzą różne osoby i jeszcze by wzięły to zbyt dosłownie.
Dzięki za pozostawienie wpisów ale to nie jest forum opinio-twórcze, tylko badawcze, także proszę o utrzymanie takiego charakteru wpisów.

Peace.
Odpowiedz
#6
Satelitami mozna nazwac wszystko latajace , nawet gacie babci , a dla inteligentnych inaczej dedykuje te filmiki - You Tube - Nasa Satellite Balloon i na stronach Nasa - Satellite Balloon , a teraz mysl przewodnia : jesli " mamy " okolo 20.000 Aktywnych Satelit sprawnie dzialajacych (ktore sa pieknie pokazane tylko w grafice komputerowej i animacji ) na wysokich odleglosciach to po jaki gwozdz pakujemy miliardy w sratelity-balony !???
Odpowiedz
#7


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości